Dcera mé přítelkyně

Jednou jsem přišel z práce domů, napustil jsem si vanu, a relaxoval, chvilku po mě zaklaply dveře a domů se vrátila má nevlastní dcera. Po nějaké době jsem vylezl z vany, oblékl se a šel do kuchyně podívat se po něčem k jídlu. Přítelkyně měla odpolední, a tak jsem si večeři připravoval sám. Šel jsem se ještě zeptat Martiny – mojí dcery, jestli bude jíst se mnou. Vešel jsem a zůstal jsem chvíli jen tak stát a nezmohl jsem se na žádné slovo.

Ležela na posteli jen v kalhotkách a rukou si dráždila svoje pevná prsa. Na svých 15 let teda rozhodně nevypadala, zůstal jsem stát a jen němě hleděl, podívala se na mě, a vůbec ji nepřekvapilo, že jí někdo pozoruje, dál se dráždila a jen ukázala ať jdu blíž k ní.

Napřed jsem pořád stál, ale když mi to už zašeptala, tak jsem šel blíž. Sednul jsem si k ní na postel, chytla moji ruku, a položila si ji na prso. „Ty si nechceš šáhnout?“ zeptala se mě. Protože jsem se stále nezmohl na slovo, jen jsem pokýval na souhlas. Pak sem ji chytil druhou rukou za druhé prso, a jemně je mnul. Zavírala slastně oči, a olizovala svoje rty, a na očích jsem viděl, jak se mě snaží svádět.

Ona se na nic neptala a rukou mi šáhla mezi nohy. Samozřejmě ten nápor můj klacek nevydržel a pyšně se dmul v jejich dětských ručkách. Vytáhla si ho z kalhot, a já byl překvapen jak si s ním počíná. Nebo spíš odkud má tolik zkušeností v jejím věku.

Chytla ho a jemně ho mačkala, a přitom se koukala co to se mnou dělá. Přivřel jsem oči, a vychutnával to, dělala to zkušeně, dobře věděla kam šáhnout. Přestal jsem vnímat okolí, a nechal se dráždit od té malé roštěnky.

Chvíli si s ním hrála a pak si vzala mou ruku a dala ji do svého klína. Moje prsty hned zajely do její mokré mušličky, a něžně jí dráždily. Nahlas vzlykala, a to můj penis ještě víc rozdovádělo.

Sehnul jsem se nad ní, a líbal ji na tvář, ona mé polibky oplácela, a naše jazyky se navzájem dotýkaly, lehnul sem si nad ní, vyhrnul ji tričko, a dráždil její malá ale pevná prsíčka. Ona mi sundala tričko, a pak i všechno ostatní, na nic jsem nečekal, a také jsem ji zbavil oblečení.

Lehl jsem si na její nahé tělo, a přitiskl se k ní, cítil jsem jak jemnou má pokožku, a taky jak je horká. Cítil jsem jak mě svýma rukama chytla, a snažila se tlakem mi naznačit, že chce, abych si lehl vedle ní.

Přesunul jsem se na záda, a ona se mrštně vyšvihla hned na mě. Klečela nade mnou, a můj stojící penis držela v ruce, pak si ho namířila ke svému otvůrku, a jen mě na okraji dráždila svou mušličkou.

Zavřel jsem oči, a vychutnával tu rozkoš, pak se začal bořit víc a víc, a já cítil jak úzká její kundička je. Pak udělala ještě pár pohybů, a já ho měl úplně natěsno v ní. Chytil jsem jí za boky, a zvedal jsem ji nahoru a pak zpátky dolů na můj kůl, tak krásně mě to vzrušovalo, že se to nedá ani popsat, nikdy dřív jsem nic takového nezažil.

Sama pak na mě začala poskakovat, tak jsem ji nechal, a držel za její prsa, mezi prsty jsem dráždil její bradavky, a koukal se na ní, jak vzdychá, a co to s ní dělá.

Milovali jsme se tak asi 5 minut, když už jsem to nevydržel, a vystříkal jsem jí její mušličku, nechal jsem ho v ní, a prsty jí dráždil poštěváček, po pár vteřinách se udělala taky.

Její kundička měla orgasmus, a já cítil její stahy na svém ptákovi. Slezla ze mě, ale bylo vidět na ní, že jí to ještě nestačí, hned se vrhla na můj penis, a znovu ho chtěla vzrušit.

To se jí po chvilce povedlo. Měla ho v puse, a cucala ho. Roztáhla nohy, a nastavila mi nad mou tvář její mušličku, rozevřel jsem ji prsty a lízal jí a jazykem zkoumal její malou dírku.

Po chvilce jsem přidal i prst, a zasouval ho hlouběji, to se jí moc líbilo a po každém zasunutí vzrušením vzdychala, pak vstala a zničehonic došla ke skříni a chvíli se tam přehrabovala. Pak si něco dala za zády a s úsměvem se vrátila zpátky do postele.

Podala mi vibrátor, zdál se mi až moc velký na ní, ona si však lehla, a popohnala, abych se činil. Nikdy jsem nic takového nepoužíval, tak sem jen jemně s ním kroužil po její mušličce. A jen jemně tlačil, vypadalo to, že se tam opravdu nevejde, ona mě však chytla za ruku, a přitlačila víc, a já jen užasle koukal, jak se do ní boří.

Pomáhala mi rukou, a ukazovala jak to má ráda, abych věděl jak na to, po chvilce mě nechala, ať to zkusím sám.

Strkal jsem to do ní, a zase ven, až jsem viděl, jak z ní teče vzrušením šťávička. Nechal jsem vibrátor v ní, a lízal dokola její šťávu. Ona si to pořádně vychutnávala se zavřenýma očima, a držela mou hlavu v jejím klínu. Pak si všimla, že můj pták znova stojí, přitáhla si mě k sobě, a rukou si ho dala ke svému zadečku.

Přitáhl jsem si jí, a dráždil ji v zadečku. Ona se nepřestávala dráždit vibrátorem, pomalu jsem ho do ní zasouval tam a zpátky, stačilo pár tahů a cítil jsem, jak její zadeček pulzuje, to jsem už nevydržel ani já, vytáhl jsem ho, a postříkal jí celé bříško.

Chvíli jsme vedle sebe leželi, a odpočívali. Ani jeden z nás už neměl na nic sílu. Dal jsem jí polibek na tvář, oblékl se odcházel, když ještě zavolala, že až bude potřebovat, dá mi vědět, přitom na mě spiklenecky mrkla, a já jen čekám, kdy na tuto chvíli dojde…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *