Vydařená oslava narozenin V.

„Babiii!!“ ozvalo se znova ode dveří, ve kterých stála šokovaná máma a za ní vykukoval smějící se otec. „Můžeš mi vysvětlit co to tady děláš s mými syny?“ ptala se vztekle máma, jen pomalu se vzpamatovávající z toho, co vidí.

Chvilku nám trvalo, než jsme se vzpamatovali z naší slasti. Vytáhl jsem rychle již ochablý penis z babiččina zadku a hledal svoje kalhoty, stejně jako Jan. Popadl jsem je a proklouzli kolo rozzlobené mámy ven. Babička zůstala stát, rukama si držela svoje ohromné kozy pokryté bílou šlehačkou bráchova semene a pomalu jej rozmazávala po celém těle. Pak vztáhla ruku k mámě s mokrým prstem k jejímu obličeji. „Na, ochutnej, vždycky jsi měla ráda semeno a tvoji hošánkové mají vynikající!“

Vypadalo to, jako by máma měla dostat infarkt. Stála mezi dveřmi úplně sinalá a jen zírala na svojí tchyni, roztírající si klidně po svých ohromných kozách semeno svého vnuka a nabízející na svém prstu jeho ochutnání! Klidně olízla nabízený prst, pak se otočila se slovy, „A jedeme domů!“

To už bylo a tátu moc a začal do ní něco hustit a pak se přidala i babička. Padala slova o incestu a kazení dětí a podobná obvinění až to nakonec to dopadlo tak, že jsme zůstali. Vždyť oslava byla připravená a přece jí nezkazí.

No a pak začala oslava, hodně dobrot a také pití a táta s babičkou nalévali mámě, že to ani nestačila pít. A tak se pomalu její nálada měnila a začala být také veselá jako my a ke konci i dost opilá, stejně jako my všichni.

Díval jsem se na ní a viděl, že je to nádherná ženská. Jak tam tak seděla v krátké minisukni, dlouhá štíhlá stehna od sebe, viděl jsem její bílé kalhotky s prosvítajícím tmavým porostem. Bílou, ke krku upnutou blůzku napínaly vpředu dva velké prsy v podprsence, skrz níž se rýsovaly velké bradavky. Krátké tmavé vlasy a nádherný úsměv, to byla naše máma, teď již veselá a trochu přiopilá.

„Ty jsi vypadala, jako bys mně chtěla v tu chvíli zabít!“ smála se již babička vzpomínce na matčin příchod. „Taky, že jo! Měla jsi štěstí, že jsem u sebe neměla žádnu zbraň!“ přiznala stejně vesele máma.

„Proboha co ti na tom tak vadilo! vždyť víš, že jsem taková, s tvým mužem mrdám ještě dneska, když na to mám chuť a ty sama se ráda přidáváš, tak o co jde?“ divila se babička. „Ale mami, to je něco jiného, ale chlapci, vždyť jsou to ještě děti, moji chlapečkové! Jak jsi to mohla udělat!“ vyčítavě řekla máma, kroutíc udivením hlavou.

„Děti! Marto, viděla jsi jejich penisy! Tu nádheru! Jaképak děti, pořádní kanci to jsou, s chutí a výdrží jakou by jim každý chlap záviděl! Vzpamatuj se, vždyť máš doma to, o čem mnohdy jen sníš. A, žes nebyla první ty je tvoje chyba, ne moje!“ pustila se do mámy babička. „A určitě jsi je viděla, s jakou chutí mně mrdali a teď si představ, že se stejnou chutí a vitalitou budou mrdat tebe! No není to paráda?“ dodala vesele a pokynula tátovi, aby doplnil naše prázdné skleničky.

„A teď si trochu zatancujeme!“ přikázala na závěr, „Vždyť slavíme jejich narozeniny, tak ať si mají na co pamatovat!“ dodala. A tak jsme se pustili do tancování, tiskli jsme se k sobě a naše krev se rozehřívala a byli jsme čím dál vzrušenější.

Pak jsme se začali různě líbat, s babičkou, mámou až nakonec máma prohlásila, že se jí motá hlava a je jí strašné vedro a my jí s bráchou posadili na gauč.

Snažila se rozepnout knoflíček u krku, ale vůbec jí to nešlo a navíc začala skoro usínat a tak jsem to udělal já. Rozepnul jsem jeden a pak další a další až se objevila její podprsenka naditá velkými prsy a já je začal hladit a líbat mámu na ústa až jsem ucítil jak její jazyk vyjíždí ven do mých úst.

Brácha zatím hladil mámina stehna a pak zajížděl mezi ně až se dostal k bílým krajkovým kalhotkám a pak se dotýkal rýhy na nich aby zjistil, že je matčina pochva mokrá a horká.

Máma seděla skoro bezvládně, hlavu na stranu a oči zavřené, zatímco moje ruce hladily její kozy a hledaly bradavky, ztopořené vzrušením a nakonec jsem ty skvosty podebral dlaněmi a vytáhl ze sevření podprsenky. Byly menší než babiččiny, ale nebyly tak pokleslé a nádherně pružily v dlaních, když jsem přejížděl tvrdé bradavky.

Vedle nás bylo najednou divné ticho a když jsem se podíval, ležel táta na zádech s pokrčenýma nohama a babička na něm ale obráceně, takže mohla tisknout svojí kundu na jeho ústa a současně kouřit jeho penis, zatímco její obrovské kozy dráždivě hladily svými velkými, tvrdými bradavkami tátovo břicho.

To už brácha zajel prsty pod máminy kalhotky a rejdil co nejhlouběji v matčině kundě a ta, aniž se probrala se svezla níž tak, aby jeho ruka mohla snadněji zajet mezi její stehna.

Vzdychala a jemně sténala a jednou rukou mně objala a přitiskla mojí hlavu k sobě, zatímco její ústa odpovídala na moje polibky a její jazyk jezdil po mém. Druhou rukou začala bloudit po mém klínu, cítil jsem jak hledá zip a škube za něj aby nakonec zajela dovnitř a osvobodila ze slipů můj již ztopořený penis. Pak se její prsty jemně sevřely okolo mého dříku a začaly po něm jezdit nahoru a dolů krásnými, dráždivými a dlouhými tahy.

Brácha se tiskl k mámě z druhé strany, jeho jedna ruka kmitala v matčině klíně, zatímco druhou vztáhl na matčinu ruku objímající mojí hlavu a přitáhl si jí do svého klína v jasném náznaku co od ní chce. Matka pak udělala bráchovi to samé co mně a honila nám naše penisy současně a my jsme slastně přijímali její dráždění dokud z našich penisů nevystříkly bílé gejzíry semene.

„Ach Bože, co to dělám!“ otevřela oči a začala najednou blekotat, v rozpacích nad tím co způsobila. „Bylo to krásné, maminko, chceme s tebou mrdat! Musíš nás nechat tak jako babička!“ šeptal jsem jí do ucha a laskal její kozy, zatímco brácha měl v její pochvě skoro celou ruku.

„Ne, to nejde miláčkové moji! Vždyť jsem vaše matka! To se nedělá, to nesmíme!“ bránila se ze všech sil svému vzrušení a touze. Jenomže alkohol v její hlavě ztlumil všechny zábrany a ona, či se naoko bránila, čím dál s větší náruživostí a chtivostí přijímala naše laskání.

Stáhl jsem jí mezi nás, ležela na boku směrem ke mně a tiskla se ke mně zatímco se brácha k ní tiskl zezadu. Líbali jsme se již docela divoce a pak brácha rozepnul mámě podprsenku a její kozy se vyvalily v celé svojí kráse a velikosti ven, osvobozené od sevření podprsenky a já k nim tak měl volný přístup stejně tak jako brácha zezadu.

Můj i bráchův penis byl již opět v plné pohotovosti a máma cítila jak se na ní oba neúprosně a vyzývavě tlačí, můj zepředu a bráchův zezadu. Tentokrát jí brácha zezadu zpracovával kozy zatímco já jsem zasouval prsty do její pochvy a přesvědčil jsem se jak je rozevřená a mokrá.

„Ach, ách, co to děláte chlapečkové moji! Bože, to nesmíte, vždyť jsem vaše matka! Tak už dost, už dost,“ bránila se ale vlastně jenom tak naoko, protože její tělo viditelně chtělo něco jiného.

Tiskl jsem se k ní co nejtěsněji, můj tvrdý penis tlačil do jejího břicha a pak klouzal níž a níž až jsem cítil jak jezdí po jejím zarostlém podbřišku a to už nevydržela, sama jej uchopila do ruky a přisadila si jej do ústí svojí otevřené kundy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *