Co je doma, to se počítá II.

Od doby, co jsme se intimně poznali s mou sestrou, uplynulo několik týdnů. Ze začátku jsme oba z toho byli celkem v šoku a báli se přiznat, že si rozumíme nejen jako bratr a sestra, ale že mezi námi je něco víc, co se nedá popsat, holt potřebám se neubráníme.

Se sestrou jsem se miloval, jak jen to šlo, rodiče nebyli často doma, a tak jsme využívali každou volnou chvilku, abychom mohli být spolu a užívat si. Matce začínalo být divné, když v pátek odpoledne odjížděli na chalupu a viděli, že nikdo z nás se nechystá jít někam zapařit.

Nejprve si myslela, že chodíme tajně na nějakou akci nebo diskotéku, později ale začala tušit, že se něco v rodině děje. Často mě totiž zasypávala dotazy typu: „A máš teď nějakou slečnu, že ani odpoledne nechodíš ven?“ Nebo: „A co ta Klára, co jsi s ní chodil?“

Tyhle dotazy mi přišly hrozně trapné, ale vždycky jsem si co nejvíc věcí ohledně mého milostného života nechával pro sebe, takže mamka nevěděla, na čem je.

Horší to bylo s mou sestrou, která sice občas šla odpoledne někam s kamarádkami, ale už celou rodinu nekrmila poznatky o tom, jak který kluk ve škole nebo v okolí je hezký a co se jí na něm líbí. Zdálo se, že je více uzavřená do sebe a to bylo na ní více než podezřelé a dávala tím nevědomky signál, že se něco děje.

Jednoho letního večera, otec byl na služební cestě někde v cizině a sestra odjela na pár dní za kamarádkou, ke mně přišla matka do pokoje a celá se třásla strachem. Chystal jsem se už spát, ona byla ještě mokrá ze sprchy a zabalená v ručníku.

Myslel jsem, že přišla na mě a mou sestru, ale trochu jsem si oddychl, když mě požádala: „Víš, je mi to blbý, ale nechceš si lehnout ke mně do postele, blíží se bouřka a já se jí strašně bojím, táta tu není a nemá kdo by mě ochránil. Prosím.“ Co jsem mohl dělat, nebyl jsem z toho moc nadšený, myslel jsem, že bouřky se bojí jen malé děti, ale co bych pro mamku neudělal.

Lehl jsem si tedy na místo táty a počkal, než se máma převlékne. Bála se bouřky tolik, že se převlékala v chodbě vedle ložnice, ale musela u toho mít pootevřené dveře.

I když jsem nechtěl, zvědavost byla silnější a přece jen jsem se po očku podíval. Mamka byla překrásná čtyřicetiletá žena, kdo ji viděl prvně, hádal jí tak třicet. Na svůj věk měla pěkně udržovanou postavu, nosila moderní oblečení, kluci ze školy při pohledu na ní vždycky říkali, že by stála za hřích. Za ty řeči bych je vždycky nakopal, ale když jsem se nad tím zamyslel, měli vlastně pravdu. Když šla po ulici, chlapi se za ní otáčeli, ona dělala jako by nic, v duchu se jí to ale líbilo.

Mžikem oka jsem spatřil její krásné opálené tělo a pěkné čtyřky prsa. Už mi došlo, po kom je sestra tak krásná. Fantazie zapracovala a mě přišlo, že mamka má ten večer nějaké zvláštní kouzlo. Sakra, ale vždyť je to moje máma, pomyslel jsem si, to nemůžeš. Ten dole v pyžamu byl ale jiného názoru, stál jako ze železa.

Když si mamka přišla lehnout, dělal jsem že spím. Potichu se přikryla. Zdálo se, že venku bouřka odeznívá a možná už proto během chvíle usnula. Zato já jsem nemohl spát, pořád jsem musel myslet na to co jsem viděl i na to, co mamka asi řekne až se dozví o mě a o mé sestře.

Když se mi pomaličku dařilo usnout, vzbudila mě, jak se otočila a přitiskla se na mě. Snažil jsem se posunout co nejvíc na kraj postele, ale nešlo to, pak se otočila zpátky, ale vyšpulila na mě zadeček a řekla v polospánku: „Tak pojď, víš co máš dělat.“

Skoro jsem se lekl. Myslel jsem, že se mi to zdá, jenže utvrdilo mě to, když máma několikrát zopakovala: „Tak pojď, nemám kalhotky.“

Co to má být, nějaká zkouška? Nebo to myslí vážně? Klacek mi stál jako snad nikdy a vzrušením jsem se doslova klepal, jak před prvním milováním.

Letmo jsem se pod peřinou dotkl mamčina zadečku. Nelhala, byla pod noční košilkou opravdu nahá. Lehce jsem zajel prstíkem mezi půlky a pokračoval ke štěrbince. Vyšla mým prstům vstříc a ještě víc se našpulila. Na chvíli jsem zaváhal, jenže vzrušení bylo opět silnější.

Prstem jsem nahmatal pochvu a jemně zastrčil prst. Cítil jsem vlhkost a pomaličku zajel ještě víc. Mamka potichu vzdychla. Rychle jsem vytáhl prst zpět.

„Pojď, chci tě,“ zaznělo z mamčiných úst. Překvapilo mě to, ale vlastně i utvrdilo, že to chce. Ukazováček jsem jí zasunul do o poznání vlhčí broskvičky a začal pomalu, ale rytmicky zajíždět a vyjíždět. Ozývalo se tiché sténání.

To už mé vzrušení dosáhlo takového bodu, že jsem se přitočil k mamce strčil jí tam svůj ztopořený úd. Ozvalo se prudké vzdechnutí.

Od té chvíle jsem si připadal jako v nějakém krásném snu, ze kterého se nechci probudit. Projížděl jsem zezadu maminčinou pičku a zajížděl až po varlata. Mamka vzdychala. Lasturka byla o něco volnější než sestřina a ostatních holek, co jsem zkusil, to však bylo jen dobře, jinak bych po prvním přírazu hned stříkal.

Ovšem po pár minutách jsem cítil, že to na mě jde, dělal jsem vše proto, abych si milování, co nejvíce prodloužil, ale marně. Když jsem cítil v penisu proud svého semene, rychle jsem ho vyndal, nechtěl jsem přece znesvětit maminčinu kundičku. Sperma skropilo prostěradlo mezi mnou a mámou a nebylo ho zrovna málo. Pak jsem únavou hned usnul.

Ráno mě čekalo nemilé probuzení. Když jsem se vzbudil, mamka vedle mě neležela, slyšel jsem puštěnou sprchu v koupelně a vzpomněl si na události včerejšího večera. Připadalo mi to jako sen, že se to nestalo, ale skvrny na prostěradle mě dostaly do reality. Nebyl to tedy sen, opravdu se to stalo.

Během chvíle přišla i máma z koupelny zabalená v ručníku a bylo na ní vidět, že brečela: „Tohle se nemělo stát, co teď budeme dělat?“ Chtěl jsem něco říct, ale zarazila mě. „Víš, je to moje chyba. V noci jsem myslela, že je to tvůj táta, vyžaduje sex každý den, ale občas se stane, že jsem unavená, tak spím a on mi to udělá, je to k oboustranné spokojenosti.

Snažil jsem se uchlácholit mámu, že už se to nestane, že to nikomu nepovíme, ona ale najednou přestala brečet a povídá: „To se ti líbím? Vždyť jsem přeci o hodně starší než tvoje spolužačky a hlavně jsem tvoje máma.“ A v tom ze sebe shodila ručník a já viděl tu nádheru na vlastní oči a na denním světle. Byl jsem naprosto unesen tím pohledem.

„Tak co, jsem pořád hezká ženská?“ Penis mi v pyžamu doslova vystřelil vzhůru. „Jo, jsi moc hezká, mami,… táta si uměl vybrat, to … moc ti to sluší,“ vypadlo ze mě. Mamka se jen usmála a lehla si ke mně do postele hezky voňavá ze sprchy. Sundala mi peřinu a před ní vyletěl tvrdý klacek. „No je vidět, že jsi vyspěl, jsi po tátovi,“ řekla klidně, jako by se bavila třeba o vaření.

Nevěděl jsem, jak se zachovat, ale mamka vzala situaci do svých rukou, tedy lépe řečeno do pusy. Stáhla mi pyžamo a než jsem se nadál, rytmickými pohyby mi stahovala předkožku.

Byla to krása. Jednou rukou si podebrala moje varlata a druhou masírovala penis po celé mé délce. Potom se naklonila a jemně mi olízla špičku žaludu. Usmála se, penis už pravidelně zajížděl v její krásné pusince. Uměla to jako nikdo jiný, holt zkušenosti jsou zkušenosti.

Zdálo se mi, že můj penis mizí až někde v jejím krku. Rukou jsem jí hladil její nádherné blonďaté vlasy a maličko i tlačil hlavu ještě víc do svého klína, i když už to víc nešlo.

Jazykem hrála na mém klacku doslova symfonii a já si přál, aby tenhle okamžik nikdy neskončil, jenže nebyl jsem vyslyšen. Přišlo to velice rychle, stačil jsem jen zvolat, že už budu, ale mamku to jakoby víc motivovalo k rychlejším a důkladnějším pohybům úst.

Všechno, co jsem jí nastříkal do lačné pusinky, spolykala a ještě mě olízala do sucha. Já jsem jí na oplátku olízal její krásně voňavou lasturku a kdyby nepospíchala do města skončilo by to asi pořádnou šukačkou.

A tím se pomalu rozvíjí spletité dobrodružství naší rodiny, ovšem tohle je jen začátek, pokračování příště…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *