Švagrová I.

Říká se sice, co je v domě, není pro mne, ale výjimka potvrzuje pravidlo. Tak to bylo i v mém případě. Bylo mi třicet, byl jsem už pět let ženatý, manželka si plnila vzorně svoje povinnosti, dokázala mne uspokojit jak svoji pusinkou tak i docela nenasytnou pochvičkou, která to potřebovala dost často, ale najde se asi jen málo mužů, kteří odolají, když se jim naskytne jiná příležitost. Musím ještě dodat, že manželka byla správně macatá na těch správných místech, její trojky i pěkně tvarovaný zadek patřily k místům, která mě dovedla pěkně vzrušit.

Občas jsme se při návštěvě rodiny setkávali s manželčiným bratrem Honzou i jeho mladou manželkou Boženkou. Je třeba dodat, že Boženka byla opak mojí manželky – měla tak pětapadesát kilo, byla o hlavu menší než já a i ty její kozičky nebyly tak příliš veliké. Byli s Honzou svoji asi dva roky a zpočátku se zdálo, že jim manželství klape. Později jsem však zjišťoval, že jejich návštěvy ustávají a několikrát se i stalo, že Boženka přišla za svou tchýní sama. A jedna taková návštěva mi dala příležitost.

Bylo to v neděli po obědě, kdy si Boženka, která opět přišla sama, stěžovala na bolest hlavy a požádala mne, abych jí odvezl domů. Proč ne, tak jsem jí naložil do auta a vyjeli jsme.

Honza s Boženkou bydleli v sousedním městě a tak jsme za čtvrthodinku byli na místě. Boženka se v autě rozpovídala a tak jsem se stačil dozvědět, že jí Honza zanedbává, že často není doma a že si Boženka myslí, že někoho (tedy spíše nějakou) má. Snažil jsem se jí to rozmluvit, ale bylo to marné, ke konci jízdy se mi dokonce rozbrečela na rameni.

Když jsme dorazili na místo, pomohl jsem jí z auta a dovedl jsem jí až před dům, kde bydleli. Požádala mne, jestli bych nešel ještě chvilku dál, že je ráda, že se má konečně někomu možnost vypovídat a že jí těší, že ji poslouchám.

Když jsme vešli do jejich bytu, zeptala se, jestli bych nezůstal chvilku na čaj. Souhlasil jsem, posadil jsem se v obýváku a za chvilku Boženka přinesla na podnose čaj a i nějakou sladkost na zakousnutí. Posadila se do křesla vedle mne a začala zase mluvit o svých starostech s Honzou. Poslouchal jsem jí jen jedním uchem, už jsem to slyšel, až po chvilce jsem zpozorněl.

„Když on mne už Honza ani nechce, já ležím vedle něj nahá a on mne ani nepomazlí, nepohladí a aby se se mnou miloval, to už vůbec ne,“ slyšel jsem Boženku. „Koukám, že si opravdu Boženka vylévá srdce úplně,“ pomyslel jsem si. „Víš, Tomáši, já už jsem se s ním nemilovala už snad tři měsíce a to se nedá vydržet.“

Uchopila najednou moji ruku a položila si jí na svoje ňadro, které bylo ukryto nejen v podprsence, ale ještě v halence. Bylo mi jasné, že je ve stavu, kdy prostě bez toho nemůže být a má prostě a jistě na to chuť. Dělal jsem, že se snažím ruku z její vyprostit, ale udělal jsem to tak šikovně, že se mi podařilo osahat její roztomilé ňadro.

Boženka se nebránila, a tak jsem pokračoval s druhým a opět jsem mohl ohmatat malé, ale pěkně tvrdé jablíčko. Druhou rukou jsem jí začal rozepínat halenku a po malém okamžiku jsem už viděl její kozičky uložené v podprsence.

Bylo mi jasné že to je jen začátek. Další Boženčina reakce mne však překvapila. Objala mne kolem krku a začala mne líbat. „Tomáši, já už to nevydržím, vezmi si mne, dělej si se mnou co chceš. Udělej mi to, Tomáši!“ Pochopila, že ve mně našla osobu ochotnou a schopnou ji ukojit a mně bylo jasné, že si s ní budu moci dělat, co chci.

„Boženko, vážně to chceš?“ dělal jsem trochu drahoty, ale moje skutky byly úplně jiné. Uchopil jsem jí rukama pod její prdelkou, její tělo bylo pro mne jako peříčko a nesl jsem jí v náručí do ložnice. Tam jsem jí položil na postel a začal jsem jí velmi rychle svlékat ze sukně.

Zbývaly jenom kalhotky a podprsenka, ale to se pustila do díla i Boženka. Pomohla mi přetáhnout tričko přes hlavu a pak její ruce sjely k mému pásku kalhot, velmi rychle ho rozepla a už jsem byl před ní jenom ve slipech a můj ocas dokazoval, že nepatří k těm nejmenším. Ve slipech ho bylo plno a Božence při pohledu na něj muselo být jasné, že jsem k provětrání její kundičky plně připraven.

Teď jsem se dal do práce zase já. Rozepnout podprsenku nebyl žádný problém a už jsem mohl vidět její kozičky – takové menší dvojky, ale s krásnými bradavkami, které se tyčily vzhůru jako anténky.

Poslední na řadě byly její kalhotky. Její štěrbinka byla porostlá jenom málo hnědými chloupky a viděl jsem její rtíky, které ve srovnání s kundou mojí manželky byly podstatně menší. Boženka dokončila i můj striptýz a když se jí zahoupal můj ocas před obličejem, jenom vzdychla: „Ty ho tedy máš parádního, Tomáši!“ a položila mi na něj ruku. Nepotřeboval jsem však více vzrušit a byl jsem odhodlaný se na Božence trochu vyřádit a pěkně jí potýrat.

„Nesahej mi na něj,“ okřikl jsem jí: „Chtěla jsi to, tak to dostaneš, ale po mém!“ Chytil jsem jí oběma rukama za kozy a začal jsem jí je mačkat, po chvilce jsem se soustředil na její bradavky a nejprve jsem jí začal ocucávat jednu a na střídačku druhou, když bradavky stály jako na začátku, tak jsem jí je začal opět mačkat mezi prsty a z Boženčiných úst se vydral sten, který se po chvilce opakoval.

Nedbal jsem na to a už jsem jí jednou rukou dále masíroval bradavku a druhou jsem jí jel po nahém těle dolů směrem k její kundičce. Její rtíky mne stále více lákaly a já rychle vniknul prstem do její štěrbinky. Boženka sebou trhla, ale bylo na ní vidět, že se jí můj postup líbí. Vniknul jsem ještě hlouběji a Boženka se začala zmítat na posteli.

Přitvrdil jsem: „To ještě není všechno!“ chytil jsem její poštěváček, který vykukoval z její kundičky, stiskl jsem ho, Boženka se znovu zachvěla a už se jí její kundičkou rozlila šťáva její rozkoše.

Neváhal jsem, přistrčil jsem špičku svého ocasu mezi její stydké pysky a několikrát jsem jí projel několikrát krajem kundičky. „Vraž mi ho tam už konečně!“ vykřikla Boženka a přirazila svou pánví k mému ocasu. To jsem i já už nemohl vydržet, neboť jsem ve svém penisu cítil rostoucí tlak. Prudce jsem do ní přirazil a tvrdě jsem se rozjel. Jak vypadala její kunda navenek malá a myslel jsem, že jí to bude dosti vadit, jakmile jsem překonal první centimetry, vjel jsem do opravdové kundy, ne kundičky.

Boženka se začala zmítat a slova, která unikala z jejích úst, mne opravdu překvapila: „Mrdej mne, šukej mne, vraž mi ho tak ještě hloubš, dělej něco s tím svým čurákem, vystříkej mne, pusť to už!“ co jeden příraz, to jedno slovo, které jsem od ní nikdy neslyšel. Její vulgární mluva mne ještě více vzrušovala a tak jsem plnil její přání.

Pevně jsem jí při souloži držel za kozy a rytmicky jsem jí šukal. Bylo to božské, bylo to něco úplně jiného než s manželkou, třeba tahle její živočišnost, to bylo něco, co jsem s manželkou nezažil. Boženčin orgasmus už byl skutečností, mokrý klín, ale já ji mrdal dál: „Já ti dám, chtěla jsi to, tak na tohle nezapomeneš,“ křičel jsem a už jsem jí plnil semenem hlubinu její kundičky. Ani jsem si neuvědomil, jestli jí můžu vystříkat, tak mne vzrušila a rozběsnila.

Jezdil jsem ještě v ní a naše spojení vydávalo takové ty čvachtavé mlaskavé zvuky. Moje semeno a její šťáva se mísila ve směs, která počala po chvilce vytékat ven. Boženka se zmítala na posteli a já jsem cítil, jak mi na jedné straně ždímá můj ocas, aby ani kapička nepřišla nazmar a jak mi její nehty, které se mi zaryly do zad, působí bolest, kterou jsem z počátku ani necítil.

Až po chvilce její nohy sklouzly z mých boků a ona mi teď tak vlastně visela kundou na mém ocase, který jen pomalu klesal. „Tomáši, ty jsi mne zničil, ty jsi mě to udělal tak, jak jsem to ještě nezažila,“ slyšel jsem její slova a to už jsem vyklouzl z jejího klína. Teď jsem si vzpomněl, jestli jsem jí to tam mohl nastříkat, ale uklidnila mne, že se na to připravila – tím mi vlastně přiznala, že její jednání bylo plně cílené – chtěla si zašukat se mnou a to se jí splnilo.

Políbila mne a jazýčkem mi zajela dovnitř a začala mi tam s ním rejdit. Nechtěl jsem riskovat, že manželka se bude divit mému pozdnímu příjezdu – to druhé číslo by asi bylo delší a tak jsem Božence řekl, že už musím jet, ale kdyby někdy dostala zase chuť na takovouhle soulož, ať mi zavolá na mobil a když bud moci, rád přijedu. A to se skutečně stalo, ale to je jiný příběh…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *