Návštěva prarodičů V.

Babička a děda byli mile překvapeni čilostí a aktivitou dětí. Po snídani řekla babička, že má něco speciálního a chtěla by se o to podělit. Odvedla všechny do haly a pak vyndala z tašky videokazetu.

Zasunula ji do videa a vyzvala všechny k jejímu pozorování. „Ty víš, že jsme přijeli od tvé sestry,“ řekla babička Anně. „A oni chtěli, abych vám ukázala tuto nahrávku!!“

První se na obrazovce objevila mladší sestra Anny, Marie. Marie byla štíhlejší než Anna – drobnější postava a menší prsa, byla sportovní typ a vždy byla fit. Pracovala jako osobní trenér. Byla, stejně jako její sestra Anna či její matka, nápadně krásná.

„Ahoj sestřičko, ahoj Jindro! Ahoj děti! Všichni nám moc chybíte – jsme skutečně zklamaní, že jste nemohli přijet po tom 4. červenci… Chceme vám teď ukázat jak nám chybíte a co již dokážeme!“ Na její tváři se ukázal šelmovský úsměv a pak kamera pomalu sjela níž a odhalila fakt, že Marie byla nahá!

Její atletické tělo vypadalo velice sexy. „Mami, teta Marie je skutečně sexy! Lízala jsi její buchtu?“ zeptala se zvědavě Pavla. „Ano, drahá. Byly jsme zvyklé vzájemně se cucat a lízat tak jako ty a tvoje sestry!“ odpověděla Anna. „Ráda bych ochutnala její pochvu!“ řekla Karla. „Určitě budeš mít příležitost, miláčku. Teta Marie to miluje!“

Kamera sledovala Marii až k posteli, kde byl její manžel Dan. Ležel na zádech a nad břichem mu trčel jeho krásný čurák. Marie si sedla před něj. „Pojď sem, Evi – ukaž tetě Anně a svým sestřenicím a bratrancům svůj talent!“

Mariina mladá dcerka Eva se objevila v kameře před svým otcem. Její mladé tělíčko bylo nahé, ploché, ještě nevyvinuté. Usmála se bezelstně přímo do kamery. „Jak slaďounká!“ vzdychla Marie při pohledu na svoji dcerku. Eva však náhle uchopila otcův penis a začala ten válec lízat tak, jak jí to ukázala její matka.

„Tak je to správné, baby. Jak tě to naučila tvoje máma. Děláš to výborně, skutečně!“ skučel její otec Dan. Eva se radostně podívala na svojí matku. „Je to skutečně výborné!“

„To je děvče! Jak krásně cucá čuráka svému otci,“ pochválila ji Marie a posunula se dozadu za Evu. Začala ji rukama hladit po zádech a pomalu přejela dlaněmi dopředu na dceřiny bradavky na ještě nevýrazných prsech. Prsty vzbudila jejich tvrdnutí a pak přejela přes její zadeček a dětskou buchtičku.

„Ty jsi rovněž sexy, holčičko moje. Jen cucej otcův penis, jak jsem tě to učila!“ – „Ooooohh Evi. Jak nádherně mě kouříš, ty malá děvko! Cucej mě, broučku!“ sténal Dan pod učenlivými rtíky svojí malé dcerky.

Kamera přiblížila záběr na Evina malá ústa, obemknutá okolo ohromného penisu jejího otce a její rty, jezdící po tmavě rudém žaludu sem a tam. Ten se leskl jejími slinami a byl to úchvatný pohled, jak mizí v jejích malých ústech a opět se objevuje.

„Oh, dítě, to je nádhera!“ skučel Dan, zatímco se Eva radostně usmívala do hledáčku kamery. Eva pak přivřela svoje oči. „Oh, mami – ty máš prst v mojí buchtičce!“ „Ano, holčičko! Vím, že se ti to již líbí, když tě takto prstem mrdám!“ řekla Marie. „Řekni to tetě Anně a strýčkovi Jindrovi.“

Eva pohlédla do kamery a její ruce pokračovaly v honění otcova čuráka. „Mám ráda, když mě někdo mrdá prstem, tetičko Anno. Strýčku Jindro, moje maminka strká svůj prst do mojí buchtičky a jezdí s ním sem a tam a mně se to strašně líbí!“ sdělovala upřímně svoje pocity malá neteř.

Kamera pak zabrala prst její matky jezdící sem a tam v její malé neochmýřené kundičce. Nakonec jej celý mokrý vytáhla a strčila ho dívce před tvář. „Tak se ukaž, Evi. Buď jako správná kurva a lízej svoje vlastní šťávy!“

Eva s požitkem olizovala svoje šťávy z matčiných prstů. „Mhhhhm, to je lahůdka, maminko!“ „Ano. Tvoje kundička je krásně a nyní správně vlhká. Chceš, aby tě tatínek mrdal jako mrdá mě?“ zeptala se jí matka s vilností v hlase. „Oh, ano!“ vykřikla téměř Eva a rychle si lehla na záda na postel.

Kamera sledovala to nevinné děvčátko, jak roztáhlo svoje nožičky od sebe a nedočkavě pohlíželo na svého otce. Marie si klekla mezi dceřina stehna a začala jazykem lízat dceřinu štěrbinku.

„Ach, maminko, to je krása!“ vzdychala Eva a svými prsty hladila matčiny vlasy šimrající ji na plochém bříšku. Instinktivně tiskla její hlavu mezi svoje nohy, na svoji kundičku, která se začala čím dál tím více probouzet.

„Tak krásná sladká kundička!“ mumlala matka mezi dceřinými stehny, jako by se jí nemohla nabažit. Nakonec se odsunula a uvolnila místo mezi dceřinýma nohama svému muži, který se blížil s ohromným čurákem ve své ruce. Marie roztáhla co nejvíce pysky dceřiny píči a Dan nasadil svůj lesknoucí se mokrý kůl do mezírky mezi nimi.

„Řekni tatínkovi, jestli chceš, aby tě mrdal!“ vybídla Marie dcerku nedočkavě očekávající otcův útok. „Mrdej mě, tatínku. Strč do mě ten svůj velký penis tak hluboko, jako ho strkáš do maminky. Mrdej mě!“ vykřikla Eva téměř hystericky a natáhla k otci svoje ručky.

A tak Dan zatlačil a pomalu zasouval svůj penis do dceřiny těsné panenské kundičky, roztahované ze všech sil matčinými prsty, dráždícími ještě dětský klitoris.

„Ach, ano! To je krása! Mrdéééj mě, tatíííí!“ sténala Eva pod náporem otcova ohromného čuráka, neúprosně roztahující její dětskou těsnou kundičku a pomalu se zasouvající do jejího tělíčka…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *