S jídlem roste chuť VI.

Byl jsem trochu v šoku a nějak honem nevěděl, jak se zachovat. Než jsem se rozmyslel, líbali jsme se naplno, jednou rukou jsem jí cuchal vlasy a přitahoval si ji k sobě, druhou jsem automaticky sjel do výstřihu a polaskal jí bradavku.

Líbí se mi, když se předklání a prsa jí volně visí dolů. Vždycky si s nimi pohraju, zakývám s nimi a potáhnu bradavky ještě níž. To teď moc nešlo, bránilo mi v tom tílko. Marie mi jednou rukou taky probírala vlasy a mačkala si mě k sobě, druhou přejížděla od krku na hruď a pořád níž. Když jsem jí sevřel ňadro, horce na mě vydechla vzrušený vzdech a rukou sjela přímo na můj vzdutý klín.

Vzal jsem si svoje oblíbený kraťasy se širokými nohavicemi. Ruka mě párkrát přes tuhou látku pohladila a už jsem cítil, jak si to šine dolů po stehně do nohavice a zase nahoru. Horká dlaň sevřela úd, který byl pevný a nalitý tak, jako bych před chvilkou vůbec ani nestříkal.

Na tváři mě pošimraly Mariiny vlasy, takže jsem trochu pohnul hlavou a zamžikal, abych se toho zbavil. A úplně jsem se lekl. Na chviličku jsem naprosto zapomněl na Skotyho! A teď jsem nevěřícně zíral na sukni přehozenou přes záda a siluetu jeho hlavy, vykukující zpoza oblin Mariina zadečku. Měl zavřený oči, podle pohybu hlavy a jejích vzdechů ji právě usilovně lízal.

Sevření mého penisu zesílilo, Marie ho vydolovala z kraťasů a sklonila hlavu ještě níž. Když se její měkké rty dotkly rozpálené hlavičky a jazýček olízl první kapičku mojí touhy, vzdal jsem to, vypnul mozek a zvrátil se pomalu dozadu.

Vždycky se mi moc líbilo, když se Marie rozhodla mě lízat. Dělala to pohříchu málokdy a já ji k tomu nenutil. Možná to vždycky bylo tak pěkný, protože to bylo něco nezvyklého a extra. Tentokrát to bylo nezvyklé a extra a já se chvílemi úplně ztrácel.

Lízání a hebounký sání pak postupně vystřídal rytmický pohyb, jak mi ho Marie začala rukou natvrdo honit. Věděla, že to se mi v konečný fázi líbí nejvíc. Netoužil jsem už po ničem jiným, než se jí vystříkat na ruce a obličej, který se vznášel těsně nad mým rudým drakem.

V oparu vlastního vzrušení jsem vnímal její hlasité dýchání a sténání. Vypadalo to, že díky Skotymu se uděláme naráz! Myšlenka na něj bylo to poslední, co jsem potřeboval. Dostal jsem slastnou křeč a pak už jen stříkal. Bylo toho moc a bylo to prudký. Neviděl jsem ani neslyšel, dokud to neskončilo a ještě dlouho potom.

Když jsem se trochu vzpamatoval, Marie byla předkloněná nade mnou. Hlavu měla tak svěšenou, že jsem jí neviděl do tváře, opírala se o ruce zapřené do gauče vedle mých ramen. Díval jsem se, jak jí cizí prsty vyhrnují tílko tak vysoko, až se ukázala prsa. Sevřely je, Marie tlumeně zasténala. Prsty se pohnuly, na každé ňadro se přitiskla jedna chtivá dlaň. Další zasténání.

Pohnul jsem hlavou a zvedl oči. Za Marií stál Skoty, rozkrokem se lepil na její zadeček. Co se děje, mi docházelo strašně pomalu. Potom se jedna ta ruka zvedla a sklouzla k jeho pasu. Skoty se trochu odtáhl a bleskem si stáhl kalhoty i s trenkama. Krve by se ve mně nedořezal. Ten šmejd se chystá ji ošukat!

Zařval jsem a vší silou ho kopl. Nečekal to, zakňučel bolestí. Ale jak byl v ráži, znova se pokusil zabořit svýho špinavýho čuráčka do jeskyňky mojí Marie. Strhl jsem ji na sebe a viděl tak, že je zrzavej fakt všude.

Nemilosrdně jsem ho kopl znova, i když už ne tak razantně – překážela mi Marie. Ale mířil jsem přesně, takže to bohatě stačilo. Skoty zaječel fistulí a převalil se na záda jako brouk. Sbalený do klubíčka se válel na zemi u gauče, zatímco já na něj hulákal sprosťárny a vyhrožoval mu kdečím, jestli se ještě jednou pokusí ošukat moji ženu.

Marie byla ze začátku skoro bezvládná, ale postupně se probírala. Uvědomil jsem si, že mi brání v tom, abych vstal a toho šmejda vykopal od nás až na ulici. Smála se na mě, v očích jí zářilo něco, co sem tam ještě neviděl. Prohlížela si mě a poslouchala, jak postupně ztišuju hlas i výrazy. Pak mě zase políbila. A najednou roztáhla nohy a napíchla se na mě. S úžasem jsem zjistil, že se mi mezitím znova postavil.

Pomohl jsem Marii se vztyčit a pevně ji držel v bocích, když na mně pomalu začala klouzat. Tílko si přetáhla přes hlavu, sukni nechala shrnutou kolem pasu. Díval jsem se na ni a nemohl se nabažit pohledu na pohupující se kopečky, naběhlé stíny bradavek a lesknoucí se oči mojí divoženky.

Její pohyby rychle nabývaly na naléhavosti, předklonila se a zapřela se rukama o mou hruď. Jak se nadzvedla, převzal jsem iniciativu a začal do ní zespoda prudce narážet. Pevně jsem si ji přidržoval v bocích a bušil do ní, až jsme oba chrčeli.

Sledoval jsem, jak postupně zaklání hlavu a otevírá ústa. Pak vydala táhlý výkřik a celá se začala třást. Zpomalil jsem a dál ji pevně držel. I lehounký pohyb boků stačil na to, aby se držela na vlně orgasmu, jaký jsem u ní nikdy neviděl. S hlavou zakloněnou sténala a křičela tak nahlas, že to muselo být slyšet po celém paneláku. Bylo mi to jedno.

Pak už se Marie najednou nedokázala udržet vzpřímená, takže jsem ji pomalu nechal svést na mou hruď. Pořád jsem byl hluboko v ní, rukama jsem ji objal a nehodlal ji pustit.

Teprve potom jsem si všiml Skotyho. Pololežel, poloseděl na zemi těsně u nás, sledoval z boku Marii a podle pohybů ruky si zuřivě honil péro. To jsem naštěstí přes hranu gauče neviděl. Jedna noha se Marii svezla dolů, bosé chodidlo mu málem skončilo v klíně.

Bez váhání se ho chopil, a zatímco si ho dál honil, pohybem boků začal zároveň narážet hlavičkou zespodu do jejího chodidla a prstů. Tohle mi vůbec nevadilo, nechal jsem ho, ať si užívá. „S nohou může… Když já mám draka v její jeskyňce,“ pomyslel jsem si a spokojeně se zamlel.

Marie slastně zamručela a pohnula se, aby si to vychutnala. Pak si asi teprve uvědomila, co Skoty provádí s její nohou. Malátně posunula hlavu na mých prsou a podívala se dolů.

Nemusela dělat vůbec nic, vypadalo to, že Skoty se uspokojí sám. Tvář měl rudou, jazyk trochu vyplazený a narážel už do její nohy dost zprudka. Pak najednou strnul a zavřel oči. Cítil jsem, jak Marie pohnula nohou, prsty pohladila kůžičku jeho stříkajícího údu.

Nějakou dobu jsme tak všichni tři zůstali bez pohybu. Já na kanapi, moje krásná žena napíchnutá na můj úd si hověla na mně a na zemi se po divokém orgasmu vydýchával Skoty, dosud pevně držící její sladkou nožku, kterou právě celou postříkal. Začalo mi z toho být trochu trapně, tak jsem radši zahučel: „Mám žízeň.“ Marie zvedla hlavu a usmála se na mě: „Hned něco přinesu.“ A už se hrabala na vlastní nohy.

Oba jsme ji se Skotym bez dechu pozorovali. Neudělala sebemenší pohyb, aby se zakryla. Tak jak byla, nahá jen se sukní shrnutou kolem pasu, odešla spokojeně do kuchyně. Předtím si ale stoupla nad Skotyho a úmyslně pomalu, aby měl čas si zespodu dobře porozhlédnout její rozkrok, zvedla nohu a otřela si o něj všechno to jeho svinstvo, co na ní nakydal.

Ani se nehnul, bylo mu jedno, co mu dělá, jen když se může dívat. Když pak chtěla nohu stáhnout, sám ji dokonce chytil a přitáhl si ji k ústům, aby ji mohl zlíbat.

Přemýšlel jsem, jestli si nemám schovat pindíka, který se jaksi pořád odmítal zmenšit. Ale oba zůstali nazí, tak co. Udělal jsem si pohodlí a vyhýbal se pohledem Skotymu, kterému se taky nějak nechtělo vstávat. A za chvilku už přicházela Marie s tácem něčeho k zakousnutí, voda na kafe se teprve vařila.

Skoty věděl, co chce, a hned jak ji zahlídl přicházet, tak se natočil tak, aby se mohla při pokládání tácu na stolek rozkročit přímo nad ním. Marie to udělala bez váhání. Byla blízko, takže jsem líně natáhl ruku a začal jí laskat ňadro. Její úsměv se ještě rozšířil, zvlášť když jí Skoty vzápětí na to začal hladit nohy.

Chvilku jsme si to všichni užívali. Marie odběhla, až když začala pískat konvice. Zpátky se vrátila s dalším tácem. Tentokrát šla opatrněji, aby nic nevylila. Ale zase se nad Skotym rozkročila. Tentokrát ale jela chodidlem tak nízko, že mu jím přejela přes ruku i hruď. Škubl s sebou a hned ji zase začal hladit, s pohledem upřeným přímo vzhůru mezi její nohy.

Díval jsem se na Marii, jak se předklání, pokládá tác a pak se rukama opírá o stolek. Přivírala už zase slastí oči a po očku Skotyho sledovala. Díval jsem se, jak Skoty postupně zkouší, kam až takhle dosáhne. Vypadalo to, že když se pokusí, opravdu dosáhne až přímo na kundičku. Takhle brzo potom, co patřila jenom mně, se mi ta představa nelíbila.

Stoupl jsem si tak rychle, že se Skoty až lekl. Nevšímal jsem si ho, taky ho obkročil a zezadu se přitiskl k Mariiným nohám. Můj neposeda přitom spolehlivě našel tu správnou skulinku a že bylo všechno krásně dávno připraveno, zajel dovnitř až kam to jenom šlo.

Marie vydechla a celá se prohnula. Nalehl jsem částečně na ni, pomalu ji šukal a rukama hladil na bocích, stehnech a hlavně na prsou. Jemně jsem ji chytil za naběhlé bradavky a dráždil je dál prsty.

Marie začala sténat hlasitěji a já přitvrzoval v přírazech. Potom mě ale Marie překvapila, protože najednou začala podklesávat v kolenou, jakoby neměla sílu nás dál udržet. Natáčela se přitom do strany, abychom si klekli na všechny čtyři na zem mezi stolek a gauč.

Byl jsem už tak daleko, že jsem za žádnou cenu nechtěl přestávat, takže jsem se prostě jen přizpůsobil a nepřestával do ní zajíždět a bušit. Potom už konečně klečela, záda prohnutá, hlavu složenou na předloktích a já věděl, že teď to už můžu rozjet naplno, teď že už nespadne.

Stál jsem nad ní a dlouhými tvrdými přírazy ji zpracovával stejně tvrdě, jako předtím v kuchyni. Akorát že teď už jsme nemuseli být vůbec potichu. Místností se linuly naše steny. Občas jsem do toho zaslechl i nějaké vzrušené poznámky Skotyho. Nevím, co dělal ani co říkal, bylo mi to úplně jedno. Byl ale přímo pod námi, Marie měla kolena po stranách jeho hlavy, roztoužený klín, do kterého zajížděl můj rudý úd, musel mít kousek před nosem.

Pomalu jsem cítil, že to na mě zase přichází, ale Marie dosud nekončila. Pak jsem ucítil jakýsi neznámý pohyb, Marie se ještě o něco víc rozkročila (jakoby jí někdo jemně odtlačil stehna od sebe) a vzápětí na to se rozkřičela pod náporem dalšího obrovského orgasmu.

Zatímco jí Skoty lízal naběhlé pysky a Venušin pahorek, já do ní znovu stříkal další dávku svého semene. Třásli jsme se oba s Marií jako v horečce. Já byl úplně hotovej.

Sebral jsem poslední síly a zvedl se z ní, jen abych se vzápětí na to svalil na gauč vedle. Otupěle jsem pak sledoval, jak hlasitě sténající Marie ještě víc roztahuje nohy a mačká rozkrok Skotymu do obličeje, aby z ní mohl pohodlně vylizovat všechno, co její kundička dneska vyprodukovala a já do ní naládoval…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *