Když jsem byl mladý II.

Příští ráno mě probudil velice příjemný pocit na mém ptáčku. Když jsem otevřel oči, spatřil jsem maminku, jak se sklání nad mým klínem a cucá mi ptáčka, který byl již pořádně ztopořený a já měl opět ten pocit, jako když se počůrám. Byla úplně nahá tak jako já a její velké prsy mě vzrušivě hladily po břiše a hrudi.

„Ááá, vidím, že se můj chlapeček konečně probudil,“ usmívala se na mě mamka. „To ten tvůj panáček vypadá, že už je pěkně vzhůru.“

„Maminko, to je opravdu krásné, co mi děláš. Ještě chviličku a asi znova vystříknu jako včera!“ slastně jsem se protáhl a pohladil kývající se prsy na svém břiše…

„Ale na to je ještě dost času, miláčku, nejdřív tvoje maminka chce, abys jí také udělal tak dobře a hezky ji pomiloval jako muž ženu. Víš, co tím myslím, ne?“ odpověděla maminka.

„No… Asi jo… Ty myslíš jako, že bych měl strčit svůj čuráček do tvojí buchtičky a udělat ti děťátko?“ koktal jsem vzpomínajíc na ty různé obrázky a začal jsem si hrát s jejími prsy.

„Ano, tak se dělají děťátka, ale já beru pilulky, takže se nemusíme bát, že bys mi děťátko udělal. Ale hlavně, nesmíš to nikomu vyprávět, ani svým kamarádům, ano? Byly by z toho zbytečné řeči a problémy, slibuješ?“ říkala maminka a slastně se protahovala, aby ještě více rozkývala svoje zvony nade mnou.

„Slibuju, maminko!“ řekl jsem ochotně a nemohl se dočkat, až poprvé strčím do štěrbinky své maminky svého ptáka.

Maminka pustila z pusy mého ptáka, uvolnila z mých rukou svoje kozy a lehla si vedle mne na záda s nohama široce roztaženýma od sebe. Mohl jsem krásně vidět její pochvu, ten vstup do maminčina těla, odkud jsem před lety vyšel na svět. Zachvěl jsem se divokým vzrušením z představy, že se svým způsobem vrátím do matčina těla.

Jednou rukou maminka roztáhla pysky svojí pochvy a já viděl, jak se blyští vlhkem. Druhou rukou mne uchopila za penis a přitáhla mne za něj k sobě. Když jsem se přemístil mezi její roztažené nohy s ptákem těsně u vstupu do její kundy, zasunula si sama jeho špici do sebe a pak mě nedočkavě přitiskla oběma rukama k sobě.

Téměř bez odporu jsem zajel celým ptákem do maminčina těla, až se mamka prohnula slastí. Nevěděl jsem co dál, ale mamka mi naznačila boky, abych pomalu vyjížděl ven, a když už jsem byl téměř z jejího těla venku, opět mě prudce přitiskla k sobě.

„Takhle to dělej, zlato… Někdy pomalu, pak rychle, někdy jen o kousek, pak celou délkou. Jen se hezky snaž a dávej pozor, ať zbytečně nevyklouzneš ze mě ven. Bylo by to pro oba z nás protivné!“ šeptala mi do ucha a vedla mě svýma rukama. „A nezapomeň přitom všem na moje prsy, mám ráda, když si s nimi hraješ.“

Snažil jsem se, seč jsem mohl, abych co nejlépe plnil její rady a poprvé v životě si užíval slast ženské kundy. Ani v nejdivočejších představách jsem si nepředstavoval ty nádherné pocity vyvolané třením penisu o hebkou, teplou a nádherně kluzkou sliznici maminčiny kundy.

Mrdal jsem mamku jako divý a není divu, že mě za nedlouho opět přepadl ten pocit jako před prvním mým výstřikem. „Áááhh, maminko… To je nádhera… Ojojoj, mamíí… Já už asi budu stříkááát!“ sténal jsem blahem pod stoupajícím náporem slasti.

„Ano,už ano… Už stříkej… Už můžeš… Ááách, ty moje zlatíčko… Jak krásně mrdáš svoji maminku… Stříkej… Stříkej, já už taky budúúú!“ sténala mamka.

A já cítil, že už to dál nevydržím. „Úúúúžž… Úúúúžž… Už stříkáááám…!“ vyrážel jsem ze sebe divoce s úlevou, když jsem cítil, jak sebou můj pták začal v matčině buchtě cukat. S každým cuknutím z něho vystříknul do matčina těla chuchvalec mého semene a tentokrát jej již bylo mnohem více než napoprvé. Rovněž ta slast při stříkání byla mnohem větší a já si v tu chvíli přál, abych takhle stříkal do maminky celý svůj život.

„Anóó… Stříkééj… Stříkéééj do svojí maminky… Cítím, jak do mě stříkáš… Bože, to je krása cítit, jak do mě proudí semeno mého synáčkááá… Já už takýý… Já už takýýý… Ááááchch!“ začala se mamka pode mnou vzpínat a svíjet a její buchta mě sevřela a ždímala. Její šťávy začaly proudit a mísit se s mým semenem a jen díky jejím práškům jsme při našem prvním milování neudělali miminko.

Ještě několik nádherných chvil jsme zůstali v sobě, než se přestala maminčina kunda svírat na mém již ochablém ptáčku a ten pak změklý lehce vyklouzl ven.

„To bylo nádherný, miláčku,“ popadala maminka dech stejně jako já. „Jak se tobě líbilo první milování s maminkou?“

„Maminko, já bych to chtěl s tebou dělat pořád!“ odpověděl jsem bez váhání a začal hladit její vzbouřené prsy.

„Dobře, ty rošťáku. Ale přece jen se půjdeme nejdříve nasnídat. Co říkáš, kdybychom zůstali nazí? A pak se můžeme milovat znova, kdykoliv budeš chtít, ano?“ ptala se zbytečně mamka.

„A můžeme to dělat třeba i v kuchyni?“ napadla mě divoká představa.

„Ale jistě, miláčku, kdykoliv a kdekoliv budeš chtít,“ přisvědčila ochotně mamka. „Stačí, když řekneš, že máš chuť se se svojí maminkou pomilovat, a můžeme hned, nebo budeš chtít jenom, abych si pohrála s tvým nádherným ocáskem. Jsi spokojen?“ smála se mamka, zatímco jsem si dál hrál s jejími bradavkami. „Ale teď už pojďme na tu snídani!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *