Hraní s mámou V.

„Ahoj, miláčku,“ zašeptala Anna, když se za chvilku vrátila z koupelny. „Tak jsi vzhůru?“ – „Ano,“ odpověděl dychtivě Vítek. Již téměř upadal do spánku, ale rychle procitl, když spatřil siluetu své nádherné nahé matky ve dveřích.

„Tak chceš si ještě hrát?“ – „Ano!“ zvolal dychtivě Vítek. „To víš, že ano. Maminka se na to velice těší!“ odpověděla vzrušeným hlasem Anna. Vítek se radostně zasmál, věděl již, že když jeho maminka řekne, že se na to „těší“, znamená to, že si chce hrát ty její zvláštní hry.

„Necháme rozsvícené světlo?“ zeptal se Vítek. „Já mám rád světlo při našich hrách, můžu tě dobře vidět.“ – „Jistě, zlato. Já jsem taky ráda, když tě přitom vidím.“ Anna rozsvítila lampu u postele, až světlo oslnilo Vítkovy oči.

„Mám si sundat pyžamo?“ zeptal se Vítek a posadil se na posteli. „Ano, zlato. Jen si ho sundej. My musíme být oba hezky nazí při našich hrách, však víš.“

„Budu moci znovu strčit do tebe svého ptáčka?“ zeptal se Vítek, odhodil ze sebe pokrývku a začal si svlékat pyžamo. „To víš, že ano. Ale chci, abys mě nejdřív dole očistil svým jazykem. Víš, jako jsme to dělali minule. Jsi připraven to dělat, Vítku?“ – „Ano! Já tě rád čistím svým jazykem, především tvůj zadek. Je to tak zvláštní. A hezké!“

Vítek byl již nahý, pyžamo hodil na zem vedle postele. Chlapec seděl nahý na posteli, jeho dětský penis ztopořeně trčel do vzduchu. Anna si sedla dolů na postel, položila svoje ruce na Vítkovy tmavě hnědé vlasy a obdivovala chlapcovu krásu. Něžně jej políbila na rty.

„Lehni si dolů, zlato,“ řekla svému synkovi. „Já si kleknu na tebe.“ Tak to dělali již několikrát předtím a chlapec věděl, co to znamená. Hbitě si lehl na záda a olizoval si rty pozorujíc svoji matku stojící u postele.

Anna si klekla nad synkovu hlavu a poklekla tak, že měla svojí hlavu nad jeho nohami. „Jsi připraven, miláčku?“ – „Ano, maminko. Už vidím tvoji dírku, je přímo nade mnou. Můžeš trochu níž? Nedosáhnu jazykem tak daleko.“ – „Jistě. Teď už to bude dobré.“

Anna se trochu spustila níž, její zadek se dotkl chlapcovy tváře a jak se tak stalo, chlapcův jazyk začal lízat její anus. Anna se zachvěla, její těžké, plné prsy se začaly pohupovat, když cítila, jak dětský jazýček horlivě líže její zadek.

Již mnohokrát přemýšlela, jak tyto hrátky s jejím konečníkem ještě více vylepšit. Zahrávala si s myšlenkou naplnit svůj konečník mlékem nebo džusem a vystřikovat to synkovi do úst. Užívala si pohledu na hbitý jazýček svého synka, kmitající okolo jejího konečníku.

„Mmmmm, to je ono, miláčku,“ předla jako kočka blahem, položila svoje ruce na matraci, aby mohla lépe tisknout svůj zadek na synkovu tvář. „Lízej mamince zadní dírku!“

„Mohl bych strkat jazyk dovnitř, maminko?“ zazněl chlapcův hlásek zespod. „Ano, miláčku. Jen ho tam strkej.“

Vítek začal zajíždět špičkou svého malého jazyka do matčina konečníku, snažil se vtlačit jej do sevřeného otvoru. Dařilo se mu to čím dál víc a po chvíli již zajížděl do toho tajemně vzrušujícího otvůrku celým svým jazýčkem a opět vyjížděl ven.

Anna se chvěla vzrušením, neovládla se a vyrazila ze sebe dlouhý sten. Sjela jednou rukou do synkova klína, jemně sevřela jeho čuráčka a pokračovala v jeho jemné masturbaci, zatímco synek olizoval její zadek.

Vítek byl nejdříve zaskočen, když si jeho matka poprvé přála, aby jí lízal zadek, ale pak se mu to začalo líbit a nyní si s potěšením hrál jazykem s tím zajímavým těsným otvůrkem, když mu to současně jeho matka tak krásně oplácela masturbací jeho čuráčka. Bylo to pro něj tak vzrušující a nádherné, že mu na tom nepřipadalo vůbec nic divného.

Po chvíli se jeho matka zvedla. Vítek zůstal ležet na zádech, byl zvědav jakou hru jeho maminka plánuje příště, když se zvedla. „Bylo to hezké,“ sdělil jí svůj názor. „To jistě bylo hezké, drahý,“ souhlasila Anna, poklekla vedle něj a hladila mu vlasy. Políbila jej a zajela přitom svým jazykem do jeho úst. „A teď,“ pokračovala a zvedala se: „co bys teď rád dělal svojí mamince?“

„Strkal ho do tebe!“ zvolal dychtivě a vzrušením polkl. „To by bylo výborné. Já rád strkám mýho ptáčka do tebe potom, co jsem tam strkal svůj jazyk.“

„Matčina pochva potřebuje ale nejdřív trochu pozornosti od tebe, miláčku. Můžeš si tam dole trochu pohrát i svým jazykem a lízat mě?“ – „Jistě, maminko, a rád!“ zvolal nadšeně Vítek.

Trochu se odsunul na stranu a jeho matka si lehla vedle něj na záda. Ta krásná nahá žena roztáhla svoje nádherná stehna a Vítek si klekl mezi ně s očima upřenýma na její zarostlý klín. Její pochva se ve světle lampy leskla vlhkým vzrušením mezi chlupy.

Vítek si vzrušeně olízl svoje rty a pak se sklonil dolů až jeho jazyk přejel přes pysky matčiny vagíny. Anna vydechla vzrušením a to bylo pro jejího synka pokynem, aby svojí akci zopakoval.

Jezdil svým jazykem přes matčinu vzrušenou vagínu, jednu svoji malou ruku položenou na matčino chvějící se stehno a druhou si hrál se svým čuráčkem, již neuvěřitelně ztopořeným. Byl hrdý na to, že v poslední době byl schopen vystříknout dvakrát za večer, a čím dál tím víc semene.

„Ohhh, Vítkůůů!“ sténala jeho matka, hladila si svoje kozy a třela si bradavky mezi prsty. „Ooohh, to je krásné! Ty si tak krásně s maminkou hraješ!“

„Už ti tam můžu strčit jazyk?“ zeptal se Vítek již zkušeně vědom si toho, že to se jeho matce líbí ještě víc. „Můžu, mami? Můžu?“

„Anooo, miláčku! To víš, že ano! Na to se mě nemusíš předem ptát, miláčku, když chceš tohle svojí mamince dělat. Dělej si co se ti líbí, můžeš dělat všechno, co chceš!“ vzrušeně vzdychala Anna…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *