Univerzita kodexů II. – Rovnováha sil

Nová univerzitní pravidla úspěšně fungovala, alespoň to tak na první pohled vypadalo. Děvčata poslušně vystřídaly šortky za delší minisukně či kalhoty neboť se chtěly vyhnout veřejnému ponížení způsobované inspektory. Vzít si krátkou provokativní sukýnku bylo nyní nemyslitelné bez ochrany poskytované kalhotkami.

Poměrně brzy se však objevily nové komplikace, tentokrát s inspektory samotnými. Tím, že dívky nyní dodržovaly pravidla, tak se jejich práce stávala zbytečnou. Doposud spokojený Děkan měl opět problém. Věděl, že když zruší inspekce, vše se vrátí do starých kolejí. A tak nakonec musel inspektorům vyhovět a dovolil jim kontrolovat všechny dívky u kterých by bylo důvodné podezření na porušení kodexu.

Dívky nyní tedy neměly příliš na vybranou. Jedinou možností bylo nosit pouze samostatné kalhotky a tričko. Inspektoři pak byly krátcí, neboť bylo jasně vidět, že pravidla dodržují. Vynalézavé studentky však brzy opět přišly na způsob jak oklamat zákon. Délka trička u některých dívek byla taková, že prakticky zakrývala kalhotky. To co jim tedy neumožnily krátké minisukně mohly do jistě míry získat delším tričkem.

Nyní byl opět nespokojeny Děkan a přemýšlel kudy z tohoto začarovaného kruhu ven. Nakonec tedy byl nucen stanovit parametry kdy je horní část oblečení ještě považována za tričko a kdy už jde o šaty. Jakmile tričko přesáhlo místo přibližně dva centimetry nad horní části dívčího pohlavního orgánu, bylo považováno za šaty.

Takže tedy studentka v krátkém tričku a kalhotkách byla v bezpečí. Ovšem dívky, které si nedaly pozor na délku trička, mohly být opět zkontrolovány inspektorem. Stačilo tedy aby tričko třeba z poloviny zakrývalo kalhotky a osud dívky byl zpečetěn. Poté co ji bylo zabaveno tričko a kalhotky skončila dívka zcela nahá po zbytek dne.

Konečně byla nastolena určitá rovnováha kdy některé dívky chodily v tričku a kalhotkách čímž se úspěšně vyhnuly inspekci a ponížení. Druhá větší skupina studentek riskla občasné inspekce a chodily v delších minisukních bez kalhotek. Sice si musely dávat vetší pozor když se někde ohýbaly nebo seděly, ale v podstatě byly spokojené. Inspektor je občas zkontroloval ale díky absenci kalhotek nešlo o porušení kodexu a nebylo možné oblečení zabavit.

Na univerzitě tedy opět zavládl relativní klid. Děkan byl spokojený, že dívky chodí decentně oblékané, inspektoři byly spokojení, že mohou provádět inspekce a studentky byly rády, že si mohou vybrat svůj styl oblékání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *