Maminko, jak se to dělá? III.

Linda se pod mým vedením přesunula nad ležícího Marka tak, že její pochva byla přesně nad jeho vzhůru se tyčícím penisem. Uchopila jsem ten nádherný nástroj do ruky a druhou rukou jsem k němu přitáhla Lindin zadeček, až se mokvající špička žaludu dostala mezi rozevírající se rtíky dceřiny pochvičky. Pomalu jsem s ním jezdila sem a tam mezi vlhnoucími pysky a viděla, jak se ještě více rozevírají a chvějí nedočkavostí.

Nakonec jsem pohyb synova penisu zastavila a hlasem chvějícím se vilností, řekla Lindě: „Tak, teď je ta správná chvíle, holčičko. Jakmile ucítíš špičku bratrova penisu na kraji své pochvy, prudce si sedni dolů, ať do tebe vnikne co nejrychleji. Vteřinku to zabolí, ale pak se ti to bude určitě líbit!“ instruovala jsem svoji dceru, jak se má nechat připravit o panenství.

Linda byla viditelně nervózní, ale dělala přesto všechno tak, jak sem jí říkala. Sama uchopila ručkou bratrův penis, přidržela si jej přesně v rozevřeném ústí svojí pochvy a pomalu sjela zadečkem níže, až se skoro třetina žaludu schovala v jejím těle. Vteřinku zaváhala a pak prudce dosedla na paty, až bratrův penis s mlasknutím zajel do její panenské pochvy.

„Eeech!“ vyjekla spíš leknutím než bolestí, když její panenská blána nevydržela nápor a protrhla se. Marek mezitím zasténal a sevřel oběma rukama její útlé boky.

Výraz Lindiny tváře se několikrát proměnil, počáteční napjaté očekávání vystřídal výraz leknutí a bolesti, když Markův penis protrhl její blánu a nakonec se na její tváři rozhostil výraz údivu a jistého uspokojení. I v očích Marka jsem viděla výraz blaženosti, když jeho panický penis poprvé ucítil to nádherné sevření, které dokáže jenom ženská pochva…

Oba, Marek i Linda, sténali a vzdychali, když jsem postrčila pod Lindin zadeček ruku a pomalu jsem jej zvedala po Markově penisu vzhůru. Těsně před jeho vrcholkem jsem pohyb zastavila a zatlačila zadeček zpět dolů. Stačilo jen dvakrát tento posun opakovat a chytrá Linda pochopila, co má dělat, a sama začala zadečkem jezdit nahoru a dolů po penisu svého bratra.

Chvilku jsem pozorovala svoje souložící děti, když jsem dostala další nápad. Klekla jsem si nad Markovu hlavu směrem k Lindě a bez zábran jsem přistrčila svoji mokvající pochvu před jeho obličej.

Marek přesně pochopil, co se od něho očekává, oběma rukama sevřel moje boky a přitáhl si moji pochvu k ústům. Jakmile se moje pochva dotkla jeho tváře, ucítila jsem, jak jeho jazyk vjíždí do mě.

„Oooh, Marku…!“ neudržela jsem hlasitému zasténání, když jeho jazyk vnikl do mojí pochvy a začal ji zkoumat. „To ses naučil v tom videu, viď?“ zasténala jsem znova cítíc, jak jazyk mého syna jezdí v mojí roztoužené pochvě. Marek pouze kývl hlavou a pokračoval v horlivém zkoumání mojí pochvy.

Zavřela jsem oči a cítila jsem, jak se podvědomě prohýbám slastí, až jsem se neudržela a začala hlasitě sténat. V tom jsem ucítila dotek a na má ústa se přitiskla malá ústa mojí dcerky, z nichž rovněž vycházelo sténání.

Otevřela jsem oči a vnikla jazykem do dceřinných úst, což mi po chvilce začala oplácet a já ji začala laskat po sotva znatelných hrbolcích jejích prsíček. „Maminkoo…!“ sténala slastí dcerka a rovněž začala laskat moje těžké, plné prsy s bolestivě ztopořenými bradavkami.

Abych ji dále poučila, začala jsem hladit a jemně třít bradavky jejích koziček a ke svému překvapení jsem ucítila, jak začaly tvrdnout a bobtnat vzrušením. Rovněž Linda začala třít moje bradavky a pak se k jejím ručkám přidaly i chvějící se ruce mého syna, který začal zkoumat prsy svojí matky, nabízející tolik vzrušení a slasti.

Laskali jsme se vzájemně, přičemž Linda pokračovala ve své jízdě na Markově penisu a on pilně kromě rukou na mých prsech pracoval rovněž jazykem v mojí pochvě.

Nevím, kdo z nás byl vzrušenější víc, jestli já, nebo moje děti, prožívající poprvé nejnádhernější milostné pocity se svojí matkou. Bylo to pro mě šíleně vzrušující cítit jazyk svého vlastního syna v pochvě a jeho a dceřiny ruce na svých citlivých prsech a věděla jsem, že se blíží můj orgasmus. Bože, jak dlouho jsem již neměla tento pocit.

„Oh… Oh, Bože…!“ vykřikla jsem, když vlna slasti začala mučit moje tělo s epicentrem v mojí pochvě. Cítila jsem, jak z mojí pochvy vytéká milostná šťáva dolů na tvář mého syna, který horlivě pokračoval v lízání a chtivě polykal matčiny šťávy.

„Áááách, Markůůůů…!“ vykřikla náhle Linda a začala se svíjet pod náporem svého prvního orgasmu ve svém životě. Pevně jsem ji objala a držela v sevření, s ústy přisátými na jejích a společně jsme tak vychutnávaly své orgasmy.

„Maminko, to je krása…!“ sténala dcerka a její tělíčko se pomalu zklidňovalo, zatímco se stále ještě pomalu pohybovala nahoru a dolů po penisu svého bratra.

Včas jsem si ale všimla, jak se Markovo tělo začíná prohýbat a on sám začal čím dál divočeji vrážet svůj chvějící se penis vzhůru do pochvy své sestry. Pochopila jsem, že se blíží jeho orgasmus a nemohla jsem ho nechat, aby vystříkl do své sestřičky…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *