Můj žák na elektrickou kytaru

Vždycky mě vzrušovala představa, že se má přítelkyně miluje s jiným mužem a já se na to dívám z povzdálí a při tom onanuji. Když jsem o tom mluvil se svou přítelkyní, tak se jí to moc nelíbilo, ale zároveň ji ta představa vzrušovala, stejně to však zamítla s tím, že se bude milovat jenom se mnou. Tak jsem to nechal být, dokud mi nepřihrála náhoda.

Soukromě jsem učil hře na elektrickou kytaru a střídali se u mě různí studenti většinou teenagerského věku a jak už to bývá, všichni to byli nevybujelí samečci, kteří si to po večerech dělali sami. Má přítelkyně Katka byla devatenáctiletá blondýna s krásnými prsy číslo čtyři, a tak není divu, že mí žáci po ní pokukovali, když jim přinesla kávu nebo nějakou minerálku, a vsadím se, že po večerech o ní snili a onanovali při tom.

Jednou měl přijít zase student a já byl s Katkou doma, když jsem si uvědomil, že nemám žádné pití, a tak jsem se rozhodl, že skočím do večerky pro pití. Vtom mi blesknul hlavou nápad, zapojil jsem svou kameru a schoval ji za obrázek, v kterém byla dírka akorát pro malou čočku. Katce jsem řekl, že jdu pro minerálku, ať Jirku (to byl můj student) pozve dál a uvaří mu kávu, nebo se jinak postará. Ona s potutelným úsměvem řekla: „To by se ti líbilo, ty můj prasáku, ale toho se nedočkáš!“ Načež jsem vycouval s omluvou a políbil jsem ji.

Večerku máme kousek od baráku, tak jsem tam hopnul a pak jsem vzal nějaké nealko a šel pryč. Katce jsem zavolal, že musím jet do supermarketu, ať ještě půlhodinku vydrží a postará se o Jirku. V jejím hlase jsem zaslechl škádlivý podtón, že udělá, co bude Jirka chtít, načež mi tep stoupnul na stopadesát a penis mi v kalhotách začal tuhnout.

Šel jsem teda jako by do supermarketu, ale skočil jsem si do vedlejší restaurace na Colu. Asi za pětačtyřicet minut jsem se zvednul a zaplatil. Poté, co jsem přišel k našemu baráku, jsem zezdola zazvonil, abych na sebe upozornil a pak jsem si odemknul dveře od vchodu a šel po schodech nahoru. U dveří jsem zesílil kroky, abych někoho nevyplašil a pak odemknul dveře.

Jirka seděl v křesle a Katka byla v kuchyni. Pozdravil jsem je a podal tašku Katce. Ve tváři byla celá červená a já se jí zeptal, jestli se něco stalo, načež mi odpověděla, že ne, že se jenom sprchovala. Tak fajn, pomyslím si a už se těším na večer, až si pustím video. Soukromé. Jsem zvědav, jestli to vyšlo, protože kamera byla schovaná v obýváku a ne v ložnici, ale jak jsem si uvědomil, tak v ložnici po dobu mé nepřítomnosti nikdo nebyl.

Jirka se nějak nemohl soustředit na hru, a tak jsem ho poslal domů s tím, ať se doma procvičí a příště si to zopakujeme. Po odchodu jsem přišel ke Katce a chtěl jsem se s ní pomazlit a ona řekla, že se musí jít sprchnout. Tak jsem jí odvětil, že už se sprchovala a pak mi na to řekla, že když jsem tak chytrý, tak může jít k rodičům. Načež se sbalila a odešla.

Mnul jsem si ruce, protože jsem věděl, že má výčitky svědomí a tak jí to budu muset vysvětlit. Vzal jsem teda kameru, přetočil pásek na začátek a strčil ho do videa.

Asi deset minut se nic nedělo, Jirka seděl v křesle a Katka se ho ptala, jestli chce kávu, načež Jirka přitakal. Katka odešla do kuchyně a Jirka se zvednul z křesla a vzal do ruky nějaký časopis. Ale najednou jsem si všimnul, že to není časopis, ale kalendář s Katkou, který jsem nechal na skříňce.

Jirka se rychle podíval do stran, jestli Katka nejde, ale z kuchyně slyšel rachot nádobí, tak začal listovat kalendářem. U posledních měsíců se zastavil a já si všimnul, jak rudne. Pak uslyšel Katku, a tak rychle pohodil kalendář, ale nevyšlo mu to, a tak se jednotlivé listy rozsypaly na zem.

Katka to viděla, a tak začal koktat omluvu, jako že nechtěl, že tím nic nemyslel, ale ta ho zarazila pohybem ruky a začala sbírat listy kalendáře. U jednoho se zastavila a pak pohlédla na Jirku, který se chtěl vtěsnat do koutku křesla.

„Líbí se ti mé tělo?“ zeptala se Katka. „Aaa…ano!“ vykoktal Jirka. „Chtěl bys ho vidět ve skutečnosti?“ vydechla Katka. Jirka se jal zuřivě přikyvovat.

Katka se postavila a sundala si modrou mikinu, pod kterou neměla podprsenku. Jirkovi málem vylezly oči z důlků a na kalhotách se mu začala objevovat boule, jak mu přirození nabíralo vrcholu.

Katka se chytla za prsa a pomalu je pohladila, pak si sundala i kalhoty a stála tam nahá. Kývla na Jirku, ať k ní přistoupí, ale ten byl tuhý jako kámen, a tak k němu přistoupila a chytla jeho ruku a položila si ji na prsa. V tu chvíli se Jirka přestal ovládat a strhnul Katku k sobě. Katka se mu svinula do náruče a začali se vášnivě líbat.

Po chvíli se Katka sehnula nad Jirkův poklopec a vyprostila jeho penis ven. Byl celý rudý s fialovým žaludem a šťávičkou, která z něho tekla proudem. Poté mu sundala kalhoty i slipy a já zjistil, že má stejně dlouhý penis jako já, ale mnohem hrubší. Když to Katka uviděla, celá se zachvěla.

V tom zazvonil její mobil, a tak sebou cukla a zvedla ho ze stolu, aniž by pustila Jirkův penis z ruky. Byl jsem to já, kdo jí volal, a proto jsem pochopil, co myslela tím, že udělá pro Jirku co bude chtít. Zavěsila a vrátila se k penisu od Jirky se slovy: „Péťa musel do supermarketu, tak se vrátí asi za půl hodiny!“

Pak si šťávičku z penisu otřela o svá naběhlá prsa, a začala lízat Jirkův ocas. Najednou se Jirka zachvěl a Katka zjistila, že má plnou pusu semene. Polkla ho s rozkoší sobě vlastní. „Ale no ták,“ konejšila Katka Jirku, „nespěchej!“ A pomalu se s ním začala líbat.

Jirka se nedal dvakrát pobízet a začal se dožadovat prsty skulinky od Katky. Ta na něj obkročmo přisedla a Jirka měl možnost vnořit své prsty do Katčiny mušličky, která byla naběhlá tak, že jí závojíčky její krásné skulinky vyčnívaly.

Když jsem viděl, jak je Katka vzrušená, tak jsem se neubránil, abych si nezačal hladit své přirození a pak jsem ho i vytáhnul a začal si poctivě honit ocas.

Na videu zatím pokračoval Jirka v prozkoumávání Katčiny skulinky a Katka se cucala s Jirkou jako o život. Pak začal Jirka pravidelně zasouvat prsty tam a zpátky jako při souloži. To už Katka nevydržela a nasedla na Jirkův ocas tvrdým přírazem, až Jirka vyjekl a ona sama zasténala rozkoší.

Když jsem to viděl, jak si tam hrají spolu a Katka úplně zapomněla na svět kolem sebe, tak jsem si musel dát pozor, ať se hned neudělám a zpomalil jsem tempo, pak jsem na chvíli zastavil video a šel si udělat kávu.

Když jsem vyhazoval obal od kávy do koše zjistil jsem, že je plný, vytáhnul jsem proto sáček se smetím a chtěl jsem ho probrat, jestli tam nejsou petláhve a uviděl jsem papírové kapesníky plné husté bílé tekutiny. Myslel jsem, že jsou to jen normálně použité kapesníky, dokud se z nich nezačal šířit typická vůně spermatu.

Vykašlal jsem se na kávu a s naběhlým přirozením jsem šel zpátky k videu, které jsem zapnul, a sledoval, co se bude dít dál. Katka si pomalými přírazy a vlnivými pohyby pánví vychutnávala polohu na koníčka a Jirka Katce mačkal její naběhlá prsa, které se mu vlnily před jeho očima. Cucal její bradavky a najednou se Katka prohnula v zádech jako luk a táhle zavzdychala. Já věděl, že je to její orgasmus, ale Jirka kulil oči, co se děje.

Katka se na něho usmála, slezla z něj a našpulila na něj svou prcinku. Jirka se nedal dvakrát pobízet a vrazil do Katky svůj pyj až po kořen a začal tvrdě přirážet.

Katka hekala rozkoší a Jirka začal zrychlovat. Pak mu Katka řekla, ať se ji vystříká na bříško a Jirka, jak to slyšel, tak se napnul, Katka se prudce otočila a Jirka začal pumpovat semeno na její břicho. Na to, že už stříkal podruhé bylo semene mnohem víc než poprvé,

Katka vzala papírové kapesníčky a utřela si bříško i postříkaná prsa. „Byl jsi moc fajn!“ vydechla Katka a Jirka ji se slastným výdechem políbil škatulku a pak strčil jazyk do jejich úst. Fascinovaně jsem zíral, jak se mu do teď ochablý penis zase napíná a začne tuhnout.

Katka, když uviděla, co se děje, jen smutně pokývala hlavou a řekla, že za chvíli přijdu. Načež vstala, pohladila Jirku po znovu naběhlém ocasu a oblékla se.

Pak zazvonil zvonek a já pochopil, že když jsem zvonil zespod, tak to bylo přesně načasované. Jirka si rychle natáhl slipy a pak se celý oblékl, Katka si na sebe hodila jenom tu modrou mikinu a kalhoty. Pak jsem už viděl sebe, jak vcházím do bytu s taškou s nákupem.

Vrátil jsem kazetu o kousek zpět, kdy Katka byla nabírána Honzou zezadu a v tom mi začalo cukat v ocase a já chrlil dávku semene na své břicho. V porovnání s Honzou toho bylo málo, ale já byl spokojený, protože jsem docílil svého.

V devět jsem volal Katce tak jako obvykle a ptal jsem se, co se děje a ona mi s pláčem řekla, že mi musí něco říct. Řekl jsem ji, ať si to nechá na zítra a že ji miluji. Na druhý den jsem Katce po jejím příchodu ze školy řekl, ať se usadí a že jí pustím video, načež ona mi řekla, že nemá náladu na nějaké blbé video.

Pustil jsem jí kazetu od začátku a sledoval, co to s ní udělá. Viděl jsem, jak nechápavě zírá a pak s poznáním začíná rudnout při pasáži, kdy jí Jirka stříká dávku semene do pusy, začíná zrychlovat dech a já ji nechávám samotnou se slovy, že si musím odskočit.

Z povzdálí ji však sleduji a vidím, jak si rozepíná kalhoty a hladí si prcinku. Pak tam vstupuji já a ona se mi chce omlouvat, já jí však zalepím pusu svým jazykem a pak se začínáme mazlit a koukáme na její video.

A jak to vše dopadlo? Moc fajn, s Jirkou jsme velcí kamarádi a po prvotním ostychu se spolu všichni tři milujeme jako o život. Z Jirky se stal dobrý hráč na kytaru a má svou kapelu a někdy spolu vyrážíme na společné koncerty. Má to velkou výhodu, já se míň unavím a ocas mi stojí stále víc. A Jirka začíná být přeborníkem v sexu…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *