Kurva z privátu I.

Řídím se heslem „V Praze je blaze“, a tak pravidelně vymetám priváty a kluby, abych se občerstvil přízní nějaké kurvičky.

Včera padl los na privát v Mánesovce. V telefonu se ozvala bordelmamá s ruským přízvukem, ať prichadim, že děvočky jsou mladé, šikovné a pětikilo za hodinu není přece tak moc.

Vybral jsem si ji hned. Seděla v průsvitné košilce na kraji křesla a určitě mě tipovala. Lejla, Asiatka z Uzbekistánu. Když jsem na ni ukázal, jen se lehce usmála a oblízla si jazýčkem rty.

Jo, péro mi stálo už jen při tomto jejím gestu. Šla přede mnou a rajcovně vykrucovala zadečkem. Ty vole, říkal jsem si v duchu, potkala tě štěstěna, šoustačka s takovou výstavní kurvičkou z extraligy se jen tak někomu nepoštěstí.

Hodila mi ručník, ukázala sprchu. Vymydlil jsem se snad všude a rychle spěchal na pokoj… Lejla už čekala na posteli, v růžových bikinkách, rozpuštěné vlasy…

Pustila cédéčko, aby trochu přehlušila milostné hekání z vedlejší místnosti, kde si vydělávala její kámoška. „Tak co to bude, pane?“ zeptala se docela obstojnou češtinou. Vybral jsem si orální předkrm bez gumy a klasiku. Do análu se jí moc nechtělo, prej někdy jindy. Vyplázl jsem prachy a začal si užívat…

Lejla se mi zadívala do očí, pak na ocas, protáhla se v kříži jako tygřice a začala si se mnou hrát. Jo, líbání jen naznačovala vždycky, když jsem se ji snažil vecpat svůj jazyk do úst, ucukla a usmála se…

Pak mě vzala níž, přes bradavky, břicho… Ocas mi stál jako kopí. Jen jazýčkem lehce začala objíždět žaluda, pak propinkla uzdičku, dolů ke koulím, ty trošku zkousnout a zase nahoru a pořád dokola…

„Ne, že se mi uděláš v puse!“ Sotva to dořekla, už jsem jí cákal do dutiny ústní, to co jsem za poslední měsíc sexuálního půstu nasbíral. „Ty vole, sem ti říkala, že se nesmíš udělat. Je konec…!“ S odporem vyplivla do kapesníku sperma.

Utřel jsem si ocas a začal ji ukecávat, jak je krásná, jak po ni toužím, jak mě vzrušuje a tak. Nakonec to dopadlo dobře… Budem pokračovat.

Zavolala bordelmámu, ať nám přinese dvě vodky. Ocas se mi začínal vzpamatovávat, Lejla začala ruční masáž. Nešetřila mě. Prudkými pohyby mi rolovala předkožku…

„Izvinitě!“ bordelmáma stála u postele s vodkou. Lejla si vzala panáka, druhého dala mě a navedla ruku bordelmámy na můj ocas. Ta se ho ochotně ujala, zatímco jsme s Lejlou upíjeli mi prohrábla kulky, stačila zarejdit ukazováčkem v prdeli a párkrát si penisem projet mandle.

Lejla dopila, rozbalila šprcku, nasadila mi ji čepičkou na žaluda a pusou srolovala až ke kořenu. Ještě párkrát mě projela a pak si nasedla na ocas.

Začala jízda králů. Lejla začala tvrdě přirážet. Vytáhla se až na špičku údu a pak prudké dosednutí plnou vahou a stále dokola. Byla jak smršť. Nevím, jestli to hrála, že už je, ale za chvíli začala skučet tak přesvědčivě, že jsem tomu taky podlehl a začal stříkat.

Ještě chvíli na mně jezdila, dokud mi tvrdého ptáka neproměnila v měkkou hmotu. Stáhla gumu, ubrouskem utřela ptáka… „Spokojený?“ zeptala se. „Jasně, jasně. Lejlo, můžu si tě vyfotit?“ škemral jsem. “Na památku…“ – „No jo, ale nesmíš to nikde ukazovat. Jenom pro tebe, jasný? Běž do sprchy a pak přijď!“

Po návratu mě čekala Lejla v minisukýnce, přiléhavém tílku a na vysokejch jehlách. Potlačil jsem zklamání, že není nahá a nacvakal sérií snímků. I tak z nich vyzařovalo něco erotického.

Asi za čtrnáct dnů jsem byl v Mánesovce znovu. S sebou fotky Lejly, její různý montáže, kalendáře. Přišla mi otevřít bordelmamá. Poznala mě. „Lejla má zákazníka, musíš počkat, nebo si vyber nějakou jinou holku.“

Seděl jsem v křesle, poslouchal, jak Lejla skučí za zdí a představoval si ji. Byl jsem nasranej a žárlil. Jo, zamilujte se do kurvy. Kolem mě pořád kroužila vysoká, štíhlá, solárkem protáhlá kočička, a ať jdu s ní. Tak jo.

Valerie z Moskvy mě odtáhla hned na pokoj. Po sprše jsem si objednal svůj oblíbenej orálek bez a pak klasiku s análem. Zvolil jsem ale opačný postup. Jen co mi stál ocas v pozoru, nalehl jsem na Valerii a vrazil jí ho mezi stehna.

Pružiny v posteli zaskučely, jak jsem ho do ní napral. Asi mě podcenila a nečekala takový útok. Jen hekla, rozvalila stehna a ztratila nad sebou kontrolu. Bušil jsem do ní a představoval si Lejlu. Ještě, že jsem se dvakrát vyhonil, než jsem šel. Teď vydržím.

Slezl jsem z Valérie, přinutil ji, ať se ohne přes stůl. Zajel jsem jí ukazováčkem do análu, pustil pár slin do vjezdu a nasadil ocas na řitní otvor. Šlo to ztuha, ale postupoval jsem hloub a hloub. Koule mi bušily do jejích půlek a chystaly pěknej příděl šlehačky.

Valérie úplně odešla – psychicky i fyzicky. Celá rudá se zavřenými očima čekala, co s ní udělám. Cejtil jsem, jak to na mě jde. Valérie přede mě bez protestů poklekla, otevřela pusu a čekala, až se v ní dodělam.

Chytil jsem ji za vlasy, narazil ji hubou na ptáka a začal chrlit semeno do jejího chřtánu. Zakuckala se, jako by chtěla blít, ale neměla šanci uniknout mému sevření. Vysála ze mě veškerou touhu a odpadla na zem. „Tys mi dal!“ zašeptala.

Po cestě do sprchy jsem potkal Lejlu. Byla obalená v osušce. Ještě krásnější než minule. „Aááá, fotograf je tady!“ usmála se. „Mám pro tebe fotky!“ Chytla mě za ještě polotuhý ocas. „Ukážeš mi je?“ Podal jsem jí obálku s fotkami a šel do sprchy. Lejla seděla s ostatními kurvičkami v sedačce a prohlížely snímky.

„Pěkný a moc. Chtěla bych udělat ještě nějaký. Vyfotíš mě?“ Lejla se ke mně přimáčkla tak, že nešlo odmítnout. „A taky kámošky?“ – „Jasně a rád!“ představoval jsem si orgie, co mě čekaj. „Přijď zítra ráno, my necháme zavřeno, upravíme se a ty nám uděláš fotky. A za odměnu si s náma můžeš užít, chceš?!“


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *