Uklízečka

Byl to běžný páteční den, každý v práci spěchal domů, aby mohl vyrazit na chatu, ven s kamarády, či se jít jinak zabavit. To mě čekal ještě pořádný kus práce a vyhlídka na volný večer se pomalu vytrácela před očima.

Po šesté hodině odešli i poslední workholici a já zůstal ve firmě sám. Když jsem nesl dokumenty do skartovačky, zaslechl jsem z vedlejšího openspace nějaký šramot. Nahlédl jsem do dveří a uviděl jsem krásnou černovlásku s pytlem na odpadky.

Všichni znáte ten pocit, když se vám zatají dech a začne vás mrazit v podbříšku a nemůžete na nic myslet. Stála tam ve vytahaných teplákách a domácí košili. Měla krásná velká prsa, vypadalo to, že knoflíček z její košile každou chvíli odskočí.

Všimla si, že na ní koukám a roštácky se pousmála a ohnula se k dalšímu koši. Otočil jsem se a odešel zpět do své kanceláře, před sebou hromada papírů, ale já měl v hlavě jen ten její zadeček, její velké rty a pevná prsa. Měl jsem na ní velkou chuť a říkal jsem si, že tudle šanci nesmím propást, že je to vysněná situace.

Podíval jsem se do skřínky, ano bylo to tam – láhev sektu, kterou mě přinesl minulý týden jeden klient. Zhluboka jsem se nadechl, sebral v sobě všechnu odvahu a vydal se najít mou bohyni.

Nesměle jsem jí oslovil a pozval na skleničku. Když jsme se dostali do nálady a po nějaké té době veselého rozhovoru jsem si přisedl k ní a pohladil jí ve vlasech.

Cítil jsem jak jí naskakuje husí kůže a lehce se mi dotýká nohy. Trochu jsem jí zatáhl za vlasy a ona mě chytla pevněji. Naše rty se letmo setkaly a špičkou jazyka mě přejela po krku.

Převzal jsem iniciativu a strhl z ní košili. Nevěřil jsem svým očím, ani jsem si před tím nevšiml že nemá podprsenku.

Usmála se, olízla si dlaň a pohladila prsa, mačkala je k sobě a hrála si s bradavkami. Musela vědět co to se mnou dělá a pěkně si to vychutnávala, pak pošeptala ať jí to dělám jazykem.

Bez váhání jsem zamířil do jejího klína a stáhl jí kalhoty. Trochu jsem jí pozlobil přes mokré kalhotky a pak stáhl i ty. Vykoukla na mě krásná vyholená kundička.

Přejel jsem přes ní jazýčkem a roztáhl jí pysky. Rejdil jsem jí v klíně a slízaval tu její sladkou šťávičku a vychutnával si její vzdychání. Když jsem do díla přidal ještě prsty a pomalu jí zajíždel do její mušličky, tak se po chvilce udělala – málem mě to umačkalo prst.

Chvíli mě vrněla do ucha, pak mě její ruka sjela do klína a hladila mě přes kalhoty, málem jsem z toho zešílel. Sundala mě triko a hladila prsa a míříla do rozkroku.

Vyndala mě ho z kalhot a začala mě pomalu honit, hladit si s nim tvář, přibližovat ho k jazýčku, ale do pusy ho nevzala.

Lehce jsem jí nasměroval, aby mě hladila koule. Při té příležitosti je celé vzala do pusy a obkroužila špičkou jazyka a něžně stiskla zoubky. Honila mě čím dál tím silněji a vzala si ho do pusy.

Kouřila jak úplná bohyně, střídala rychlé pohyby a vysávala mě s ohromnou silou a pak zase jen jemně sjížděla nahoru a dolu svými rty a plácala mě s ním o jazýček a u toho si honila kundičku.

Když už jsem myslel, že se udělám tak mě pevně stiskla, vyndala ho z pusy a pomalu ho honila a otírala o své ztuhlé bradavky.

Vzrušením jsem nemohl ani dýchat a vychutnával jsem si každý její pohyb. Se zvědavostí jsem koukal jak si olizuje prsa a plive mi na péro a doufal jsem že začne dělat to co si myslím.

Když si mě pěkně naslinila dala si ho mezi kozy, pevně je stiskla k sobě a honila mi ho prsama. Přejela mnou ohromná vlna vzrušení a stříkání už jsem nemohl zadržet, ale ona to poznala, hned si ho vzala zpět do pusy a v ďábelském tempu mě kouřila a hladila kulky.

Pak se mě podlomily nohy a začal jsem jí stříkal do pusy. Nechala si to nacákat na jazyk a stékalo jí to na prsa, hrála si s tím jak nějaká pornoherečka. Když ze mě vysála poslední kapku a já jsem odpadl, sedla si na mě a slízala si z koziček všechno sperma.

Myslel jsem, že to bude konec, ale vlnila pánví a hrála si s kozama tak, že se mi v mžiku hned postavil znova. Zajásala jak malá holka a řekla mi ať jí opíchám do zadečku. Klekla si a vyšpulila na mě pevnou prdelku a roztáhla půlky od sebe.

Navlhčil jsem jí zadek slinami a šťávou z kundičky a vnikl do ní. Bál jsem se, aby jí to nebolelo, ale prstíkama si hrála s poštěváčkem a křičela ať pořádně přirážím.

Chvilku jsem do ní bušil a chytl se jí za vlasy. Začala kňučet, že se zase udělá, tak jsem ještě přidal. Pak už se pode mnou podlomila a sladce vzdychala, nechala vystrčený zadek a chtěla abych se udělal do ní.

To mě nedalo moc práce, zvlášť po tom, co mě začala hladit kulky a druhou rukou si mačkat prdelku. Udělal jsem pár pomalých pohybů a její těsnou dírku zaplavil další dávkou semene.

Rozloučili jsme se dlouhým polibkem a doufám, že si to někdy zopakujeme, jestli ano, budete o tom vědět první…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *