Snídaně s babičkou

Moje babička s námi žije tak dlouho, co moje paměť sahá. Jedno ráno, věděl jsem, že jsou oba rodiče v práci, jsem ležel v posteli a cítil z kuchyně vůni připravované snídaně. Ležel jsem v posteli, hrál si se svým penisem nateklým ranní erekcí a myslel při tom na babičku.

Babička měla ohromné prsy, to znamená vše, co k nim patří. V tom čase, jak jsem zpozoroval, babička nenosila podprsenku a já mohl tak vidět obrysy jejích bradavek na blůze, kterou nosila. Stále jsem chtěl si na ně sáhnout svými prsty a konečně si pohrát s jejími velkými tvrdými bradavkami.

Vstal jsem, že se půjdu vymočit, stáhl jsem si kalhoty od pyžama, natáhl slipy, zrovna když babička otevřela dveře ložnice. Stál jsem tam, můj ztopořený penis ještě vystrčený ven ze slipů.

„Snídaně je hotová!“ řekla babička. Pohlédla na můj odhalený penis, pak se podívala na mě. Ani jsem se nepokusil ho skrýt a ona tam prostě stála a civěla na něj. Místo, abych jej schoval do slipů, obemknul jsem ho rukou a začal si jej tvrdě honit. „Ach, to je nádherné!“ vzdychal jsem přitom.

„Xaviere, co to děláš?“ zeptala se tiše babička. Nepřestával jsem v honění dovolujíc, aby pozorovala moji ruku semknutou okolo otékajícího penisu. „Já myslím na tebe, babi!“ odpověděl jsem po pravdě. „Myslím na tvoje nádherné kozy!“ dodal jsem.

Její oči se rozšířily úžasem. „Moje kozy?“ zeptala se nevěřícně. „Proč zrovna na ně?“ nemohla pochopit moje myšlení. „Protože ty máš nádherné kozy a já na ně pořád myslím. Podívej se jak, babi!“ odpověděl jsem.

„Já vidím!“ Otevřela úplně dveře a vešla do pokoje. „Miluji vidět tvoje kozy, babi, představuji si, jak si s nimi hraji. Sundej si svojí blůzu, babičko!“ řekl jsem troufale.

Jako náměsíčná s pohledem upřeným na můj penis, sáhla na svoji blůzu a začala ji rozepínat. Svlékla si ji a pod ní skutečně neměla podprsenku. Její kozy byly ohromné, velikosti melounů. Na špičkách pak měla velké tmavě hnědé hrozinky bradavek a dvorce velikosti čajových podšálků. Myslel jsem si to. Ano, ona měla největší kozy na světě.

„To je dobře, babi!“ řekl jsem. „Ty jsou tak nádherné. Můžu si na ně sáhnout?“ zeptal jsem se. Udělal jsem několik kroků k ní a stáhl si přitom dolů moje slipy. Cestou k ní se můj osvobozený penis napřímil vzhůru a volně jí kýval na pozdrav.

Sklonil jsem se k babičce s otevřenými ústy a jazykem vyplazeným ven. Pomalu jsem se špičkou jazyku dotknul ohromné hnědé bradavky a můj penis skoro vypustil svůj náklad právě teď a právě tam. Vzdychl jsem. Cítil jsem jak mi penis tvrdne a pocukává sebou.

Babička se rukou dotkla špičky mého penisu a již jsem vystřelil svoji lávu do její ruky, právě v tom okamžiku. Pohlédl jsem dolů, jak dávka za dávkou bílého semene vystřikuje na její ruku a paži, trochu pak přistálo na její sukni. „Tak dobře!“ usmála se. „Domnívám se, že skutečně miluješ moje kozy.“

Sehnula se a začala si svlékat svoji sukni. Pohodila ji na postel a začala si svlékat své kalhoty, takže jsem mohl poprvé vidět její zarostlý klín. Můj penis sebou začal nedočkavě škubat při tom pohledu. Stála tam, zcela nahá jako já, a já jednou rukou osahával její kozy, zatímco druhou jsem zajel k její pochvě. Můj penis byl opět připraven a pořádně tvrdý.

Sklonil jsem se dopředu a vzal jednu z jejích bradavek do svých úst, zatímco jsem laskal její další kozu, mačkal a svíral tu ohromnou hnědou bradavku. Její ruka svírala můj penis a já jej začal strkat do její pochvy.

„Xaviere, počkej, lehneme si na postel,“ řekla babička, lehla si na postel a nedočkavě doširoka roztáhla svoje stehna. Stál jsem a díval se na ni, konečně byla tak, jak jsem ji tak dlouho chtěl vidět!

Přistoupil jsem těsně k ní a položil svojí tvář mezi její dva ohromné prsy. Cucal jsem jednu a potom zase druhou. Její ruka znova vzala můj penis a sama si jej zaváděla do své pochvy. Její vchod byl tak horký a vlhký a já prostě zajel přímo mým tvrdým penisem celou jeho délkou do její horké propasti. „Ach!“ zasténala. „Ach, Xaviére, mrdej mě, mrdej mě!“

Začal jsem ji píchat, ústa přeplněná jejími bradavkami po celý čas. Prcal jsem ji rychleji a rychleji, toužil jsem opět stříkat svoje nedočkavé semeno do její horké pochvy.

Začala divoce přirážet, narážejíc svým klínem na můj, rychleji a rychleji a já již cítil, jak se moje koule nalévají a tvrdnou a chystají vypustit jejich obsah. Moje koule narážely s mlaskáním na její zadek, jak jsem jezdil celou délkou penisu v její pochvě. Babička již hlasitě sténala stejně jako já a pak jsem ucítil, jak se její tělo zachvělo a vykřikla: „Xaviere! Uuuužž, uuužž jsem!“

Prohnula se do oblouku. Cítil jsem, jak mně její pochva sevřela penis a prudce sebou cuká, vystřikujíc ze sebe milostnou šťávu až na moje stehna. Pokračoval jsem v píchání a cítil, jak mě její pochva vysává a ždímá.

Když už jsem myslel, že to nevydržím a vystříknu, vytáhl jsem rychle penis z její cukající se pochvy a bleskově jej vrazil mezi její ohromné kozy. Babička jakoby věděla, co chci, sama sevřela svoje kozy a mezi nimi uvěznila můj nedočkavostí se chvějící penis.

Začal jsem jezdit v tom jejím tunelu jako šílený, zatímco babička nedočkavě otevřela ústa v očekávání mé erupce. “Dělej, Xaviere, dělej, vyšukej mě mezi kozy, postříkej je svojí babičce, vystříkej se mi do úst!“ skučela a já přímo šílel.

Konečně jsem ucítil ten nádherný pocit, když semeno pod ohromným tlakem vystříklo z penisu a já s ohromnou slastí vypouštěl gejzíry bílé lávy do babiččiných úst a na její ohromné kozy. Stříkal jsem dlouho a hodně, její tvář a kozy byly pokryty bílou lávou, kterou nestačila olizovat.

Babička byla stejně divoká jako já, asi potřebovala sex, a proto se tak snadno ke mně připojila. Konečně jsme znaveni zůstali ležet a babička řekla: „Snídaně je připravena, ty můj nadržený vnoučku! Nikdy bych si nepomyslela, že budu ještě někdy souložit a navíc s vlastním vnukem!“

Ani já jsem ještě ráno netušil, co budeme s babičkou dělat! Rychle jsme posnídali a šli znova využít naší samoty s jejíma kozama. A využívali jsem jí pokaždé, když jsme zůstali doma. Co jsme všechno dělali je na jiné povídání…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *