Na odchodu

Končil mejdan, který mě omrzel v podstatě už na začátku. Holky sice byly fajn a celkem i přístupný, ale nějak to nemělo tu správnou šťavu. Osazenstvo po dvojicích mizelo v neobsazených pokojích, ze kterých se pak začalo ozývat sténání příchozích kombinované s nářkem nábytku, který na podobné zacházení většinou nebyl ani zdaleka stavěný – na rozdíl od většiny mých kamarádek, které ovšem tentokrát daly přednost někomu jinému.

Zaposlouchal jsem se do těch příjemných zvuků, usrkával z dvojky vína a pomalu se chystal k odchodu, protože mi začínalo být jasné, že tentokrát zbyl černý petr na mě. Už jsem se v předsíni natahoval pro bundu na věšák, když v tom mi uštědřily regulérní K.O. rozlítnuvší se dveře od záchodu.

„Do prdele!“ ulevil jsem si a mnul si přinejmenším přeraženou čelist. Na bolest jsem v zápětí úplně zapomněl, protože jestli takhle vypadá černý petr, tak se dobrovlně odsuzuji k doživotním prohrám.

Věděl jsem, že majitel bytu, můj dobrý známý, má dceru Hanku, ale netušil jsem za prvé že je doma a za druhé že je tak rozkošná. I když v takových osmnácti letech je rozkošná snad každá holka, ale její dlouhé černé vlasy i jiskřící pohled mě přiváděly vážně do rozpaků. Nehledě na nedbale svázaný župan, který sice vyšel už dávno z módy, pokud v ní někdy byl, ale který se mi zároveň nehorázně vysmíval, že se každý večer dotýká toho, čeho já nemůžu.

„Nestalo se ti nic?“ zeptala se napůl pobaveným tónem. No, zkuste na to říct, že jste právě asi přišel o půlku obličeje? Jen jsem zavrčel, že je to v pohodě, což by upřímně řečeno bylo, kdybych se jí místo do dekoltu nepodíval do očí. K uším mi ze všech stran na plno doráželo opojné vzdychání a teprve teď mi došlo, že se její oči nelesknou od nevyspání, ale od vzrušení. „Dáš si se mnou ještě skleničku nebo už musíš jít?“

Ze stolu v obýváku jsme sebrali láhev bílého a zavřeli se v jejím pokoji. Pousmál jsem se jen tak pro sebe nad tím, že jsme zapomněli na skleničky, ale i bez nich se dá vínko nádherně vychutnat.

Stáli jsme čelem k sobě, rukama jsem se probíral jejími elektrizujícími vlasy a opájel se její vůní. Rty, nosem a občas i jazykem jsem jí přejížděl po tvářích a krku. Přitom jsem jí rozvázal župan a mírně ho porozhrnul.

Ukápnul jsem trošku vína do jamek nad klíční kostí a nechal je stékat po její hrudi přes prsa, ale o moc hlouběji se nedostaly, protože jsem je labužnicky slízával a vždy skončil na jejích bradavkách. Krásně trčely a žádaly si další a další cucání a okusování. Bříško bylo krásně napnuté a horké, a v kobinaci s chladným vínkem prostě úchvatné. Při zpracovávání bradavek vždy lehce zaklonila hlavu a z úst jí vycházelo drobné vzrušující sténání.

Vychutnával jsem si její pleť, víno jí po těle stékalo drobnými čůrky a župan sjel z ramen na zem. Nechávala se ochutnávat a já pomalu sjížděl polibky pod pupík, masíroval její úchvatný rozpálený zadeček a těšil se na její reakcí, až jí přejedu jazykem přes kundičku.

Těsně před tím, než k tomu mělo dojít, mě však zarazila, zatáhnutím za vlasy mi zaklonila hlavu a dívala se mi tím jejím vzrušeným pohledem vášnivě do očí. Poodstoupla směrem k posteli, půvabně se na ni posadila a před mými mlsnými zraky se začala hladit. Roztírala po sobě víno a čím dál krásněji se leskla jakoby natřená opalovacím krémem.

Postupně rozevírala svoje dlouhé nohy, zvedla je na hranu postele a já málem ztratil vědomí při pohledu na její dokonale udržovanou buchtičku s jemným proužkem chmýří. Jemně si jedním prstíkem přejížděla přes poštěváček tak, aby mi nebránila ve výhledu. Vrněla blahem, občas sebou trhla, když jí tělem probleskla silnější vlna vzrušení nebo se kousla do rtů. A já zíral a přes kalhoty si masíroval ukrutnou bouli, která se klenula v rozkroku. „No tak ho pusť ven a pěkně si ho pohoň, ať vím, čím mě budeš šoustat!“

Opravdu mě tou větou překvapila, ale samozřejmě jsem její přání rád splnil. Shodil jsem ze sebe oblečení a s pérem v ruce přistoupil k posteli. Měla přímý výhled na můj naběhlý žalud a já na dosah každičkou část jejího skvostného těla. Kdo ví, kdy budu mít zase takovouhle kočičku a rozhodl jsem se, že si ji řádně vychutnám.

Klekl jsem si mezi její nohy, odsunul její dovádivou ručku a sám jemně dráždil konečky prstů její pičku. Sklonil jsem se k ní ústy, ale spíš než polibek to bylo nasání její vůně. Pak už jsem neodolal a začal její studánku prozkoumávat jazykem, probíral jsem se jejími závojíčky a téměř vždy skončil laskáním nádherného zduřelého poštěváčku.

Voněla přímo božsky, chutnala ještě lépe, a tak se mě ani nemusela ptát, jak se mi líbí její kundička. Použil jsem snad všechny superlativy, které znám a při těchto slovech jí vsunul jeden prstík dovnitř a trošku ji tam dráždil. Přidušeně vykvikla a s hlubokým oddechováním se oddala tomu jemnému píchání.

Dostal jsem ještě chuť na hlt něčeho dobrého, ale ještě než jsem sáhnul po láhvi, nechal jsem jí olízat její vlastní kundí šťávičky ze svého prstu. Při rejdění jejího mlsného jazýčku mi řádně zacukalo v klacku, ale prozatím jsem pokušení odolal.

„Dáš mi napít ze svojí kundičky?“ poprosil jsem ji. Jen lehce přikývla, roztáhla nožky dokořán a prstíkama si ten svůj vonící nadržený pohárek rozevřela. Bez dechu jsem jí tam trošku ulil, chvíli nechal působit a pak začal jemně vycucávat víno smíchané s jejím kundím mazáníčkem.

Evidentně jí to dělalo setsakramentsky dobře, protože mi vjela rukama do vlasů a vášnivě si mě přitiskla přímo na otvůrek. Dlouze a vášnivě ji laskal, přičemž moje ruce bloudily po jejím plochém bříšku nebo masírovaly její kozičky. Měl jsem ukrutnou chuť už konečně smočit svýho klacka v její studánce, ale pohled přes její klín, jak se zmítá a vyráží vzdechy v přicházejícím orgasmu, mě ochromil.

Cucal jsem a lízal jako blázen a ona svým klínem přirážela proti mým ústům. Měl jsem dojem, že mě chce utopit v svých mírně slaných šťávičkách, od kterých jsem měl umatlanou celou tvář a její přebytky mi odkapávaly po bradě. Cítil jsem, jak jí v kundičce cuká a jak se její vibrace šíří do celého těla.

Udělala se přímo ukázkově a její závěrečný vzdechy a výkřiky mi budou ještě dlouho doznívat v uších. Uvolnila se a její křečovité sevření v mých vlasech se změnilo v něžné vískání. Šťastně se usmívala a vychutnávala si doznívající orgasmus společně s mým, teď už lehkým, olizováním její zmáčené frdičky.

„Promiň, udělala jsem se jak malá holka!“ Posadila se a jak jsem klečel, začala mi olizovat to voňavé nadělení, které mi ulpělo na tvářich. Vzrušením jsem ani nedýchal. Její ruce bloudily po mé hrudi, břichu, zadku, stehnech až nakonec jedna něžně sevřela moje koule a druhá mi lehkými doteky cvrnkala o obnažený žalud.

Nechala mýho tyčícího se ptáka volně s sebou cukat, ale zároveň po něm roztírala kapičky vášně, které se mi množily na jeho špičce. Hanka byla prostě úžasná. Sténal jsem slastí a nemohl se nabažit jejích doteků.

Namáhavě jsem ze sebe vypravil, že už to dlouho nevydržím. Jen se pousmála a řekla, že chce, abych se hezky uvolnil a pak ji pořádně zacákal mým semenem a taky, že se chce dívat, jak to ze mě vyletuje. Při jejích slovech mi projíždělo v zádech šílené mrazení a chvěl jsem se jako osika.

Pomalu si navedla mýho trčícího ptáka ke své kundičce, polaskala si s ním poštěváček, nasadila ke vstupu a tlakem rukama na můj zadek si ho tam zasunula až na doraz. Opět jsem uslyšel její slastné sténání. Střídavě jsme se dívali jeden druhému do očí nebo na můj naběhlý, lesknoucí se penis pomalu klouzající celou délkou v její kudičce.

Trošku jsem se styděl, že nic nevydržím, ale za chvíli jsem měl výstřik na krajíčku. Hanka na tom nebyla o moc lépe a já cítil, jak se její pička opět cuká ve víru orgasmu. To už na mě bylo opravdu moc. „Tak už pojď, pusinko, a hezky mě pocákej.“

To mi dodalo. Vytrhnul jsem svůj klacek z její žhavé lasturky skoro násilím, postavil se a namířil svůj první výstřik z asi dvaceti centimetrů přímo Hance do tváře. Sama mi ho honila, můj klacek pulzoval v její drobné ručce a jeden mohutný a hustý cákanec za druhým dopadal na její vzrušenou tvář – na nosík, do mírně pootevřených úst i na oční víčka.

Moje semeno se stékalo na její bradě a v dlouhém táhnoucím se proudu odkapávalo na její kozičky. Fantastický pohled. Zručnými pohyby vydobývala zbytky semene ze stále pevného klacku.

Ještě hodnou chvíli si s ním hrála a mně se dělaly mžitky před očima. Padl jsem jak podťatý vedle ní na postel a na odchod v tu chvíli ani v nejmenším nepomyslel.


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *