Jak jsme se s tátou vyměnili

Mému otci se líbil zadek mojí ženy. Využíval kdejaké příležitosti aby o něm mohl mluvit a vůbec se přede mnou nijak nestyděl. Naopak, jakmile jsme byli spolu sami, hned na něj zavedl řeč a bez rozpaků mluvil o tom, jak rád by zadeček mojí ženy vyzkoušel.

Přiznám se, že mě otcův zájem o mojí ženu lichotil. Jana má ve svých 26 letech nádhernou figuru s velkými prsy a krásným zadečkem a byla si vědoma otcova vzrušení s jakým její zadek pozoroval. Vždy mi vyprávěla jak se otec neustále snaží se jí dotýkat když nejsem poblíž a bylo na ní vidět, že se jí otcův zájem rovněž líbí.

Jednoho dne k nám přišel otec na návštěvu zatímco já byl ještě v práci a Jana byla sama doma. Udělala mu kafe a když jej před něj položila na stůl, nečekaně si jí přitáhl na klín a začal jí líbat. Vyprávěla mi to když jsem přišel z práce a otec u nás již nebyl.

Zeptal jsem se jí jaké to bylo a ona se mi přiznala, že se jí to docela líbilo, ale zůstalo jen u toho líbání! Pak chtěla vědět, jestli se na ní nezlobím. Řekl jsem popravdě, že ne, vždyť jde o mého tátu. A pak mě Jana překvapila slovy, že by na mě taky nežárlila, kdybych si něco začal s mojí mámou! A, že by to bylo docela zajímavá zábava my a mí rodiče v jedné posteli. Že je táta i přes svých 50 let ještě chlapák. Chvíli jsme se na toto téma bavili a oba nás to parádně rozpálilo, že jsme promrdali skoro celou noc.

V následujících dnech jsem zjistil, že Jana chodí doma bez spodního prádla a můj otec se u nás zastavoval skoro každý den. Pokaždé jsem byl doma, takže se k ničemu neodhodlal, ale přesto si neodpustil alespoň poplácání po zadku a různé vtipy, kterým se Jana srdečně smála až se prohýbala.

Pozoroval jsem jak otce schválně provokuje, různě se před ním natáčí a ohýbá aby její zadek plně vyniknul a přitom bylo poznat, že nemá spodní kalhotky. Až mně bylo táty líto, jak tam seděl a téměř slintal.

Jednoho dne k nám přišli na návštěvu oba rodiče. Je známé pravidlo, že jsou si matky se syny blíž a bylo tomu tak i u nás.

Máma se mi vždy líbila, v pubertě jsem onanoval každou chvíli s myšlenkami na ní a ona to věděla, jak to matky většinou poznají. Věděla, že se mi líbí její velká prsa, která byla nádherná i v jejích 48 letech. Však je náležitě vystavila na odiv ve velkém výstřihu, které nosila nejraději.

Janina měla na sobě svojí oblíbenou minisukni v které vynikal její zadeček. Když se tak otáčela před tátou, už to nevydržel a stáhl si jí k sobě na klín aniž se Jana nějak bránila.

V tu chvíli k mému překvapení máma vstala, chytla mě za ruku a táhla mě z obýváku pryč. Beze slov mě vedla až do našeho hostinského pokoje. Zavřela za námi dveře a začala si rozepínat svojí blůzu se slovy, jestli se mi ještě líbí jej prsa!

Okamžitě se mi ztopořil čurák, čehož si máti s úsměvem všimla. „Tak na co čekáš, to se mám svléknout sama jako nějaká šlapka?“ zeptala se rozverně a rozepnula poslední knoflík blůzky.

To už jsem na víc nečekal a ochotně pokračoval v jejím svlékání Po blůzce sukni a už tady matka stála v krajkovaném spodním prádle. Stále s úsměvem se ke mně otočila zády a jí ji třesoucíma se rukama rozepnul podprsenku.

To jsem již neodolal, přitiskl se zezadu k ní a oběma rukama sevřel její náhle volné melouny. Bylo to poprvé v životě co jsem je viděl takto zblízka a mohl je konečně držet ve dlaních!

Zatímco jsem se nemohl nabažit matčiných prsů, zkušeně mi rozepínala pásek kalhot a když sjely dolů, vylovila z těsných boxerek můj ztopořený kolík. „No to je ale pěkný kousek!“ zvolala máma a zkušenými prsty začala svojí hru na můj klarinet.

To už jsem jí stáhl i kalhotky a pomalu zatlačil k posteli. Lehla si na záda s roztaženýma nohama spuštěnýma na zem, takže jsem měl volný přístup k její vyholené pochvě.

Zatímco jsem jednou rukou laskal její prsy, prsty druhé ruky jsem zkoumal matčinu pochvu, z níž jsem před téměř třiceti lety vyšel na svět. Měla jí úplně mokrou a horkou, pysky již otevíraly cestu pro mýho ptáka, s nímž si máma hrála a který byl úplně stejně mokrý a chvěl se nedočkavostí.

„Počkej ještě zlato, půjdeme se podívat dolů do obýváku, ano? Chci vidět co s tvým otcem udělá ten kouzelný zadek tvojí ženy!“ navrhla náhle máti.

S velkým přemáháním jsem se zvedl stejně jako máti a šli jsme do obýváku, nazí a vzrušení z očekávání toho, co asi uvidíme. Věděli jsme, že otec bude chtít Janu ošukat a já rovněž věděl, že se Jana nebude vůbec bránit. Naopak, byla zvědavá na soulož se starším mužem a chtěla se mu určitě předvést v tom nejlepším. A naše očekávání se vyplnilo!

Oba dva byli rovněž nazí v nejlepším. Janička ležela na gauči, jednu nohu zvednutou na opěradlo a druhou spuštěnou na zem. Otec se skláněl mezi nimi a pilně jazykem zpracovával sladkou Janinu mušličku, zatímco ta mu pomalu honila pěkně ztopořenýho čuráka. Aniž nám věnovali pozornost, přesunuli se do polohy 69, zatímco my jsme s mámou stáli vedle gauče a sledovali jejich hrátky.

Už jsem to nemohl vzrušením vydržet stejně jako máti. Sehnula se, opřela rukama o gauč na němž leželi otec s Janou a já konečně zezadu vrazil nedočkavýho ptáka do matčiny kundy.

Byli jsme oba dva pěkně rozrajcovaní, máma měla kundu mokrou a horkou stejně jako já ptáka a já do ní zajel jako po másle. Začali jsem mrdat jako zběsilí a já na vlastní kůži poznal, co takové zkušená žena dokáže. Musím přiznat, že jsem dosud tak vzrušující mrdačku nezažil, oba dva jsme byli neskutečně vyrajcovaní již pomyšlením, že spolu mrdáme my dva, matka a syn.

Zatímco jsem do sténající matky vypouštěl poprvé svoje horké semeno a ona se pode mnou svíjela v milostné křeči orgasmu, poskakovala Jana na otcově čuráku a ždímala z něj rovněž semeno svojí pochvou. V tu chvíli jsme nikdo ani nepomysleli, že mrdáme naostro bez jakékoliv ochrany. Všichni čtyři jsme byli nesmírně rozdrážděni pohledem na své mrdající partnery a tak jsme mysleli pouze na to, jak ukojit co nejlépe naše vzrušení.

Otec se konečně dočkal i mrdání do Janina zadečku a určitě si připadal jako v nebi. Matčin konečník taky nebyl k zahození a tak jsem jej rovněž naplnil svým semenem. Poslední semeno ze mne matka vyždímala svýma kozama, zatímco Jana použila svoje ústa a táta se mohl na vlastní kůži přesvědčit, jak to moje žena umí.

Tak to bylo poprvé co jsme si s tátou vyměnili partnerky a musím říci, že to nebylo naposledy. Scházeli jsme se dál velice často i když se našim manželkám začala kulatit bříška. No a když jsme pak společně jezdili s kočárky, vůbec nás nenapadlo zkoumat kdo je otcem kterého chlapečka…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *