Horké léto II.

„Ťukyťuk,“ ozval se mámin hlas. Když jsme se s Robertem otočili ke dveřím, byli jsme oba v rozpacích. Ve dveřích stály naše matky a usmívaly se a nás.

„Mohli by jít naši mládenci k nám dolů dívat se s námi na televizi?“ zeptala se matka. Neodpověděli jsme. Jak jsme také mohli? Matka s tetou byly obě pouze v pyžamových kabátcích stěží zakrývajících jejich spodní kalhotky. Proč byly tak polonahé, jsme netušili.

Robert ani já jsme se nemohli vynadívat na krásné, trénované tělo mojí mamky, krémově bílá stehna a lýtka a rovněž na dlouhá, štíhlá a tmavá stehna Robertovy matky, obě byly tak naprosto rozdílné a velice přitažlivé. Chování našich matek nám dodalo sebedůvěru a odvahu jít s nimi dolů a ony nás v poklidu následovaly.

Všichni jsme se usadili v obývacím pokoji, Robert a já do křesel a naše matky na gauč, tiše sledujíc obrazovku. Příležitostně jsme pošilhávali po krásných ženských stehnech, zcela obnažených, takže jsme je mohli vidět v celé jejich kráse. Dokonce jsme viděli i jejich kalhotky!

Protože jsme byli pouze ve slipech a tričku, nemohli jsme zakrýt naše tuhnoucí penisy, ač jsme se snažili různě sedat. Cítili jsme v místnosti značné napětí a vzrušení.

„Roberte!“ oslovila matka nečekaně Roberta, až jsme oba téměř nadskočili leknutím. „Měl jsi již někdy nějaké děvče?“ zaskočila Roberta takovou otázkou, že byl téměř šokován, pak nejistě pohlédl na svoji matku a odvětil, že ne.

Po malé pauze se mamka ptala dál: „Už jste někdy viděli nahou ženu – kromě časopisů, skutečnou nahou ženu?“ Koukali jsme do země a stydlivě jsme řekli, že ne. Mamka vypnula televizi, otočila se zády k obrazovce, pohlédla na Barbaru a řekla: „Myslím, že je čas, aby tito dva mladí muži viděli skutečnou nahou ženu. Mám pravdu, Barbaro?“ Dost nervózním pohledem pohlédla Barbara na moji mámu a odvětila: „Oh. Jistě. Ano!“ Nevěděli jsme, kdo je více nervózní, jestli já s Robertem, nebo teta Barbara.

Máma si stoupla před nás a s úsměvem pomalu rozepínala kabátek od pyžama, zatímco její oči přeskakovaly střídavě na Roberta a na mě. Pozorovala se zadostiučiněním, jak se mění naše výrazy. Pak pomalu roztáhla rozepnutý kabátek a nechala jej po svém těle sklouznout na podlahu! Její pyšné, velké poprsí s tvrdými velkými bradavkami bylo jako stvořené pro cucání a hrátky s ním.

Zatímco nás její oči pozorovaly, stáhla si svoje kalhotky a nechala je spadnout rovněž na podlahu, odhalujíc svůj světle zarostlý klín. Pak na nás pohlédla vyzývavým pohledem a otočila se zády, aby nám ukázala svůj bílý pevný zadek, krásné polokoule. Bože, jaký měla sexy zadek! Takový kousek!

Těžce jsme dýchali, hltali jsme ji našima očima se stále menší nervozitou. „Tak dělej, Barbaro!“ vybídla máma tetu. Ta byla mnohem víc váhavější a aniž na nás pohlédla, stoupla si před nás a rovněž si rozepnula svůj pyžamový kabátek, pomalu, s přemáháním, nakonec však po dlouhé chvíli i ona jej nechala volně sklouznout na podlahu k jejím nohám. To čekání však stálo za to!

„Ohh!“ vydechl Robert při pohledu na svou nahou matku stojící před ním. Ta byla trochu šokovaná z toho, jak její syn zíral na její obnažené prsy a nevěděla, jak se tvářit.

Její prsy byly mnohem menší než matčiny, vypadaly jako malé hruštičky, ale skutečně pěkné, s velkými okrouhlými, hnědými bradavkami jako žaludy. Její ruce pomalu sjížděly k jejím kalhotkám a její oči jakoby se ptaly: „Jak jenom může tohle skončit?“ Příliš pozdě. Pomalu si stáhla svoje kalhotky, ukazujíc nám svůj tmavě porostlý klín.

Když její kalhotky dopadly na podlahu, těžce jsem dýchal a díval se na svého bratrance, jak si olizoval rty! Matka, stojící hned za Barbarou, ji otočila kolem její osy, aby nám ukázala i její zadek. Ty zadní tvářičky vypadaly tak nádherně! Pak ji otočila zpět a my s Robertem jsme nemohli z našich nahých matek spustit oči.

Barbara se zkusila usmát, ale moc jí to pro její nervozitu nešlo. Moje máma se však usmívala zcela bez zábran a já jsem si všimnul ještě něčeho, její kunda byla rozevřená, její pysky vyčnívaly dopředu a byly úplně vlhké!

Pak se ona i teta posadily na gauč a mamka řekla: „Dobře, a teď vy!“ Byli jsme s Robertem úplně zaskočeni, s ničím takovým jsme nepočítali! Bratranec se nejistě usmíval, zatímco já jsem se díval jinam. Lekl jsem se. Matka se mi podívala do očí a řekla: „Sundej si tričko. Ty také, Roberte!“

Pomalu jsme s Robertem udělali, co nám řekla. Jak jsme stáli a svlékali trika, mamka se dívala na naše slipy, v kterých se boulily naše ztopořené, vlhnoucí penisy. Pak vesele zamrkala a její tvář se roztáhla ve veselém úsměvu. „A teď vaše slipy!“ poručila.

Pak jsme klidně a beze slova sundali svoje slipy. Naše mladé penisy osvobozené od slipů vyskočily vzhůru jako pružiny a trčely nemravně dopředu. Matka nic neříkala a společně s tetou Barbarou s vyvalenýma očima vzrušeně koukaly na naše penisy, tyčící se před nimi. Stáli jsme tam, dva, chvějící se, nervózní, dospívající mladíci s penisy volně se houpajícími mezi našima nohama.

V té době jsem měl penis dlouhý asi pět palců, Robert ještě o jeden víc a o dost silnější než můj. Oči našich matek přejížděly z jednoho penisu na druhý a vzrušeně dýchaly. Jejich rty se otevřely a jazyk olízl jejich rty, když tak koukaly na naše mladé, tvrdé pyje. Všimnul jsem si, že teta porovnávala naše nástroje již s menší váhavostí a rostoucí touhou v očích.

„Že ale jsou ti naši chlapci pěkně vyrostlí!“ řekla máma se smíchem. „A jak!“ doplnila ji teta. Sexuální napětí v místnosti bylo ohromné. Při pohledu na naše nahé matky, se bratranec přestal ovládat a začal si honit svůj penis, již úplně tvrdý a vlhnoucí stále víc.

Máma sjela pohledem ke mně a řekla: „Začni taky!“ Tak jsem též uchopil penis do dlaně a začal si s ním hrát tak jako Robert, a to už se matka přestala ovládat. Roztáhla svoje nohy a začala si prstem hladit svůj vlhnoucí a dopředu vystupující klitoris.

Rovněž moje teta si olizovala svoje rty, když nás pozorovala jak si honíme svoje čuráky. Jednou rukou si hnětla svoje kozy, zatímco druhou si jezdila ve svém zarostlém klíně a dráždila svojí vlhnoucí kundu.

S přerývavým dechem jsme s bratrancem masturbovali před našimi přihlížejícími matkami, které si dráždily svoje klitorisy se stále větší náruživostí a vzrušením. I ony těžce oddychovaly a sténaly při sledování svých synů, honících si svoje mladé čuráky. Dvě vzrušené, atraktivní a zkušené ženy středního věku a dva mladíci, ještě nedospělí chlapci, byli připraveni mrdat navzájem!

„Ach, Barbaro, oni mají tak krásné, velké čuráky!“ vzdychala máma a divoce onanovala. „Ano, ano!“ vzdychala teta a rovněž si prsty dráždila svůj klitoris… Máma pak přerušila hru se svým klitorisem, postavila se a překvapila nás všechny. „Pojďte si sednout k nám na gauč!“ řekla nám.

Barbara přestala dráždit svůj klitoris a rovněž se postavila. Její prsty byly celé mokré! Když jsme se posadili, máma jemně řekla: „Myslím, že už všichni chceme sex. Je čas udělat z vás skutečné muže, i když podle vašich penisů muži již dávno jste!“ Pak se s úsměvem zeptala: „Jste připraveni?“ „Ano, jo, jsme!“ vyhrkli jsme nedočkavě a trochu nejistě.

Máma si pak klekla mezi mě a Roberta, uchopila můj penis do své ruky mokré od její kundy a několikrát jej pohonila. „Můj vlastní syn je připraven!“ řekla se smíchem, honíc můj penis. „Ojoj!“ Náhle k mému úžasu sklonila hlavu a vzala můj penis do úst! Byl jsem šokován stejně jako Robert, jehož oči mohly vypadnout z důlků, když viděl, jak moje máma vsála můj penis do úst a začala si jej zasouvat až hluboko do hrdla.

Jezdila po něm nahoru a dolů a já cítil, jak je mokrý jejími slinami. Bože to byla nádhera! Její jazyk byl tak horký a hladký, když jezdila po čuráku od kořene k žaludu a zpět.

Začal jsem těžce vzdychat a hekat, cítil jsem se jako v nebi. Pak ale vyndala můj penis z úst a obrátila svoji pozornost k Robertovi. Svojí levou rukou honila můj penis, zatímco pravou rukou uchopila Robertův penis, sklonila k němu hlavu a vsunula si jej do úst jako předtím můj.

Moje teta tam mezitím stála nahá a pozorovala svoji švagrovou, jak kouří čuráka jejímu vlastnímu synovi. „Barbaro, pojď sem k nám!“ ukázala na ni máma. „Podívej, jak velký má tvůj syn penis!“ řekla, držíc Robertův penis v ruce. Pak matka uhnula, aby udělala Barbaře místo.

Barbara si klekla a civěla na synův dlouhý, tlustý penis. Pak sama vzala synův penis do ruky a začala jej jemně honit. „Líbí se ti to?“ zeptala se moje teta měkce. „Ano, maminko. Cucej mi ho jako to dělala teta Zuzy, prosím!“ žadonil vzrušeně Robert.

Barbara opatrně vsála synův penis do úst a trochu nejistě jej začala kouřit. Lízala a cucala penis pomalu, nezkušeněji než moje máma, ale Robertovi to nevadilo. Mezitím moje máma vzala zpět do úst můj penis a začala jej kouřit skutečně pořádně a zkušeně. Cucala, lízala a honila jej tak dobře, že jsem nemohl dlouho vydržet. Začal jsem sténat a vzdychat stále hlasitěji a divočeji, jak se přibližoval můj orgasmus.

Automaticky jsem uchopil matčinu hlavu jezdící po mém penisu nahoru a dolů po celé jeho délce a přidržel ji do okamžiku, kdy jsem ucítil, jak se mi semeno žene vzhůru a již jsem začal s divokým výkřikem stříkat semeno až někam do matčina krku. Matka zkušeně vysávala z mého cukajícího se penisu semeno, dokud sebou nepřestal cukat, pak jej vyndala z úst a pečlivě jej olizovala od zbytků mého mladického semene. Tak jsem zažil poprvé slast vykouření čuráka a díky matčině zkušenosti jsem si užil profesionální práce!

Pak začal i Robert sténat a svíjet se, aby s hlasitým výkřikem vrazil divoce penis svojí matce hluboko do krku a vystříkl první a pak další salvu svého semene. Barbara si nepočínala sice tak zkušeně jako moje máma, asi podobnou slast strýci moc nedopřávala, ale i tak Robert vypadal jakoby byl v nebi. Jeho matka vysávala jeho penis, zatímco on se svíjel slastí ve své první milostné křeči. Nakonec svému synovi rovněž pečlivě olízala penis od všech zbytků semene a Robert vyčerpaně klesl vedle ní.

Po odeznění milostného napětí jsme se na sebe s našimi matkami všichni čtyři usmáli. „Chutnáte dobře, chlapci!“ řekla máma. Já i Robert jsme se ještě stále cítili jako v nebi. Měl jsem již orgasmus při masturbaci, ale ještě nikdy nic takového! A pak máma vstala a řekla, abychom šli za ní do její ložnice.

Bylo to zvláštní a vzrušující, jít po schodech za matčiným vlnícím se krásným, nahým zadkem! Nikdy jsem ještě nic takového neviděl, a pohlížejíc na Roberta, viděl jsem, že i on byl unesen tím pohledem. Také tetin zadek byl nádherný a my jsme se vzrušením čekali, co bude následovat.


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *