Mnich

Bratr Nicholas, mladý to mnich ze známého kláštera Oplot přes sebe rychle přehodil kutnu a vydal se spěšným krokem za svými ovečkami do nedaleké kaple. Hlavou se mu honily myšlenky na všechno možné jen ne na blížící se bohoslužbu. No zkuste si to. Po pět let jen potajmu masturbovat, nemít ani malinkou příležitost k tomu si pořádně zapíchat – kdo z nás by to vydržel. Vždyť to je proti přírodě, takhle trápit sotva pětadvacetiletého samečka. A teď po těch dlouhých letech konečně přišla příležitost zabořit naběhlý kolík do měkoučkého a teploučkého dívčího pelíšku… Jen se mu zablýsklo v očích, když na to pomyslel.

Z jeho myšlenek ho vyrušila banda mladých skautek, které se už řítily ke kapli akteré měly být oním předmětem té předlouho zadržované vášně. Nicholas si je pořádně prohlédl. Mládí a energie z nich vyzařovalo každým coulem. Jejich mladá pružná těla, byla jak se na parné léto sluší jaksepatří odhalená a hříšné křivky jejich dmoucích se koziček zvaly nezbedné oči k nakouknutí na ty tak vzácné poklady, které s každým mužem dokáží dělat zázraky. Jejich prdelky, které s úzkým proužkem kalhotek zakrývaly jejich pelíšky, ty teplé komůrky po kterých Nicholas při své onanii vždy toužil, také byly moc fajn a Nicholas si ve svých představách vykresloval, jak jednu mladou kočičku po druhé přehne přes koleno a pořádně ojede a naplníc přitom jejich mazlivé kundičky až po okraj horkým spermatem bude s potěšením sledovat jak si jedna druhé pomáhají své jeskyňky vyčistit…

Vůbec Nicholas byl na mnicha poněkud pružnějších mravů, a to nejen proto, že po tolik let zadržované hormony se v něm pořádně vzpouzely, byl takový už dřív. Již na předchozí diecézi měl problémy se svými choutkami, proto ho také opat nechal za trest přeložit do zdejšího kláštera.

Rozpomněl se na ten den, kdy poté co spěšně ukončil mši zatáhl sotva patnáctiletou Angeliku do zákristie a zatímco si vychutnával její zoufalý křik o pomoc strhával z ní svršky, jedinou překážku, která ho dělila od mladého překrásného těla té sladké bohyně.

Angelika ho přitahovala už dříve, ale to se vždy jakž takž ovládl a pouze pozoroval přes její průsvitnou blůzku její droboučké překrásné kozičky s růžovoučkými bradavkami, které byly jako třešínky na dortu a tolik lákaly k ochutnání. Vzpomněl si také na to, jak už to jednou nevydržel a zatímco Angelice půjčil švihadlo a nechal jí velmi vychytrale skákat nad větrací mřížkou v podlaze, seběhl do sklepa, kde se pak kochal její báječnou číčou, která už byla jaksepatří ochlupená a zahalovaly jí jen uzoulinké kalhotky a báječně si ho při té podívané vyhonil.

Pak už to šlo ráz naráz. Vytrvale se kolem té malé princezny točil při nedělní škole, dávajíc si přitom pořádný pozor, aby se jeho ztopořený ohon otřel alespoň o její nožku a pokaždé se přitom udělal. No a pak přišel onen osudný den, kdy už to nevydržel a poté co celou mši pozoroval Angeliku sedící v první řadě v tričku s velmi odvážným výstřihem, do kterého se zcela bezostyšně došel pěkně zblízka podívat, si ho na kazatelně při kázání vyhonil. Navíc se potom ještě Angelika před ním ohla pro zpěvník, který jí spadl na zem a on už se neovládl vůbec, protože měl možnost opět spatřit její krásný zadeček. Jen spěšně ukončil večerní mši a poté, co udivené babky kostelačky odešly odtáhl to nezbedné mládě do zákristie.

Konečně z ní serval všechno oblečení. Už i jeho kněžský háv dávno zmizel na hromadě jejích šatiček a poté, co Angeliku umoudřil výhružně vytaseným nožem, začal si s ní hrát. Chvilku si jen tak pohrával s jejími dlouhými blond vlasy a poté se jeho zájem přesunul k sladkým rtům, které jen sváděly k ochutnání. Jejich jazyky se za malinkou chvíli proplétaly ve vášnivém francouzáku a Nicholasovy nezbedné ruce zatím velmi lehce obkružovaly, teď už ztopořelé růžové anténky, té mladé bojovnice. „Vidíš, že se ti to líbí. A to si musela tolik vyvádět!“ řekl jí Nicholas a Angelika celá zpitá těmi báječnými doteky nadrženého samce se mu zcela oddávala v toužebném očekávání věcí příštích. Po chvilce už Nicholase hrátky s mladými nevyvinutými kozičkami přestaly bavit a rozhodl se, že konečně dopřeje svému ohonu pořádné kuřby. Přitáhl Angeliku za vlasy a s velkým zadostiučiněním si otřel svůj olepený ocas o její obličej. Zhnuseně se otočila. „Tak malé děvce se můj pták nelíbí!,“ rozhořčil se Nicholas a přitáhnouc jí za vlasy, i přes její velký odpor narval svůj kolík do pusinky a střídavě ho do ní silou vrážel, až se konečně poddala a sama ho začala náležitě zpracovávat. Její jazýček byl vskutku šikovný a Nicholas si brzy s velkou chutí vyprázdnil své rezervoáry. Chrlíc nepřetržitě přívaly hustého spermatu, zaplavil jí brzy celou pusinku a jal se potřísnit i její něžnoučký obličej. Jeho sperma zalepilo Angelice obličej i krásné blond vlasy a ona celá nešťastná snažila se tu sladkou mízu jazýčkem slízat.

Nicholas se zalíbením pozoroval výsledek své práce a spatříc roztouženou Angeliku jak rytmicky rozevírá a svírá stehna uchopil svíci a začal si pohrávat s její kundičkou. Tím jí uvolnil ruku, která se již nějakou tu chvíli zabývala závojíčky a která se hned hbitě přesunula na laskání koziček. Nejdříve její frndičku jen tak lehce objel jazykem, a když spatřil jak přitom Angelika slastně zavzdychala, rozhodl se jednat rychleji, aby ani to rozkošné mládě, co nejdřív udělal.

Podal si dlouhou hladkou svíci a pomalu jí začal zasouvat do Angeličina lůna. Nejdříve jen pomalinku, ale za malou chvíli už zcela bezostyšně ukájela se Angelika o svíci a drtíc své poprsí vydávala velmi roztodivné skřeky, zrychleně přitom oddechujíc vzrušením. Pohled na rozjetou dívku Nicholase opět připravil k akci. Vyndal z Angeliky svíci a nastavil svůj ještě o pár centimentrů v průměru větší kolík. Angelika to přijala se slastným zamručením a její boky nedočkavě vycházely vstříc tvrdému Nicholasovu ocasu. Zároveň si přitáhla jeho hlavu ke svým ztopořeným bradavkám a on na nic nečekajíc začal je lehce zkousávat a sát, nepřestávajíc do ní bušit svým bucharem.

Angelika se celá roztřásla v prvním orgasmu a stočila se do klubíčka, pomalu si uvědomujíc, co se vlastně stalo. Nicholas se ještě dodělal tím, že onanoval o její prsa a potřísníc je bílým spermatem únavou usnul. Když si na to dnes vzpomene nejraději by si nafackoval, udělat takovou hloupost. Usnout u dívky, kterou předtím znásilnil… No řekněte! Ráno ho čekalo nemilé probuzení, sám opat se na tu opovážlivost přijel podívat a ihned si provinilého kněze odvezl s sebou do kláštera. Naštěstí se všechno podařilo ututlat, protože Angelika byla natolik prostoduchá, že si nechala namluvit, že se jí vše jenom zdálo poté, co se jí udělalo při mši nevolno. Holt naivky… Ale bez nich by byl život nuda, ne?

Ale ani na novém působišti Nicholas nad pokušením nezvítězil. Spíše naopak. Oproti svému zvyku teď onanoval každý den a jeho představy se stávaly stále více a více zvrhlejší. Musel myslet na sex od prvního okamžiku co se ráno probudil, a kdyby jenom to! Navíc ho ještě pronásledovaly každou noc velmi barvité sny, ve kterých se mu vyjevovaly ty nejkrásnější víly, připravené splnit každičkého jeho přání. To přece není k vydržení. No uznejte sami:

…Nicholas zcela obnažen vchází do chrámu. Jeho ocas stojí jako kůl a koule se pohupují v rytmu chůze. Rozrazí dveře a pokyne sličným kněžkám, které celé nahé leží na zemi a sladkými steny lákají svého utěšitele k tomu, aby si vybral právě tu či onu. Jejich ručky si pilně rozhrnují závojíčky odvážně vyholených piček, či drtí bradavky svých vyvinutých koziček. Nicholas je se zalíbením pozoruje zatímco krajní z dívek ochotně přiskočí a začne jeho kolík nořit do své slaďoučké pusinky. Cítí ho až v krku, a zatímco se naběhlý ocas opět do posledního milimetru noří hlouběji a hlouběji, pohrává si s jeho koulemi, celá nedočkavá na jeho horké sperma, které tak ráda polyká. Ostatní dívky zatím trpělivě čekají, krátíc si dlouhou chvíli hrou se svými krásnými voňavými těly. Zatímco první dávky jeho spermatu mizí v krku ochotné kněžky a Nicholas vyje rozkoší, vyhlíží si dnešní oběť. Jeho oči okamžitě zcela neomylně zamíří k na mikádo střižené kozaté černovlásce, jejíž vemena nemají v chrámu konkurenci.

Jeho ocas je dokonale očištěn hbitým jazýčkem a tak pokračuje ve své „bohoslužbě“. Za horečného povzbuzování ostatních kněžek táhne kozatou černovlásku ke kříži, kde ji důkladně spoutává ruce a nohy – samozřejmě v dostatečně roztažené poloze. Již po cestě ke kříži jí vůbec nešetří a jeho zvědavé prsty zkušeně sjíždí po prdelce k rýze a už už se nezbedný prst dostává do jejího klína, když zakročí okolo stojící kněžky a odtáhnouc Nicholase něžně stranou dokončují upoutávání jejich přítelkyně. Ani Nicholas nezůstává rozhodně zkrátka, protože malá dvanáctka, která hbitě pohupuje svými boky, láká ho svůdně k tomu, aby ochutnal její mladičký klín. Což za malou chvíli také udělá a svým jazykem ochotně opracovává to svůdné mládě. Když už se konečně dosytosti napije jejích sladkých šťav, které se z ní bez ustání řinou, vrátí se ke své dnešní oběti, která se ve zběsilých křečích zmítá v neukojitelném chtíči na kříži, dorážejíc na cokoli tvrdého, co by mohlo její rozpálené frndě dopřát úlevy. Její kamarádky, kněžky lásky jí svými doteky přivádí k naprostému šílenství. Už neví jestli má chcát rozkoší, či brečet bolestí s té obrovské chuti píchat… Teď nastupuje Nicholas. Ochotně přistrčí svůj úd té roztoužené samici. Její rozpálená frnda ho zcela pohlcuje, svírá a ždíme. Její kozy se ve zběsilém tempu přírazů zuřivě pokyvují. Jejich šťávy se mísí a mísí. A Nicholas chroptíc rozkoší jen stříká a stříká další dávky až její frndu celičkou vyplní svým spermatem a odsunouc se do kouta se zaujetím pozoruje ostatní kněžky, které jí svými hbitými jazýčky očisťují, stejně tak jako jeho…

Konečně se Nicholas probudil ze svých představ a jako obvykle dal se do bohoslužby, nespouštěje přitom oči z krásných mladých skautek. Ale o tom jak to s nimi dělal zase někdy příště…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *