Dovolená V. (Mládě pro mé potěšení)

Druhý den jsme po náročném večeru všichni dlouho vyspávali. Když jsem se konečně probudil, bylo už slunce vysoko nad obzorem a naše hravé sousedky, byly kdesi pryč. Něco málo jsem posnídal a rozhlížejíc se po krajině spatřil jsem u rybníka asi čtrnáctiletou překrásnou zrzku, jak se opaluje. Důkladně jsem si ji prohlédl dalekohledem, který mi prozradil, že své krásné jehlánky osvobodila z horního dílu plavek a vystavuje je slunečním paprskům. Sjížděl jsem pohledem níž, k jejímu pupíku a posléze k jejím klínu a zkoumal, zda skrze dolní díl plavek vykukují nějaké ty chloupky. Konečně jsem tu a tam nějaký objevil. Představoval jsem si jak jí prohrabuji tu houštinku a honím jí její poštěváček zatímco ona sladce vzdychá a kouří můj ocas. Penis se mi při té podívané postavil. Malé jehlánky s růžovými bradavkami byly opravdu moc fajn na koukání a už už jsem si představoval jak si ho o ně honím. Vzrušením jsem těžce vzdychl a odložíc dalekohled vydal se k ní.

„Ahoj malá,“ oslovil jsem jí. Leknutím sebou trhla a narychlo se začala shánět po horním dílu plavek, aby zakryla své jehlánky před nepovolaným pohledem. „To nemusíš, mě se tvoje kozičky líbí,“ utěšoval jsem jí, ale ona stále kolena až k bradě, si mne nedůvěřivě prohlížela. „Jděte pryč nebo začnu křičet,“ vyhrožovala. „To klidně můžeš, stejně tě tady nikdo neuslyší a uvidíš bude se ti to líbit víc, když nebudeš trojčit!“ „Co jako se mi bude líbit?“ zeptala se udiveně. „No přece prcání, ty malá děvko,“ odpověděl jsem a chytnouc jí za ruce zkroutil jsem jí je za zády. „Au, to bolí.“ „Neboj, když budeš dělat to co budu chtít nic se ti nestane. Nadzvedni se trošku ať ti můžu slíknout dolní díl plavek. No tak neškubej sebou mrško. Jen si pohoním tvojí prcinku a pohladím tvoje kozičky a potom tě pustím.“ Stáhnul jsem jí dolní díl plavek, který se jí překrásně zařezával do zadečku a odhalil tak její sladkou prcinku. Opravdu tu a tam byl nějaký ten chloupek, ale houštinka se ještě nekonala. „Ty máš sladkou prcinku, pověz už si jí doma po večerech honíš?“ Odpovědí mi bylo pouze odmítavé odvrácení. „Tak to teda ne,“ rozčílil jsem se a zkroutil jí ruce do ještě bolestivější polohy a teď pěkně opakuj po mně: Honím si svou prcinu, kdykoliv přijdu ze školy, nahmátnu si poštěváček a potom ho honím až je celý bolavý.“ A zatímco zrzka poctivě opakovala, rozevřel jsem jí jemným tlakem prstů kundičku. Jen sebou vyděšeně škubla, ale jinak neudělal vůbec nic a pokračovala v říkance. Mé neodbytné prsty bloudily její rýhou až jsem konečně nahmátl její poštěváček a začal ho pomalu honit. Kůže se stahovala a když se konečně objevil jeho vrchol nalitý krví, začalo mi to dosud nezbedné mládě až podezřele vycházet vstříc. „Ano, dělej mi to tak, nahoň mi ho pořádně,“ zasténala zrzka a já jí samozřejmě poslechl.

Když už jsem se dokonale nasytil honitby, přiklekl jsem k jejímu horkému klínu a začal jí to dělat jazykem. Dlouhými pohyby svého klína se pak oddalovala a přibližovala k mému obličeji, aby se hned nato prudce přitlačila svým klínem k hrudi a sevřela ji stehny. Lehce se pohybovala když jsem pocítil, jak mi na břicho stékají její šťávy. Potom jsem ucítil, jak se jí třesou stehna, dokonce jak několikrát za sebou i krátce vystříkla řvouc rozkoší. Teď byl ten pravý čas dát jí ochutnat mého ocasu. Přiklekl jsem k ní a nejdříve jen tak velmi zlehka zajížděl jsem jí jen na krajíček její dírky. S každým dalším přírazem pronikal jsem hlouběji a hlouběji, až jsem narazil na odpor její pannenské blány. „Tak se mi to líbí, kočička, která ještě nemrdala. Tak a teď z tebe udělám dospělou ženskou.“ Narval jsem ho do ní naplno až se blána protrhla a ona jen s brekotem pozorovala jak z ní teče malý čúrek krve. „Neboj, to nic není, utěšoval jsem jí a zatímco mé ruce hnětly její bradavky pumpoval jsem ho do ní pěkně až po koule. Brzy se přizpůsobila mým pohybům a dokonce zašla vycházet vstříc. Byla velmi úzká, takže mi nedělalo žádný problém se již po malé chvilce udělat. Cítil jsem jak napětí v mém ocase stoupá, ale neudělal jsem vůbec nic. Líbí se mi totiž ta hrůza v očích panen, když jim to nastříkám pěkně do kundičky. Ani zrzka nebyla výjimkou a když ucítila ve svém lůnu první příval mého spermatu, snažila se vyškubnout, ale já si jí podržel a pěkně do dna do ní vyprázdnil své rezervoáry. Ach to bylo blaho. Když bylo po všem pohladil jsem jí po vlasech a rozloučil se sladkým francouzákem.

Ležela tam potom ještě dobrou hodinu, přesně tak jak jsem jí opustil, prcinku zastříkanou od mého spermatu, tak nevím možná, že si ještě někdo přišel na své. Nebyl to náhodou někdo z vás?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *