Dovolená II. (Sušíme seno)

Druhý den ráno jsme všichni tři dělali jako by se nic nestalo a celkem ledabyle jsme se s holkama pozdravili. No a protože slunce pražilo jako o život, vzali jsme si s Mirkou nafukovací lehátka a lehli si na louku nedaleko rybníka. Opalování sice není moje oblíbené hobby, ale tentokráte jsem to vydržel a to jednak proto, že si Mirka sundala horní díl plavek, ale hlavně proto, že na louce začaly jakési dvě celkem pohledné dívčiny hrabat seno. Poočku jsem je sledoval a mou hlavou se proháněly pěkně rajcovní fantazie – třeba jako, že jak mě spatří lehnou si vedle sebe k nejbližší kopce sena. Stáhnou si trička a vzájemně se hladíc rozjedou báječné lesby show. Mladší z obou dívek – dlouhovlasá brunetka s krásnýma modrýma očima, byla přesně taková jak jsem si vždycky představoval bohyni. Pěkná pořádně velká prsa, která při pohledu zezadu vykukovala po stranách, štíhlý pas a překrásný zadeček. Konečný úžasný pohled ještě doplňovaly krásné dlouhé nohy.

Druhá z dívek byla rozhodně o nějaký ten rok starší – tipoval bych jí tak na 17 -19. Měla na krátko střižené černé vlasy a hnědé oči, matka příroda jí příliš nedopřála, když jí dávala do vínku její vnady. Prsa měla malá – drobné jehlánky jen nepatrně vybočovaly vzhůru, zato zadeček byl pořádný. Nohy sice pěkné, ale ne takové jako u mladší její přítelkyně.

No a teď v mých představách tu byly obě dvě schoulené v klubíčku, lízajíc jedna druhé její roztouženou prcinku a sladce sténajíc. Jenže v okamžiku, kdy jsem si představoval jejich kundičky v detailu a už jsem viděl jejich nalité hrášky, přerušila mé snění Mirka. „Martine, nechtěl bys mě namazat.“

Samozřejmě, že jsem byl namíchnutej, ale Mirčiny koziska mi všechno vynahradily. Nejdříve si Mirka lehla na záda. Vzal jsem opalovací mléko a nejdříve jsem jen tak vymáčknul úzký čůrek, který začínal někde na krku a končil před prdelkou zakrytou spodním dílem plavek. Mirka jen sykla, jak jí to zastudělo, ale já věděl, že tím mi jenom dává najevo, že je připravená na mé hrátky. Začal jsem s roztíráním. Pomaličku jsem vtíral kapku po kapce krém do její překrásné šíje, vědouc, že to má moc ráda. Vrněla blahem, ale samozřejmě jí bylo jasné, že přijdou ještě o hodně žhavější doteky. Pomalu jsem se přesouval přes lopatky k jejím kozičkám. Nejdříve jsem je jen tak ledabyle objel, potom znovu a znovu, přidávajíc na intenzitě doteků. Mirka vzrušeně oddechla a lehce se nadzvedla. Zajel jsem tedy nezbedně na bradavky a začal jí je mnout, zatímco jsme se začali líbat.

Když holky na louce spatřily naše rajcovní divadlo nejdříve se jen tak uchichtávaly, ale poté uvelebily se u jedné z kopek sena a začaly se přes trička hladit na svých kozičkách. Kupodivu odvážnější z obou děvčat byla ta mladší, která zcela bez ostychu odhodila tričko a pohodlně se uvelebíc začala si své opravdu krásně velké melounky laskat. Protože ani její kamarádka nechtěla zůstat zahanbena udělala totéž. Jak už víte nebyla od přírody tak obdařená, ale i tak se bylo na co dívat – hlavně poté, co se jí postavily její překrásné anténky, které k velikosti koziček, byly až nepřiměřeně veliké. Pohrávaly si tam a sténaly, až si toho Mirka všimla, ale protože jí bylo jasné, že mne to rozpaluje ještě víc být někým pozorován, nechala se dál zpracovávat.

Naše vzrušení už značně narostlo, takže spodní díl plavek musel za každou cenu dolů. Objevila se Mirčina rozkošná frndička, která ač už měla taky své najeto, byla stále velmi příjemným místem pro můj kolík. Pohrával jsem si s jejími závojíčky a nějak jsme zapomněli na to, že původně chtěla Mirka namazat, prostě jsme se do toho dali. Laskal jsem její překrásně nalitý hrášek až z toho řvala rozkoší. „Chci abys mě šoustal. Mrdej mě ty můj kanče. Vystříkej tu mojí prcinu, chci tvé sperma všude. Dělej šukej!“ S radostí jsem jí vyhověl a začal jí brát pěkně zezadu. Natočil jsem se schválně tak, aby měly holky bezva výhled a už jsem rajtoval. Prcal jsem jí svým tvrdým kladivem až se ty mlaskavé zvuky rozléhaly po celém okolí, ale protože jsme si byli jistí, že tu nikdo nemůže být v klidu jsme pokračovali. Její dudy se krásně kolíbaly v rytmu mého přirážení a mé ruce tu a tam neodolaly jeden z nich uchopit a žmoulat. Ach to byla nádhera!

Holky ležící opodál, už byly také pěkně rozjeté, protože to jedna druhé dělala rukou, vykřikujíc přitom báječné oplzlosti. To totiž ještě netušily, že se jim stanou osudnými! Byl tu totiž ještě někdo, o kterém žádný z nás neměl ani potuchy – totiž myslivec Franta. Snad šel opravdu jen okolo, ale spíš bych věřil tomu, že ho přilákaly známé čvachtavé zvuky a velmi hlasité sténání. A tak náš milý Franta stál pěkně za keřem a masírůjíc svůj úd tiše sténal a stříkal do křoví pozorujíc naše orgie. Když potom ještě navíc spatřil, že se obě dívky svými ručkami udělaly, už na nic nečekal a zaútočil.

Přiběhl rychle k brunetce, která ještě zcela malátná z odcházejícího orgasmu nevěděla, co se děje a mrštíc jí na zem, zabořil do ní svůj naběhlý ocas. Její kamarádka, která se vzpamatovala o poznání rychleji, ji začala hrdině bránit. Vrhla se na myslivce a škrtíc ho a drápajíc snažila se ho odtrhnout od její překrásné lesbické milenky. Ale všechno snažení bylo marné. Naopak zápas s dívkami Frantu ještě více vzrušoval a jejich vyděšený křik mu dělal setsakramentsky dobře. Brunetka už konečně pochopila, že odpor je v tuto chvíli zbytečný a dokonce mu začala vycházet vstříc. Ne však její kamarádka. Tak stále Frantu kousala a škrábala, otírajíc se přitom svými naběhlými bradavkami o Frantovo tělo a šimrajíc ho houštinkou svých chloupků.

To už bylo i na mě moc a protože se ve mě probudila chlapská solidarita, hned jak jsem udělal Mirku šel jsem mu na pomoc. Moc mne totiž vzrušovala podívaná na to ploché poprsí – vybavil jsem si totiž obrázky sladkých dvanáctek a třináctek, které si tak rád doma prohlížím a zatoužil jsem po tom tuhle holku ošoustat. A tak zatímco Franta pomalu dodělával svou práci – bylo to zřejmé, ze vzrušených brunetčiných vzdechů. Uchopil jsem kopající černovlásku a zkroutíc jí ruce pěkně za záda přiměl jsem jí k tomu, aby na mě vyšpulila její krásný zadeček. „Hajzle,“ hlesla, ale to už můj kolík brázdil její prcinku.

Tvrdě jsem přirážel, i když to šlo poměrně ztuha, nebyla totiž mrcha pořádně zvlhčená, ale mě to bylo jedno. Dostal jsem totiž chuť na pravý zvířecí sex bez jakýchkoliv zábran a tak jsem se také choval. Černovláska byla opravdu tvrdohlavá a za celou dobu mi ani jednou nevyšla svými boky vstříc, ale mě to nevadilo a s velkým zadostiučiněním jsem stříkal semeno do její kundičky. Vítězoslavně jsem zaržál a dal Frantovi znamení, že se jako můžeme vystřídat. On si totiž už jen vychutnával pohled na tu překrásnou mladou princeznu, kterou právě přefík a která se stále ještě vzpamatovávala z toho nenadálého zážitku.

Přistoupil jsem k ní a jelikož jsem všechno zvířecí ze sebe vydal na její kamarádku začal jsem jí mazlivě konejšit. Nejdříve jsem jen tak líbal celičké její tělo: krk, kozičky, pupík, prcinku a celé její překrásné nohy a když už byla konečně správně naladěná setkaly se naše rty v sladkém francouzáku. Vrátil jsem se k jejím kozičkám a pomaličku jsem začal sát krásně růžovoučké bradavky, které ihned na mé snažení zareagovaly. Lehce jsem je zkousával a sál až začala sténat blahem. Má ruka pomalu mizela v jejím žhavém klínu a prstík nezbedně laskal prcinku. „Chci tě,“ šeptla a zhoupnouc se v bocích nasedla na můj kolík. Jela pěkně na mém kůlu jako na koníčku a já si jen pohrával s jejími krásnými melounky. „Už budu,“ upozornil jsem jí. Ihned ho ze sebe vyndala a překulila se na záda. „Na kozičky, prosím,“ a mile se na mě usmála. Proč jí nevyhovět řekl jsem si a tak jsem jí pěkně ozdobil ty její cecíky. Odpočíval jsem po báječném tělocviku a se zalíbením pozoroval jak s velkou chutí slízává tu bílou smetanu svým růžovým jazýčkem. „Tak co chutnala ti?“ neodpustil jsem si všetečnou otázku. Odpovědí mi však byly její žhavé a moc šikovné rty, které ihned začaly zpracovávat můj po výstřiku povadnuvší penis. Sála ho opravdu velmi zručně a masírujíc přitom ještě koule dostala ze mě, ještě další příval spermatu, který hladově polykala. Mlsně si oblízla rtíky, když mě konečně vyždímala do poslední kapky a dodala: „Kdy si to zopáknem fešáku?“

To si piště, že tam byla druhý den zas! Ale to si jistě dovedete představit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *