S Anitkou ve vaně

Napustil jsem si vanu a v klidu si hovíc, uvažoval jsem o tom, co mne asi v následujících minutách čeká. Najednou se otevřely dveře a já ji spatřil. Byla božská! Měla na sobě jen tenoulinkou noční košilku a dokonce i její kalhotky zůstaly protentokrát, kdesi ve skříni. „Ahoj tatínku, pojď budeme si hrát,“ řekla a s milým úsměvem skočila do vany takovým stylem, že málem ublížila mé postavené kládě, která se na poslední chvíli jen otřela o její překrásný mladinký zadeček. Ještě chvilku jen tak laškovala s mým penisem a otírala si ho o zadní dírku a potom si sedla proti mě.

„Doufám, že sis nechal ještě nějakou tu energii pro mě. Vždyť matku ten tvůj krasavec úplně odrovnal,“ řekla s takovou samozřejmostí, jakoby jí bylo dvacet a ne pouhých sladkých dvanáct! Přejela mi ručkou po penisu a začala ho lehounce honit. Kochal jsem se přitom pohledem na její svádivé jehlánky, které dosud byly stejné jako u malého chlapce, tedy pěkně ploché. Chcal jsem blahem při představě svého penisu otírajícího se neodbytně o ty růžovoučké jahůdky a představoval jsem si jak třísním spermatem její tělíčko do posledního místečka. Práce Anitčiny šikovné ručky byla bezva, zkušenost z každodenních souloží byla znát – otec jí dobře zaučil jen co jen pravda, pomyslel jsem si, když přiklekla a začala mi ho kouřit. Poznala totiž mrška jedna, že bouře už se blíží.

Sotva párkrát přetáhla předkožku přes růžovoučký žalud a už jsem jí proplachoval pusinku spermatem. Blaženě se přitom usmívala, až se chudinka zakuckala. Olízala ho do poslední kapičky a teď jsem přišel na řadu já. „Teď se pěkně postav,“ poručil jsem jí. Poslušně poslechla. Uchopil jsem sprchu a začal máčet ještě víc její už tak dost promočenou noční košilku, hladíc přitom její heboučkou kůži a vychutnávajíc vůni jejího těla. Přejížděl jsem bez přestání dlaněmi přes její bradavky. Až jsem musel uznale zhodnotit, že jsou připravené na akci. Tak jak ty doposud malinké jahůdky pod mými žhavými doteky narostly, to bych vám přál vidět. Stoupl jsem si a poručil Anitce ať poklekne. Divadlo začalo. Uchopíc pevně svůj ocas začal jsem kroužit kolem její bradavky. Bylo to rozkošné rvát penis proti té božské anténce a ani Anitka přitom nepřicházela zkrátka. V ocasu mi zaškubalo a už její kozičky doznali příjemné změny v podobě bílého teplého spermatu, které pomalu ale jistě stékalo kamsi k pupíčku a kundičce, která se už nedočkavě rosila. Rozestřel jsem závojíčky a začal malou šoustat jazykem. Nadšeně kňučela a netrvalo dlouho a už se třásla v prvním přívalu blaha.

Vtom se otevřely dveře a vstoupila její probudivší se matka. „Tak nadrženej samec si našel další samičku,“ pronesla na oko rozezleně a s velkým zájmem pozorovala svou dvanáctiletou dcerku v prvním dnešním orgasmu, způsobeným mým jazykem. Už už jsem se chystal že Anitku přehnu přes vanu a začnu píchat, když mne Markéta zadržela. „Počkej, teď zas chvíli já! Vždyť je to naše dcera!“ Přistoupila k ní a vytáhnouc z pičky vibrátor, který jí už nějaký ten čas přinášel příjemné vlhko, přiložila jej k ztopořeným bradavkám své dcerky. Anitčiny anténky byly každým dotekem vibrátoru stále tužší a tužší a protože už jsem tu bezva podívanou dál nemohl vydržet, vylezl jsem z vany a nabodl Markétu do prdelky, kterou na mne nehorázně vystrkovala. „Aaaaaach to je ono, ber si mě, rozdrť mě, ušoustej mě k smrti,“ řvala jako pominutá, zatímco přidávala na otáčkách i naší Anitce. „Víc, víc, přidej maminko,“ řvalo to mládě, zatímco její prstíky mizeli s čvachtáním v mlaďounké kundičce. Mé vzrušení stoupalo, takovýhle bezva „rodinný sex“ jsem si nepředstavoval ani v těch nejdivočejších snech. Markéta už byla taky dost rozjetá a tak odložila vibrátor a přitáhla si svou dvanáctiletou dcerunku k sobě. Její rty se přisály do klína té malé a začaly s velkým zájmem oblizovat její závojíčky – snad aby ani kapička těch sladkých šťav nevyšla nazmar. Anitka uchopila obrovité cecíky její matky a začala je důkladně ždímat, povzbuzujíc tak její maminku k stále odvážnějšímu lízání, které brzy přešlo v mrdání jazykem.

Vystříkal jsem se do Markétiny prdelky a přemístíc se k Anitce zapojil jsem se do té báječné hry jazyků. Zlehka jsem oblízl Anitčiny jahůdky a jen s rozkoší pozoroval jak jí její očka zasvítily. Když to Markéta spatřila, nenachala nic náhodě a opět uchopila vibrátor a zatímco její rty zpracovávaly druhou bradavku, zarvala ho až po obrovité umělohmotné koule té malé do její dírky, nastavíc ho na ty nejvyšší otáčky. Asi minutu jsme byli svědky báječného divadla – to když Anitka naplno prožívala každičký náš dotek a svými sladkými steny dávala vědět, že se co chvíli udělá.

Prohnula se jako luk a ztrnula na několik okamžiků, když se konečně udělala. Ale to ještě neměl být konec. Můj ocas po tom krásném divadle opět připravený k akci totiž nehodlal přijít o tu rozkoš šoustat dvanáctileté mládě a tak jsem k Anitce přistoupil a zavedl svou kládu do její kundičky. Ani její matka ještě neměla dost a tak obkročmo sedla k její pusince. Anitka ihned pochopila na co má její perverzní maminka chuť a už se její hbitý jazýček nořil stále hlouběji a hlouběji do její urousané píči. Nejdříve malou mé přírazy vyváděly z tempa, ale brzy jsme se sehráli k oboustranné spokojenosti. Mrdal jsem jí jako dospělou ženskou, až jsem se bál, že to její mlaďounká kundička nezvládne, ale všechno bylo O. K. Naopak mi všelijakým kroucením pánví přinášela báječnou rozkoš až jsem se neovládl a její sladkou prcinku začal vystříkávat svým spermatem. I Anitčina matka si přicházela na své, protože z její kundy se linulo stále větší a větší množství „kundího mléka“, které Anitce moc a moc chutnalo…

Pomalu jsme se vzpamatovávali z odcházejících vrcholů, a protože nám bylo jasné, že už je dost hodin, vydali jsme se na kutě, aby Anitka zítra nezaspala do školy.

Ale o tom, čeho jsem byl svědkem druhý den odpoledne v další povídce…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *