Moje první tantra masáž

Na masáže chodím již delší dobu poměrně pravidelně. Pracuji v kanceláři a snažím se to kompenzovat sportem. V obou případech tělo dostává zabrat a tak mu rád dopřeji i nějaké to uvolnění. Donedávna se vždy jednalo o klasické masáže, někde vzadu v hlavě mi však postupně vyrostla myšlenka na něco smyslovějšího a smyslnějšího. Už mě nebavilo sledovat doma freevideo, chtěl jsem zažít něco skutečného. Ani jsem nemusel moc dlouho hledat a narazil jsem na tantra masáž. O tantrické masáži jsem slyšel dříve, ale spojoval jsem si ji spíše s erotickými službami, než s klasickými masážemi. Rozhodl jsem se dát jí šanci a po pár dnech pročítání různých článků jsem se rozhodl, že zkusím tantra masáž. Při prohlížení stránek brněnských tantrických salónů jsem však začal být poněkud skeptický – nic mě nijak zvlášť nezaujalo. Na jakémsi diskusním fóru, kde se scházeli amatéři, jsem narazil na příspěvek, kde dotyčný vychvaloval tantra masáž v Bratislavě. Ta myšlenka se mi zalíbila, z Brna to není moc daleko, a co si pamatuju ze školy, tak slovenské holky byly vždycky takové milejší. „Dobrá,“ řekl jsem si, „bude to masáž v Bratislavě!“

Po všech těch klasických povinných záležitostech jako jsou telefonická domluva, koupě jízdenky a cesta vlakem do Bratislavy, jsem stál na chodbě jednoho bytového domů a zvonil u bytu tantra masérky. Slečna mi otevřela s milým úsměvem a snad už jen ten by byl schopen mi zpříjemnit celý den. Přivítala mě a odvedla do pokoje, kde zřejmě měla následná masáž proběhnout. Posadili jsme se do křesílek k malému stolku, kde byl již naservírován čaj. Během jeho popíjení jsme si povídali o mém očekávání a o tom, co bude následovat. Dostal jsem také několik rad ohledně vhodného dýchání během masáže, aby můj prožitek byl ještě intenzivnější. Musím se přiznat, že jsem před příchodem byl poněkud nervózní, ale příjemný rozhovor všechny pochybnosti rozptýlil.

Zároveň jsem měl čas si slečnu, jež se mi představila jako Juta, prohlédnout. Byla to obyčejná hezká holka. Možná byste se za ní na ulici neotočili, ale v jejích očích byste se dovedli utápět celý den. Vlasy měla hnědé až lehce zrzavé, oči šedé a o úsměvu jsem se již zmiňoval. Postavu měla spíše menší a oblou, alespoň co jsem mohl rozpoznat pod šátkem, do kterého byla zahalena. Druhý takový – nazývá se sarong – jsem dostal i já, když mě dovedla do koupelny. Zde jsem se osprchoval, zahalil od pasu dolů a vydal se zpět do pokoje. Ten byl nyní osvícen pouze svíčkami, prosycen arómatem vonných tyčinek a tichou hudbou. Uprostřed místnosti stála Juta hned vedle lůžka – futonu – a s rozevřenou náručí mě zvala k započetí rituálu tantra masáže.

Pomalu jsem vstoupil do pomyslného kruhu a nechal se v něm uvěznit Jutinými pažemi. Objala mě a začala hladit po zádech. Hlavu si položila na mé rameno a já se poddal pozvolnému přílivu klidu a něhy. Se zavřenýma očima jsem vnímal dlaně klouzající po mém těle a energie, která se za nimi vinula, byla jako dva hadi plazící se pod povrchem pokožky. Nevím, jak dlouho jsme takto stáli, ale najednou jsem pocítil, jak mě masérka pomalu svádí k lehu na futon. Položila mě na břicho a hladila mě od šíje přes rameno až ke špičkám prstů jedné a poté i druhé ruky. Při třetí cestě pokračovala přes celá záda a s postupným stahováním futonu i přes hýždě a nohy až k chodidlům.

Pocítil jsem teplo nejprve na chodidlech i na rukách, jak mi na ně Juta přiložila nahřáté ručníky. Od samotných konečků se prohřívaly mé údy směrem k tělu, kde masérka teplo rovnoměrně rozváděla. Nejprve po mých naolejovaných zádech klouzaly pouze její ruce, ale poté je nahradila celým svým nahým tělem. Jasně jsem cítil Jutino bříško, ňadra i bradavky. Dokonce i lehký dotyk chloupků venušina pahorku jsem najednou vnímal neuvěřitelně silně. Energie jakoby se pomalu přesouvala do slabin a já kromě uvolnění najednou pocítil i vzrušení.

Otočil jsem se na záda. Byl jsem v tu chvíli již úplně nahý a muselo tedy na mě být jasně vidět mé vzrušení. Nijak mi to nevadilo, prostě jsem tam jen ležel se zavřenýma očima, vnímal všechnu tu energii a čekal ako bude moje první tantra masáž pokračovat. Nyní vše začalo od prstů na nohou a chodidel, které mi Juta jemně hnětla. Střídavě pak postupovala vždy po jedné noze směrem vzhůru. Od kolen dál už masírovala obě stehna najednou a vytlačovala tak tantrickou energii před sebou. Ta se hromadila ve slabinách, a když už jsem si myslel, že její tlak nevydržím, uvolnila ji masérka rychlým pohybem zpět do nohou.

Stejný postup následoval nejprve na jedné a poté i na druhé ruce. Od ramenou dál opět masáž probíhala na obou polovinách těla současně. Přes hrudník a žebra se Jutiny ruce opět přiblížili k mému penisu. Vzrušení snad z celého těla se nyní soustředilo na tomto jediném místě. Vzpomněl jsem si na rady ohledně dýchání a zhluboka jsem se nadechl. Ucítil jsem sladkou vůni, která byla v tomto prostředí nová, a trochu mě to vyvedlo z míry. Pootevřel jsem oči a odhalil pohled pro bohy. Přímo nade mnou se v těsné blízkosti vznášela sladká kundička mé masérky. Nemohl jsem tomu uvěřit a hlavně jsem nemohl odolat.

Vysunul jsem jazyk a lehce jsem jeho špičkou projel škvírku mezi pysky. Trochu jsem se bál odmítavé reakce, ale žádná se nedostavila. Juta dál pokračovala v masáži mého těla. To mi dodalo odvahy a nadále jsem jazykem prozkoumával nové území. Brzy jsem narazil na poštěváček a olízal jej ze všech stran. Ruce masérky se nyní přesunuly do těsné blízkosti mého pyje, jemně masírovaly jeho kořen i varlata. Vzrušení opět nabývalo na intenzitě a já neměl daleko k vrcholu. Jakoby to však Juta vycítila a těsně před orgasmem všechnu energii odvrhla pryč. Byl to takový nápor, že jsem měl co dělat, abych to rozdýchal. Masérka přiložila své čelo na mé a prsty po obvodu obličeje. Energie se pomalu rozlila rovnoměrně po celém těle a zklidnil se mi i dech.

Jakoby Juta vycítila, že hladina vzrušení dostatečně klesla, a ukončila naše spojení. Ale ne nadlouho. Za chvíli jsem pocítil její dech na tváři a na krku, její prsa na mé hrudi a štěrbinku stydkých pysků na špičce žaludu. Celé tělo tantra masérky se teď stalo masérským nástrojem. Rty, vlasy, ruce, prsa, pupík, to vše se mě teď dotýkalo a každý ten malý kousek těla jsem vnímal neuvěřitelně jasně. Nečekaný klid jsem však pociťoval v oblasti slabin. Byl to však jen, možná úmyslný, klam. Juta totiž svojí kundičkou plně nasedla na můj penis. Úplné porno! Když se pak narovnala, pohltila mě až po kořen.

Rukama dál prováděla lehkou masáž mé hrudi, paží a spánků, jinak však na mě seděla téměř nehybně. Začala se však hýbat její sladká dírka. Juta rozhýbala poševní svaly a tiskala můj pyj s neuvěřitelnou silou. Už tak dost nabité tělo tak dostávalo další dávky energie, které byly svedeny penisem jako po hromosvodu. Tantra masérka v tu chvíli působila jako bohyně, měla mé tělo v plné moci a řídila snad každý děj, který v něm probíhal. Vlny tepla z její kundičky se přese mě přelévaly jako tsunami a já přicházel o poslední zbytky vědomí.

Konec masáže mám poněkud rozmazaný. Vím, že jsem se chvěl pod náporem vnitřního tlaku, který jsem snad nikdy nezažil. Netuším ani, jak dlouho jsem v tomto stavu setrval. Úplně jsem ztratil pojem o čase. Vím jen, že najednou se všechen tlak uvolnil a všechna energie vytryskla ven. Když jsem přišel k sobě, cítil jsem nesmírné uvolnění. Ležel jsem na futonu a Juta klečela vedle mě. Pozorovala mě opět s tím krásným úsměvem, kterým mě vítala na začátku. Nechala mě ležet, než jsem se vzpamatoval a potom mě odvedla do koupelny. Ve sprše jsem si uvědomil, že vlastně ani nevím, jak vše skončilo. Udělal jsem se do ní, dokončila mě rukou, pusou? A vlastně jsem ani nevěděl, zda jsem vůbec orgasmu dosáhl.

Třeba to byl jen pocit uvolnění, ale já jsem se cítil nadmíru uspokojený. Mohl jsem se Juty zeptat, ale nechtěl jsem pokazit náš společný prožitek. Prožitek, který jsem si od té doby již několikrát zopakoval. Teď už pro mě jsou tantra masáž a Bratislava jako synonyma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *