Anitka a Evička

Když jsem se probudil bylo něco kolem půl jedné odpoledne. To by člověk neřekl, jak ho taková fajn věc jako je sex s dvánactiletou dcerunkou a její sličnou maminkou – ženou mého bratra dokáže odrovnat. Vydal jsem se do kuchyně udělat si něco málo k jídlu, když jsem uslyšel odemykání a dva švitořivé hlásky, které si sdělovaly nejnovější zážitky ze školy. „Ahoj tatínku,“ přivítala mne Anitka. „Tohle je Evička, moje spolužačka. Budeme si teď spolu chvilku hrát,“ řekla a pokynula směrem k roztomiloučké kočičce, které snad nebylo ani dvanáct. Modrá nevinná očka, hnědé vlásky sepnuté po stranách do culíků a slaďoučký obličej – tak nějak by se dalo popsat to božské stvoření. Její krátká sukýnka mne lákala k tomu se pod ní podívat a tak jsem nenápadně upustil nůž a sehnul se pod stůl. Při pohledu na její květované kalhotky se můj ocas prudce postavil, ale naštěstí si toho žádná z nich nevšimla. Kochal jsem se tím báječným výhledem. „Tak téhle kočičce nebude ani dvanáct, vždyť její prcinka ještě nemá ani známku po nějakých chloupkách. Tu tak moct opíchat!“ proháněly se mi hlavou různé hříšné myšlenky, ale holčičky naštěstí odešly do Anitčina pokoje.

Dojedl jsem a protože jsem už od přírody tvor velmi zvědavý vydal jsem se směrem k Anitčinu pokoji, abych zjistil, co tam mé princezny vyvádějí. Opatrně jsem poklekl ke klíčové dírce. Chviličku nebylo nic vidět, protože jedna z dívenek stála těsně u dveří a já jen mohl slyšet o čem si povídají. „Víš co Evičko, budeme si hrát na doktora.“ „Když já se doktorů bojím,“ odvětila Evička. „Neboj, já budu hodný pan doktor, nemusíš se vůbec bát,“ řekla Anitka a pohladila tu maličkou po vlasech. To jí viditelně uklidnilo, protože nakonec souhlasila a já už za dveřmi slintal, představujíc si ty nejodvážnější pozice ve kterých si budu moci prohlížet jejich mladičká pohlaví či jejich jahůdky…

Chviličku se nic nedělo, to jen mé holčičky smlouvaly o tom, která z nich bude doktor a která pacientkou. Nakonec to k mé velké spokojenosti dopadlo tak, že doktorem byla zkušenější Anitka. „Dobrý den, pane doktore,“ začala Evička hru. „Dobrý den, paní. Tak co vás bolí.“ „Ale to víte bolí mne zoubek,“ řekla zas Evička. „Ukažte kterýpak to je?“ „Tady, tady ten dole.“ „Hmm, tak se na to podíváme. Svlékněte se prosím.“ „Vždyť u zubaře se nesvléká,“ protestovala hned Evička. „Ale já jako správný doktor prohlédnu celé tvé tělíčko, co kdyby tě třeba bolela prcinka,“ zdůvodnila své počínání vychytrale Anitka a hladíc překrásné tělo maličké Evičky povzbuzovala jí k vykonání jejího příkazu. Konečně měl přijít ten okamžik na který jsem se celou dobu těšil. Konečně spatřím ty mladˇounké jehlánky a prcinku. Oh.

Evička se za vydatné pomoci Anitky zbavila nejdříve trička a sukýnky. Při pohledu na její tělíčko pouze v košilce a květovaných kalhotkách jsem se udělal. Anitka se k ní přiklonila a hladíc ji po vlasech dala jí polibek nejprve na čelíčko a poté i na rty a za malou chvilku už jí Evička šikovně vycházela svým jazýčkem v ústety a polibek se změnil ve vášnivý francouzák. Anitčina ručka zatím bloudila pod Eviččinu košilku. Chvilku se zastavila, asi proto, že narazila na její sladké jahůdky a začala si s nimi mazlivě pohrávat, stejným způsobem jakým to dělávala, když zůstala někdy doma sama a přišlo to na ní. Evička zcela udivená tím, jaké báječné pocity jí může přinést dotek cizí šikovné ručky, byla úplně mimo takže se vůbec nebránila a tak z ní Anitka konečně stáhla košilku. Její prsíčka byly vskutku super, plochá jako deska od stolu jen růžovoučké bradavky – slaďoulinké jahůdky, které se teď pěkně pod Anitčiny doteky postavily lákaly k ochutnání. A skutečně i Anitka měla podobné myšlenky, protože začala líbat ty sladké plody těla své spolužačky, která už zcela bez ostychu hladila na oplátku Anitčiny prsíčka. Anitka, aby si mohla naplno vychutnávat doteky své nové přítelkyně sundala ještě tričko a jen tak v kalhotkách laskaly se ty dvě asi dvacet minut. Když jsem viděl jak nápaditě lížou své bradavky, jak se o sebe vzájemně třou svými prsíčky či jak po svých tělíčkách rozlévají lepkavý med, který nechávají stékat pěkně přes prcinku schovanou jen za tenoulinké kalhotky a poté ho svými mlsnými jazýčky lížou, přibližujíc se stále víc a víc za ten úzký proužek látky a stahujíc ho pomalinku dolů.

Konečně jsem mohl spatřit i prcinku malinké Evičky. Byla překrásná. Ani stopa po něčem takovém jako chloupky a navíc tak něžnoučce malinká… Prostě naprosto božská. Anitka k ní přiklekla a začala jí svým mlsným jazýčkem dráždit. Při pohledu na to sténající jedenáctileté mládě jsem to už nevydržel a vtrhnul do pokoje. Evička se z ostychem začala shánět po svém oblečení, ale já jsem byl rychlejší. Strhnul jsem jí na zem a poručil Anitce, aby jí držela ruce. Anitka, snad aby tu malou uklidnila přisedla svým horkým klínem na její obličej a třela s ním tak dlouho, až Evička zapomněla na to, že se chtěla bránit a to byla chvíle pro mne. Roztáhnul jsem její nožky a můj mlsný jazyk začal lízat její prcinku. Rozhrnul jsem její závojíčky a vychutnával si každičkou kapičku jejich šťáv, které z ní bez přestání proudily a za vzrušeného oddechování mé Anitky začal jsem jí šoustat prstem.

Nejdříve to šlo ztuha, ale jen co jsem protrhnul její pannensko blánu už jsem do ní mohl zasouvat prstíky dva a po chvilce zpracovávání se do ní vešla celá ruka. No představte si to – jak to ta příroda bezva zařídila – ruka dospělého chlapa a vejde se do prcinky jedenáctileté krásky. Prostě bezva…

Ještě chvilku jsem si s ní jen tak pohrával, až jsem spatřil jak zatíná prsty na nohou vychutnávajíc si první orgasmus ve svém životě společně s Anitkou, která řičela pod laskáním Eviččina šikovnéh jazýčku. Anitka se konečně odvalila stranou a mne nenapadlo nic lepšího, než vzít to mládě a narazit ho na svůj kolík. Byla bezva lehoulinká, a tak abych si to vychutnal rozhodl jsem se jí šoustat za chůze po našem poměrně velkém domě. Šoustal jsem jí na schodech, v hale, ložnici, obýváku, prostě docela všude po celém našem domě, ale nejvíc se mi to líbilo na zahradě. Posadil jsem tu malinkou na houpačku a poručil jí ať pořádně roztáhne nohy. Už jenom ten pohled na mládě a jeho slaďounkou frndu by udělal kde koho a navíc ty přírazy. Každý příraz byl zcela nadoraz a Evička musela cítit mé kladivo i ve své rozkošné prdelce, ale kupodivu, přes počáteční odpor se jí ta hra zalíbila a už proti ní vůbec nic nenamítala. Naopak. S rostoucí rozkoší houpala se víc a víc, aby byl náraz na mou kládu tvrdší.

Když to na mne přišlo ztrhnul jsem jí z houpačky do trávy a stříkal jsem do ní tak dlouho až jí sperma z rozkošné prcinky teklo. Musím říct, že Anitka má opravdu skvělé kamarádky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *