Dovolená IV. (Táborák)

Konečně tu byl onen tak vytoužený táborák. Sešli jsme se u něj sice v poněkud „ořezané“ sestavě, protože Mirka s Bárou se dosud zotavovaly z výkonu jejich čtyřnohého kamaráda. Ale i tak to stálo za to. Káča s Aničkou se předháněly jedna před druhou jenom, aby mě dostaly. Seděli jsme všichni na nafukovacím lehátku zleva Anička, zprava Káča. Nejdříve jsme jen tak neškodně klábosili, ale netrvalo dlouho a náš hovor nabral dostatečný spád a začali jsme probírat témata, která byla čím dál tím víc lechtivější. Diskutovali jsme třeba o tom, kolik kluků už holky vyzkoušely, jak to s nima dělaly, či jak doma masturbují. Řeč přišla i na Aniččiny hrátky s Andym – až jsem se divil, jak takové na první pohled nevinné stvoření dokáže být perverzní!

Popíjeli jsme vesele víno, samozřejmě, že holky jsem úmyslně nechával dostatečně napřed, aby se toho dalo využít. Ale myslím, že ty dvě by dneska byly ochotné to dělat i za naprosté střízlivosti. „Už jste to někdy dělaly spolu?“ prořízl jsem ticho, které nastalo po další pijácké pauze. Holky se nejdříve jen tak chichotaly a potom chvilku si něco šeptajíc Anička řekla:“Chtěl bys to vidět?“ „Jasně, tak do toho!“ přivítal jsem jejich nabídku s nadšením a oni začaly.

Udělal jsem jim dostatek místa na lehátku a přesunul se opodál. Káča si jakoby nic zapálila cigárko a nerušeně nasávala, zatímco Anička přebrala veškerou aktivitu a knoflíček po knoflíčku začala rozepínat její halenku. Konečně Anička odhalila krásné, obrovité Kačenčiny dudy. Nejdříve je jen tak objížděla jazýčkem, ale netrvalo dlouho a už je sála. Káča měla stále více a více práce s tím soustředit se na cigáro, až už to nebylo možné. Vzala ho a šikovným pohybem se octla pod Aniččiným tričkem, kde ho pěkně o bradavku típla. Anička zařvala bolestí, ale Káča si jí jen ledabyle přitáhla a začaly se líbat. Jejich rty byly dostatečně svůdné i samy o sobě, natož pak, když se do celé hry zapojily jejich šikovné jazýčky, které se po sobě nejdříve jen tak převalovaly, ale brzy již se do sebe zaplétaly v milostné hře, zatímco ruce obou dívek zpracovávaly kozičky své společnice. Ano i Káča už zbavila Aničku jejího trička a začala laskat její prsíčka. Tu a tam už se z roztoužených dívek vydral nějaký ten sten, ale stále to ještě nebylo ono.

Konečně se Anička začala přes krk a koziska sunout ke Kačenčině klínu. Káča, když to spatřila pokynula Aničce, aby zaujaly pozici 69. Ta se nenechala příliš pobízet a doširoka rozevříc nohy laskaly se obě dvě svými dlouhými jazýčky, nejdříve jen tak přes kalhotky. Sténaly obě milostnou rozkoší, když odvážnější Káča konečně začala sundavat promáčené Aniččiny kalhotky. Ani Anička se nenechala zahanbit a brzy udělala totéž. Jejich jazyky si pohrávaly s poštěváčky s takovým zaujetím, že u toho zapomněly sténat. Konečně tu byl první vrchol – méně zkušená Anička se roztřásla po celém jejím těle a jako bez života zůstala ležet. Káča se jen dodělala o její bradavku a po chvilce, kdy obě byly blahem mimo tento svět se k sobě přitulily a opět se začaly líbat.

„Tak co, jak se ti to líbilo,“ zeptala se Anička. „Byly jste super, koukejte na můj ocas jak je nalitý a tvrdý. Co s tím uděláme?“ Odpovědí mi byly hladové Aniččiny rty, které mi můj ohon začaly ihned velmi intenzivně zpracovávat. Káča se k nám po chvíli pozorování taky připojila a rozhalíc své závojíčky přisedla na můj obličej. Můj jazyk lízal stále hlouběji a hlouběji, ochutnávajíc přitom její sladké šťávy, které z ní proudily ostošest. A protože se Anička činila seč mohla, brzy už jí mé horké semeno stříkalo do sladké pusinky. Nejdříve ho nestíhala polykat, ba se jím dokonce zajíkala, ale brzy se přizpůsobila a vysála ho do poslední kapičky. I Káča z mého vrcholu měla prospěch, protože čím víc jsem byl vzrušený, tím zuřivěji jsem zasouval svůj jazyk do jejího lůna, až jsem jí nakonec naplno šoustal jazykem. Jenom zaskučela, když se mi její uvolnivší se šťávy rozlévaly po obličeji a jen co se vzpamatovala nasedla na můj kůl, zatímco Anička zaujala její pozici. Rajtovala na mě božským způsobem nechávajíc si přitom své cecíky laskat mou zkušenou rukou. Anička byla co se pohybů týče ohodně mrštnější a tak z práce mého jazyka měla ještě větší potěšení než její kamarádka. Naše vzrušené sténání se rozléhalo po celém kempu, až se Andy doposud tvrdě spící probral. Vzpomněl si asi na vzrušené sténání dvou paniček, které dneska přeříz a tak se připlížil a čekal na svou příležitost. Ta brzy přišla, když se znavená Káča odvalila stranou, aby si vychutnala svůj vrchol. Ležela tam bezvládně a Andy vycítíc svou příležitost přitiskl svůj studený čumák na její kundičku a začal jí svým jazykem lízat.

Neměla už sílu ho odehnat a tak jen tak ležíc nechala se od toho čtyřnohého chlupatého sexuálního maniaka udělat potřetí. Už už do ní chtěl strčit i svého klacka, když k němu přiskočila jeho panička. „Ahoj Andíku, no ty můj sladkej pejsánku, teď pěkně oprcáš mojí prcinku, no koukej jak je sladce mokrá,“ a přistrčila jeho čumák přesně mezi nohy. Andy jí stejně jako před malou chvílí Káču začal lízat. Její boky mu vycházely vstříc a celá roztoužená se od něho nechala dělat jazykem. Káča k ní přiklekla a začala jí masírovat její bradavky. Z jejích očí bylo vidět, že dnes přišla na chuť milování se zvířátky, a že pokud bude mít příležitost už žádnému psíkovi neodolá.

Její ruce zkušeně zpracovávaly sténající Aničku, zatímco jí Andy pěkně zezadu začal píchat. Když to divadlo báječného sténání a psího kňučení, byla její prdelka vskutku pořádně rozedraná od jeho drápků, ale to na prožité rozkoši už nic neměnilo. Byl jsem z toho všeho pořádně utahanej, stejně jako holky, a tak jsme to pro dnešek zabalili. Ale byl jsem jim vděčen za to, že jsem s hrůzou zjistil, co všechno mne ještě vzrušuje. Inu člověk neví co je fajn dokud to nezkusí!

Vlezl jsem si k Mirce do postele a už už jsem se chystal spát, když mi pošeptala do ouška:“Ošoustej mě můj sladkej pejsánku.“ A tak jsem jí nastavil svůj kolík a nechal jsem ji ať si to o něj udělá…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *