Můj pán je prase

Je mi 17 a jsem jako au-pair v cizině. Jsem služebnou u jednoho boháče. Má rodinu a děti a nikdy bych neřekla, že je prase.

To odpoledne odjela jeho žena i s dětmi pryč. Prase si mě zavolal a oznámil mě, že večer přijdou jeho hosté. Řekl, že se mi to bude líbit, a že si vydělám spoustu peněz. Tušila jsem, že půjde o sex, ale ten mám ráda tak jsem si řekla proč ne.

Večer jsem si oblékla uniformu služebné a když pán zazvonil, servírovala jsem večeři. Když jsem vstoupila do jídelny, sedělo u stolu jeho pět přátel. Prase mě nechal podat jeho přátelům jídlo, a potom si mě přivolal. Přede všemi mi vyhrnul sukni, stáhl kahotky a prohlásil:“po jídle ji všichni opícháme“. Po zádech mě přejel mráz. Šest chlapů je přece jen trochu mnoho.

Prase mi zakázalo odejít. Budou se u jídla kochat pohledem na mě. Poručil mi lehnout si doprostřed stolu. Vyhrnul mi sukni a roztáhl nohy, aby mi viděl na kundu ze svého místa. Jeho talíř jsem měla mezi koleny. Na druhé straně stolu seděl mladíček, byl to syn jednoho z hostů. On byl příčinou této party. Jeho otec mu zaplatil k 15 narozeninám „odpanění“. Prase mu poručil, ať mě „vytáhne“ kozy. Vstal a nemotorně mi začal rozepínat halenku. Naklonil se přes moji hlavu, aby mi mohl vysvobodit prsa z podprsenky. Na jeho bouli v kalhotech jsem zahlédla mokrou skvrnu. Ten chcípák se udělal. Řekla jsem si, že to by mohlo stačit, řekla jsem mu, že jsem služka a ne jeho děvka. Asi jsem si to měla odpustit. Prase mě přivázal ruce a nohy k nohám u stolu.

Začali jíst. Měla jsem hrozný strach. Něco se dotklo mého poštěváčku. Zvedla jsem hlavu a uviděla jsem jak se mi do ní Prase pokouší zasunout hrdlo láhve od vína. Ostatní ho se zájmem sledovali. Oslavenec obešel stůl a zeptal se, jestli mě může prcat. Prase mu to dovolil. Vylezl na stůl a zasunul ho do mě. V tu ránu se znovu udělal. Chlapi se mu smáli a já taky. Začala jsem být pěkně nadržená. Řekla jsem: „Najde se tady někdo, kdo mě dokáže mrdat déle než deset sekund?“ Zarachotili opasky a všechny kalhoty byly dole.

Rozvázali mě, abych jim mohla lépe podržet. Jeden si lehl na letiště a poručil ať si na něj nasednu. Dřepla jsem si zády k němu s začala si strkat jeho péro do sebe. Prase přiskočil, a poručil:“strč si ho do prdele, do piči ti ho strčím já“. Nikdy jsem ho v zadečku neměla, ale bylo to příjemné. Jeho penis byl poměrně malý a zajel do mě jako po másle. Lehla jsem si na záda na jeho břicho, aby ho do mě mohl Prase strčit. Surově ho do mě vrazil a začal mě piglovat jako nepříčetný. Rozhlédla jsem se okolo sebe. Kolem mě všude stáli chlapi a jejich péra trčeli ke mě. Natáhla jsem krk k nejbližsímu z nich a nasála ho do pusy. Jak mě Prase prcal, házelo to se mnou na všechny strany. Chytla jsem se za dva trčící ptáky, abych získala rovnováhu. Kupodivu se nám to všem líbilo. Pánové mi hnětli prsa a já jsem pocítila svůj první orgazmus. Byl z prcinky, cítila jsem to od tama. Další následoval téměř okamžitě „od koziček“. V pičce mě to už taky šimralo, a čekala jsem, že se každou chvíli udělám.

Prase ho najednou vytrhl ze mě a vystříkal mi pořádnou dávku semene na bříško. Polekala jsem se, že se nedodělám. Zavolala jsem mladíčka „oslavence“ ať si to ještě zkusí. Přistoupil ke mě. Pohledem spočinut na pulzující úd v mojem zadečku a na tři kolegy u mé hlavy. Všichni jsme zůstali bez pohybu. Pánové mě přestali hladit a roztáhli mi doširoka stydké pysky. Každý vzal mezi prsty jeden a odtáhl ho. Viděla jsem jak mladíček do mě zírá. Vypadal, že má strach, že ve mě zmizí.

Zasunul ho nesměle do mě. Ani jsme se nevzájem necítil, jak jsem ji měla roztaženou. Pánové mě ji uvolnili a vrátili jsme se do původní polohy. Mladík nasadil vražedné tempo a během pár sekund jsem se pro změnu udělala já. A zase znovu a znovu ani už nevím kolilrát. Málem jsem utrhla chlapům klády co jsem jim honila, kouřila a lízala. Byla jsem v tranzu. Pánové taky a netrvalo dlouho a jejich stříkačky mě zaplavily tělo semenem. Měla jsem ho všude, v puse, ve vlasech, na krku, na prsou, v zadečku i v kundičce.

V tu ránu jsem se zase udělala. Nekonečně krásně a silně. Omdlela jsem z toho. Když jsem se probrala, byla jsem tam sama. Otřela jsem si z obličeje a ňader sperma, oblékla si šaty a odešla do svého pokoje. Ještě dlouho potom, jsem cítila, jak mi ze všech pórů vychází sperma a stéká po těle. Okamžitě jsem usnula a když jsem se vzbudila, byla už paní doma, a Prase byl zase milující manžel. Já jsem tam stála, dívala se jak se líbají a zvažovala, co dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *