Rodiče a děti II. (Obrácené lesbičky)

Vrátili jsme se z dovolené, ale to co jsem tam zažil mi stále pořád nedalo spát. Zdálo se mi o tom jak s mojí sladkou Michalku provozujeme ty nejperverznější praktiky a ve dne v noci snil o tom, přeměnit to v realitu. Ale protože jsem se až příliš bál toho, že mi na to stará přijde a bude rozhodně proti, počkal jsem si vychcaně na to až bude v lázních…

Konečně ten okamžik přišel. Nicnetušící Michalka toho dne přišla jako obvykle ze školy, a protože venku bylo pořádné horko, vydala se hned do sprchy. Nezaváhal jsem ani chvilinku a poté, co se za ní zavřely dveře koupelny už mé oko nezbedně zkoumalo klíčovou dírkou každičký kousíček jejího mladistvého těla.

Nejdříve ze sebe sundala tričko a odhalila tak mému zraku svoji krásnou černou podprsenku. Hned poté vykoukly na mě kalhotky – uzoulinký to proužek látky – protože si sundala i sukýnku. Zahleděla se zálibně do zrcadla a jen tak jakoby ledabyle přejela prsty přes své prsa. Lehce je zmáčkla a konečně si uvědomila, že má na sobě ještě podprsenku, která ač je dostatečně průsvitná, nenaskytla mi ten pravý výhled. Zkušeně se jí zbavila a pokračovala ve svých hrátkách. Něžně si objížděla své překrásné růžové jehlánky prstíky a s přimhouřenýma očima snila o tom princi, který jí tak bude laskat a přinášet jí tak ten báječný pocit, který rozeznívá celičké její mladičké tělo. Její vzrušení narůstalo, protože prsty se stále dravěji a dravěji zatínaly do jejích krásných koziček a tu a tam se z jejích úst vydral roztoužený sten… A tak zatímco jedna její ruka drtila kozičky, teď už řádně naběhlé druhá zajela do klína a postarala se o to, aby i sexy černé kalhotky skončily na zemi a počala rozhrnovat její sladké závojíčky zahalené rozkošným hnědavým porostem chloupků. Posadila se na okraj vany, aby měla větší pohodlí a její prsty počaly rejdit v její dírce. Sténala stále hlasitěji a z jejího pohledu bylo zřejmé, že nebude trvat dlouho a udělá se. Prstíky rytmicky mizely v její prcince, ale brzy jí přestaly stačit a tak uchopila kartáč na vlasy s pěkně širokou rukojetí a bez okolků si ho tam vrazila. Zařvala rozkoší a ze setrvačnosti mu ještě párkrát vyrazila vstříc a potom už jen slastně vychutnávala stékání sladkých šťav po jejích rozkošných nožkách…

Udělal jsem se společně s ní, tak mě má překrásná dceruška rozpálila, ale protože jsem nechtěl, aby mě přistihla přitom jak si jí prohlížím, opustil jsem s prvními kapkami vody, které dopadly na její rozpálené mladé tělo svou „pozorovatelnu“. Současně jsem, ale stále přemýšlel nad tím, jak jen to zaonačit, abych jí dnes večer mohl mít ve své posteli…

Zrovna jsem byl na cestě k počítači – chystal jsem se totiž udělat si to při nějakém bezva pornu, když zazvonil zvonek. Docela mě to naštvalo, ale protože Michalka byla stále ještě ve sprše, vydal jsem se neochotně ke dveřím.

„Dobrý den, je Michalka doma?“ zeptala se asi tak dvanáctiletá brunetka. „Je, ale právě se sprchuje, jestli chceš, tak tady na ní můžeš počkat.“ „Dobře,“ řekla a já ji usadil v obýváku a zatímco jsem se kochal jejím krásně mladistvým tělem, klábosili jsme jen tak ze zdvořilosti o ničem.

Nebyla vůbec špatná. Její tričko už se nadouvalo pod mnohem lepší výbavou než u naší o dva roky starší Michalky a její krátká minisukýnka, také naskytla celkem dobrou podívanou na dosud nepříliš ochlupenou kočičku. Pták se mi postavil ani nevím jak, a tak zatímco jsem se snažil to před ní jak to jen půjde zakrýt, konečně se objevila Michalka.

„Ahoj!“ přivítala jí nadšeně.“Tak přece jsi přišla!“ A odvedla si jí do svého pokoje. Z Michalčina chování jsem vycítil něco zvláštního, protože takové nadšení obvykle neprojevuje, a tak opatrně, aby si toho nikdo nevšimnul přikradl jsem se ke dveřím a zaujal opět pozici u klíčové dírky. To co jsem uviděl, mi vyrazilo dech. Obě dívky se vášnivě líbaly zatímco jedna druhou pomalu, ale jistě zbavovala přebytečných svršků.

Tak proto se Michalka tak dlouho drhla! Nemohly se nasytit svých krásných těl, protože jedna druhou bez přestání líbala, na prsíčka na bříško a poté zas na ústa. Sladce u toho sténaly a já si ho začal pomalu honit. Lesby mě vždycky rajcovaly a když jsou to ještě navíc holky pod patnáct – to je o hned o rajc víc!

Najednou ruce odvážnější Michalky začaly mizet pod minisukýnkou druhé dívenky – a bylo rozhodnuto. Ta celá omámená jí jen vyhrnula a roztáhla do široka nožky, zatímco jí Michalka stáhla kalhotky a začala laskat její velmi málo ochlupenou pičku. Dělala to asi moc a moc šikovně, protože mládě pod ní začalo rychle sténat a brzy se brunetka vyřvala z prvního svého orgasmu. „Psst, nebo nás uslyší!“ snažila se jí usměrnit Michalka a já si jen zatímco mé semeno pleskalo na dveře Michalčina pokoje, uvědomoval, že bych měl zasáhnout.

Zatímco jsem si ho otíral do kapesníku, scéna se poněkud změnila. Teď něžná brunetka začala naší Michalce oplácet, to co jí její šikovný jazýček způsobil, ale dříve než své dílo stačila dokončit, vstoupil jsem dovnitř. Obě dívky ztuhly a čekaly, co já jako na to. „No to je mi pěkné nadělení. Dvě takové malé slečinky a už si to spolu rozdávají! Styďte se!“ „Michalka si v klidu pohrávala dál se svým poštěváčkem, aby tak nepřišla o svou rozkoš a nevěnovala mě příliš pozornost, zatímco její stydlivější kamarádka se celá nahá dala do vysvětlování: „Víte, mi jsme, mi jsme, no to…. Víte…“ „Mlč prosímtě!“ umlčel jsem jí. „Viďte, že to neřeknete mojí mamince, prosím,“ pokračovala malá v přemlouvání. „No to jí teda řeknu,“ oponoval jsem jí a se zalíbením si přitom prohlížel její nahé tělo – stále si totiž svou nahotu neuvědomovala. „Udělám všechno, všecinko, co mi řeknete…,“ snažila se mě malá odprosit, zatímco Michalka řvala blahem, protože to na ní právě přišlo…

Teď jsem se tedy opravdu nasral, ta malá děvka si to přede mnou beze studu udělá a já se na ní budu jen dívat, tak to tedy ne. Shodil jsem ze sebe kalhoty a slipy a vrhnul jsem se na ní. „Teď mi dáš, to co mají chlapi rádi,“ zařval jsem nepříčetně a zkroutil jí ruce za tělem. Bolestí se pořádně předklonila a vystrčila na mě její krásnou prdelku a rozšklebené závojíčky. Malá chtěla utéct, ale zavčasu jsem jí chytil a smýknul s ní o zem. „Na tebe taky dojde, ty malá děvko!“ Začala strachy brečet, ale já ji příliš nevnímal a věnoval veškerou pozornost mojí roztoužené dcerunce. Strašně jsem toužil po tom, jí konečně před její kamarádkou pokořit a dělalo mi neskutečně dobře poslouchat její sténání. Nasadil jsem ho na kraj její promočené díry a začal jí píglovat jako divej. Nebylo jí to až zas tak proti srsti jak jsem si myslel, asi si vzpomněla na dovolenou, a tak jsem jí brzy mohl uvolnit ruce a věnovat se jejím dívčím jehlánkům. Pěkně jsem je hnětl, když jsem dostal bezva nápad jak zapojit její dosud pasivní kamarádku do hry.

„Vstaň ty malá čůzo,“ poručil jsem jí. „Teď uděláš, co ti řeknu, jinak to na tebe všechno prásknu.“ Rázem byla jako beránek a já jen s uspokojením pozoroval jak vyndavá ze skříně vibrátor mé ženy a nastavíc ho na ty nejvyšší otáčky vráží ho mé dcerunce do prdelky. Zavila bolestí, jak do ní můj ocas společně s tím umělým začal bušit. Ale protože jsem cítil jak to na mě přichází, vyndal jsem ho z ní a poručil malé, ať Michalce vylíže pořádně pekáč a převzal od ní obsluhu robertka. Brunetka se nemusela ani příliš namáhat, protože to na mou sladkou dcerunku brzy přišlo a já společně s jejím nezbedným jazýčkem s chutí sál její šťávy…

Bezva jsme jí vylízali a protože jsem měl ještě stále dost sil na pokračování poručil jsem oběma dívkám, aby mi začali kouřit můj ohon. Vrhly se na něj hladově a zatímco jedna důkladně oblizovala vajíčka, druhá si pohrávala s uzdičkou a já jen sténal blahem. Zavřel jsem oči a vychutnával si ten báječný pocit, když to ze mě začalo stříkat. Michalka to hladově sála a její mlsný jazýček, vždy ještě trošku povzbudil mé varlata k tomu, aby vyprodukovaly ještě další bezva „medicínu“.

Teď nastal ten pravý čas dát, taky naší návštěvnici ochutnat, co je to sex s mužem. Moc jsem se na ní těšil, přeci jenom mít dvánáctiletou pannu, to se mi jen tak nazadaří a tak zatímco jsem ho do ní směřoval, Michalka nezaváhala ani chvilku a už laskala její nadmíru vyvinutá prsa. Opravdu u dvanáctileté žáby, bych takový objem vůbec nečekal – o to větší byla má rozkoš.

Vysadil jsem jí na koníčka a tvrdě ho do ní zarazil. Zařvala bolestí, ale za chviličku na všechno zapomněla a začala na mě pod zkušeným dozorem mé milé dcerunky rajtovat. Hnětl jsem jí společně s Michalkou kozičky. Má dcerunka dokonce tu a tam neodolala a svým jazýčkem polaskala její nalité bradavky. Bylo to něco božškého, a tak není divu, že když to na mě přišlo vůbec jsem se nerozpakoval a to mládě pořádně propláchl svým semenem… Celičká se roztřásla a sladce sténala a její šťávy se pomalu, ale jistě mísily s mým semenem. Musel na nás být rozkošný pohled, ale všechna rozkoš mě přešla, když se na mě Michalka významně podívala. Nejdříve jsem nechápal, ale poté, co jsem otočil hlavu jsem ztuhnul. Ve dveřích totiž stála její matka…

Skončilo to všechno rozvodem, ale i tak to stálo za to. Obě holky ke mě pravidelně dochází a ať se to mojí bejvalej starej líbí nebo ne šoustám svou dceru stejně náruživě, jako brunetku ze sousedství. Ale tomu vy asi rozumíte, nebo ne?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *