Lyžařský výcvik

Před několika lety, jsem nastoupil na místo správce horské chaty, která zajišťuje několika základním školám komplexní služby na lyžařské výcviky a školy v přírodě. Dobře si vzpomínám, jak jsem byl pořád neuvěřitelně nadržený, když jsem na chodbách potkával ty deseti až třináctiletý provokatérky. Hned jak se po příjezdu rozkoukaly, večer se na chodbách předváděly před klukama v košilkách nebo v tričku a v kalhotkách.

Při mém prvním turnusu, když jsem je takhle uviděl, jsem zrudnul studem, za to že mě tak rajcovaly a zapadnul k sobě a zuřivě si ho vyhonil. Ty potvory si toho samozřejmě všimly a třetí den po večerce, mi někdo zaklepal na dveře. Mírně rozespalí, jsem vstal z postele a jen ve slipech jsem otevřel. Stála tam Marcelka, má desetiletá horká favoritka. Stála tam, svůj sladký obličejík s velkýma zelenýma kukadlama měla obklopen svatozáří dlouhých vlnitých zrzavých vlasů. Průhledná košilka sotva pod zadeček, lehce odhalovala její plochou hruď s malýma bradavkama a bílé dětské kalhotky. „Co chceš“, vydechl jsem a uhrančivě si jí prohlížel. „Pane správče“, řekla potichu, „u nás v pokoji asi prasklo topení“. Zamračil jsem se při představě, jak to tam asi bude vyplavené, popadl jsem u dveří připravenou pohotovostní kabelu, zabouchl jsem dveře a pospíchal s Marcelou na pokoj.

Měli pokoje po třech a když jsem k nim vpadl a rozsvítil, překvapeně jsem uviděl jak Olina s Pavlou spí v jedné posteli. Obrátil jsem se na Marcelu, kde to teče. Oddechl jsem si, když jsem zjistil, že jen kape šroubení a francouzákem ho dotáhl. Tím hlukem jsem však probudil ty dvě a když jsem byl hotov a uložil nářadí, podíval jsem se na ně. Pavla už byla ve své posteli a obě, přikryté po krk se na mě vyděšěně dívaly. Marcelka seděla no své posteli přímo proti mě a nevědomky měla nohy od sebe. Ten pohled mě začal vzrušovat a rychle jsem přemýšlel, jak bych je omrdal. Zamračil jsem se a zeptal se jich:“Jak to, že jste byly v jedné posteli?Co jste tam dělaly?“, zahartusil jsem. Olina začala roztřeseným hláskem koktat něco o tom, že se bály. Obrátil jsem se na Marcelu, jestli to je pravda, ta chvilinku zaváhala a pak přikývla na souhlas a já věděl, že je mám v hrsti.

„Lžete mi, takže mi nezbývá nic jiného, než jít za vaším třídním a vše mu říct. Víte sami dobře, že budete potrestány výpraskem, před celou třídou a ještě to oznámí vašim rodičům. Takže když to chcete takhle“, pokrčil jsem ramena a šel ke dveřím, „tak to budete mít“. Oči jim lezli z důlků při představě bolesti a hanby, která by následovala po trestu a ještě určitě pořádný šrumec doma. Dával jsem si s odchodem načas, ale teprve když jsem už otvíral dveře, tak jsem slyšel Pavlu, jak špitla aby počkal. Zastavil jsem se, otočil a čekal. „Tak mi vám řekneme pravdu a vy to nikomu neřeknete, jó?“, naivně to zkoušela Olina. Ironicky jsem se pousmál, „Tak to ne, potrestat zasloužíte, ale můžem to vyřešit jen mezi námi a za mých podmínek“, já na to. Překvapeně si mě prohlížely a Marcela se zeptala, co navrhuji.

Zavřel jsem dveře, vzal si židli a sedl si na ní doprostřed pokoje a chvilku jsem přejížděl zrakem od jedné k druhé a nazpátek. Marcela měla nohy u sebe, lokty opřené o kolena a hlavu v dlaních. „No, potrestám vás sám a budete mě poslouchat, když ne, jdu hned pro třídního“, řekl jsem pevným nesmlouvavým tónem. Děvčátka se na sebe vyplašeně koukaly a já si mezitím v klidu prohlížel nohy Marcelky. „Tak tedy ano“, ozvala se Pavlína. „Ale já jsem nic nedělala“, snažila se z toho Marcela vykroutit. „To možná ne, ale lhala jsi mi, takže podstoupíš vše, jako tyhle dvě“, odbyl jsem jí. „Teď vstaňte a stoupněte si do řady přede mě“, přikázal jsem jim. Dost neochotně se zvedli a seřadily se asi metr přede mnou. Olina, asi 11 letá tmavovláska na ježka, měla dlouhou košilku na ramínkách. Kozyčky už jí vytvářely malé kopečky a tvrdé bradavky napínaly látku. Marcelka byla uprostřed a Pavla napravo. Ta byla vysoká skoro o hlavu jak Marcela, vyhublá a pod staromódní košilkou se skrývaly dlouhé nohy.

„Takže, teď se svlékne a dostanete výprask, pak mi ukážete co jste dělali a pak rozhodnu co dál“, přikázal jsem jim. Všechny zrudly hanbou a strachem a Pavla se začala ohrazovat, že to přeci nejde a kdesi cosi. Vstal jsem, levačkou ji popadl vzadu za její černé dlouhé vlasy a druhou jí vlepil dvě silné facky, začala hned bulet, ale já si jí přitáhl těsně k sobě a výhružným hlasem se jí zeptal, jestli chce ještě odporovat. Vrtěla hlavou, že ne a mě z toho pocitu moci začal stoupat čurák. Napínal mi slipy a když si holky svlékly košilky, měl jsem v rozkroku už pořádnou bouli. „Postavte se do pozoru a ty kalhotky taky dolů“, sykl jsem. Pomalu si je začaly stahovat a pak si stouply do pozoru. Zálibně jsem si je prohlížel. Trochu se chvěli chladem, z čehož se všem ztopořili skvěle bradavky. Jejich zcela holé kundy, vykukovaly mezi sevřenými stehny. Spokojeně jsem kývl na Olinu, aby mi podala dřevěné pravítko ze stolu. Přistoupila až ke mě a podala mi ho. „Tak co jste dělali?“zeptal jsem se jí. „My jsme chtěli vyzkoušet jaké to je, dělat si to navzájem“, odpověděla. Já vztáhl ruku na její kozy a začal je silně mačkat, až se kroutila bolestí, potom jsem sjel k její kundě a stiskl jí do dlaně a zaťal do ní nehty. Chtěla se vyškubnout, ale nepustil jsem jí. Přinutil jsem jí si kleknout ze strany ke mě a přehnout se mi přes stehna. Pak musela Marcela vzít kalhotky, stoupnout si jí k hlavě a udělat z nich roubík, aby Olina neřvala. Pavla jí chytla ruce a zkroutila jí je za zády. Zálibně jsem pohladil vypnutý zadeček a prstama projel mezi sevřenýma, krásně baculatýma pyskama. Olina vzrušeně vzdychla, ale to už jí dopadla první rána na prdel. Ozval se krásný mlaskavý zvuk. a na bílém masu se objevil rudý pruh. Pravidelnými ranami jsem jí vysázel deset ran. Skučela a po tvářích jí proudem tekly slzy. Pustili jsme jí, svezla se do klubíčka a rukama si hladila rudé polokoule.

Kývl jsem na Pavlu. Přistoupila ke mě se strachem v očích. Byla tak vyzáblá, že bych mohl spočítat žebra. Kozy neměla žádné, ale bradavky byly usazeny v dost velkých dvorcích. Popadl jsem obě mezi prsty a silně s nimi začal kroutit. Pavla se snažila stát v pozoru, ale bolest byla silnější. Krásně bylo vidět celou její píču, protože mezi stehny měla mezeru na mou dlaň. Velké pysky nebyly skoro vidět a malé vykukovaly jen trošičku . Úžasné na ní bylo to, že poštěvák se tyčil ven. Naslinil jsem si dva prsty a protáhl jimi rýhu od prdele k poštěváku a začal ho honit. Pavla hned vzrušeně vzdychala a vlnila se. Jak v ní stoupalo vzrušení, tak se poštěvák naléval krví, až byl dlouhý neuvěřitelné 2 cm a trčel jako malý čurák. Neodolal jsem, klekl si, roztáhl jí nohy a začal ho kouřit a lehce do něj kousat. Byla čím dál víc vzrušená. Nenechal jsem jí, aby se udělala, ale odvlekl jsem jí k posteli, tam si lehla na břicho, ruce podél těla, Marcela jí dala roubík a Olinu jsem posadil rozkročmo na lýtka, obličejem k patám. Sám se usadil na jejích zádech, stiskl jí stehny a spokojeně pozoroval jednu bělounkou čekající prdel a druhou už hezky hrající všemi barvami. Pak zasvištěla vzduchem první rána a opět se ozval líbezný zvuk pravítka při styku s kůží. Vyplatil jsem jí na každou půlku pět silných ran, pravidelně seřazených jednu vedle druhé a slezl jsem. Holky jí pustili a já již silně vzrušený, pozoroval jak si v nepřestávajících záškubech pláče, opatrně hladí rudou prdel.

„Takže teď mi hezky ukážete co jste tu dělali“, řekl jsem Olině, „a ty si přede mě klekni a stáhni mi slipy“, poručil jsem Marcele. Olina se přitiskla k Pavle a za čala jí konejšivě hladit. Ta se zklidnila a už si dávali pořádného francka a navzájem si dráždily bradavky. Vjely si rukama do vlhnoucích kund a zanedlouho se ocitla Pavla nahoře v 69 a lízaly se jak zběsilé. Marcela mi stáhla slipy, čurák mi vystřelil tak, že ji švihl zespoda do brady. Ohromena mou velikostí, ho objala oběma rukama a pomalu ho začala honit. Popadl jsem jí za vlasy:“Nejdřív mi olížeš koule, pak čuráka, chvíli mi ho budeš kouřit, pak ti nasekám a nakonec tě omrdám. Rozumělas?“Marcele se asi moc nechtělo, ale přitlačil jsem jí hlavu a už jsem cítil její jazýček na koulích. Myslel jsem, že budu hotovej už teď, ale chtěl jsem vydržet ještě chvíli. Postupně se probojovala až na vrcholek tmavě fialového žaluda a já jí ho začal rvát do huby. Měl jsem ho tak naběhlého, že se jí tam málem nevešel, ale po té co žalud proklouzl dovnitř, popadlo mě pravé šílenství. Chytl jsem jí za vlasy i druhou rukou a bestiálně si jí narážel na svýho kokota. Bezmocně se dusila a dávila, ale mě to bylo jedno. Cítil jsem jak už mi mrdka vystřeluje z koulí a v extázi jsem jí ho zarazil až do hltanu a stříkal jí její první mrdku přímo do žaludku. Když ze mě vytekla poslední kapka, zmoženě jsem ho vytáhl a sedl si. Marcela se dávíc svezla na zem a já koukal na ty dvě jak se rychle blíží ke svýmu prvnímu orgasmu. Pohled na ně mě rychle přiváděl k nové síle. První se s hýkáním udělala Olina a dvě minutky po ní Pavla. Ta se vztyčila jako by jezdila na koníčku a mrdala Olinu tím svým poštěvákem mezi sevřené rty. Počkal jsem až si odfrknou a pak je přivolal. Marcela si musela kleknout a opřít se o lokty. Já si nad ní obkročmo postavil, čelem k vystrčené prdeli levačkou jí obejmul pod břichem a lehce nadzdvihl a žebra jí sevřel stehny. Vážila sotva 40 kg, takže jsem si s ní lehce poradil. Olina jí strčila do huby kalhotky, obě si klekly, každá k jedné straně a chytli Marcelu za kotníky a za zápěstí. Roztáhlé půlky mi odhalily pohled na nejkrásnější, nejbaculatější a asi nejmenší píču, co jsem kdy viděl. Neodolal jsem, předklonil se a olízal jí obě díry a i obě polokoule. Pak jsem jí dal jako Pavle pět ran na každou polokouly. Na navlhčené prdeli to bolelo asi o trochu víc. Minutku jsem počkal, až se trochu uklidní a pak jsem jí vyplatil ještě 5 ran přímo přes píču, aby už nikdy nelhala. Pustili jsme jí a já pozoroval, jak si dlaněmi svírá kundu.

Nechal jsem jí být a těm dvěma jsem přikázal, aby si klekli k posteli a břichem se na ní položily. Trochu jsem jim roztáhl kolena a klekl si za ně. Střídavě jsem je začal vylizovat a Pavlu navíc kouřit a když pořádně zvlhli, popadl jsem Olinu a nemilosrdně jí ho vrazil do píči a odpanil jí. Pavla jí zatlačila hlavu do peřin, protože řvala, že by probudila půl vesnice. Párkrát jsem jí protáhl píču, vyndal ho a jak byl vlhkej a od krve, tak jsem jí ho vrazil do prdele. Nechtěl jsem se do ní udělat, tak jsem takhle odpanil i Pavlu. Když jsem jí ho vytáhl z prdele, otočil jsem jí na záda, dal si její nohy na ramena a strčil jí ho ještě do kundy a zároveň jsem jí poštěváka tlačil dovnitř, takže zajížděl a vyjížděl podle mých pohybů. To ji za chvilku odrovnalo a vypjala se mi do luku. Vyndal jsem ho, stoupl si, a když přede mnou klečely, vyhonil jsem se ji do obličejů a na kozy. Pak mi ho pečlivě olízaly a sobě navzájem mou mrdku. Obrátil jsem pozornost na Marcelu. Ta už přestal brečet, ale třela si bolavá místa. Zvedl jsem jí a zády položil na stůl a posadil se mezi její nohy. Prohlížel jsem si to nateklé rudé a dosud nedotčené přirození a začal jsem ho jemně olizovat. Marcela nejdřív sykala bolestí, ale za chvíli to bylo vzrušením. Dovedl jsem jí svým jazykem až k orgasmu. Kunda se jí krásně stahovala a při každém stahu z ní vystříklo trochu maziva, které stékalo rýhou v půlkách až na stůl a vytvářelo malou loužičku. Čuráka jsem měl zase připraveného k akci, tak jsem vstal a přitisknul jí ho na okraj mezi pysky. V malých přírazech jsem se dostával dovnitř a když byl žalud asi v půlce, popadl jsem jí v podpaždí, zvedl jí jako hračku a škubl s ní proti sobě. Projel jsem jí panenskou díru až na samý konec, pouze na jeden záběr. Bolestí nevydala ani hlásku a já radši chvilku počkal, než přivykne mému rozměru. Pak jsem s ní začal pohybovat tam a zpět, jako bych si ho honil s umělou vagínou.

Orgasmus se mi kvapem blížil, tak jsem jí sundal a otočil si jí břichem dolů. Popadl jsem jí za boky a zvedl, ruce i nohy se jí bezvládně třepotaly ve vzduchu a já ho začal soukat do její prdele. Málem to nešlo, jak byla úzká a díky tomu jsem tak měl jen žaluda, když to na mě přišlo. Orasmická křeč mnou projížděla od palce až do vlasů a semeno se do ní valilo proudem. Vyškub jsem ho, odhodil jí na zem a vyčerpaně si sedl. Musel jsem nabrat sílu, abych se doplazil k sobě. Nakonec jsem se postavil a uviděl, jak Pavla s Olinou se už zase lížou v 69. Mávl jsem rukou, sklonil se, zvedl bezvládnou Marcelu a odnes jí do postele. Když jsem jí přikrýval naposledy jsem se podíval mezi nohy a viděl to dílo zkázy. Oblékl jsem si slipy, popadl tašku a odplížil jsem se k sobě. Druhý den všechny tři nahlásily, že dostaly menstruaci, ale i když se tomu třídní v jejich věku moc divil, tak je stejně osvobodil od sportovní činnosti. Holky totiž mohli sotva chodit.

V neděli jejich turnus odjel a mě zůstali vzpomínky na můj první, ale ne poslední zážitek. I po létech jsem tu spokojen, zvlášt od té doby, co jsem prováděl rekonstrukci koupelen a toalet. O tom však příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *