Sídlištní banda III. (Orgie)

Probudil jsem se právě včas, abych všechno stihnul náležitě připravit. Brzy po mě se probudila i Andrejka, hlavní to hrdinka našich večerních hrátek. Zatím to ještě chudinka netušila a tak něco málo pojedla, dorážejíc stále na mé mužství. Ale tentokrát jsem moudře odolal, protože dobře vím jaké bývají orgie naší party – dlouhé a náročné…

Přitom jsem se nenápadně snažil jí pořádně rozparádit, takže na řadu přišel nějaký ten alkohol a cigárko a brzy se z toho rozkošného mláděte stala nadržená samice ochotná dělat naprosto cokoliv. Vtom zazvonil zvonek a naše banda byla tu: Monika, Martin, Radek, Lucka, Vendula a Jitka – prostě všichni.

Seznámil jsem je postupně s teď už pořádně rozparáděnou Andrejkou, která se všem přítomným chlapům hnedka drala do poklopce s tím, že jim ho na uvítanou vykouří… Je vám určitě jasné, že prasák Martin neodolal a klidně jí nechal. A tak naše orgie začaly ještě rychleji, než to původně bylo zamýšleno. Ostatní holky z naší party na sebe významně mrkly a rozdělíc si zbytek mužského osazenstva přiklekly a začaly nám po vzoru jejich nejmladší kamarádky ulevovat od přebytečných spermií dojejich překrásných pusinek. No a Vendula s Jitkou na které nevyzbyl žádný kluk si začaly pro začátek laskat alespoň svá pěkně nalitá vemena a zuřivě se domáhaly střídání.

Jako první stříkal samozřejmě Martin. Andrejka, teď už s dostatečnou praxí zvládla protentokrát polykání na jedničku a ani kapka jejímu mlsnému jazýčku neunikla. A brzy poté jsme jí následovali i my ostatní. S velkou rozkoší jsem vyprázdnil svůj obsah do Lucčiny pusinky a zavel ke střídání. Holky se bleskově prohodily, teď se zas lesbily Jitka s Andrejkou, byl na ně rozkošný pohled a protože jsem u nich byl nejblíž udělal jsem se tentokrát jako první. Po dalším střídání už byly naše ocasy moc vyždímané a tak jsme vyhlásili SM přestávku.

Jako první jsme svázali ruce a zavázali oči naší sladké Andrejce. Chudinka se celá třásla, asi se jí vybavil včerejší večer, ale o to větší vzrušení prožívala. Přivázal jsem jí pěkně na skobu u stropu a show mohla začít. Jako první vstoupila na improvizované pódium domina Monika. Oblečená celá do kůže, s otvory pouze na těch místech, které oko neukojeného chlapa vidí nejraději, uchopila Monika do ruky bičík a začala jím hravě objíždět Andrejčiny malá prsa, jejichž bradavky se krásně postavily. Komentovali jsme její snažení, prohrabujíc se přitom v rozkroku té dívky, která byla zrovna poblíž a bylo nám báječně. Monika mezitím sjížděla bičíkem pomalu níž a níž. Obkroužila pomalu pupík a vynechajíc roztouženou Andrejčinu buchtičku a pokračovala pěkně odzdola po vnitřní straně jejích nohou. S velkým zalíbením všichni přítomní sledovali, jak se její prcinka rozevírá, poštěváček nalívá a první kapky něžné rosy začínají stékat po těch rozkošných mladinkých nohou. Teď už Andrejka sténala o poznání hlasitěji a rajcovněji a i Monika byla pořádně rozpálená, protože si přitom začala nejdříve hladit své koziska a poté i rukou masturbovat. Dívali jsme se všichni na překrásné roztoužené dívky a naše vzrušení narůstalo. Vtom už jsem to nevydržel a přitáhnouc nejbližší z dívek – myslím, že to byla Jitka, zarval jsem svůj ocas do její od předchozího laskání promočené kundičky. Jenom vzrušením vyhekla a už jsem jí ve zběsilém tempu pígloval. Ani další kluci se nedali pobízet a ochotně obsloužili dívky v jejich blízkosti, takže se brzy místností rozléhalo zběsilé sténání a hekání a vzduch se zasytil pachem dívčích šťáv a spermatu.

Když jsme všichni alespoň na chvíli ukojili své chtíče a vystříkali se dosytosti do příslušné kundičky a i Monika s Andrejkou prozkoumali navzájem své dírky mrštnými a tolik příjemnými jazyky, převlékla se do kostýmu dominy Lucka. Lucka vypadala o hodně věrohodněji, protože přeci jenom nemá tak andělské vzezření jako Monika. Její dlouhé černé vlasy a menší, ale pěkná prsa a hlavně uhrančivé oči jen zářily, když začala šlehat Andrejčin pěkný zadeček svými důtkami. Mezi roztaženýma nohama naší malé princezny bylo krásně vidět, jak s každým dalším úderem důtek se její kundička krásně víc a víc rozevírá a rosí, novým přívalem šťáv. Sledoval jsem sténání mé sladké návštěvnice a litoval, že to nemůžu být já, kdo jí vyrábí ty tolik vzrušivé šrámy na zadečku a tak jsem všechny přítomné poprosil, zda se můžu do představení vložit. Více méně jim to bylo jedno, jen Lucka trošku protestovala, ale když mě ho během mé produkce mohla kouřit, nakonec souhlasila.

Narozdíl od předchozích já jsem si za nástroj vybral pingpongovou pálku. Začal jsem jí pleskat přes zarudlou Andrejčinu prdelku, dávajíc si přitom dobrý pozor, abych pleskal stále níž a níž, až už jsem jí zcela bez ostyšně pleskal přes prcinku. V té době už jsem sténal protože Lucka se činila seč mohla, abych jí nepřipravil o šťávy její předchozí otrokyně, ale protože už jsem se ten večer udělal mockrát nepovedlo se jí to, a byl jsem to já kdo s velkou chutí slízával šťávy mé sladké Andrejky. Když jsem tak viděl její krásně promočenou prcinku už jsem neodolal ani chvilku a obrátíc ping-pongovou pálku zavedl jsem do její kundičky alespoň rukojeť. To bylo něco pro naší malou „amazonku“. Vzrušeně se na pálku nabodla a zatímco jsem se vyprázdňoval do Lucinky překrásných úst, prožívala po dlouhé době další bezva píchání.

Jen co Lucka slízla všechno mé semeno, které uniklo jejímu hladovému jazyku, ihned se vložila do akce. Tentokráte její pozornost zcela zaujal řitní otvůrek, který už si přímo říkal o to, něco do něj vrazit. Vzala si tedy druhou pálku a šoustali jsme naší milou Andrejku společně. To už i v řadách našich diváků došlo k výměně partnerů a opět se místností rozléhalo pleskání varlat o nahé dívčí zadečky, doprovázené velmi hlasitým sténáním stále nadržených samiček. Konečně se Andrejka rozechvěla snad v největším orgasmu za celý večer a současně s tím jak jsme vyndali pálky vytryskl z ní opravdu pořádný proud jejích šťav. Nikdy bych nevěřil tomu, že může ženská taky stříkat, takový to byla řeka…

Kluci už se nasytili známých dívek a dostali všichni chuť na mou malou Andrejku, která se stále ještě nevzpamatovala z prožité rozkoše. I dívky už omrzely tvrdé klády mezi nohama a začaly se velmi rajcovním způsobem všechny lesbit. Lízaly si své píčy, kozy i řitní dírky a mi jen s rozkoší sledovali ten propletenec roztoužených sténajících samiček. Hlavním objektem našeho zájmu však byla Andrejka. Protože přeci jenom byla už dost vysláblá na to obsloužit nás všechny najednou domluvili jsme se, že si s ní zahrajem bezva hru – minutovou šukačku.

Pravidla spočívala v tom, že vždy dva z nás minutu mohli minutu Andrejku píchat – jeden do kundičky a jeden pěkně do zadečku. Ten, kdo už měl dost a stihnul se během té doby vystříkat do jejího mladinkého teplého lůna ze hry vypadnul a střídali se pouze zbylí tři. A tak to pokračovalo až jsem zůstal na Andrejku sám. Pígloval jsem jí protentokrát do prdelky a s velkým zalíbením přitom pozoroval naše holky jak se lesbí.

Ostatní kluci taktéž zírali jako u vytržení, co ty roztoužené samice spolu dokáží vyvádět. Strkaly si totiž do svých kundiček opravdu vše co se naskytlo, jen aby se vzájemně uspokojily. Od prstíků, po rukojeť tenisové rakety, jednu pěkně do kundičky a druhou do prdelky, pohrávaly si nezbedně se svými těly až se nejeden z mých kamarádů udělal. Naposledy jsme si všichni stříkli na ty roztoužené děvky a rozešli jsme se pomalu do svých domovů.

Zůstal jsem tam sám s malou Andrejkou, která celá zastříkaná v klidu oddechovala na zemi a s zaneřáděným obývákem postříkaným od spermatu všude, kde jen to šlo. No co asi budu muset dát znovu vymalovat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *