Sídlištní banda I. (Znásilnění před mými zraky)

Dnes bych vám chtěl vyprávět o jedné bezva šoustačce, která se mi naskytla letošního léta:

Jako každý rok i letošní prázdniny vyráželi jsme víkend co víkend s naší sídlištní partou na diskárny. Co se týče názorů na sex až vzácně se shodujeme na tom, že v podstatě o nic nejde – je to jen bezva způsob jak krátit volnou chvíli, nic víc nic míň – a tak jsme se podle toho chovali…

Ožrali jsme se pokaždý jako prasata, no a potom jsme si to rozdávali, kde se jen dalo… Tu jen tak opření o stoletý strom, na kapotě poblíž stojícího auta nebo prostě jen na lavičkách uprostřed našeho sídliště, šoustali jsme prostě kdekoliv. Ale ten večer mělo být všechno jinak. Nejenom proto, že už jsem všechny holky z našeho sídliště ozkoušel – a našly se mezi nima skutečně klasa děvky – ale taky proto, že dnes jsem měl chuť na nějakou novou holku, která by mě mohla něčemu přiučit a vyzkoušela na mě nějakou svou, pro mě dosud neznámou specialitu.

Jenže to neznáte Moniku. V průběhu diskárny se na mě začala divně lepit, a tak přestože jsem to původně nechtěl, neodolal jsem a podlehl svodům téhle bezva holky z naší party.

V srpnu jí bylo sedmnáct. Božská postava s baculatým zadečkem a skutečně špica kozičkama, dlouhé blond vlasy a krásně nevinné modré oči – řekli byste anděl, ale chyba lávky! Tenhle sotva sedmnáctiletý andílek mi ho po pár sklenkách bez jakéhokoliv ostychu vytáhnul z kalhot, uprostřed místnosti, kde bylo asi dvěstě lidí a hádejte co mi s ním provedla… Prostě mi ho nejdřív vyhonila a potom začala kouřit. Ještě štěstí, že v té diskotéce nebylo až zas tolik světla, ale stejně, kdo chtěl musel to vidět.

Když si dostatečně pochutnala na mém semeni, jen se mlsně oblízla a pronesla: „Byl jsi sladkej, ale teď mě pojď ošoustat.“ Ještě celého omámeného mne vyvedla ven a šla na věc. Nalepila se na mě jak nejtěsněji to vůbec šlo a zatímco jsem hladil její báječný zadeček, cítil jsem její hbitý jazýček až v krku a její ruce jak se pomalu sunou k mému poklopci, o který se nadrženě třela podbřiškem. Mé ruce začaly pomalu putovat výš, zatímco mě rozepla kalhoty.

To byl ten správný signál, a tak jsem z ní začal servávat oblečení. No popravdě řečeno moc toho na sobě neměla, takže to nebyla až zas taková práce… Můj drak už byl opět osvobozen a už i Moničiny koziska s nalitými bradavkami roztouženě čekající na mé polaskání, byly ready… Začal jsem si s nimi pohrávat. Lehce jsem je líbal a s uspokojením sledoval jak se ten andílek s ďáblem v těle rozpaluje do běla a ztrácí veškeré své zábrany. Její ruce mi dravě zmizely pod tričkem a zatímco jsem jí vysvobozoval z její minisukně a poté i kalhotek zarývaly se do mých zad, což mě ještě víc vzrušilo.

„Ošoustej mě! Buď moje zvíře! Voprcej tu mojí ušmudlanou píču! Aáaaach… Si tak sladkej!“ sténala zatímco jsem přerušil hru s kozičkama a pomalu do ní začal pronikat. Byla víc nedočkavá než já, což mě šokovalo. Ještě jsem nezažil tak nadrženou ženskou. Zuřivě se nabodla na mojí kládu a já nadzvednouc jí za zadeček jsem jí umožnil, aby mě obepnula nohama. Klouzal jsem v ní přímo báječně, tak byla Monika roztoužená. Vychutnával jsem si každičký příraz a svou rozkoš jsem ještě zvyšoval tím, že jsem chvílemi povolil ruce, čímž Moničino tělo pěkně ohnulo mýho klacka a já cítil jak to na nás oba přichází. Vytáhnul jsem ho z ní a položíc jí do trávy roztáhnul jsem jí ještě rychle nohy a s velkým zadostiučiněním jsem jí její rozkošnou vyholenou prcinku ostříkal, alespoň z venku. Měla jí skoro celou vyholenou, jen nahoře měla nechaný maličký trojúhelníček chloupků – prostě fešanda ve všech směrech. Vypadala opravdu rozkošně, když jsem si jí pěkně zastříkanou prohlížel…

Ale teď teprve mělo přijít to pravé pomrdáníčko… Monika se už pomalu probírala z tranzu a já nezahálel ani minutu a dal se opět do díla. Její nezbedně rozšklebené závojíčky, tomu se prostě nedalo odolat a tak jsem mlsně olizoval její stydké pysky, hrášek poštěváčku a slízával její šťávy promíšené s mým semenem, zatímco ona si velmi důkladně hnětla svá vemena a stále silněji a silněji sténala.

Tak jsme se zabrali do našich hrátek, že nám jaksi unikl konec diskotéky. Napadlo nás to až už bylo pozdě. A protože jsme nebyli zrovna moc daleko od cesty všimli si nás tři asi tak šestnáctiletí kluci, kteří si vedli nějakou hodně rozdivočenou – zřejmě důkladně nalitou – kočičku. Nejdřív jsem si jich příliš nevšímal, protože dělat to z Monikou byl opravdu bezva zážitek a navíc, proto že se mi začalo líbit, že se na mě při tom někdo dívá. Jenže…

Právě jsem dokončil vylízávání Moniččiny dírky, když to na ní opět přišlo. Prohla se jako kočka a rozkošným způsobem sténala. Abych umocnil její prožitek zasunul jsem do ní ještě prstík a jen s uspokojením sledoval jak její šťávy stékají po mé ruce. Ocas mi stál jako svíčka a tak jsem ho Monice nabídl ke kuřbě, zatímco se kluci za plotem při té báječné podívané také dali do díla. Svlékli tu malou – nebylo jí určitě víc než třináct – a začali jí důkladně prozkoumávat každičký kousíček jejího těla.

„Hele vole, vždyť ona nemá skoro žádný kozy,“ komentoval jeden z nich její jen málo vyčnívající jehlánky, které už druzí dva důkladně zpracovávali svými jazyky. „Si blbej, podívej se na její píču – je to ještě panna. Takovouhle kost jen tak neseženeš,“ odvětil mu jeho kolega tlusťoch a přesunul se pomalu do jejího klína, kde už na něj čekala panennská roztoužená prcinka. „Nekecejte blbci, vždyť nám zdrhne,“ ozval se třetí z nich. „Neboj, nevypadá, že by utekla daleko,“ odpověděl dlouhán. A skutečně, ta žába o sobě opravdu nevěděla a jen lehké sténání napovídalo tomu, že je ještě živá. „Vykuř mi ptáka, poručil jí dlouhán a přistrčil své slušné mužství k její pusince. Malá sebou cukla, snad alkoholové opojení začalo odcházet a počala se mohutně bránit a uhýbat hlavou. „Kouknětě na ní děvku, tak ono se jí teď nechce! Tak to tě teda zkrotíme.“ „Roztáhněte jí pořádně nohy a hlaďte jí přes ty malý kozy, naučíme naší malou kamarádku, kdo je tady pánem!“ A zatímco druzí dva přesně plnili jeho pokyny prudce ho do té malinké zabodnul a ticho noci prořízl její pronikavý výkřik: „Pomóc, pomozte mi!“. Ale jen táhlá ozvěna a zběsilý chechot kluků jí byla odpovědí. Křičela ještě hodnou chvíli, nevím jestli víc tím jak jí její nepromaštěná píča od ocasu toho samce pálela, nebo tím pokořením, ale co vím rozhodně, že mě to vzrušilo úplně na doraz a Moniččina pusinka opět překypovala mým semenem, zatímco mé prsty bloudily v jejím klíně.

Teď byla s aktivitou na řadě Monika a tak mě převalila na záda a hbitě osedlala mého „koníčka“. Zběsile na mě rajtovala a zatímco jsem drtil její kozy. Kochala se přitom pohledem na kluky za plotem, kteří se po dlouhánově právě dokončené souloži uspokojovali o dívčiny nalité bradavky, zatímco se ona sladká bytůstka stále zuřivě zmítala a křičela o pomoc. Konečně to na ně přišlo a tak s velkou rozkoší stříkali své semeno na třináctiletou naivní dívku, kterou dnešní noci zbavili jejího pannenství.

Teď byl na řadě tlusťoch. Ještě celý vzrušený z předchozí masturbace, nejdříve jen tak jazykem prozkoumával dívčinu prcinu, teď už propláchnutou semenem jeho kámoše. Dělal to vskutku šikovně, protože se chvílemi „naše malá Amazonka“ zapomínala bránit a zcela bezostychu se oddávala těm velmi příjemným dotekům. Přeci jenom příjemná změna po surovém dlouhánovi. Z jejích bezva pocitů jí však zrovna on vyléčil, protože nekompromisně přistrčil svého, teď už opět stojícího ptáka a poručil: „Pěkně mi ho vykuř, ale jestli mě kousneš, tak tě zabiju!“ Poslušně ho poslechla a v okamžiku, kdy její jazyk pomalu rejdil po tom nalitém kolíku, do ní tlusťoch něžně vstupoval, zatímco třetí kluk laskal její bradavky a bříško. S hrůzou si začala uvědomovat, že se jí to vlastně líbí, být laskána od tolika mužů a její počáteční nechuť začínala mizet. Zvyšovala intenzitu svého snažení a brzy cítila jak dlohánův kolík tepe, blížícím se vrcholem. „Vyndat ho teď ani nápad!“ pomyslela si a byla moc a moc zvědavá jak chutná to mužské sperma, o kterém už toho tolik slyšela. Proto mu ho lehce skousla a už stříkal. S velkou rozkoší jí šukal pusinku. Jeho výstřiky cítila až v krku a byla neskutečně spokojená, protože tlouštíkův ocas byl vskutku šikovný a něžný a dováděl jí na pokraj absolutního šílenství. Z dlouhánova klacku už přestalo téct semeno a tak ho spokojeně vyndal a začal se oblékat.

Tlouštík právě dokončoval své dílo, když to na nás s Monikou přišlo, posledních několik minut jsme se vzájemně laskali jen tak po paměti a oba dva jsme sledovali to divadlo, které se odehrávalo kousek od nás, stejně tak, jako kluci sledovali nás. Konečně dívenka opět prořízla noční klid a svým velmi hlasitým sténáním si vykřičela svůj první skutečný orgasmus, který ji přineslo tlouštíkovo snažení. Tlouštík byl vůbec až příliš ohleduplný. Tak moc si přála, aby to do ní pustil, a on ho na poslední chvíli vyndal a postříkal jí jen bříško. Byla zklamaná a uspokojená zároveň a tak si ho přitáhla k sobě a dlouze ho políbila. „Byl jsi moc dobrej,“ zhodnotila jeho snažení, zatímco se třetí kluk nedočkavě dral do jejího klína.

Dlouhán s tlouštíkem už byli dávno v trapu, když třetí jejich kamarád ukájel své chtíče na bezbranné, značně po předchozích výkonech unavené dívence. Už jen útrpně občas i slastně přijímala jeho bušení do její jeskyňky a čekala na chvíli, kdy bude moct odejít domů a pořádně se umýt, ale ta chvíle ne a ne přijít. Třetí mladík musel být opravdu hodně moc nadržený. Šukal jí do pičky i do prdelky, ale stále neměl dost a tak protože u silnice našel provaz svázal dívence ruce a nohy a svým tričkem jí zavázal oči a bavil se tím, že jí mezi nohy dorážel tu rukou, tu kouskem větve.

Už jsme dění za plotem nevěnovali příliš pozornost, protože jsme s Monikou dokončovali naše pravidelné třetí číslo, ale i tak jsme zaregistrovali, že po chvilce hraní i třetí z chlapců odešel a malá tam zůstala nahá svázaná napospas každému, kdo by náhodou šel kolem.

Monika si vzala můj ocas mezi své koziska a zatímco je o něj pěkně třela udělal jsem se potřetí a pěkně pod tlakem jí stříkal chutné semeno do pusinky. Byl už jsem dost vysátej, ale i tak toho bylo poměrně hodně… Když to konečně Monika všechno zpracovala, sedla si obkročmo nad mým obličejem a pomocí mého šikovného a nezbedného jazyka jsem jí protentokrát dodělal. Slízal jsem všechny její šťávy a poté co jsme se oblékli vydali jsme se směrem k maličké…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *