Krásy mládí II.

Její kunda byla nádherně rudá a napuchlá a ta malá píča prolila mnoho slz, než pochopila, že jí nic jiného nezbývá, než poslouchat. Takže jsem slezl, pokynul Domče ať sleze taky a když přede mnou klečela, dal jsem jí kolem krku obojek s vodítkem a odvedl před pány. Franta povídá:“Ukaž nám prdel a píču, jak ti je odpanily. Popadl jsem jí za vlasy a trhnutím jí otočil o 180 stupňů. Vystrčila prdel na pány a ti jasně vyděli, jak má obě díry roztáhlé a z kundy jí teče krev. „Přiveď tu druhou, „přikázal mi Josef.

Odešel jsem pro Janu a odvázal jí z gynekologického křesla. Chytil jsem jí za krkem a popostrkoval vpřed. Šla s nohama od sebe, jak jí bolela právě rozmrdaná píča. Když byla vedle Domči, šťouhl jsem do ní až upadla na všechny čtyři a dostala stejný obojek jako kámoška. Otočila se také prdelí k pánům a bylo jasně vydět, že má odpaněnou jen kundu. „Vem je do sprchy a očisti je“zamumlal Josef. Oba páni byli natažení v 69 a navzájem si kouřili svý ohromný čuráky. Popadl jsem vodítka a odkráčel do naší speciální koupelny. Nechal jsem udělat speciální vanu o rozměrech skoro 2×2 m. Na stěnách okolo jsou samý úchyty, na každé stěně je jeden vývod vody se speciální výměnnou hlavici a po okrajích jsou nasazeni robetci různých velikostí a tvarů.

Vstoupil jsem do vany a obě kundy po čtyřech se mnou. „Jano, vstaň a pojď sem do rohu, „přikazal jsem jí a jelikož se k tomu neměla, obešel jsem jí a kopl nártem přímo na píču. Vyletěla s výkřikem a rozplácla se jako žába. „Nezahrávejte si s námi a radši poslouchejte nebo to bude horší, „pronesl jsem ledově. Jana se připlazila na místo, které jsem jí ukázal a stáje brečela a pravačkou si držela bolavou píču. „Pusť si tu smradlavou píču, zvedni ruce, roztáhni nohy a přestaň řvát, „přikázal jsem jí. Pomalu si jí pustila a zvedla ruce. Ty jsem jí připoutal k řetězu, vysíc ze stropu a mezi kolena jí vrazil tyč a připevnil. Teď stála bezmocně na špičkách a kymácela se. Vzal jsem hadici určenou na skotské střiky, pustil ledovou vodu a začal jí pořádně kropit. Nejdřív ječela zimou, ale jakmile jsem dal tlak na maximum a začal se trefovat mezi nohy, začala řvát bolestí. Pokynul jsem Domče ať jí otočí, ta vyskočila a hbitě jí obrátila. Zaměřil jsem se na prdel a když byla celá rudá, vypnul jsem vodu a došel k ní. „Ty si klekni tady, „pokynul jsem Domče a ta si sedla pod ní tak, že měla píču přímo nad sebou. „Je ti zima, děvenko?, „ptal jsem se ironicky a prstama jí kroutil bradavky. Zimou drkotala zubama, že ano. Otevřel jsem jednu skřiňku ve zdi a vyndal důtky. „No hned ti bude teple, ty kundo, „zasmál jsem se a začal jí mrskat ze všech stran.

Svíjela se a ječela, ale já se nedal odradit. Plochý hrudníček zčervenal, malá prdelka už fialověla, ale správný okamžik přišel, když jsem jí začal švihat přes kundu. To bolestí začala chcát přímo do držky Domči. Ta uhnula, ale dostala ode mě kopanec, že zalítla zpátky na místo a musela navíc otevřít tlamu dokořán, aby si to pořádně vychutnala. Pak jsem odložil důtky a vyndal ze stěny hadici s nástavcem jako čůrák. Přistoupil jsem k Janě zezadu. „Lízej jí prdel a mě koule, „přikázal jsem Domče a přidal jí kopanec. Bylo vidět, že se jí moc nechce, ale v duchu jsem si řekl, že to spravím. Domča nás chvíli lízala, já pak vzal gel a Janě protáhl díru a trochu si potřel čuráka. Chytil jsem jí pevně za boky a zabral. Mám ho dost velkýho a širokého a proto jsem cítil, že vystřiknu každou chvíli, zvlášť, když je díra takhle úzká. Domča zespoda lízala naříkající Janu, já ho na chvílku vytahl a chtěl ho vrazit Domče do držky, ale ta se škubala, že ho mám od hoven, a že nechce.

Rozčílil jsem se, popad jí za vlasy a odtáhl na druhou stranu. Pokoušela se bojovat, ale byl jsem silnější. Kotníky jsem jí zaklapl do želez a vytáhl nahoru, takže visela hlavou dolů. Zápěstí jsem jí připoutal napevno ke stěně a popadl nejdřív zase skotský střiky a hned od začatku naplno. Silný proud jí ucpával hubu, takže se doslova topila, pak jsem ještě více zůžil trysku a namířil na bradavky. Po chvilce jsem proud vody přemístil na kundu, protože bych jí ty bradavky rozdrtil. Kundu jsem jí mučil ještě o něco míň, zato ječela o to víc, obešel jsem jí ze strany a pustil proud přímo na jají řitní otvor. Vyváděla jak pominutá, tak jsem to vypnul, přistoupil k ní a zeptal se jestli teď už mi ho vykouří. Zavrtěla nesouhlasně hlavou a já jen pokrčil rameny. Za ní jsem vzal hadici ze stěny a jak měla prdel jen mokrou, tak jsemjí do ní navral nástavec slušný velikosti:“Tak co bolí tě to?, „zeptal jsem se ironicky a pustil ledovou vodu a začal jí plnit střeva. „Dost, dost, to bolí, já prasknu!, “ řvala za chvíli, ale já věděl, že jěště můžu přidat. Pak jsem vodu vypnul, ale nástavec jsem nevyndaval. Přešel jsem k Janě.

„A co ty, chceš mi ještě odporovat?, „zeptal jsem se. „Už budu poslouchat na slovo, jen mě už pusťte, já nikomu nic neřeknu“. blekotala nesmysly. Dostala facku, aby se vzpamatovala a ještě jednou jsem se jí zeptal. To už odpověděla, že udělá vše. Tak jsem si jí chtěl hned vyzkoušet. Přivedl jsem jí k Domče a povídám, :“Teď jí vyndám z prdele nástavec a ty vypiješ všechno, co z ní vystříkne, je ti to jasný?“Jen přikývla a naklonila se k Dominiky prdeli. Vytrhl jsem nástavec a vytrknul proud hnědý smradlavý vody. Jana podvědomě uhnula, ale přitlačil jsem jí hlavu ještě blíž a tak statečně polykala. Když se Domča vyprázdnila, dostala novej klistýr, tentokrát horkej a na maximum.

Svíjela se a prosila, ale nepovolil jsem. Tentokrát vytryskla voda skoro čistá. Třetí dostala zase ledovej a Jana pila jako o závod. Stoupl jsem si nad Domču, :“Tak, co už mi vykouříš posranýho čuráka?““Ano, pane!, „poslušně odpověděla. Poklekl jsem, pozdvihl jí hlavu a vrazil jí do držky svýho polotuhýho čuráka, na kterým jsem měl kousky hoven. Strkal jsem jí ho skoro až do jícnu, takže se dávila. Když byl dost čistej, musela si Jana vlézt mezi mě a Domču a podřepnout. Vrazil jsem jí ho do prdele a Domča jí olizovala zduřelou píču. Byl jsem skoro hned a vystříkal jsem půlku dovnitř, pak jsem ho vytrhl, strhnul Janu hubou dolu a zbytek jí vystříkal do huby a kouřila ho tak dlouho, až byl čistej. Pak si zase podřepla nad Domču, ale obráceně, prdelí k držce, Domča otevřela svoje rozkošné rtíky a Jana jí začala dovnitř srát mojí mrdku a kousky hoven. Pak jí pečlivě olízala, já popad Janu jak tam dřepěla, hlavu jsem jí sevřel mezi koleny, popadl jí rukou pod břichem, takže se mi ukázaly obě díry v plné kráse. Chytnul jsem nástavec a vrazil do její čerstvě odpaněný díry a jako obvykle dostala 3 klystýry, než byla čistá. Vyčerpaně klesla na zem. Já odpoutal Domču, která se svezla na zem vedle Jany, obě jsem je chytl za vlasy a táhnul na druhý konec.

Tam jsem jim ukázal na jaké robertky se mají posadit. Obě se poslušně nasoukaly prdelema na robertky a roztáhly nohy. „Teď vám ukážu zas něco novýho, chce se mi chcát a vy to hezky vypijete, „koukal jsem na ně z výšky. Jen otevřely ty svoje malé držtičky, daly hlavy vedle sebe a čekaly. Já ho vzal do pravačky, přetáhl kůžičku, namířil jim do krku a už jsem cítil úlevný pocit. Střídal jsem proud spravedlivě mezi ně a poslední kapky jsem jim stříkl na hrudníčky. Pak jsem ze skříňky vytáhl dvě ohebné hadičky, vzal jednu a klekl si k Domče. „Teď vás vycevkuju, vyčistím a naplním pitím pro pány, jasný?, „zeptal jsem se. „Ano, pane, „odpověděli jednohlasně. Podíval jsem se na hadičku v ruce a pomyslil si, že by měli trochu dostat, aby nevyšli z tréninku. A přehnul jsem jí a začal Domča vší silou šlehat přes ty její jedničky, ještě navíc scvrklý zimou. Rány dopadaly čím dál víc a ona ječela a brečela, ale z robertka se bez mí pomoci zvednout nemohla. Asi po 50 ráně, jsem se udýchaně vrátil k původní činnosti. Domča se bolestí pochcala, to si taky vylíže a už jsem jí prstama roztahoval pysky a trubičkou hledal močový otvor. Po chvilce jsem tam trubičku nasoukal skoro celou. Domča hrozně naříkala na to, že to bolí, ale mě to nezajímalo. Přesunul jsem se k Janě a vše hezky zopakoval. I ona se pochcala, tak jsem je obě nadzdvihl, museli si kleknout a vylízat svoje chcanky. Pak jsem vzal velkou stříkačku, naplnil jí vodou a naplnil Domču a pak Janu. Nesměli uchcat, jinak bych je potrestal, museli si lehnout do 69, Jana navrch, strčit si hadičky do hub a vypustit obsah a vypít. Jana podváděla, ale dělal jsem, že jsem to neviděl. Takhle jsem je propláchnul ještě jednou a nakonec je naplnil pitím. Domču šampaňským a Janu džusem. Pak jsem je i sebe utřel a po čtyřech je odvedl pánům.

„Tak, jak jsi s nimi pokročil, otroku, „obořil se na mě Franta. Padl jsem před nimi na kolena a povídám:“Mý páni, už skoro umí poslouchat, ale Jana podváděla, jinak vám nesou pití. “

Josef pokynul na Domču, aby jim namíchala šampaňské s džusem do velikých sklenic. Ta mávla na Janu a obě se k pánům připlížily po čtyřech. Domča pak vzala sklenici, dala si jí mezi nohy, sundala sponu a napustila sklenici do půlky a podala jí Janě. Ta jí dolila džusem a podala pánovi. To udělaly i s druhou. Pak mi Franta pokynul, abych vypil zbytek v holkách. Lehl jsem si na záda pod Domču, ta sundala sponu a já polykal šampaňský, na konci už jsem cítil zase chcanky. Takhle jsem vypil i Janu. Pánové se o něčem tiše radili, pak mě zavolali a sdělili mi, že Jana bude za podvod potrestána Domčou a já mám dohlížet. Přikázal jsem holkám co mají dělat a Domča se rozhlížela po mučírně. Nakonec si vybrala trestnou lavici. Dovedl jsem je tam a dovolil Domče vstát. Ta vyskočila, popadla Janu za obojek, trhnutím jí nadzdvihla a hodila na trestnou lavici. Já jsem jí ještě navíc zlepšil tím, že jsem horní hranu víc přibrousil. Jana bezvládně ležela, Domča jí nejdřív přikurtovala kotníky a pak zápěstí. Janě se hrana bolestivě zařezávala na plochou hruď a do holé píči a začala sténat. „Mohu promluvit, pane?“zeptala se Domča. Přikývl jsem.

„Víte nevím na co se jaká věc používá, mohl byste mi pomoct?, „ptala se dál. Zase jsem přikývl a ona se začala vyptávat. Začal jsem od roubíku ve tvaru čuráka s přezkami přes hlavu. Pak jsem jí ukázal zvláštní háčky, které se nasadí do nosu a horem, přes čelo se vedou gumy, až k temenu, kde se vlasy svážou koncem gum a spolu působí tak, že mučený má pocit, že mu chcete urvat nos. Domča rychle svázala Janině vlasy a pak už jen natáhla háčky přes čelo a dala jí je do nosních dírek. Pak jsem jí ukázal činnost vakuových pump. Hned jak to pochopila, popadla naše speciální zvony a nasadila je Janě na plochý hrudníček tak, že vnitřní úzké válce, byly na bravavkách a zapnula vývěvu. I páni se přišli podívat, protože takhle plochou kurvu jsme tady ještě neměli. Viděl jsem jak se jí kůže okolo bradavek zdvihá a jak jí rostou kozy a taky jak se jí prodlužují bradavky. Mezitím Domča nasazovala další úzký zvon na místo, kde by měl být poštěvák. „Musím jí nějakej udělat, vždyť si ho nemůže najít ani sama, „posmívala se jí a už spustila i tento zvon. Poštěváček začal zázračně rašit a Janina souběžně zvyšovala kvílení.

Pak se mě Domča ptala dál. Předvedl jsem jí základní gynekologické nástroje. Vzala dvoje samosvorné kleště, první vrazila do kundy a roztáhla jak mohla, zajistila je a pak vzala druhé a roztáhla Janě prdel taky na maximum. Všichni jsme si se zájmem prohlídli obě díry vevnitř za pomoci baterky a Domča vzala specialní tvrdej kartáč a začala s ním brutálně jezdit v roztáhlé kundě. Janino ječení se změnilo na nesouvislé kvílení a brečela jak krokodýl. Poté jsem jí vysvětlil činnost elektrických šoků. Domča hned popadla krokodýlky s pekelně ostrými zuby a po jednom je přicvakla na pysky a roztáhla jak nejvíc mohla. Zkontrolovala kozy a poštěváka. Jana je měla už větší jak Domča, alespoň o číslo a poštěvák byl jako půl malíčku a to samý bradavky, jenže jí to nestačilo a ještě zvýšila výkon a zárověň zapla skříňku s el. šoky. Pozorovali jsme jak se Janě vlivem slabých šoků stahuje kunda a okolí. Řekl jsem Domče, ať vypne vývěvu, že se to nesmí přehnat. Ta jí vypla a odendala zvony. Jana měla dobrý dva a půlky kozy a bradavky okolo 3 cm, které vyzívavě trčely. Poštěvák měla dokonce skoro 5 cm dlouhý. Vypadalo to, že si Jana oddechla, ale to se mýlila. Domča jí totiž bez milosti připla na poštěvák krokodýla, do pysků navíc vbodla jehly a připíchla je ke stehnům a nakonec vzala další jehly, ohnula bradavky ke kozám a jehlama je přišpendlila. Pak zvýšila výkon skříňky na 3/4 výkonu. Jana sebou škubala v bolestivích záchvěvech a naříkala. Po chvíli jsem to sám vypnul a nechal jí odpojit. Páni byli z té podívané vzrušeni a zatímco si Domča připravovala svíčku a bicí nastroje, já se musel ohnout o blízkého koně a ze zadu mě šukal Josef a Franta mě mrdal do huby. Pak Franta přivolal Domču a přikázal jí aby mě připoutala jako Janu. Byl jsem bezmocnej v cuku letu.

Pak je páni najednou vyndali a šli k Janě a ke mě se blížila Domča s rákoskou, devítiocasou kočkou a plochým prkýnkem. Postavila se přede mě, otočila se, předklonila a vrazila mi prdel na držku:“Vylízej mě, teď jsem byla srát nějaký zbytky a neutřela jsem se, tak dělej nebo uvidíš. „Nezbylo mi nic jiného než vystrčit jazyk a začít lízat její hovna. Když byla čistá, obešla mě, vzala rákosku a musel jsem přesně počítat, třicet ran, neboť za každou chybu se začne od začátku. Něco vydržím, ale po desáté ráně jsem měl co dělat, abych se soustředil a po 30. jsem byl vyřízenej. Prdel mi hořela v jednom ohni a já oddechoval úlevou, když v tom mi Domča řekla, že dostanu ještě třicet a to kočkou. První ránu mi dala přes záda a pak je pokaždé dávala níž a níž. 25 rána přišla přes koule a čuráka. Řval jsem jak tur, protože dalších 5 jich šlo přesně tam. Nevím jestli jsem vůbec počítal, ale nic neříkala. „Tak a posledních 30 dostaneš plochým prknem. “

Myslel jsem, že umřu. Tentokkrát začala od půlky stehen nahoru. Nemohl jsem ani řvát, ani počítat, jen jsem sýpěl. Když skončila, sebrala si náčiní a šla k Janě. Musela se vrátit mě odvázat a nachcala mi do huby. S vděčností jsem pil ten životodárný pramen z její kundy. Dokonce mi pomohl tak, že jsem se moh doplazit k pánům a zaslechnout, jak jim Domča něco odsekla. Páni se na sebe tiše podívali a mlčeli. Domča začla se stejnou výplatou jako u mě, akorát že Jana díky roubíku nemusela počítat. Koukal jsem se, jak jí rudne prdel a vyskakují pruhy a na její čerstvě omrdané a zmučené díry a začal mě stoupat. Domča bila Janu v jiném pořadí, protože jako druhý nastroj použila ploché prkno, které mlaskavě dopadalo na prdel Jany. Po 30 ráně položila prkno a vzala důtky, na ty jsem se těšil, protože je to můj oblíbený nástroj. Vzala je, napřáhla a svist, mlasklo to a první pruhy u ukazují na levé koze.

Dopadá jedna rána za druhou, střídavě na levou, pak, pravou kozu a nakonec na vyšpulenou kundu, spolu s prdelí. Jana je na tom jako já, už nemůže vůbec nic, jen sebou bezvládně škube, při každé ráně. Konečně Domča přestává a uklízí nastroje. Mě pokynul Josef, ať odpoutám Janu, odtáhnu jí do koupelny a dám jí ledové střiky, aby se vzpamatovala. Břichem jí jen přehodím přes okraj vany, pouštím ledovou sprchu a už jí masíruji. Probírá se skoro okamžitě a snaží se napít. Trochu jí dopřávám a když je schopná jít po čtyřech, odvádím jí k pánům. Domča už čeká připravená na všech čtyřech a když k ní dojdem, popadnu jí za obojek a táhnu jí k Pánům. Každej z nich se natahuje pro jednu a za vlasy je k sobě táhnou. Vrazí jim čuráky do držky a začnou chcát. Obě polykají jak o závod, asi jim došlo, co by se mohlo stát, kdyby jen kapka ukápla. Když si uleví, pronese Josef obvyklí projev k novým otrokům, o tom že jsou napořád jejich, atd. Pak mi je dají na povel, abych se o ně postaral a jim zdůrazňují, že mimo mučírnu mě musí poslouchat, jakoby to byli oni sami. Odvádím si kundy znova do sprchy, všichni si vlezem do vany a já začínám mít Domču. Mydlím jí ksicht, pak sjíždím na kozy. Má malý jedničky s pěknejma bradavkama, vezmu si pořádně tvrdej rejžák a začnu jí drbat rejžákem. Bolestí se svíjí jako hádě. Po chvilce sjíždím níž a už jí rejžuju píču. Odstrkuje mě, ale já přitlačím a najednou vidím, jak jí vykoukl poštěvák, jen o něco menší než udělala Janě, ale 3x tak širokej.

„Jakto že jsi nám ho neukázala dřív, ty malá děvko, „pouštím se do ní a posílám Janu pro pány. Ti během chvíle přicházejí a prohlíží si Domči poštěvák. Josef se ke mě nakloní a něco mi pošeptá do ucha. Já souhlasně přikývnu. Když se ohlédnu, vidím, jak Jana klečí ve vodě a honí si svýho poštěváka jako já čuráka a před ní stojí Domča a Jana jí poštěváka kouří, jako by měla ocas a Franta to všechno fotí. Pak odešli a my pokračovali. Ohnul jsem Domču a vyrejžákoval jsem jí prdel. Pak jsem myl Janu. S chutí jsem jí brutálně mačkal nový dva a půlkový kozy a hryzal jí do bradavek, až se svíjela. Když jsem jí myl prdel, tak se svíjela, zvlášť, když moje mýdlo začalo štípat na podlitinách po výprasku. Kundu jsem si nechal nakonec. Posunul jsem jí na okraj vany, mýdlem namázl velkej robertek a prdelí jí tam nasadil. Pak si pořádně namydlil ruku a začal se jí hrabat v kundě. Ta syčela, jak jí to pálilo.

Potom jsem jí opláchl, kleknul si a začal jí kuřit, Domča si stoupla za mě roztáhla mi půlky od sebe a začala mě mrdat svým poštěvákem. V duchu jsem se musel smát jejímu zděšení, kdyby věděla co ji ještě čeká. Asi po deseti minutách, dosáhly obě svého prvního orgasmu. Pozoroval jsem Jany kundu, jak se svírá v orgasmických stazích. Sice mi stál, ale řekl jsem jim ať mě umyjou, že musíme vypadnout. Osušily mě, sebe navzájem a šli jsme se obléct. Nejdřív oblékly mě. Nasadily mi ponožky, sportovní kalhoty a mikinu a začaly se sami oblékat. Pobaveně jsem je pozoroval, jak si berou věci ve kterých sem přišly. Už měly kalhotky, Domča dokonce podprsenku, když jsem je zarazil, :“Tak spodní prádlo dolů, to neexistuje, vemte si jen mini, halenky, boty a ty, ukázal jsem Janě:“Pojď ke mě, tady máš kus izolačky, tou si přilepíš bradavky ke kozám, aby to nebylo tak nápadné. Jana si přihnula bradavky ke kozám, přelepila si je a za chvíli jsme vypadli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *