Krásy mládí I.

Nejhorší na tom bylo, že jsem tři čtvrtě roku absolutně abstinoval. Nevypil jsem kapku alkoholu ani na své narozeniny, ani na Silvestra. Pak jsem se rozešel se svou láskou. Já ji miloval, ale ona chtěla něco jinýho. Nezbylo mi nic, pouze naděje, že se vrátí, ale ta se každým dnem rozplývala. Nakonec to dopadlo tak, že mě kluci ožrali nechutným způsobem.

Dali mi vypít tři láhve šampaňského a ještě mi dali nějakou drogu. Přesvědčovali mě, že je to v pořádku, že se příjemně uvolním a budu all-ready. V mým stavu jsem s nimi souhlasil, protože jsem byl na dně. Po páté lahvi šampaňského u jednoho z nich na baru, jsem byl naprosto uvolněný. Seděli jsme tam a kecali o sexu, když v tom přišla dvě mladá kůzlátka. Bylo jim sotva třináct let. V alkoholovém opojení jsem sotva postřehl, že mají sotva jedničky kůzlátka.

Franta, jeden z mých kamarádů, do mě šťouchl a povída:“To jsou pindy zrovna pro nás, co s nimi uděláme?“A já opilý a silně najetý povídám:“Vezmem je ke mě a ukážem jim, co dokážou zkušení pedofilové!“.

Franta jenom kývl, dal znamení třetímu kámošovi, který je orientován jako my a jak jsem viděl, tak hned pochopil. Objednali jsme hned tři šampaňský a společně vypili. Děvčata byla dost podnapilá a když jsem navrhl, abychom jeli ke mě pokračovat, neměly žádné námitky. Ve svém věku si myslely, že se jim nemůže nic stát. Zaplatili jsme útratu, nasedli do taxíku a odjeli ke mě. Jelikož jsem několik měsíců po rozvodu, předpokládal jsem, že byt budu mít prázdný. Když jsem odemkl a nastoupili jsme v pěti do výtahu a zmáčkli mé patro, tak v půlce jeden z nás zmáčkl stopku. Výtah se zastavil mezi třetím a čtvrtým patrem a já povídám:“Tak a všichni dolů veškerý prádlo,“ a zároveň jsem se začal svlékat. Kluci i holky na mě zmateně koukali, jak se svlékám. Já si svlékl triko a obnažil se do půli těla, pak jsem si rozepnul kalhoty a svlékl je zároveň s botama. Nakonec jsem si pomalu sundal slipy a zůstal úplně nahý. Můj vyholený čurák s koulemi mi visel mezi nohama. Jelikož jsem Bisexuál, pokynul jsem klukům, aby se také svlékli. A jelikož se k tomu neměli, klekl jsem si před ně a jednoho po druhém začal obnažovat. Frantovi jsem rozepnul a sundal košili, rozepnul knoflík u kalhot a zip a stáhnul mu kalhoty a on zůstal jen ve slipech a v botách. Sundal jsem mu boty a stáhl slipy, to samé se opakovalo u Josefa. Všichni tři jsme byli nazí a ty dvě třináctky jen nevěřícne koukaly na naše pomalu se topořící čuráky.

„Víš mi musíme domů, „zakňourala jedna z nich a v tu chvíli dostala ránu od Pepi. Druhou chytla o stěnu výtahu a Franta, honící si čuráka pravačkou, povídá, „Chceš ještě“. Dominika zmlkla a já pozoroval, jak obě nenápadně koukají na naše kokoty a červenají se. Konečně se výtah zastavil u mě v patře. Vyšli jsme, mi tři nazí a kundičky oblečené. Odemkl jsem a vešli jsme. Franta vzal Pepu kolem ramen a povídá:Vy, kundy se svlíkněte a Ty, “ obrátil se na mě, „Si klekni před nás a než se ty mladý píči svlíknou, tak nás budeš kouřit!“. Poslušně jsem si před ně klekl, do každý ruky chytil jednoho čuráka, lehce jsem je masíroval a když se trochu ztopořili, začal jsem je oblizovat a pak na střídačku kouřit. Ze začátku jsem cítil smradlavý, špinavý žaludy, ale postupem času mi začali chutnat. Holky se ke svlíkání moc neměly a když klukům stáli jako svíce, poručil mi Josef, ať se přesunu k těm kundám a pomůžu jim.

Poslušně jsem vstal, přistoupil k nim a povídám: „Svlíkněte se nebo bude zle!“. Holčičky jen na znamení nesouhlasu zavrtěly hlavičkama. Ironicky jsem se pousmál a stoupl si před první z nich. Jmenovala se Dáša. “ Tak ty se nechceš ukázat mým pánům?, “ zeptal jsem se. „A ty také ne?“obrátil jsem se na druhou. Obě, zcela zbytečně zavrtěly hlavičkama na znamení nesouhlasu. Mí páni i já, jsme se ironicky uchechtli. „Když jinak nedáte, „utrousil jsem, stoupl si mezi ně a popadl je silně za vlasy, „tak to uděláme jak si přejí Pánové“ a zavlekl je do mé soukromé mučírny, tam je mrsknul na podlahu a rozsvítil. Oba Pánové souhlasně zamručeli pochvalu, ale děvčata překvapeně zírala na mou soukromou mučírnu. „To snad ne, „drkotala Janička, když uviděla různé kříže, křesla a jiné mučící nástroje a prostředky. „Tak dělejte, píči, nebo vám pomůžu, „osočil jsem se na ně. Janička se začala celá červená svlíkat, ale Dominika pořád umíněně vrtěla hlavou na znamení nesouhlasu. Sotva byla Jana nahá, popadl jsem ji za vlasy a dovlekl ke gynekologickemu křeslu, vysadil, přivázal jí nohy a ruce jsem ji spoutal v zápěstí a vzpažené natáhl nad hlavu a pevně spoutal, byla úplně znehybněná. Poté jsem se otočil a uviděl Pány, jak Dominiku řežou hlava nehlava. Řvala bolestí a zmítala sebou, ale nebylo jí to nic platné. Já se zatím vyptával Jany na její milostné zkušenosti. „Skoro žádné nemám, „kňourala, „jenom jsme si párkrát hráli s kámošema na doktory a to je vše, „vzlykala Jana. Páni zatím donutili Domču, aby se svlékla a přišli k nám. Díval jsem se na obě otrokyně a viděl jsem, že Domča má jedničky kozy a Jana nemá skoro žádný. Obě měly kundy úplně holé, bez jediného chlupu.

Josef mi přikázal, abych vylízal Janě píču a já s chutí poslechl. Po chvilce lízání se Domča musela břichem položit mezi roztáhlé nohy Jany a já v kleku musel vylízat její obě díry a pak si kleknout stranou. Obě byly panny a zcela holé. Domča si musela kleknout obkročmo na Janu a já se musel břichem položit na záda Domči. Oba Páni se kochali pěti panenskými otvory a Josef přistoupil zepředu k našim hlavám a Franta zezadu. Holky se líbaly a Josef, honící si ohromného čuráka, zprvu nevěděl do jaký držky ho vsunout, až si vybral tu mou. Měl ho tak velkého, že se mi tam sotva vešel. Měl jsem pocit, že mi roztrhne rty a strkal mi ho až do krku. Mezitím Jana vykřikla, když jí ho tam Pán strčil, do její panenské kundy a řvala při každým přírazu. Toho využil Josef, vyndal mi ho z huby a vrazil ho do drzky ječící Dominiky. Koukal jsem se, jak Jana olizuje koule Josefovi a pěkně se mi z toho ztopořil. Jak to spatřil Franta, popadl mi ho, přiložil Domče k panenský prdeli a začal mě vší silou mlátit přes prdel. Jak jsem se snažil uhýbat vrážel jsem ho Domče čím dál víc do její panenský prdele a cítil Frantovo čuráka, jak řádí v její kundě. Po chvíli ho vytáhl a vrazil ho do mý prdele, zaskučel jsem bolestí a v tom Josef, vzrušený na nejvyšší míru, vyškubl čuráka z Domči držky a honíc si ho, vystříkl mrdku do mý huby a na ksicht. Vychutnával jsem jeho mírně nahořklou mrdku a najednou jsem pocítil, jak Frantovo čurák se začíná stahovat v mý prdeli a ucítil jsem poprvé, jak mi mocnými výstřiky naplňuje moje střeva svojí horkou mrdkou. Pořádně jsem sevřel rozbolavělou prdel a vyždímal z něj poslední kapičku. Cítil jsem jak mu splasklý vyklouz, pak nás obešel, stoupl si před nás namísto Josefa. Všichni tři jsme pozorovali, co se bude dít.

Cítil jsem jak mu smrdí od hoven z mý prdele a jak si tak s ním před námi hrál, chtěl ho vstrčit k očištění Janě do držky, ta však semknula rty a odmítavě zavrtěla hlavou. Franta se pousmál a chtěl ho vstrčit do držky Domče, ta však po vzoru Jany taktéž odmítla a tak ho nabídl mě. Já jsem labužnicky otevřel hubu a vcucnul jeho měkkého, smradlavého čuráka do huby a začal jemně sát. Očistil jsem mu ho a zanedlouho poté mu zase začal nabírat na objemu. Když ho měl ztopořenýho, tak ho vytáhl a zeptal se mě, co chci za odměnu, za věrné služby a že si můžu poručit co chci. Pomalu jsem slezl ze zad Domči a pozoroval jejich díry. Pak jsem se podíval na naše Pány a povídám:“Chci Vám pouze věrně sloužit a udělám vše, co mi poručíte, “ a zároveň jsem si klekl. Oba Páni souhlasně pokývali hlavami na souhlas, že byli spokojeni s mou odpovědí a pak poručili Domče slézt z Jany a lehnout si na záda a já si měl podřepnout prdelí nad jejim ksichtem, což jsem s radostí udělal. Jelikož se vzpírala, když dostala příkaz, aby vypila mrdku z mý prdele a pak mi jí vylízala, dostal jsem jezdecký bičík a mohl jsem ji zmlátit po kundě a to tak dlouho dokud neposlechla. Dřepíc nad jejím ksichtem, jsem jí začal řezat kundu tak silně, že po páté ráně už prosila o milost. Já si to však chtěl užít a tak, i když mi tekla mrdka z prdele do její držky, jsem ji mlátil a mlátil, až měla píču rudou a nateklou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *