Lesby v posilovně

I my dvě chodíme spolu. Já jsem Lucka a ta kozatá brunetka je moje kámoška Verča. Verča je majitelkou posilovny. Vždy, když už všichni odejdou zajdeme si spolu do sprch a tam si to jedná druhé děláme. Vzájemně se myjeme a nevynecháme jedinou příležitost jak jedna druhou roztoužit. Chováme se jako dvě roztoužené šelmy, taháme se za vlasy a dělá nám dobře, když slyšíme milostné sténání spojené s bolestným vytím.

Když už jsou naše těla pořádně rozpálená a promáčená od chladivých kapiček vody, přesuneme se do prostor posilovny. Tam si lehnem vedle sebe a pozorujeme jedna druhou pěkně při tom jak masturbuje. Když nám to opět přijde začne zápas.

Bojujeme o to, která z nás první okusí jazýček ve své kundičce a při tomto klání se neopomeneme pěkně o sebe otírat kozičkama a tu a tam hrádnout soupeřce i na rozpálenou kundu. Dnes jsem vyhrála já a zatímco Verču tahám za vlasy důkladně jí to dělám prstíkem až se mi překrásně udělá. Ani ona se ovšem nenechá zahanbit, protože mi to hned na to oplatí svým šikovným jazýčkem. Pereme se tak celý večer, jako dvě divoké tygřice a dopřáváme si seč nám síly stačí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *