Fakan

Markétka byla pěknej fakan. Žena mi před dvěma roky zemřela a tak jsem teď na ni byl sám a viditelně jsem to nezvládal. Jo, spratek to byl, sotva 13 let chodila po tomto světě a už mě den co den vytáčela na nejvyšší míru. Ve škole samej problém, ale co se týče kluků to byla hvězda. Nevěděl jsem to sice jistě, ale bylo mi jasné, že má dceruška už určitě nemůže být panna, protože jen jsem nebyl doma už byla někde v tahu – nejlépe v baru v ulici naproti, kde se scházeli snad všichni nadržení samečci z našeho města…

Příběh, který vám chci dnes vyprávět se stal někdy před rokem. Vracel jsem se zas domů ze šichty naší ulicí a zatímco jsem jen tak letmo okukoval lehké děvy, které s potřebnou suverenitou nabízely jako vždycky svá velmi pěkná těla k zadovádění, otevřely se dveře baru a vykráčela Markétksa v silně podroušeném stavu s nějakým asi tak pětadvacetiletým típkem. Dřív než jsem se stačil vzpamatovat zmizeli za rohem.

Nejdřív jsem svou podařenou dcerušku chtěl zachránit, ale potom jsem jen mávnul rukou – stejně už není panna a ochotně pokynul asi dvacetileté dlouhovlasé brunetce, která už mi hezkou chvíli nabízela k polaskání své nadmíru vyvinuté kozičky s obrovskými bradavkami. Bezpečně jsem totiž věděl, že dřív než nad ránem se mi dcerunka nevrátí.

Moje děvka na dnešní večer se jmenovala Věra. Byla překrásná. Krásné nohy, útlý pas a ty koziska! Celkový dojem ještě víc umocňovaly dlouhé hnědé vlasy až na zadeček – prostě bohyně. Chvilku jsme spolu jen tak klábosili o tom, jak jdou kšefty, co tak štamgasti mají od ní nejradši a tak a já si jí důkladně prohlížel. Potom jsem navrhnul ať si udělá pohodlí a vybere mezitím nějakou kazetu s pornem, kterých mám nepočítaně a vydal jsem se zchladit trochu své rozpálené tělo do sprchy.

Neuplynula ani minuta, když jsem uslyšel jak někdo otevřel dveře. Nejdříve jsem tomu nevěnoval pozornost – ať se kočička podívá na moje vymakaný tělo a mou pořádnou výbavu – ale potom mi to nedalo a otočil jsem se. Opětovný pohled na ty překrásné křivky jejího těla, tentokrát jen zahalené do rajcovního černého prádélka mi vyrazil dech. Byla fakt moc hezká, až mě zamrzelo, že dělá tuhle práci…

„Neruším?“ zeptala se nesměle. „Klidně pojď dál,“ řekl jsem a instinktivně jsem se snažil zakrýt můj postavený ocas. Všimla si toho a jen se šibalsky usmála. „Jen mi ho pěkně ukaž. Takový macek, to se jen tak nevidí,“ polichotila mi. Neměl jsem doma děvku poprvé, ale při pohledu na tu dívenku o dvacet let mladší než já, jsem se až podivně styděl. Přemýšlel jsem, co bych teď asi měl udělat, ale ona byla rychlejší. Přitiskla se ne mě svým roztouženým klínem a kapičky vody pomalu, ale jistě odkrývaly mým zvědavým očím její krásu – teď už zcela naplno, zatímco se naše rty spojily v nekonečném francouzáku. Pomalu jsem svými nezbednými prsty ohmatával její zadeček, ale ani Věra nezaváhala a neomylně nahmátla mého klacka a začala ho tvrdě honit. Její hebká ruka přetahovala velmi rychle kůžičku tam a zpět a já se cítil jako zamlada, kdy mi ho holky honily až mě z toho brněl… Věra byla snad ještě o kus lepší než ty všechny „lásky mého mládí“, protože v okamžiku, kdy jsem jí začal zbavovat promočené podprsenky a olízl prvně její překrásně nalité růžové bradavky, můj kůl zatepal a horké sperma začalo pleskat na dlaždičky.

Jen se na mě mile usmála, když viděla ten proud za proudem a řekla: „Koukám, že jsi ještě pořád ve formě.“ Trošku jsem se na ní sice zlobil, že takhle mrhala mou smetanou, protože obvykle mám radši, když jí holka pěkně spolyká, ale vynahradil jsem si to jejím překrásným poprsím. Mé rty její koziska důkladně zpracovávaly, zatímco si to Věra, jen tak lehce dělala přes kalhotky a začala přitom roztouženě vzdychat. Když jsem okusoval její bradavky připadal jsem si jako chovný hřebec a dával do toho laskání úplně všechno. Ocas se mi mezitím pěkně postavil a tak, když se Věra poprvé udělala, poručil jsem jí ho kouřit.

Nejdříve mi ho jen tak lehce oblízla jazykem pěkně i s koulema. Vychutnával jsem si ten pohled na to překrásné dívčí tělo a její hladové rty, které počaly objímat můj tlustý kůl a vsály ho tak hluboko jak jen to šlo do teplé tlamičky. Proud vody, který nás stále zkrápěl způsobil, že jí vlasy spadly do obličeje, ale protože viděla, jakou rozkoš mám z toho překrásného pohledu, ihned je pěkně odhrnula a začala mi ještě do rytmu kuřby mnout koule. To už bylo i na mě příliš a tak jsem jen zavřel oči a vychutnával si každičký její dotek, který mě přibližoval blíž a blíž vrcholu. Mé roztoužení však brzy přesáhlo všechny rozumné meze a já se bez ostychu začal ukájet do její pusinky, prostě normálně jsem jí začal šukat tlamičku. Byla to holka zkušená, protože jí to nijak nevyvedlo z míry, naopak, když to na mě přišlo s velkou chutí mé semeno polykala. Ještě slízla poslední kapičku a vypnouc sprchu, která se stále starala o to, aby chladila naše rozpálená těla, otočila se pro osušku.

Vtom někdo velmi táhle zazvonil. Bylo to vlastně něco podobného, jako když se vám zasekne zvonek, prostě nekonečné drnčení. „Tak může zazvonit jen blbec,“ pomyslel jsem si a usilovně přemýšlel o tom, kdo by to sakra mohl být. Jenom jsem si přes sebe ovázal osušku a hnal se ke dveřím. Věra se po mě jen ustrašeně koukla, a tak abych jí uklidnil, řekl jsem: „Neboj, nejsem ženatý.“

Prudce jsem otevřel dveře a spatřil svou drahou dcerušku, totálně namol. Neřekl jsem ani slovo a táhnul jí do koupelny v chabé naději, že jí proud studené vody přivede alespoň natolik k vědomí, že bude zítra schopná jít do školy. Až v půli cesty jsem si uvědomil, že to vlastně nebyl až zas tak dobrý nápad, vzhledem k tomu, že tam na mě čeká celá nahá rozdělaná Věra, ale bylo už pozdě něco na tom měnit. A stejně Markétka vypadala natolik namol, že si toho určitě ani nevšimne…

Když jsem Markétku dovlekl do koupelny, zůstala Věra jen nevěřícně stát a čekala co se bude dít. Když viděla, že se se svou dcerunkou vůbec nepárám, nabídla se, že si to vezme na starost, ať se zatím jdu dívat na video a připravím se. Dobře si totiž všimla, že mé mužství ještě před chvílí tak pořádně nalité se teď pod přívalem okolností zcvrklo na nejmenší možnou velikost. A protože mě navíc tohle oživování mé dcerunky, které jsem prováděl každý druhý den ani trošku nebavilo, rád jsem se své povinnosti zbavil a pustíc si porno, které Věra vybrala rozvalil jsem se pohodlně na gauči a tu a tam si ho lehce „pohladil“.

Uplynulo deset, dvacet minut a Věra s Markétkou stále nikde. Bylo mi to dost divné. „Co tam ksakru ty holky můžou dělat?“ A tak jsem je zavolal, ale odezva žádná… To už jsem se naštval a řítil se ke koupelně. To co jsem spatřil mě rozzuřilo a vzrušilo zároveň. Obě holky totiž byly ve vaně a Věra se právě snažila naší Markétce sprchou opláchnout její, zřejmě od spermatu dalšího z jejích početných pokořitelů, zalepenou kočičku. Na tom by nebylo nic až tak zarážejícího, kdyby se do této činnosti tu a tam nezapojil i Věrčin jazýček a dokonce i její hravý prstík a kdyby si k tomu Věra nesundala své promočené kalhotky. Ale protože se mi to vlasně líbilo nechal jsem jí dál hrát si s mojí mladičkou princeznou. Markétku jsem vídal nahou celkem často, až mě zarazilo jak mi dnes připadala sexy a jak mě rajcovala. Byl jsem z toho celý zmatený a marně pátral po důvodu, který způsobil to, že se má třináctiletá dceruška změnila v mých očích v bezva kost, kterou jsem tak moc toužil ošoustat. Její prsa už dávno nebyla ty dětské nevinné jahůdky, které čekají na šikovný jazyk, který by je polaskal. Ne, její kozičky byly pěkně baculaté a ani její prcinka nebyla už pannensky neposkvrněná, tím jsem si byl jist… Jak jsem tak zkoumavě prohlížel tělo mé dcerky, mé zábrany se rozplývaly a já byl stále víc přesvědčen, že moje Markétka je vlastně plnohodnotná ženská jako všechny ostatní a že je moje se vším, co k tomu patří a rozhodl se jednat.

Věra již zcela bez ostychu začala otírat své bradavky o Markétčiny a jejich rty se propletly ve francouzáku alespoň tak vášnivě, jak to opilá Markétka zvládla. Dokonce jsem se až podivil, jak nejednou se to téměř bezvládné Markétčino tělo pod doteky něžné dívky začalo probouzet k životu. Obě holky už si vzájemně prsty rejdily v rozkroku a nadmíru vzrušeně oddechovaly. Chvilku jsem si ho honil a když mi to přišlo, rozhodl jsem se je potrestat za to, že na mě zapomněly.

Právě si lehly do polohy 69 a žačaly lízat své kundy, když jsem vrazil dovnitř. „Tak to teda ne,“ zařval jsem. „Z mý dcery mi lesbu dělat nebudeš! Je ti to jasný!“ a vytáhnul jsem obě dvě z vany, která až doteď sloužila jako jejich hnízdečko lásky. Dotáhl jsem je tak jak byly pěkně roztoužené do obýváku a vychutnával si ten pocit, rozhodovat o něčí rozkoši. V tu chvíli mě musely hrozně nenávidět. Byl jsem pro ně ten hnusný samec, který je nenechal se spolu pomazlit a prožít ty překrásné pocity rozkoše, jaké jen dívka dívce může dát – prostě nepřítel. Ale jejich nenávist mě vzrušovala, dokonce víc než jejich šťávy, které mi stékaly po rukou. To byl ten pravý čas pro vzrušující trest.

Markétku jsem hodil na gauč a věnoval se prvně Věře. Dřív než stačila cokoliv říct spoutal jsem jí ruce. Sice něco křičela o hajzlovi a gaunerovi, ale to jsem nebral nijak moc vážně, proti mým silným pažím se nemohla totiž vůbec nijak bránit. Abych dokončil své dílo zkázy přivázal jsem jí ještě za ruce k topení a roztáhnouc do široka její nohy fixoval jsem každou nožku zvlášť pomocí drátu uvázaného ke křeslu. Křesla byla dost těžká, takže i kdyby chtěla, jenom nohou s nimi ani nehla – tak se mi to líbilo.

Ze skříně jsem vytáhnul vibrátor pro podobné příležitosti vždy připravený a nastavil ho na nejvyšší otáčky. Škemrala, prosila, nadávala, ale nic jí to nebylo platné – spíš naopak, ještě víc mě tím rozpalovala. A tak jsem neváhal ani chvilku a pěkně ho do ní zarval. Z očí se jí vyronily slzy, protože její kundička ač už se předtím třpytila sladkou rosou ještě nebyla na vibrátor dostatečně zvlhčená. Ale brzy se její tělo přizpůsobilo a dokonce proti své vůli začala „mazlivému kusu plastu“ vycházet vstříc, jen to mlaskalo. Kochal jsem se tou báječnou podívanou, ale tu jsem si uvědomil, že jsem zapomněl potrestat mou sladkou dcerunku, která mě ještě před malou chvílí tak moc rozpalovala.

Markétka však mezitím nic zlého netuše bezstarostně usnula. Chvíli jsem se jen kochal pohledem na její překrásnou kundičku a zvažoval, zda to mám opravdu udělat, ale když jsem uslyšel orgasmický řev Věry do níž bez ustání bušil vibrátor, už jsem se neovládl a bez toho, abych Markétku vzbudil začal jsem jí ho tam rvát. Probudila se bušením mého kůlu a jen zděšeně těkala nepřítomně po místnosti a řvala bolestí. Chudák si snad ve svém alkoholovém opojení vůbec neuvědomovala, co se děje a co je zdrojem toho pálivého svědění, které se rozlévalo po její kundičce. Drtil jsem její mladistvé, ale přesto pěkně vyvinuté kozy a píchal jako o život. Zrychleně oddechovala, a proti své vůli vycházela svým podbřiškem vstříc, když mi v něm začalo škubat. Nezaváhal jsem ani chvíli a vytáhnul ho z ní. S velkým uspokojením jsem se vystříkal na její bříško a kozičky.

To ale ještě neměl být konec. Protože mi ocas po předchozím výkonu trochu povadl, začal jsem si ho lehce honit o její naběhlé bradavky. Dělalo to s ní hotové divy, protože od slastného vrnění brzy přešla v zběsilé skučení až se její klín začal třpytit nektarem lásky, který jsem s chutí slízával poté, co mé sperma zalepilo mé princezničce vlásky. Ještě jsem si chviličku pohrával s jejím hráškem, ale tu jsem si vzpomněl, na uvězněnou Věru. Ta už jen bezvládně ležela a útrpně přijímala mechanické přírazy vibrátoru, které ne a ne ustat. Až mi jí bylo na chvíli líto…

„Bylo to s tebou moc fajn, moje princezničko. Myslím, že si to příště zas zopáknem,“ řekl jsem ještě mé sladké Markétce a přešel k spoutané Věře. Konečně jsem z její teď už pořádně oteklé kundy vyndal vibrátor. Vyhrnulo se z ní spousta nahromaděných šťav, kterýžto pohled mě opět báječně roztoužil. Zlehounka jsem olizoval její oteklé pysky a naběhlý poštěvák. Její šťávy chutnaly vskutku skvěle, ale už jsem toho také měl dost a tak protože jsem chtěl ještě před tím než půjdu spát vyprázdnit své rezervoáry, vyhověl jsem Věře, která jen co se trošku vzpamatovala škemrala o to, aby mohla mou dcerunku pěkně na dobrou noc olízat. „Proč ne,“ řekl jsem si. Odvázal jsem jí a nechal ať ochutná těla mé malé Markétky, ale abych z toho taky něco měl uchopil jsem svůj opět postavený penis a nasměroval ho k Věrky zadečku, který na mě vyzývavě vystrkovala. Zpočátku to šlo ztuha, ale brzy poté už byla Věrčina prdelka krásně poddajná a můj kůl v ní klouzal jako po másle, zatímco její mrštný jazýček kroužil po prcince, bříšku i kozičkách mé třináctileté dcerunky. Až se mi hlava zatočila z té rozkoše, když jsem to do ní začal pumpovat…

Brzy se už neovládla a místo lízání bezvládné Markétky se postavila a začala si to dělat pěkně sama. Udělala se společně se mnou. Co na tom, že svou vlastní rukou, která vycházela mému kolíku tak pěkně vstříc, že jsem se s ní vždy „potkával“ při svých přírazech. I tak to totiž byl nejhezčí orgasmus za večer…

Ale protože už se mi docela chtělo spát, nechal jsem jí ať se osprchuje a poté, co jsem jí zaplatil slíbenou odměnu, domluvil jsem se s ní na příští týden. Celý týden jsem se pak těšil, jak při té příležitosti odpaním i zadeček mého nezvedeného fakana – třináctileté Markétky a věřte tomu, že jsem to s chutí udělal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *