Andrejka má penis

Znal jsem jí už od mala. Drobná černovláska, s dlouhými copy a štíhlou postavou – vděčná to oběť našeho chlapeckého dorážení. Již jako devítiletá žába zakoušela od nás své. Co jsme se jí za copy natahali a co sukýnky nazvedali… Ale čas plynul a my si stále víc a víc uvědomovali, jak nás svou krásou očarovala a jak toužíme jí mít jen pro sebe. Jak totiž rostla stávala se z ní čím dál tím víc kočka a brzy za ní bláznila nejen celá naše škola, ale i sídliště na kterém bydlela. Ani se moc nedivím, protože byla prostě božská. Její čokoládové oči a úsměv – to tehdy bylo jediné o čem jsem snil. K tomu drobný zadeček úžasné nohy a neobvykle krásná prsa, která, vždy tak rád vystavovala na odiv svými obtaženými tričky. Moc dobře věděla, co to s námi dělá a jak se mi později přiznala moc se jí to líbilo, dráždit náš chtíč!

Ač to o ní každý věděl, nijak nám nevadilo, že kluky střídala jako ponožky. I tak to totiž bylo nezkonale krásné prožít s touhle kráskou jednu bouřlivou noc. Uměla totiž spoustu věcí o hodně líp než jiné holky – prostě talent od přírody. O její kuřbě se povídalo po celém městě, no a o tom, jak byla překrásně úzká a jak dokázala krásně nadbíhat, to věděl celý okres!

Bylo to někdy koncem září, když se k mým uším donesla jedna z těch mnoha zkazek, které o ní na sídlišti kolovaly. Myslím, že Martin – jeden z mých spolužáků, mi ji vyprávěl. Říkal mi o tom, jak Andrejku její nevlastní otec proti její vůli nechal předělat na chlapa, aby už se konečně mírnila ve svých sexuálních hrátkách. Zjistily to až holky, když se po tělocviku převlékaly. Zdálo se mi to celé nějaké uhozené a dlouho jsem tomu nemohl uvěřit. Až jsem se přesvědčil.

Bylo to jednou na diskárně, kdy už Andrejka byla v té správné náladě a začala v sále z houfu nápadníků vybírat favorita na tuto noc. Už jsem tomu moc nevěřil, že by si mohla někdy vzpomenout na mě, a tak jsem se věnoval její neméně krásné přítelkyni Silvě. Dodnes nevím proč to Andrejka udělala, ale prostě se ke mě naklonila a zašeptala:“Tak co samečku, nechtěl by sis zalaškovat,“ a svůdně se na mě těma svýma čokoládovýma kukadlama podívala. Chvilku jsme koukali jeden na druhého, snad jako by mě ty její oči hypnotizovali a já s ní šel.

Šeptal jsem jí do ouška, že je má jediná pravá láska a mé ruce už už nezbedně bloudily pod její tričko. Přitáhla si mě k sobě blíž a zatímco mi rozepínala kalhoty naše jazyky spolu hrály tu známou nekonečně sladkou hru. Konečně jsem pod tričkem nahmátl její bradavky. Lehce jsem je tisknul, zatímco mi ho začala pomaloučku honit. „Fíha, ten ale je,“ zhodnotila znalecky mé vybavení a počala z mých mazlivých doteků sténat. Stáhnul jsem z ní tričko a konečně tu krásu spatřil naplno. „Tak velké kozičky jsem ještě nikdy neměl,“ pomyslel jsem si a neváhal jsem a začal jí nejdříve jen tak lehce sát a poté i okusovat. Anténky byly pěkně tvrdé a vztyčené a její stále silnější sténání, při byť jen letmém doteku prozrazovalo, že se jí to náramně líbí. Ani netušila jak strašně mě vzrušovala. Nejen její kozy jako vozy, ale i drobný obličej a copy, které jí dělaly ještě mladší než ve skutečnosti byla.

Při pohledu na její neviňoučký obličej se v mé hříšné hlavě zrodil bezva nápad. Ale k tomu, abych ho mohl realizovat jsem potřeboval zvýšit naléhavost mých polibků, které zasypávaly její bradavky. To víte, že jsem si dal záležet, aby to na ní přišlo pěkně rychle a měla chuť si hrát zas chvilku trošku jinak. Rozeřvala se za malou chvilinku a já si se zděšením uvědomil, že jsem jí ještě nevysvobodil z kalhot a kalhotek. „Ty ale budou vypadat, až se z ní všechny ty nastřádané šťávy uvolní,“ pomyslel jsem si. Ale nechal jsem jí zatím tak jak byla a přistrčil jí mého pořádného klacka k pusince a řekl: „Ochutnej, tohle tvrdé lízátko. Myslím, že tě za to čeká bezva odměna…“

Nemusel jsem říkat nic víc a její na první pohled nevinná pusinka ho do sebe s velkou chutí schovala. Samozřejmě, že ne hned celého. Mizel v ní pěkně pomaličku, zatímco si její šikovné prstíky pohrávaly s koulema. Pomalu stále hlouběji a hlouběji nořil se můj ohon do její teplé tlamičky. A netrvalo dlouho a byl v ní celý. To co následovalo potom, jsem ještě nikdy nezažil. Její hbitý jazýček se mnou dělal takové věci, že jsem se přestal naprosto ovládat a neexistovalo nic jiného, než já a můj chtíč.

Začal jsem jí bez ostychu naplno mrdat její tlamičku. Ochotně jí nastavovala a jen mě cůpky něžně šimrala na koulích. Chviličku nato mi v něm prudce zaškubalo a její tlamička se začala plnit tou slibovanou sladkou odměnou. Sála jí s velkou chutí. A do poslední kapičky až mě chvilku zamrzelo, že jsem něco nenastříkal na ten její nevinný obličejík a copy – snad někdy příště. Ale to pravé překvapení mělo teprve přijít.

Teď jsem byl s aktivitou na řadě já a tak jsem se za neustálého líbání přesunul k jejím riflím. Trošku mě sice udivilo, že jsou na dívku poněkud divně napnuté, ale že se v nich skrývá pravý mužský úd to mě ani ve snu nenapadlo. Když jsem rifle sundal, už se to nedalo nijak zatajit, protože kalhotky pod nimi byly pěkně zastříkané od toho Andrejčina macka. Zíral jsem na ní jako na zjevení a tu mě začala ta tolik žádaná sídlištní kráska prosit: „Vykuř mi ho prosím, neboj se já nejsem žádnej chlap. To jen můj otčín se mi pomstil zato, že jsem s ním nechtěla spát. Prosím, nestyď se! Alespoň ty!“

Tak to přeci byla pravda. Bylo mi jí v tu chvíli moc líto. Kdysi tak hrdá překrásná dívka, která dostala každého chlapa na kterého měla chuť a teď mě tady prosí o to, abych jí to udělal alespoň pusou. Na druhou stranu mě pohled na její obrovité kozičky, které si stále svépomocí masírovala ve spojení s penisem dole náramně vzrušoval a tak jsem se zbytečně neostýchal uchopil jejího ptáka a poprvé v životě ho začal kouřit. Naučil jsem se to poměrně rychle a z nepřítomného výrazu její tváře bylo na první pohled vidět, že rozkoš je dokonalá. Když to na Andrejku přišlo, začalo jí v jejím penise škubat a brzy se i má ústa plnila tou smetanou, kterou mají všechny dívky tak rády. Vůbec mi to nebylo nepříjemné, ba naopak mé vzrušení narůstalo a tak jsem jí ho pěkně dosucha vylízal. Když jsem dokončil práci na jejím mužství, Andrejka brečela. „Co je?“ zeptal jsem se. „Když ty jsi tak hodný a já nemám jak se ti odvděčit, fakt moc ráda bych ti nabídla svojí prcinku, tu úzkou jeskyňku na kterou jsi myslel, když sis to ve škole na záchodě dělal, ale jak vidíš nejde to…“ „Snad kdybys nepohrdl mým zadečkem,“ a vyšpulila na mě její překrásné půlečky.

Roztáhl jsem je pěkně od sebe a začal jsem jí laskat jazykem, kolem řitního otvůrku, abych ho trochu zvlhčil před tím, než ho tam vrznu a Andrejka přitom svým údem masturbovala. Sladce přitom sténala a tak jsem neodolal a zasunul do ní prstík, abych vyzkoušel, co to s ní udělá. V jejím těle nastala úplná bouře a sperma z jejího údu začalo pleskat na noční stolek. Ještě celá rozechvělá z prožitého se na mě bezvládně pověsila a já ho vrazil do její řiťky. Svírala mě opravdu velmi těsně, a tak jsem se zpočátku obával, abych jí nezadřel, ale brzy se i tento otvor přizpůsobil mému habánovi a já jí začal mrdal do této její překrásné dírky. Velmi hlasitě přitom sténala, když se mé ruce ještě navíc opět rozehrály na jejích bradavkách a i její úd se opět postavil. Tentokrát jsem ho druhou rukou uchopil já a zatímco se její nehtíky zarývaly do mého zadku a přitahovaly ho stále blíž a blíž, jsem jí ho honil.

Tak krásně jako tehdy jsem se ještě nikdy neudělal. A ona určitě taky ne. Protože zatímco jsem proplachoval její střeva mou mízou, noční stolek, který byl před ní se ocitl pod bílým příkrovem spermatu mé sladké Andrejky.

Chvilku jsme jen tak vedle sebe leželi a vzpamatovávali se z právě prožitého, když jsem dostal chuť vyzkoušet jaké je to, když to dělají dva muži. Nejdříve jsem se za to styděl a nevěděl, jak to Andrejce říct, ale když jsem se konečně odhodlal a uviděl jak jí její oči zasvítili, řekl jsem si, že jsem udělal dobře…

Postavil jsem se ke skříni a lehce předklonil. Doširoka jsem roztáhl nohy a jednou rukou se opřel o skříň, zatímco druhou jsem si začal hladit svého chlapáka. Andrejka ke mě přistoupila a chvilku jsme se jen tak něžně líbali. Její penis se opět postavil a tak neváhala a poté, co mi prdel protáhla prsty ho do mě dala.

Byla ještě víc nedočkavá než já. Její ocas mě pěkně zaplnil a po mém těle se začaly rozlévat ty báječné pocity blaha. Byly ještě navíc umocněny tím, že se na mé záda tiskly její stále ztopořené bradavky. Její nehty se zarývaly do mých ramen úměrně tomu jak narůstalo její vzrušení a zasouvala do mě svůj úd. Sténal jsem rozkoší a ona se mnou. Bylo to prostě báječně, takové celé jiné – prostě supr… Tentokrát jsem si ho vyhonil o něco dřív než se udělala ona, ale to vůbec nevadilo. Naopak. To že do mě Andrejka bušila svým údem ještě chvíli poté mě úplně odrovnalo. Lehli jsme si vedle sebe a spokojeně jsme usli.

Scházíme se od té doby pravidelně a ač se všichni neznalí diví té podivné změně v chování naší tolik žádoucí Andrejky, přijali to celkem dobře a my si užíváme tak, jak nám to naše těla dopřávají – věřte, že pěkně divoce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *