Krásy mládí IV.

Naštěstí nebydlela daleko a její rodiče nebyli doma, odemkl jsem a ona mě navigovala do koupelny. Tam jsem jí sundal blůzku a mini a položil do vany. Potom co všechno jsem dneska viděl, mi stál jako svíce. Pustil jsem teplou vodu opláchl jsem jí, namydlil a celou vydrbal. To bylo křiku, když přišli dohromady mýdlo s čerstvým náklepem od poldy. Pak jsem jí utřel a šel s ní do obýváku, kde spí. „Děkuju, „zašeptala, když jsem jí přikrýval. Za nic, pomyslel jsem si ironicky a myslel na hučení v kládě. Domča až se vrátí na tom nebude líp, spíš hůř, tak kam s nim?

Scházel jsem po schodech, když v tom se o patro níž otevřely dveře a vykoukl rozkošnej asi pětiletej andílek. Kudrnatý dlouhý blond vlasy a modrý oči. Prostě k zulíbání. Zastavil jsem se:“Ahoj, kam jdeš?“. Chvíli na mě koukala, pak se usmála a řekla:“Já musím do sklepa pro kompot, není tady nic k jídlu a nikdo není doma“. „Tak já tě půjdu doprovodit, ať se nebojíš, „usmál jsem se a podal jí ruku. Chytla se jí a šli jsme. „Jak to, že jsi sama doma?, „navazoval jsem rozhovor. „No rodiče teď moc pracujou a nemají čas, „odpověděla smutně. „Jo to je špatný, tak co kdybychom si hráli spolu?“navrhl jsem jí. Radostně zatleskala ručičkama a chtěla vědět na co. Dělal jsem, že přemýšlím a pak jí navrhl, že na obíranou. Zamyslila se, a že takovou hru nezná. Tentokrát jsem se zasmál já, že pravidla jsou moc jednoduchá. Vezme se kostka a hází se, kdo má větší číslo, bere věc tomu, kdo prohrál. Vzali jsme kompot a na horu jsem ji uchopil do náruče, s tím, že jí vynesu. To se jí líbilo a mě taky, protože se mě držela kolem krku, nohy okolo pasu a rukou jsem si jí přidržoval na píče.

Vešli jsme k nim a ona mi ukázala byt, celkem to šlo, zeptal jsem se, kdy se vrací rodiče, ale mávla rukou, že až po sedmé. Já otvíral kompot a Jituška, jak se jmenovala, našla kostku. Nakrmil jsem jí a sedli si na koberec a já začínal. Padla mi 3 a Jitce 5, sundala mi mikinu, mě padla 6 a jí 4, tak jsem jí sundal ty červené šatičky. Pod nimi měla růžové punčošky a pod nimi kalhotky. Zase jsem házel a měl jsem 2 a Jitce 3. Musel jsem se postavit, rozepnout si pásek a ona mi rozepla knoflík a zip a stáhla mi je ke kotníkům. Házela Jitka a měla 1, mě padla 5. Teď se postavila Jitka a já jí sundal punčošky. Dětské poloprůhledné kalhotky se mnou udělaly své a čůrák mi rostl a rostl, čehož si Jitka všimla a zeptala se, co se to se mnou děje. Nejdřív jsem hodil s tím, že to je součást druhých pravidel.

Padla mi pětka a Jitce 4. Byla celá smutná, že prohrála, tak když jsem jí stáhl kalhotky a vynadíval se dost na tu sladkou malou píču, řekl jsem, že hra pokračuje, ale trochu jinak, že ten kdo vyhraje, může poraženému strčit jakýkoliv kousek svého těla, kamkoliv do jeho těla po dobu pěti minut. Zatleskala ručičkama a hned hodila 6 a já 2. Sundala mi ponožky a já házel a prohrál. Jitka vstala, přišla ke mě a vzala do ručky mýho čuráka, podívala se na mě a zeptala se, na co to mám. „To když se mi někdo líbí, tak poznám, že se mi líbí, tím, že se mi takhle postaví. A pak ho tomu, co se mi líbí strkám sem nebo sem“. A ukázal na kundu a na prdel. „A co se s ním dělá?, „ptala se dál. Ukázal jsem jí, jak se honí a kam všude se může strkat. „A jak mu říkáš? Je to fakt hezký já si s ním chci hrát dýl. Půjč mi ho ještě,“ škemrala. „Ne, pět minut skončilo, tak musíš znova vyhrát, „a házeli jsme a znova vyhrála.

Nadšeně se na něj vrhla a přitiskla si ho na tvář. Pak přetáhla kůžičku a začala po něm jezdit prstíkem. Pořád se zarážela o močovej otvor a chtěla tam strčit prstík. „To sice můžeš, ale musíš ho pořádně naslinit, jinak by mě to bolelo a vstrčil jsem si její prst do pusy a silně naslinil. Trochu jsem jí pomohl, aby se tam líp dostala a už mi ho tam tlačila. Dál jak do půlky tam nešel. Pomalu jsem ho vytáhl a řekl jí, že by za to zasloužil pusinku. Popadla ho oběma ručkama a dala mu velkou pusu. Znova jsme házeli a vyhrál jsem já. Vysadil jsem si jí na stolek, položil na záda, roztáhl jí nohy a pozoroval panenskou píču. Projížděl jsem jí prstem, od poštěváku až k prdeli. Jitka byla spokojená, že se mi líbí a házeli jsme znova. Vyhrála Jitka. Chtěla vědět, jestli se dá něco strkat do prdele. Přitakal jsem a šel se s ní podívat do ložnice rodičů, jestli mají gel. Gel jsem našel a ještě spoustu zajímavích věcí. Vrátili jsme se a já jí namazal rovnou celou ručičku a promázl si prdel. Pak jsem si klekl roztáhnul půlky a řekl Jitce, ať mi dovnitř strčí celou ruku. Cítil jsem její prstíky jak si razí cestu a za chvilku tam byla.

Přišla další hra a já zvítězil. Poučil jsem jí, že je ještě několik dalších pravidel, např: že se může tělo prohranýho olizovat nebo jeho část, že se můžeš koukat na toho druhýho za jakékoliv situace, že musíš udělat cokoliv, co ti výherce zadá, atd. Tak teda jo, souhlasila a házeli jsme a já vyhrál. Nejdřív jsem jí dal vypít spoustu limonády já jí samo vypil ještě víc, pak jsem si lehl na záda a jí si posadil nad obličej. Začal jsem vylizovat to sladký maso a ona se smála, že jí to lochtá i prdel měla sladkou. Znova jsme házeli a já prohrál. Začala si hrát s koulema a když jsem jí objasnil k čemu jsou, začala mi je olizovat a vcucávat do pusy. Znovu jsme losovali a já vyhrál. Sedl jsem si do křesla a jí si posadil obkročmo a zády k sobě. Pak jsem jí bříškem položil na stehna a řekl jí ať si ručičkama roztáhne prdel. Pak jsem vzal gel a namazal jí důkladně obě díry a ukazovák. „Teď se musíš pořádně uvolnit, „řekl jsem jí a začal jí strkat prst do prdele. „Au, to mě bolí, „začala za chvíli naříkat. „Musíš to chvíli vydržet, pak si zvykneš a přestane to, „domlouval jsem jí. Konečně jsem jí ho tam narval, nehejbal jsem s ním, aby si řiťka zvykla, asi po minutě, jsem ho začal vyndavat a znova zastrkávat. „Že už tě to nebolí, že ne?, „zeptal jsem se jí. Zavrtěla hlavou, že už ne. Vyndal jsem ho a začal ho strkat do její píčí. Byla tak rozkošná. Asi po třetině prstu jsem narazil na odpor, kde velmi naříkala, když jsem ho chtěl prorazit.

Znovu jsme hráli a Jitka vyhrála. Začala si znova hrát s koulema, tak jsem jí ještě popsal vystřik mrdky. Řekla, že to chce vidět, ať to udělám. Sotva jsem začal, ozval se zvonek. Lekl jsem se, že se rodiče vrátili dřív, ale Jitka mě uklidnila, že to jso kámoši z ulice. A chtěla jim říct, že nemá čas. Zadržel jsem jí a řekl jí, ať je naopak pozve se naučit novou hru. Za chvíli se vřitila banda asi šesti otrhanců ve věku od 9 do 12, z toho 3 kluci a 3 holky. Všichni byli ze mě zaražení, hlavně protože jsem byl nahatej. Jitka to vyřešila. Začínáme hrát znova a už se oblíkala. Vysvětlil jsem jim pravidla hry, která jsou jednoduchá, s tím rozdílem, že výherce si určuje kohokoliv. Začali jsme házet, vyhrál ten nejstarsí z bandy a ukázal na pěknou, asi 11 letou žábu, která stála za hřích.

Ta si sundala tričko pod kterým měla tílko a pod ním plochou hruď s dvěma hráškama. Další hra a vyhrála prostřední holka. Ukázala na svého vrstevníka a ten sundal jedinou věc na sobě a to kraťasy a zůstal nahej. Stydlivě si zakrýval holýho čuráka. Příští hru vyhrála Jitka, tak mi nezbývalo než odložit košili. Nová hra a znovu vyhrál nejstarší kluk. Opět ukázal na svojí vyvolenou a ta si musela sundat tílko. Všichni ji zvědavě očumovali, mě nevyjímaje. Tentokrát vyhrál nejmladší klučina a ukázal na mě. Stoupl jsem si, aby mi mohl sundat kalhota a on musel ke mě a sundal mi je. Nejhorší bylo, že jak mi rozepnul knoflík a zip a trochu mi je stáhnul, tak jsem mu s ním div nevyšlehl oko. Teď se pozornost obrátila na mě. Teď vyhrála nejstarší a ukázala na svého kavalíra. Vstala a sundala mu tričko. Teď jsem vyhrál já. Mrkl jsem spiklenecky na Jitku, ať se nezlobí a ukázal na nejstaršího, šel k němu, klekl jsem si a stáhl jsem mu ty kraťasy tak, že jsem mu je stahoval v rozkroku a ne po stranách a zároveň mu ho trochu pohonil. Takže další naháč. Teď vyhrála nejmladší holka, mohlo jí být asi osm, šla k nejstarší a začala jí stahovat tepláky. Celá zčervenala a její kalhotky přitahovaly můj zrak. Teď vyhrála Jitka a šla k prostřední a sundala jí šatičky a byla taky v kalhotkách. Další hra byla určena mě. Vstal jsem, šel k Jitce a stáhl jí šaty. Potvora, nevzala si pod ně vůbec nic. Další hra a vyhrává nejstarší, jde k nejmladší a stahuje jí triko, pod kterým nic nemá. Další hra a vyhrává prosřední kluk. Vstává, jde ke své vrstevnici a sundavá jí kalhotky jako já, ale trvá mu to dýl.

Hra rychle běží a já jsem další vítěz, jdu k nejmladší a stahuju jí tepláky. Hmatem zkoumám, jestli má kalhotky, ale když jí konečně po pořádným prohmatání kundy ty tepláky stahuji, vidíme, že je nahatá. Další hru vyhrává nejstarší holka. Jde k nejmladšímu klukovi a stahuje mu tepláky, pod nimi má slípky. Další hru vyhrává nejstarší kluk, vítězoslavně kráčí ke své krásce a už se jí hrabe mezi nohama, ale ty kalhotky mu nějak nejdou dolů. Dívčinu polévá červená barva a poslední hod tohoto kola a vyhrává Jitka, jde k nejmladšímu a strhuje mu ty slípky. Vstanu a s pevně napnutým čurákem se ozvu:“Takže ukončili jsme první kolo a zahajuji druhé. Vítěz může vybrat kohokoliv a svůj kus těla zasunout kamkoliv se mu zlíbí do těla, které si sám vybral, mimo pohlavního styku. Takže zahajuji TEĎ“.

Vyhrál nejmladší klučina a ukazuje na prostřední holku. Jde k ní, zastaví se před jejím křeslem a neví co má dělat. Vstávám a jdu mu na pomoc. Obcházím křeslo zezadu a jemu říkám, aby si před něj klekl. Pak beru prostřední a položím jí na záda, aby jí prdel koukala s okrajem křesla a roztahuji jí nohy a vysvětluji všem, že můžou cokoliv a s kýmkoliv. Hlavně musíte mazat. Bez toho to bolí a sleduji jak jí s respektem projíždí po píče.

Další kolo vyhrává nejstarší holka. Chvíli váhá a pak jde ke mě, kleká si přede mnou a celá rudá ho bere opatrně do ruky, opět vše vysvětuji a naštěstí vyhrávám já. Oplácím svojí poslední návštěvu a klekám si před nejstarší. Posouvám si jí podle sebe, nohy si dávám na ramena, všichni mě pozorně sledují. Já si prohlížím tu sladkou kundu a hladím ji a začínám jí líbat. Postupně jí roztahuji pysky a rozlízávám ten zázrak. Ona má oči zavřené a dělá, že se jí to netýká, ale já dobře cítím jak to s ní škube. Postupně jí vylížu od prdele až na poštěvák. Když končím zčíná nová hra a vyhrává Jitka, Jde ke mě, Všichni zase kolem nás a pozorují, jak mi strčí zápěstí do prdele nebo prst do kokota.

Hra pokračuje a vítězí nejmladší holčina suveréně jde ke svýmu, kleká si před něj a už mu olizuje koule a čuráka. Další kolo se opět obrátilo na mě, jdu k nejstaršímu klukovi. Roztahuji mu nohy a geluji mu prdel a sobě dva prsty a už mu je tam cpu. Chce bejt hrdina, tak ani necekne, trošku mu jí roztrhnu a pak beru jeho čuráka, chvílí ho olizuji, pak mu přetahuji kůžičku a vsávám do pusy. Trochu si s ním hraju a cítím, že mu stoupá. Přidám na intenzitě a po chvilce už honím pěknej klacek. Ale hra běží a vyhrává prostřední kučina jde ke své vrstevnici, kleká si a bez nějakých problémů se tvrdě vrhá na problém a za chvíli už holčička taje a spokojeně vrní. Další vítěz je nejstarší. Konečně se dostává ke kundě své vyvolené a taky ji líže se vší vervou. Další kolo vyhrává prostřední holka a jde ke mě. Ten její je zklamanej, ale když chce pořádnýho čuráka, tak co naděláš. Statečně mi kouří péro.

A vyhlašuji poslední kolo, které naštěstí vyhrávám. Jdu k Jitušce, beru si jí na klín a tak různě jí lížu. Pak vezmu silnější svíčku, nageluji jí a pomalu jí to zasunu do prdele, aby se jí trocha roztáhla a vyhlašuji třetí kolo, že vítěz muže přikázat cokoliv komukoliv bez výjímky a začínám házet. Kolo vyhrává nejmladší holka a chce abych si ho vyhonil, slibuji, ale až na závěr. Nové kolo a vyhrává nejstarší. S ůsměven kejvá na tu svojí a ta pomalu přichází. On vstává a pouští ji lehnout si a chce jí omrdat, ale bohužel mu vystříkl dřív, než se mu to povedlo. Další kolo vyhrávám já. Vstávám a jdu k tý jeho. Ona leží na zádech, ale já jí přetáčím na břicho, chytám v pase a nadzdvihnu ji, až mám obě vyšpulený díry před svým čurákem. Jitka mi podává gel a já jí mažu obě díry a nejdřív jí ho strčím do prdele. Přitlačím víc a víc a najednou se ozve vykřik bolesti a už ho tam mám. Chvíli jí tu díru protahuji, pak ho vyndám a odpaním jí píču. Musím se ovládat nebo se hned vystříknu. Jsme samá krev, tak jí zase obrátím a narvu jí ho do držky až se dusí, po chvíli ho vyndám a je další kolo.

To vyhrává prostřední kluk. Kejvá na mě a já si před něj klekám. Mám mu ho kouřit. Vsaju mu ho do huby a dělám co umím. Cítím jak roste a tak kouřím ze všech sil. Konečně se mu postavil, všichni si ho prohlíží, pak mi pokyne, abych se otočil a chce mi ho tam narvat. Mám ji uvolněnou tak se tam dostává lehce.

Další kolo vyhrává Jitka. Prohlašuje, že chce chcát a jde si pro mě. Vede si mě do koupelny tam si lehám na dno vany ona se nade mnou rozkročí podřepne a už mi chčije do držky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *