Bigbítový autobus II.

Tento příběh se odehrál asi po třech měsících. Ty tři měsíce jsem byl hodný, protože jsem se zamiloval. No a jak už to bývá tak to mou první lásku přestalo po třech měsících bavit a dala mi kopačky. Já jsem z toho byl smutný, ale za pár hodin jsem se z toho dostal úplně.

Ten den se mi na bigbít moc nechtělo, ale musel jsem, a tak v obvyklý čas na obvyklém místě mne vyzvedli mí kolegové s autobusem a jelo se. V autobusu už kolovala nějaká flaška z minulé akce a tak jsem si přihnul na bol. Po chvilce cesty jsme byli na místě a začali tahat bedny do sálu a stavět aparát. Pak rychle na pivčo a jde se hrát. Tenkrát jsem nebyl už jen bedňák ale osvětlovač.

Po deváté večer se sál pomalu zaplnil a já tam potkal svou kámošku. Jmenovala se Pavla. Znali jsme se z hospůdky kam jsem často chodíval. Ona tam chodila s partou ve které měla taky svýho miláčka, ale ten zrovinka musel do zelenýho. A tak Pavla zůstala sama.

Tehdy jí bylo asi 15 a vypadala tak nevinně a přitom byla tak svůdná. „Nu což,“ říkal jsem si: „zaútočím.“ Věděl jsem totiž že když má Pavla vypito tak je nadržená. Hned co jsme se potkali a prohodili pár zdvořilostních slov pozval jsem ji k výčepu na kalíšek. Ale to už končila přestávka a jelo se dál. Já musel ke světlům a Pavla se někde ztratila v davu. Celou sérii jsem přemýšlel jak jí dostat.

„Už to mám !!“ Světla nechám tomu novýmu bedňákovi, bude celej šťastnej a já budu mít čas na Pavlu. O další pauze jsem si jí našel, stihla už pár dalších štamprlí a byla celkem vláčná. Při dalším přípitku jsem navrhnul pusu. Našpulila tlamičku a já se nestačil divit. Naše jazyky se proplétaly v prvním francouzáku. Neváhal jsem a lehce jí přejel přes tričko. „Juuuu nemá ani podprdu!“

No Pavla měla malý kozičky, ale zato ten tvar a pevnost. UMMMM! A další trumf do mých rozehraných karet. Začala sada ploužáků. Hned jsem jí vyzval k tanci. Po chvilce jsme se zase do sebe zakousli a moje ruce se vydaly na průzkum jejího těla. Prvně přes šaty a pak…

Chvilku jsem jí hladil přes tričko na kozičkách a cítil jak její bradavky napínají látku. Pavle se to zjevně líbilo a přitiskla se blíž. Zajel jsem jí pod tričko a začal masírovat její prsa. Pavla se začala celá třást vzrušením. Tak jsem jí zasadil definitivní ránu když jsem rychle rozepnul zip u jejích kalhot a pohladil její broskvičku přes kalhotky. Ty už pomalu vlhly. Mezi tím ale skupina dohrála sadu a následovala další přestávka. Pavla zmizela. Asi na WC, já šel za řidičem a zpěvákem v jedné osobě pro klíče od busu.

Neodpustil si větu: „Tak cos ulovil?“ „Joo viděl jsem ji. Dobrej kus.“ „Co, myslíš že se budu tahat s nějakou čůzou.“ A seběhl jsem z podia a začal hledat svou dnešní princeznu.

Našel jsem jí samozřejmě u výčepu. Jak jinak. Přisedl jsem si a posadil si jí na klín. Chvilku jsme klábosili a já využíval toho, že si ani nezakasala tričko a šátral ručkou po jejích kozičkách. Po chvilce jsem to už nevydržel s strčil jí pod tričko celou hlavu a začal sát bradavky. To jí rozpálilo do běla.

Navrhnul jsem malou procházku s čímž samozřejmě souhlasila. Autobus stál hned vedle sálu. Chvilku jsme se líbali před sálem a já jí stále rozpaloval tentokrát moje prstíky přejížděly čárečku od prcinky až k poštěváčkovi. Pavla mne strhla k zemi. Chvilku jsem jí šoustal prstem a Pavla celá blažená jen vrněla. Její erotické a alkoholové opojení s ní dělalo své. Začala mne svlíkat. „Ne, Ne Patko. Půjdem radši do autobusu?“ „Dobře.“

Otevřel jsem dveře a hup byli jsme tam. No nebylo to tak hned. Pavla měla problém přelézt motor. Chytil jsem jí v rozkroku a táhl jí k sobě. Zaujal jsem pozici na zadním sedáku a začal Patku svlíkat. Jen co jsem spatřil její kozičky zatajil se mi dech a hned jsem je začal opracovávat jazýčkem. Její mladistvé bradavky na maličkých dvorcích stály jako dva hroty. Cestoval jsem níž k pupíčku a lízal jí bříško a pomalu rozepínal rifle.

Pomaličku jsem jí začal ty rifle stahovat, ale dal jsem si záležet tak abych nestáhnul i kalhotky. Bylo to nádherné. Její mladistvé tělo svítilo do šera letního večera. Byla tam jak malá školačka v květovaných kalhotkách, které měly dole už vlhkou skvrnu. To mne tak rajcovalo. Líbal jsem jí na stehnech a hladil jí přes kalhotky, které jsem pomaličku stahoval ke kolenům. Pavlínka měla krásnou buchtičku jen pár chloupků nahoře a po stranách. A jak voněla mládím. Kleknul jsem si na zem a začal s nekonečným lízáním. Její hrášek se nalíval do obří velikosti a v mých slipech to taky vřelo. Cucal jsem její klitoris a dělal jí to prstem. Pavla se zmítala rozkoší a pomalu na ní šlo první číslo. Vtom se ale zarazila a odstrčila mne.

„Počkej teď já.“ A začala mi stahovat rifle i se slipama. Můj pták okamžitě vystřelil proti její tváři. Než jsem se jí stačil zeptat: „Kouříš?“ začala sát můj žalud jako by to byla vanilková zmrzlina. Po chvilince začala kouřit jako divá, ale to nebylo moc fajn, protože byla už připitá a neměla tolik citu. Sem tam zavadila zubama. Znáte to ne?.

Patko pojď roztáhni nohy. Ochotně ustoupila a lehla si na sedáky s roztaženýma nohama, její mírně ochmířená broskvička čekala na pokoření. Natáhl jsem si kondom a zavedl svůj kůl na kraj její jeskyňky. Pomalu jsem začal vcházet do horkého otvůrku. Patka byla sice hodně rozrajcovaná a mokrá, ale dost úzká pro mého ptáka a tak jsem narazil na odpor. Pavlu to zřejmě bolelo, ale nic naplat musel jsem přirazit. Pavla vyjekla a já taky. Počkal jsem až se její vagína přizpůsobí mým rozměrům a začal jí píglovat. Ochotně vycházela mým pohybům vstříc. Přirážela jak divá. Věděla jak na to, aby se pěkně udělala. Když se prohnula jak luk, věděl jsem že to má za sebou a cukání v mém ptákovi dávalo vědět, že stačí troška a bude to.

Vytáhnul jsem ho, sundal šprcku a začal stříkat na její bříško. Labužnicky si začala mé sperma roztírat prstem po těle. Chvilku jsme tam leželi vysílením. A možná jsme chvilku i usnuli. Bigbít mezi tím už skončil a bedňáci se začali dobývat do autobusu. Rychle jsme se oblékli a vypadli. Pavla se trošku motala z alkoholového opojení a tak byl čerstvý vzduch zcela na místě.

Když jsme zašli za sál odběhla Pavla za rožek čůrat, ale nějak nemohla ustát v dřepu, a tak jsem jí musel pomoct s rovnováhou. Tahle věc mne rozrajcovala znova a jak jsem viděl ten proud moči vytékající z jejího nitra začal jsem jí jemně honit poštěváčka. Pavlu to rajcovalo taky a proto jsme v této poloze setrvali trošku déle. Jen co se vychcala tak se ješte udělala podruhé. Odešli jsme do sálu, kde už bylo jen pár opilých trosek. Pavla si sedla k muzikantům do šatny a usnula. Já jsem musel chvilku pomáhat s balením aparátů. Pavla na nás čekala protože se neměla jak dostat domů.

Při cestě zpátky mi seděla Pavla na klíně a já pro změnu měl celou cestu prsty v jejím klíně. A tak končí další z příběhu bigbítového autobusu. Pavlu jsem vídával často na zábavách a později dokonce s kočárkem. Dnes už ani nevím jak vypadá ale bude z ní určitě statná mamina a hlavně ten kdo jí opracovává dnes je určitě spokojen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *