Rodina Novotných I.

Rodina Novotných byla běžná rodina jako káždá jiná. Změna nastala zcela nečekaně. Vše začalo tím, že se jejich dcera Jarmila rozešla se svým přítelem. Ve stejný den se rozešel i její bratr Martin s přítelkyní. Oba chodili týden jako bez duše a rodiče nevěděli jak jim mají pomoci.

Po týdnu se večer oba sourozenci vykoupali a šli do Jarmily pokoje. Tu rozchod vzal viditelně více než jejího bratra. Rodiče měli o své děti obavy. Zašli k jejich pokoji a opatrně zaklepali. Nikdo se neozýval. Otevřeli dveře a za nimi se jim naskytl velmi vzrušující pohled.

Jakmile byli Jarmila s Martinem v jejím pokoji, tak se Jarmila stulila do jeho náruče. Martin jí začal hladit jako svoji sestru. Náhodou přejel po sestřině holé prdelce. Měla na sobě jen slabou noční košili a tak mohl cítit její teplo. Od kundičky rozhodně pěkné teplo ucítil. Přesně jako když hladil svoji přítelkyni. Neváhal ani chvilku a zajel rukou nížeji. Nadzvedl sestřinu noční košili a zajel pod ni. Jarmila ani trochu proti Martinovo chování neprotestovala. Právě naopak. Dotyky jí moc scházely. Milování zbožňovala, chtěla ho každý den, klidně i několikrát.

Ani jednoho ze sourozenců neodradila skutečnost, že jsou si bratrem a sestrou. Kdepak. Teď byli mužem a ženou. Velmi nadrženým mužem a velmi nadrženou ženou. Martin zajel rukou na Jarmily tvrdou prdelku a pomalounku ji hladil. Jarmila blaženě vzdychala. Martin neváhal ani chvilku a zajel mezi půlky a prstem nahmatal vchod do Jarmily prdelky. Jarmila blaženě zavzdychala. To ho ještě více povzbudilo. Prstem pokračoval dále a zajel na Jarmilino promáčenou kundičku. Pokračoval ještě kousek dále a nahmatal poštěváček a lehce ho pohladil. Jarmila vykřikla při nečekaném přívalu rozkoše. Martin jí začal kundičku ještě více dráždit. Jarmila se ho pevně chytila a plně si vychutnávala tu skvělou rozkoš. Takhle jí to nedělal ani její poslední přítel, a ten byl docela šikovný. Už teď se těšila co s ní bude bratr provádět dále.

Martin, jako by četl její myšlenky. Chvilku jí ještě dráždil prsty. Kousíček před orgasmem přestal a svlékl jí noční košili. Vykoukly ven Jarmily tvrdé kozičky. Bradavky trčely a přímo říkaly, aby je Martin důkladně ochutnal. On tak ihned učinil s velkou chutí. Jarmila se dostala opět do nového ráje slasti. Pomalounku jí olizoval tvrdé hroty koziček a bral mezi zuby. Sál je a okusoval, cucal a oštipoval. Vše se Jarmile moc líbilo a dávala to Martinovi hlasitě najevo.

Jarmila si už myslela, že přijde první orgasmus. Bratr byl, ale jiného názoru. Opět přerušil sestřino dráždění a položil ji na její velkou postel. Jarmila roztáhla nohy do šíře a nabídla mu svoji hladce vyholenou kundičku. Sama si vzala do rukou kozičky a prsty dráždila bradavky.

Martin nelenil ani chvilku a sklonil hlavu mezi sestřiny nohy. Kundička byla krásně mokrá a voněla vzrušením. Martin jí ihned jazykem celou projel od prdelky po poštěváček. Na poštěváčku zůstal a začal ho důkladně dráždit. Pomalu se zvětšoval a zvětšoval. Jarmila se začala chvět rozkoší a blaženě sténat. Vše dostoupilo vrcholu když do kundičky Martin zasunul jeden prst. Jarmila vykřikla rozkoší a sevřela Martinovu hlavu mezi stehna. Vychutnávala si orgasmus do posledního záchvěvu. Bratr chtěl v jejím vylizování ještě pokračovat. Sestřina kundička mu moc chutnala a chtěl si na ní pochutnávat i nadále. Jarmila ho, ale zarazila: „To už stačí, bratříčku. Už takhle jsem nadržená na tvého ptáka, že bych ho chtěla do kundičky hned.“ „Co ti v tom brání?“ „Jenom trocha oblečení a pak ho chci mít v puse. Kouření ptáků mám moc ráda.“ „Já zase hrozně rád vylizuji kundičky.“ „To bylo poznat. Takhle skvěle vylízanou kundičku jsem snad ještě nikdy neměla.“ „Opravdu?“ „O tom nepochybuj. Teď ti ukážu neméně skvělou kuřbu!“ Jarmila se nedočkavě vrhla na oblečení bráchy a během chvilky ho svlékla.

„Tedy! Máš moc pěkného čuráka! To je prostě pořádný pták! Nemám ráda malé ptáky! Chci pořádného a výkonného!“ „Tady ho máš. Kdyby jsi tolik neřečnila, tak už ho můžeš zpracovávat!“ „Už jsem zticha.“

Skutečně. Jarmila přestala mluvit a zaměstnala pusu lepší činností. Kuřbou Martinova čuráka. Právě v okamžiku kdy měla Jarmila plně v práci bratrova čuráka, se v pokoji objevili rodiče. Ani jeden ze sourozenců jejich přítomnost viditelně nezaregistroval. Oba byli plně oddáni jeden druhému. Oba rodiče byli z počínání svých ratolestí zpočátku velmi překvapeni a šokováni. Jejich slušná dítka a co to prováděla. Nebyli schopni slova a toho rozhodlo o jejich dalším osudu. Jejich manželství docela skřípalo a v sexu zvlášť. Nemilovali se už nějaký měsíc. Při pozorování kuřby začalo na oba působit vzrušení.

Franta vzal manželky kozičky do rukou a pořádně je zmáčknul. Ta jen blaženě zavzdychala. Jednou rukou jí mačkal kozičky a druhou nekompromisně zamířil do jejího klína. Zajel rovnou pod tepláky a kalhotky, na její vzrušením promáčenou kundičku. „Pojďme do ložnice. Přece je nebudeme rušit,“ navrhl manželce. Tan jen pokývala hlavou. Chvilku se ještě nechala osahávat a přitom pozorovala synovo čuráka. Představovala si jak je místo dcery a má ho v práci. Ta představa ji strašně vzrušila. Manželovo čurák vypadal, že má také na ní chuť, tak dnes musí nahradit synovo. Petru ani trochu neodradilo, že má chuť na vlastního syna. Spíše jí ta představa ještě více vzrušila. Potichu zavřeli dveře a rychle šli do své ložnice.

„Víš o tom, že nás před chvilkou pozorovali rodiče?“ zeptal se Martin Jarmily. „Jak bych to mohla vědět? Celou dobu jsem měla v práci tvého krasavce! Viděli tě?“ „Asi ne. Řekl bych, že je ten pohled musel pěkně vzrušit. Táta osahával mámu na kozách a zajel jí na kundičku. Viditelně jí to dělalo dobře. Určitě si to teď rozdávají v ložnici.“ „To by bylo vzrušující si to rozdat v pěkné čtyřce,“ zasnila se Jarmila. „Možná jindy. Mami se docela zálibně dívala na mého macka. Otci určitě neunikla tvoje šikovná pusinka.“ „Má ho tak velkého jako ty?“ zeptala se Jarmila. Přitom bratrovi pomalu honila čuráka. „Nevím. Myslím si, že to brzy zjistíš.“ „Už se těším. Viděl si matčino kundičku?“ „Ne. Také se, ale na ní moc těším.“ „Ty na ní máš také chuť, co?“ „O tom nepochybuj ani vteřinku.“ „Také tě to vzrušuje, že jsme sourozenci?“ „Přesně tak, ségra. Teď tě ještě pořádně protáhnu kundičku.“ „A prdelky také šukáš? „Ty to máš do ní ráda?“ „Když to s ním budeš umět. Tak budeš vítán.“ „O tom nepochybuj, že to s ním umími v prdelce.“ „Konec řečnění a pojď o mě! Ty můj skvělý bratříčku! Pořádně svoji nadrženou sestru ošukej!“

Jarmila se blaženě rozvalila na postel a roztáhla nohy do šíře. Pohladila si kundičku a rukou pokynula bratrovi, aby do ní šel. Martin jí chvilku dráždil vchod do kundičky a chtěl jí ještě zlobit než do ní vstoupí. Sestra, ale byla zcela jiného názoru. Rukama ho chytila kolem boků a přitáhla si ho k sobě. Najednou ho do sebe dostala plnou délkou. Přesně jak to měla ráda. Martin se na ni položil a ústa se spojila do vášnivého francouzského polibku. Pomalounku přirážel. Jarmila blaženě vzdychala a hladila ho rukama po zádech a prdelce. Zvedl se více nad ní a umožnil jí dělat si více se svým tělem co sama uzná za vhodné. Jarmila se v pase nadzvedla a nechala se důkladně šukat.

„Brácho, jsi prostě skvělý! Takovou krásnou šukačkuuuuuuu….“ více už Jarmila nestačila říct. Tělem jí projel první záchvěv silného orgasmu. Blaženě oddychovala a sténala rozkoší. „Božínkuuu, to je krásňoučký! Ty jsi můj sameček! Dělej mi to ještě více a více! Teď do prdelky. Kundičku necháme chvilku odpočinout.“

Martin opatrně vyjel z rozdělané sestry. Jarmila se otočila a klekla si na všechny čtyři. Smyslně na něj vyšpulila prdelku. Sklonil k ní hlavu a začal jí jazykem důkladně vylizovat. Dvěma prsty zajel do promáčené Jarmiliny kundičky a pomalounku jí projížděl. Jednou rukou rozevřel sestřino půlky a vlhkými prsty zajel mezi ně. Jarmila překvapeně vyhekla. Nečekala rovnou dva prsty najednou. Nijak proti nim však neprotestovala a plně si vychutnávala jak do ní Martin vniká. Když byl spokojen s přípravou prdelky, přistoupil k Jarmile a zajel jí do kundičky čurákem. Chvilku v ní jezdil a pak ho přendal na okraj prdelky. Pomalounku zatlačoval žalud dovnitř. Bezprostředně ho následoval i zbytek čuráka. Jarmila byla opřená o pelest postel a vychutnávala si každý centimetr Martina.

Jarmily prdelka byla pro Martina docela těsná. Jenom zpočátku. Pomalounku do ní vstupoval a jemně přirážel. Prdelka se zanedlouho přizpůsobila a on v ní mohl klouzat stejně snadno jako před chvilkou v kundičce. „Máš moc přítulnou prdelku.“ „Já vím. Moc krásně ji šukáš! Je tak dále. Jsi můj šikovný bratříček.“ „A tvůj šikovný bratříček bude během chvilky hotový!“ ¨Ještě malou chvilku vydržžžžž…“

Po Jarmily análním orgasmu následoval první Martinův výstřik. Jarmila se položila na postel a tak sjela z jeho čuráka. Další dávky horkého semene jí padaly na záda. Blaženě vzdychala a prožívala fantastickou rozkoš. Když přestala semeno dopadat, zvedla se a sedla si k Martinovo lehce povadlému čurákovi. Nezdržovala a ihned jí zmizel v pusince. Cucala a sála ho jak divoká. Martin už jí chtěl zastavit, aby mohl do ní vstoupit. Jarmila byla opačného názoru. Jeho čuráka měla pevně v ruce a pusince. Teď chtěla semeno do pusinky a tam ho také dostane.

Netrvalo jí to dlouho a měla pusinku plnou dalších dávek Martinova chutného nektaru. Ještě dlouho s Martinovo čurákem hrála než ho pustila a Martin si mohl lehnout vedle ní. Přesto ho stále hladila. „Takovou krásnou šukačku jsem snad ještě nezažila.“ „Nepovídej.“ „Opravdu! Jednak jsi mě vzrušil tím, že jsi muže, ale také tím, že jsi můj bratr. Nevím co mě vzrušovalo více. Doufám, že to nebylo naposledy!“ „O tom nemusíš ani chvilku pochybovat. Přece nebudu hledat nějakou jinou samičku v okolí, když mám doma jednu tak pěkně nadrženou doma.“ „A co matka? Tu by jsi určitě rád přefiknul klidně třeba hned.“ „To ano. A ty by jsi zase s chutí ochutnala otcovo čuráka.“ „O tom nepochybuj. Určitě bude stejně šikovný jako jsi ty!“ zasnila se Jarmila. Sourozenci se políbili a Martin odešel do svého pokoje.

Mezitím v ložnici jejich rodičů probíhala pěkná šukačka….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *