Poprvé

Přišli za mnou rodiče, měl by jsi si vyzkoušet pohlavní styk. Řekl jsem proč ne, ale s kým. Se sestrou je jí už 12 a mělo by ji to taky zajímat. Připravíme to na dnešek večer.

Když se sestra koupala, tak mě také pozvali do vany, vykoupej se a pak běž do pokojíku, zavoláme tě. Slyšel jsem jak volají sestru, jdi na záchod, slyšel jsem jak čurá. Pak vyšla ven. Řekli přičapni si.

Jau, co to mami děláš? Desinfekci, tak teď zvedni tričko. Au, proč mi potom tak naběhli bradavky? Aby jste to měli snažší, už jsem tě tím trochu vydráždila, šáhni si na fifinku jak jsi vlhká. Tak teď se svlékni úplně a ukaž zadek. Tak jdi do pokoje a zavři dveře.

Zavolali mě, šáhla mi do trenek, zasyčel jsem bolestí a úd mi ztvrdnul a začal vypouštět kapičky lásky, potom mi omyli zadek a zavedli za sestrou. Ta se přede mnou trochu styděla a krčila se v koutku a zakrývala pohlaví.

Mamka jí říkala ať si lehne a uvolní se, roztáhne nohy. Taťka ji za ně chytil, mamina jí natáhla ruce dozadu a přidržela. Řekli ať si na ni opatrně lehnu, potom taťka chytil můj úd a opatrně ho zavedl na kraj zavlhlé a rudé štěrbinky. Chytili sestru pevněji a řekli zatlač.

Když jsem začal tlačit, tak to bylo velmi příjemné a zezačátku se to líbilo i sestře, ale jak jsem se dostal k bláně, tak sebou trochu cukla a já ji protrhnul, měla v očích slzy, když jsem začal nekontrolovanými stahy vypuzovat semeno do její zkrvavené jeskyňky. Potom nás rodiče oba utřeli a řekli, že jsme muž a žena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *