Rodina Novotných V.

Při snídani to u Novotných vypadalo jako při jakékoliv jiné v sobotu. Ani jeden nenaznačil, že by se snad něco v noci a ráno dělo. Vydrželo to, ale jenom malou chvilku.

Maminka už to nemohla vydržet a rukou zajel synovi na poklopec. Ten překvapeně zalapal po dechu. Otočil se na maminku. Ta si špičkou jazyka olízla rty a dále mu hladila čuráka. Manželovi s dcerou to neuniklo. Ani jim to nevadilo. Tatínek už měl také ruku v dceřině klíně. Tam kde čekal kalhotky byla pěkně mokrá kundička. Už to vypadalo na pěkné rodinné orgie, když zazvonil zvonek. Ani jednomu se z nich nechtělo. Nakonec se neochotně zvedl tatínek a šel se podívat kdo je ruší.

Jen co tatínek odešel, Jarmila povídá: „Pojedu s tatím nakoupit. Co vy na to?“ „Já nic nenamítám,“ odpověděla maminka. „Ani se ti nedivím, mami. Brácha to s ním moc dobře umí.“ „To doufám. Tvůj otec je také pěkný šikula.“ „To už jsem poznala před chvilkou. Kdyby se neozval ten zvonek, tak se během chvilky krásně udělám.“

Akorát přišel otec: „To byl soused. Potřeboval půjčit nějaké klíče.“ Přistoupila k němu dcera. Klidně mu rukou zajela na čuráka a povídá: „Pojedeme spolu nakoupit?“ Chvilku byl z jejího chování překvapen, ale jen maličkou chvilku. „Proč ne.“ „Jdu se převléknout do něčeho pohodlného.“ Tatínek také odešel. Velmi dobře věděl co se bude v kuchyni zanedlouho odehrávat.

Sotva se zaklaply dveře do kuchyně už byla maminka na zemi a nedočkavě vybalovala synovo čuráka. „To je mi, ale spěchu. Však si s ním ještě pohraješ dostatečně mami.“ Ta na jeho povídání nic neříkala. Ani nemohla. Pusu měla zcela zaplněnu jeho žaludem. Olizovala a sála ho jako o život. Mezitím se Jarmila převlékala. Její tatínek už byl dávno připraven a ona nikde. Moc se těšil až ochutná její kundičku. Otevřel dveře a za nimi ji ihned uviděl. Samozřejmě, že uviděl dceru, ale hlavně na něj koukala její kundička. Dcera si s ní pomalounku hrála.

„Už jsem myslela, že se budu muset zvednout a jít za tebouuuu. Tatínku, ty jsi zvíře. Nezajedeme na jedno šikovné místečko v lese? Tam to mám nejraději.“ „Proč ne tady?“ „V kuchyni určitě už šuká brácha mámu a tak je zatím nebudeme rušit. Na tom místečku v lese jsem přišla o panenství a tak tam chci poprvé ochutnat tvého čuráka.“ Jako na potvrzení svých slov mu pohladila poklopec.

„Proč ne.“ Tatínek se neochotně zvedl ze země. Přeci jen bylo mu daleko příjemněji mezi dceřino nohami než teď vedle ní stát. Čurák hrozil, že mu snad ihned praskne vzrušením. Jarmila si oblékla jen malé přiléhavé tričko a malinkou minisukni. S prádlem se ani nezdržovala. Zbytečně by se jí pletlo. Během pěti minutu byli spolu v lese. Jarmila rychle rozhodila deku a klekla si na ni. Tatínek k ní přišel a nechal ji, aby si s ním dělala co sama uzná za vhodné.

Dceruška se velmi činila. S tatínkovo tvrdoucím čurákem si důkladně pohrála. Co jí sám umožnil, protože už byl silně vzrušený a rozrajcovaný vylizování dceřiny kundičky. Jarmila olízala žalud a rychle ho pokouřila a měla pusu plnou tatínkova horkého nektaru. V dráždění pokračovala dokud z čuráka neproudila jenom jedna kapička tak chutného semene.

„Mňam. To byla skvělá pochoutka,“ libovala si dceruška a rychle se svlékala. Pohodlně se položila na deku a roztáhla nohy do šíře. „Teď mě můžeš důkladně ochutnat,“ a nabídla se tatínkovi. Ten neváhal ani malou chviličku. Svlékl se do naha a sklonil se k dceřino roztouženému tělu. Na kundičku měl velkou chuť, stejnou, ale měl i na její rozkošné kozičky. Ty dostaly na chvilku přednost. Jarmilka nijak slůvkem neprotestovala a vychutnávala si tatínkovo skvělé dráždění. Ruce si dala pod hlavu a nechala se důkladně rozdráždit.

Tatínka velmi vzrušilo její vyholené podpaždí. Prolíznul ho jazykem a pak se vrátil na kozičky. Jen chvilku byl na kozičkách. Jen je důkladně olízl a ocucal. Pak pokračoval k dceřině roztouženému klínu. Nohy si dal ze stran dcery hlavy a hlavu zabořil do jejího klína. V tom okamžiku se jeho čurák dotkl dcery pusinky. Ta neváhala a vzala ho do ruky a důkladně pohonila. Přitom ho ještě olizovala a krásně sála. Mezitím jí tatínek důkladně vylizoval promáčenou kundičku a prstem jí šukal až z toho Jarmila doslova šílela rozkoší. Už chtěla tatínka zarazit, aby ji došukal čurákem, ale ani to nestačila říct a tělem jí projel první záchvěv skvostného orgasmu. Ještě, že v ten okamžik neměla v puse čuráka, to by ho snad i zranila. Tak mohla svoji rozkoš pohodlně vykřičet do celého lesa. A byl to křik velmi hlasitý.

Tatínek ohleduplně olizoval okolí dceřino kundičky. „Já chci ještě!“ se ozvalo z rozkošné pusinky dcerušky. Jak by mohl odmítnout takovou žádost. Zvláště když mu tak krásně čuráka vykouřila a ten mu stál jako svíčka. Pln nedočkání zabořit se do ní.

„Chci to zezadu!“ bylo další dceřino přání. Jemu to samozřejmě nijak nevadilo. Právě naopak. Zezadu to měl moc rád. Dceruška už klečela na všech čtyřech a na tatínka smyslně špulila prdelku. Tatínek jí jemně pohladil půlky a prstem přejel po análu. Jarmilka blaženě zavzdychala. „Prdelku mi ošukej!“ „Já jsem to ještě do prdelky nedělal. I když jsem to vždycky chtěl zkusit, ale tvoje matka k tomu měla odpor.“

„Nemusíš mít žádné obavy. Prdelku mám důkladně vyšukanou a krásně v ní můžou muži jezdit. A myslím si, že brácha mámu teď určitě přesvědčuje o tom jak je anální sex rajcovní a vzrušující i pro nás ženy.“

Tatínek, uklidněn slovy dcery, pomalounku začal vstupovat do její anální dírky. Pomalounku, kousek po kousku, mizel jeho čurák uvnitř. Dceři to nečinilo žádné problémy, právě naopak. Velmi se jí to zamlouvalo. Pomalounké vstupování měla nejraději. Když měl čuráka celou délkou v prdelce, pomalounku ji opouštěl. Jenom na kousek a pak opět do ní vstoupil. Přírazy postupně zrychloval a zrychloval. S tím také stoupala hlasitost sténání dcery, která sténala, že to muselo být slyšet hodně daleko. Ani jednoho to moc nezajímalo. Kdepak. Plně se oddali skvělé rozkoši a vychutnávali si spojení těl.

Jarmila se ještě zvládala během tatínkovo skvělé šukačky dráždit prsty na poštěváčku. Její rozkoš stoupala ještě více a více. Najednou došla vrcholu a její tělo se celé zachvělo fantastickou explozí rozkoše. Na vrcholu vzrušení dcery přišel vrchol i pro tatínka. Ten explodoval přímo do dceřino prdelky.

„To je prostě skvostné!“ „Když jsem ti to říkala, tatínku. Já jsem se také skvěle udělala.“ „To jsem rád dceruško. Teď asi pojedeme nakoupit.“ „To by jsme měli. Strašně ráda chodím se semenem v zadničce. Strašně mě to vzrušuje. Jako bych měla čuráka stále v ní.“

Oblékli se a odjeli nakoupit. Byl docela zázrak, že je nikdo nevyrušil. Štěstí někdy přeje.

Co se mezitím odehrávala v kuchyni Novotných? To až příště…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *