S maminkou a sestrou I.

Když mi bylo sedmnáct let, stala se mi tato neuvěřitelná věc. Žil jsem se starší sestrou (19 let) a mou maminkou na předměstí. Otec s námi nežil už od doby, kdy mi bylo 3 roky, téměř jsi ho ani nepamatuji. Jak už to u chlapců v mém věku bývá, vzrůstá nám sexuální žádostivost. A jelikož první objekt, který byl vždy po ruce, byla má sestra, snažil jsem se ji nenápadně sledovat. Párkrát jsem ji viděl jak se sprchuje, a můžu Vám říct, že bylo na co se dívat.

Jednoho večera, když jsem šel spát, procházel jsem kolem koupelny, kde se zrovna koupala má sestra. Dveře byly trochu pootevřené, tak jsem se koukl dovniř. V zrcadle jsem viděl sestru, jak se zrovna utírala ručníkem. Projížděla jím po svých velkých kozičkách, a pak postupovala níž. Když došla až k malému trojúhelníčku černých chloupků, které měla kolem své kundičky, uviděl jsem, že se změnil její pohled. Oči měla najednou nějak skelné, a když si přejela ručníkem mezi nohama, něžně zaskučela. Pak si mne všimla v zrcadle. Čekal jsem, že zabouchne dveře. Moje sestra, ale byla a je pěkná kurvička a provokatérka. Nohu dala na okraj vany. Jedna ruka jí zajela více na kundičku a druhá dráždila pěkné kozičky. Viděl jsem jak jí prst kmitá na kundičce jako šílený.

Čurák mi v kalhotech stál jak svíčka a přímo hořel po explozi. Dodal jsem si odvahy a vytáhl ho ven. Sestra se při pohledu na něj začala olizovat jak mlsná kočka. Přitom se nepřestávala dráždit. Byl jsem tak vzrušený, že mi stačila jen chvilka pozorování masturbace sestry a už semeno letělo na dlaždičky. Sestra se udělala chvilku po mě. Postavila se na podlahu a jako bohyně šla ke mě. Čekal jsem co se bude dít dále. Sestra už byla těsně u mě. Místo, aby jsme pokračovali v mazlení, tak prostě zavřela dveře. Jenom řekla: „Pokračování příště.“

Chtěl jsem jít za ní dovnitř, ale zamkla se. Bohužel se akorát vracela maminka. Rychle jsem osušil čuráka a upravil se. Od první společné onanie jsme se sestrou jich měli celou řadu. Ani jednou jsme se vzájemně nedotkli.

Má maminka žila, od doby, co se rozvedla s otcem, téměř pořád sama. Když jsi našla nějakého přítele, tak jsem, se svou sestrou, stáli mezi ním a jí. A maminka si naštěstí vždy vybralá nás a tak končil každý její pokus o navázání nejakého trvalejšího svazku s mužem. Bylo jí 35 let, a byla opravdu velice hezká, a mohl bych říct, že mnoho žen v jejím věku, by jí její postavu závidělo.

Jednou přišla má maminka pozdě večer, byla velice unavená, a tak jsi sedla do křesla v obýváku. Já věděl, že když je má maminka unavená, tak jí pomůže, když jí někdo masíruje nohy, hlavně kotníky. Proto jsem se k ní přiblížil, vzal její nohu do rukou a mnul jí jemně kotník. Má maminka zaklonila hlavu dozadu a jemně oddechovala, její dech byl ale pořád hlubší a rychlejší. Moje hlazení s maminkou dělalo něco jiného než normálně. Já cítil jak mi v kalhotech ztuhl čurák. Maminka vzdychala jako když si to dělala sestra. Po několika okamžicích mé práce s její nohou, mne něco přemohlo a má ruka začala cestovat po maminky noze směrem vzhůru. Nejdřív jsem jí hladil lýtko a pak jsem přešel na její stehno.

Maminka se nijak nebránila, právě naopak, jemně roztáhla své nohy. Nosila jen malé průsvitné kalhotky, a tak jsem přes ně viděl celou její chlupatou kundičku. Byl jsem z toho úplně vedle. Na sestru jsem byl zvyklý, ale nikdy jsem jí neviděl tak blízko.

Chvilku jsem váhal nad dalším krokem, ale jen malou chvilku. Jednou rukou jsem odtáhl kalhotky a prst druhé začal rejdit v kundičce. Chvilku jí dráždil jen na kraji a pak jsem zajel dovnitř. Maminka jen vzdychla, ale nic neříkala na mé odvážné chování. To byl jasný souhlas. Prsty jedné ruky jsem šukal maminku a druhou rukou dráždil poštěváček. Maminka slastně vrněla a sténala rozkoší. Netrvalo dlouho a její dýchání začalo být hlasitější a přerývavější. V okamžiku maminčina orgasmu jsem jí zastrčil prsty do kundičky. Obestoupilo jej velké horko a záplava šťáv.

Po orgasmu, maminka otevřela oči a mlsně se olízla. „Tedy, to byl fantastický orgasmus! Ten jsem potřebovala jako sůl! Určitě by jsi chtěl místo prstů zastrčit něco jiného. Podívám se zda je připraven.“ Maminka se zvedla z pohovky a začala mi rozepínat kalhoty. Netrvalo jí to dlouho a byly dole a slipy zanedlouho. Přímo proti očím jí stál můj tvrdý čurák. Bez nějakých průpovídek ho začala kouřit. Jednou rukou mi mnula koule a druhou honila čuráka. Přitom zvládala ještě olizovat žalud jazykem a důkladně ho sát. Nezapoměla si očima kontrolovat jak se mi to líbí. Po chvilce mě jen kouřila pusinkou a rozepla si košili a podprsenku. Vykoukly na mě její pěkné kozy. Měla větší než sestra. Takové mohutné kozičky. Co měla v úmyslu jsem zjistil zanedlouho.

Maminčina snaha měla brzy výsledek. Můj orgasmus byl na cestě. Když jsem začal stříkat semeno tak si nechala do pusy cáknout jen jednou. Zbytek si nechala nastříkat na tvář a kozičky. Ještě dlouho po poslední kapičce mě dlouho sála čuráka. Současně zvládala si semeno roztírat. Čurák byl stále tvrdý jako skála a měl chuť na další řádění. „Ty máš, ale velmi výkonného čuráka!“ pochválila mě maminka. „Tvoje kudnička by ho určitě ráda uvítala v sobě.“ „O tom nepochybuj. Půjdeme do ložnice. Už jsi šukal nějakou ženskou?“ zeptala se mě maminka a silně mi stiskla čuráka. „Ne.“ „To jsem ráda, že budu první. Ráda tě naučím všemu. Výuka, ale bude nějakou dobu trvat.“ „To doufám. Jsi přece známa jako perfekcionistická učitelka.“ „Přesně tak! Neusneš aniž by jsi mě alespoň jednou neudělal.“ „Už se těším.“

Mezitím jsem byli v ložnici. Jak přede mnou maminka stála s obnaženými kozičkami, tak jsem neváhal ani chvilku a vzal si je do práce. Sál rty a mačkal rukama. Mamince se to moc líbilo. Blaženě vzdychala. Rukou mi hladila po hlavě a slovíčkama mě povzbuzovala. „Určitě chceš ochutnat mojí kundičku. Buď na ní hodně jemný.“

Maminka se pohodlně uložila na postel a nohy roztáhla do šíře. Nabídla mi tak kundičku v celé její kráse. Nedočkavě jsem se položil mezi maminky nohy a jazykem ochutnal kundičku. To byla lahůdka! Olizoval jsem maminku jako chutnou zmrzlinu. Mamince se to moc líbilo a nechala mě s ní dlouho hrát. Hraní nebylo naštěstí věčné. „To už stačí, synáčku! Teď potěšíš maminku svým tvrdým čurákem.“

Maminka si sedla a přitáhla si čuráka k pusince. Já jsem klečel a vychutnával si maminčinu skvělou kuřbu. Teď byla daleko kratší než poprvé v obýváku. Jen ho důkladně olízala a krátce sála. Když byla spokojena s tvrdostí čuráka, lehla si na postel. Rukou mi naváděla čuráka na okraj kundičky. Stačilo mi jenom ho dát na kraj a už jsem věděl co dále. Pomalounku jsem vstupoval do maminky. Kousek po kousku jsem ochutnával tu skvělou zakázanou rozkoš spojení. Maminky kundičky krásně hořela a skvěle se mi v ní klouzalo. Jakmile jsem byl celým čurákem v mamince, ta mě chytila za půlky a držela si mě než jsem mohl kousek ven a začít jí šukat. Maminka se mi stále držela za půlky a nedovolovala mi moc divočit. Pomalounku jsem zvyšoval tempo šukání. Moc se mi to líbilo a velmi se to prožíval. Nikdy jsem netušil, že to bude tak příjemné.

Vzrušení nás s maminkou zcela ovládlo. Ta se přestala ovládat a blaženě sténala a vzdychala rozkoší. Její orgasmus se blížil jak náraz vlny. Když přišel na vrchol maminka se prohla jak luk, nehty mi zaryla do zadnice a vzrušení v ní explodovalo. Snad za dvě vteřiny jsem explodoval já. Maminku zalilo horké semeno. „Co jsme to spolu prováděli?“ se mě najednou zeptala maminka. „Pokud vím, tak se tomu říká šoustání.“ „To ti nevadí, že jsem tvoje maminka?“ „Vůbec ne. Moc mě to vzrušovalo.“ „Jsi, ale hrozný neslušňák.“ „A ty jsi moje skvěle neslušná maminka. Doufám, že mě naučíš ještě další neslušnosti.“ „Budu jenom ráda, synáčku.“

Oba jsme byli velmi unaveni. Maminka mi usnula na rameni. Pomalu jsem se zvedl z postele a odešel k sobě do pokoje. Když jsem šel kolem sestřina pokoje, nedalo mi to, abych se nepodíval klíčovou dírkou. To co jsem viděl mě moc nepřekvapilo. Sestra ležela na posteli, nohy mělo zeširoka roztažené a do své kundičky si strkala robetka. Oči měla zavřené a nežně vzdychala. Nemohla si mě všimnout. Svým robertkem se dráždila víc a víc. Projížděla jím po okraji své dírky, a pak ho vždy rychle vrazila dovnitř. Tak se to opakovalo mnohokrát. Pak si chvilku kundičku honila jenom prsty. Nakonec si prsty honila poštěváček a robertkem se šukala jako o život k orgasmu. Vychutnal jsem si sestřin orgasmus a pak šel do svého pokoje. Na další šukání jsem dnes už neměl sílu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *