Bigbítový autobus III.

Asi měsíc po události kterou jsem Vám popisoval v minulé povídce se stalo toto: Bylo léto a tak se hrávalo pod širým nebem. To skýtalo mnoho výhod i nevýhod. Jednak chodilo mnohem víc lidí, bylo teploučko což lákalo k šoustání v trávě pod širákem. Umm spousta romantiky, vždyť to znáte. Ale mělo to i své nevýhody a to bylo počasí. Právě o jednom večeru který má na svědomí velká bouřka vám chci vyprávět.

Bylo to v pátek. Celý den bylo pošmourno a sem tam pokapávalo. Ale to nás nemohlo odradit a jako již tradičně jsme se vydali na cestu do malé vesničky kousíček od okresního města. Počasí nasvědčovalo tomu že hrát můžem ale asi stejně zmoknem. Se stavěním aparátu jsme čekali až jak se vyvrbí počasí, protože se kolem honila zrovna bouřka. Mezi tím se na venkovském hřišti sešlo pár bigbíťáků a popíjeli pod stříškou výčepu pivo. Byly tam i dvě skalní fanynky, které se k nám do autobusu nasáčkovaly když zesílil déšť. Právě o těchto dvou holkách Vám chci dnes vyprávět.

Bylo rozhodnuto. Hrát se nebude, padlo rozhodnutí kapelníka. Ale co s načatým večerem? Nabídl se Tom, to byl zvukař. „Kluci mám prázdnej kvartýr“. Nebylo žádného váhání a okamžitě jsme vyrazili. Na cestu jsme si samozřejmě koupili nějaké občerstvení, aby líp ubíhala cesta. Pavla a Renata(tak se ty holky jmenovaly) byly vcelku pro a tak jsme měli i dámskou společnost.

U Toma jsme byli za chvilku. V momentě se rozjela velká párty a protože jsem už popíjel v autobusu nepotřeboval jsem moc a za moment jsem u Toma usnul. Probudil jsem se asi o půl jedenácté večer, fet už byl v plném proudu, přibylo i pár známých, které asi Tom pozval telefonem. Viděl jsem že kluci kouří na balkóně a tak jsem se šel podívat za nima. Opět zde kolovala nějaká flaška, tak jsem si sednul na zem, opřel se o zábradlí a přihnul si.

Klábosili jsme o všem možném. Za okamžik po mě přišla i Pavla. Taky dostala chuť na cigáro. Bylo tam málo místa a tak musela stát. Stála tak že její krásně tvarovaný zadeček jsem měl přímo před očima. To nemůžu nechat jen tak a plácnul jsem si. Pavla se otočila a ze začátku to vypadalo že mi dá přes hubu ale nakonec se usmála a otočila se zpátky.

Hm dobrý… Zkusil jsem to znova a přitom jsem Pavle pohladil buchtičku přes kalhoty. Jelikož Pavla stála s hodně rozkročenýma nohama nedalo mi to a sem tam jsem ji pohladil zespodu na kundičce a zjistil jsem že má rozpáraný šev na riflich dole v rozkroku. Strčil jsem tam prstík a ouha octnul jsem se přímo v její vlhké kundě.

Dělala jakoby nic. Típla cigáro, vzala mě za ruku a táhla dovnitř. Na chodbě jsem jí opřel o zeď a začalo pořádné seznamování. Naše jazyky se proplétaly v divokém francouzáku a moje ručka stále využívala onoho rozpáraného švu k rejdění v čím dál mokřejší buchtičce. Druhou rukou jsem vytahoval tričko z kalhot, abych se dostal na její kozičky. Sjel jsem hlavou níž a líbal ji na krku rukou dráždil bradavky. Slyšel jsem jak začíná oddychovat.

Když jsem chtěl začít sát její naběhlé bradavky, odstrčila mě a táhla mě ven na chodbu v paneláku. Sjeli jsme výtahem do přízemí. Ani ve výtahu jsem neztrácel čas. Moje prsty žhavily Pavlinu kundu do běla. V přízemí jsme se u poštovních schránek sesunuli na zem. Můj pták byl tvrdý jak kláda. Okamžitě jsem Pavle stáhnul kalhoty a začal lízat kundičku. Její lasturka voněla mládím a vzrušením. Rozhrnul jsem jazykem její závojíčky a začal ji masírovat naběhlý poštěvák. Pavla se kroutila jako žížala. Za malou chvilku jsme změnili polohu do klasické šedesátdevítky. Já lízal Pavlinu kundu dál a dál a po očku jsem sledoval vstupní dveře jestli někdo nepřichází. Můj tvrdý kolík se ohříval v její sladké pusince. Po chvilce jsem to nevydržel a zarazil ho Pavlínce dovnitř až po koule. V momentě jsem začal přirážet, Pavliny slastné vzdechy dávaly najevo správnost těchto pohybů.

Bylo to fajn až na to že mě pěkně začaly bolet kolena a lokty. No jo ona dlažba nebyla moc pohodlná. Rval jsem ho do ní jako zběsilý. Když to na mě přišlo, jen tak tak jsem ho stačil vytáhnout a mé horké sperma jsem vycákal na podlahu. Nechtěla to na bříško. Rychle jsme se sbalili a šli zpátky k Tomovi.

Pavlinu kundu jsem stihl ještě jednou zahřát ve výtahu cestou nahoru. Dodnes nemůžu pochopit proč jsme si to rozdávali na chodbě paneláku, když u Toma byla volná manželská postel. Fakt když chlap myslí čurákem a ne hlavou tak to dopadá špatně… Po chvilce u Toma jsem opustil tuto párty a vydal se na MHD a do hajan…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *