S maminkou a sestrou II.

Následující ráno jsem vstal časně, a šel jsem něco udělat do garáže. Potřeboval jsem hoblík. Protože ten byl zavešen vysoko nad stolem, začal jsem se pro něm natahovat, když v tu chvíli jsem cítil jak mě něčí ruce objaly kolem pasu a pomohly mne vysadit na stůl. Když jsem tak klečel na stole, otočil jsem se a uviděl jsem svou maminku. Měla na sobě průsvitnou noční košili a přes ní jen tak ledabyle přehozený župan. „Musíme si dát pozor, aby se nám jediný muž v domě nezranil“ řekla mi maminka, a její pohled směřoval na můj rozkrok, který byl v tom okamžiku v úrovní tváře mé maminky. „Chtěla jsem si na svém šikovném synáčkovi pohutnat ihned ráno. Když jsem přišla k tobě do pokoje, tak jsi byl pryč.“ Více už neřekla.

Maminka rychle rozepla zip na mých džínách, sundala mi je až ke kolenům, a to stejné udělala s mými slipy. Pak rychle vzala do ruky mého čuráka a nedočkavě si ho zasunula do pusinky. Bylo to prostě skvělé. Myslel jsem si, že se maminka nakonec zalekne včerejšího večera a nebude mě více chtít. Po několika okamžicích jsem ji chytil za hlavu, a sám jsem si dirigoval tempo, jakým mi to má dělat.

Semeno se mi, ale chtělo vystříkat do jiné dírky než do pusinky. Maminka to asi vytušila. Přerušila kouření. Opřela se o stůl a vyšpulila na mě prdelku. Sklonil jsem k ní hlavu a začal jí vylizovat. Prst se připojil k jazyku a maminku spolu dráždili. Také se mi moc zalíbilo dráždit vchod do maminky prdelky. Prst jsem přitom měl v kundičce a jazýček řádil na anální dírce. Tehdy jsem ještě na anální sex nepomyslel. Měl jsem chuť na šoustání do maminčiny kundičky. To jsem také zanedlouho začal realizovat.

Postavil jsem se k mamince a nasadil čuráka na okraj promáčené kundičky. Teď jsem chtěl maminku šukat tempem jaké si určím já. Prostě jsem do ní zajel celou délkou najednou. Maminka jen blaženě vykřikla. Kundičku měla krásně promazanou a tak jí to nečinilo žádné obtíže. Spíše bych řekl, že se jí tento způsobm šukání zamlouval. Takto povzbuzen jsem pokračoval v dalším maminčino šoustání. Ani trochu jsem maminku nešetřil. Kdepak. Pořádně jsem jí šoustal co to jenom šlo. Narážel jsem do její zadnice za doprovodu hlasitého pleskání. Maminka blaženě vzdychala a rukou si stejně divoce honila poštěváček.

Už jsem myslel, že exploduji do maminky. Bohužel to nevyšlo. Maminka dosáhla orgasmu. Chvíli jsem ještě maminku šoustal, ale asi je ti to nebylo tak příjemné jak předtím. Vyjel jsem z maminky. Ta si ihned klekla na zem a okamžitě mě vykouřila.

Když to na mne přišlo, vystříkal jsem to všechno své mamince hluboko do krku, a unaven jsem si sedl na stůl. Maminka mi dala pusu na čelo a řekla: „Můj synáček byl hodný na svou maminku a ta bude hodná na něj.“, načež se otočila a odešla. Připadal jsem si jak v ráji.

Maminka viditelně to chtěla několikrát za den a sestra také vypadala pěkně nadrženě. Oblékl jsem se a šel si dát snídani. Potřeboval jsem se posilnit na další šoustání. Bylo mi jasné, že toto nebylo poslední v dnešním dni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *