Bigbítový autobus

Když mi bylo asi 18 let dostal jsem se jak slepý k houslím k bigbítu. Začal jsem jezdit s jednou moravskou kapelou jako „bedňák“ . Byla to pro mne příležitost k seznámení a taky k prohloubení praxe. Netrvalo dlouho když jsem zjistil že autobus kterým se vozila aparatura není jen dopravní prostředek ale i ložnice. Do té doby než jsem se dal na bigbíty jsem měl problém jak dosáhnout svého v sexu. Asi po 14 dnech se mi poprvé zadařilo. Kapela zavítala do malé vesničky kde lišky dávaly dobrou noc, a kde končila i silnice. Chodilo sem ale hodně lidí a byl to vyhlášený sál.

Onoho večera jsme postavili aparát jako vždy a těsně před začátkem jsem šli do hospody trošku naladit formu. Sedělo tam i mnoho bigbíťáků a mezi nima i ta moje. Párkrát jsme na sebe pokoukli a vyměnili si pár úsměvů. Po jednom pivu jsme se museli zvednout a jít do sálu kde právě začínala kapela hrát. Pomáhal jsem osvětlovačovi s prací a obsluhoval jsem bodový refelktor, kterým jsem svítíl chvilku na muzikaty a chvilku do lidí. Po chvilce se tam objevila i ona – ta z hospody.

Měla upnuté rifle, které zakrývaly pěkně tvarovaný zadeček, volné tričko a džísku. Jakmile jsem ji zpozoroval nedal jsem ji šanci, pořád jsem na ni svítil boďákem. Skončila sada a ona přišla za mnou. „Už mě z toho světla bolí oči“ tak toho nech. Jo když už jem tady tak já jsem Naďa, a podávala mi ruku a špulila pusu. Jo Já jsem Petr. Sklonil jsem se a chtěl jí dát pusu na seznámenou ale ona se nadala odbít a hned jsem dostal francouzáka.

“ Seš tady novej ne?“ , Jo jezdím s klukama asi 2 týdny. Pak jsme prohodili ještě pár slov a rozešli se. Ona na parket a já zase do práce.

Kluci odehráli ještě dvě sady rychlých písniček a když už jsem věděl že budou pomalé, hned jsem se ohlížel po Nadě. Ještě před tím jsem si od řidiče pujčil klíče od autobusu. Hned po první písničce jsem Naďu ulovil. „Smím prosit?“ „Jo proč ne?“.

Myslel jsem že to nebude tak lehké a vymýšlel jsem si co se jí vlastně zeptám až budeme ploužit, ale opět mi nedala šanci. Po prvních taktech se přsála na moje rty a už se nepustila. Nebyl jsem moc zkušený ale přece jen jsem se osmělil a moje ruka cestovala od pasu nahoru. Lehce jsem se ji dotknul na prsou jakože nechtě, ani neucukla a její jazyk se dál splétal s mým. OK zkusím víc.

Tentokráte jsem už rukou mnul její hezky tvarovaná malá prsa. Cítil jsem že pod tričkem nemá ani podprsenku. Moje obírání se jí líbilo a přitiskla se víc. To už ale skončila 2 písnička v sadě a začínala 3 – poslední. Když jsme se nachvilku od sebe odtrhli stihl jsem zjistit že je z vedlejší vesnice a že je jí 15 let. Pak jsme se zase do sebe „zakousli“, po chvilce jsem se osměli podruhé a zajel jsem ji rukou mezi nohy a stiskl její rozkrok. V tu ránu se odlepila od mých úst a já si říkal je zle, ale ona se mi podívala do očí a řekla: “ máš ale nenechavé ručičky“ a začala mně líbat znovu.

„Uf,“ oddechl jsem si. Jakmile skončila sada, hned jsem jí navrhl že bychom mohli na chvilku na čerstvý vzduch. Souhlasila. Okamžitě jsem zamířil k autobusu. Opřel jsem se vedle dveří a začal ji líbat. Už při tančení musela cítit jak jsem vzrušený protože můj pták stál jakoby byl z kamene. Ale teď se to stupňovalo, rozepnul jsem jí zip u riflí a zajel rukou na kalhotky. Chvilku jsem jí hladil na podbřišku. Po chilce roztáhla trochu nohy abych mohl níž. Měla už hodně mokré kalhotky. „Nepůjdem dovnitř?“ zeptal jsem se nesměle. „Hmm,“ přikývla.

Sotva se zaklaply dveře už jsme byli zase v sobě. Tentokrát jsem jí už rozepnul i knoflík u riflí a zajel rukou pod kalhotky. Joj tam bylo horko a vlhko, chvilku jsem jí jezdil po chloupkách a kolem jejích pysků. Po chvilce jsem zkusil zajet prstem dovnitř. Když ucítila že je tam zase se mi podívala do očí zeptala se: “ Myslels že jsem panna? Neměj strach už nejsem“ a pokračovala v líbání.

Moje druhá ruka se věnovala jejím krásným prsům, hnětl jsem je a cítil jsem jak má postavené bradavky. Vyhrnul jsem jí tričko až ke krku a teď jsem to konečně viděl. Měla malé krásně tvarované a pevné ňadra s velkými bradavkami. Pomalu se moje polibky přesouvaly níž a pokračoval jsem po krku k prsům. Jakmile jsem se přisál k bradavce lehce zasténala a prohnula se. Laskal jsem její prsíčka jazykem a pokračoval směrem dolů k pupíku. Lízal jsem její ploché bříško a levou rukou jsem jí zase zajel pod kalhotky a druhou rukou jsem se snažil jí sundat rifle. Tady jsem čekal odpor, ale zase nic. Vyšla mi vstříc a nadzvedla boky abych mohl stáhnout její upnuté rifle. Ani ne za půl minuty byly kalhoty dole a já se mohl naplno věnovat její kundičce.

Opatrně jsem jí roztáhl a začal ji líbat. Napřed na stehnech a podbřišku abych si ji mohl pořádně prohlídnout. Do té doby, i když jsem už nějakou holku měl jsem neměl šanci si prohlídnout jak ty holky vlastně dole vypadají. V tu chvíli jsem myslel, že můj pták musí brzo samým napětím prasknout. Chvilku jsem ji lízal dole, laskal ji poštěváček a něžně zajížděl jedním prstem, do její vlhké jeskyňky. Naďa se začala kroutit a sténat čím dál víc. Za chvíli mě odstrčila a její ruce se daly do osvobození mého tvrdého klacku. Hned byl venku z kalhot. Chvilku ho hladila prstem po špičce žaludu a druhou rukou ho honila. Za moment ho měla ale až po kule ve svojí pusince adráždila mě jazykem. V tu chvíli jsem měl už v její pipce dva prsty a divoce jsem přirážel. To už ale nevydržela.

„Pojď dovnitř, dělěj…“ „Počkej dám si kondom.“ „Hm, chceš pomoct?“ Uměla to líp než já. Chvíli jsem hledal vhodnou pozici, protože na sedadlech autobuse se přece jen zázraky dělat nedají. Nakonec jsem si sedl na zadní sedák a ona si sedla na mě. Můj tvrdý oř do ní zajel jak po másle.Jakmile dosedla chvilku počkala až se se jí vagina roztáhne do potřebných rozměrů a pak to začlo.

Přirážela jak pominutá a vzdychala že to bylo slyšet přes řev reproduktorů ze sálu. Začal jsem jí dráždit prstem i zadní dírku. To jí rajcovalo ještě víc. Za chvíli jsem cítil cukání v její jeskyňce. Příšlo jí to.

Na chvilku přestala přirážet a vychutnávala oragastické stahy jejího těla. Já už byl taky před koncem proto stačily jen dva, možná tři pohyby a bylo to. Rychle jsem stáhnul kondom a mohutnou erupci horkého spermatu jí vystříkal na pupík.

Chvilku jsme setrvali v této poloze a vychutnávali pocity rozkoše. Pak si Naďa natáhla kalhoty. „Půjdem zpátky jo?“ Oblékl jsem se. Zamknul autobus a šli jsme zpět. Zábava byla už v plném proudu, no spíš u konce. Hned jak jsme přišli do sálu tak se Naďa ztratila v davu.

Pak jsem ji potkal ještě na několika zábavách ale už mezi námi nic nebylo a tak končí jedna epizoda z bigbítového autobusu. A dodnes (i když je ten autobus už dávno ve šrotu) si říkám kdyby mohl mluvit to by byly erotické povídky, možná ještě peprnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *