Sesterské líbání

Jmenuji se Zita a chtěla bych se s vámi podělit o několik zážitků z mého života. Budou se týkat hlavně líbání. Poprvé jsem se líbala ve svých patnácti letech. Na tom by toho moc nebylo. Jenomže poprvé to bylo s mou sestrou Lenkou. Už od dětství jsme si byly velmi blízké, asi proto, že jsme dvojčata. Společné onanie jsme prováděly již ve svých třinácti letech. Okolo čtrnáctého roku jsme se už dráždily navzájem rukama i jazýčky.

Náš první polibek, teď mám na mysli něco jako francouzák, jsme si věnovaly několik dní po našich patnáctých narozeninách. To před spaním přišla řeč na kluky a líbání. Obě jsme odhadovaly, jaké to asi je, cítit cizí horké rty na svých a jazykem přitom rejdit v cizí puse. Nakonec jsem skončila nahoře na Lenčině posteli s obličejem deset centimetrů od jejího. Za okamžik už se naše chvějící se rty dotkly. Z tohoto prvního polibku si toho moc nepamatuji, protože v hlavě jsem měla spíš strach, aby nás nepřistihli rodiče a taky jsem se styděla, protože Lenka byla přeci jenom má sestra. Možná ještě honění a lízání kundiček bylo přípustné mezi sestrami, ale líbání už jsem cítila jak něco zvrhlého. Zvrhlého, ale velmi krásného, jak si zpětně uvědomuji.

Cítila jsem, že i Lenka se ostýchala. Proto jsem si zase lehla zpátky do své postele a dál už jsme nic neříkaly. Druhý den ve škole jsem o tom našem líbání pořád přemýšlela a uvědomila jsem si s hrůzou, že bych to chtěla znovu zkusit. To mě opravdu vyděsilo, protože jsem to pořád brala jako zvrhlost. Jenomže to byla právě ta zvrholost, co mě na tom nejvíc vzrušovalo. A mé představy nekončily jen u dlouhého polibku, chtěla jsem přitom Lenku i hladit a objímat. Tak jak to dělají muž se ženou, kteří se velmi milují. Těchto incestních myšlenek jsem se nemohla zbavit po celý den, i když jsem si snažila ulevit onanií na záchodkách. Rozhodla jsem se tedy, že večer se Lence se svými pocity svěřím.

Konečně jsme večer zalehly. Zrovna jsem si připravovala, jak začít, když promluvila Lenka. „Zito? Pamatuješ si ještě jak jsme se včera políbily?“ „No, ani moc ne. Vlastně jo, vím jak jsem lezla k tobě nahoru, jak zase zpátky, ale některý věci si nemůžu vybavit.“ „Jako třeba jestli byly moje rty pevný, jestli nějak chutnaly, nebo tak?“ zeptala se sestra. Byla jsem její otázkou docela překvapena, protože já jsem na tom byla stejně. „Jo, to je přesně to, co si nemůžu vybavit. Víš, musím ti taky něco říct. Dneska ve škole jsem na to naše líbání musela pořád myslet. Vím sice, že je to docela úchylný, ale mě to furt děsně vzrušovalo.“

Konečně jsem to ze sebe dostala, jenomže se mi ani moc neulevilo. Spíš jsem se cítila docela hloupě. Proto se mi ulevilo, když se Lenka přiznala, že je na tom stejně jako já. Ještě chvíli jsme si o tom povídaly, obě jsme přitom čekaly, že ta druhá navrhne, abychom to znovu vyzkoušely. Nakonec jsem to byla já. V pokoji bylo zhasnuto, takže jsme se viděly jen jako obrysy. Obě jsme byly radši, že to bude potmě, aby to nebylo tak osobní. Stouply jsme si vedle postele a chvilku se pozorovaly. Potom jsme konečně vyrazily jedna k druhé.

Nejprve se dotkly naše napřažené ruce, potom jsme se na sebe přitiskly celými těly. Nakonec jsem ucítila Lenčin ret na svém. Líbaly jsme se opravdu dlouho, protože jsme obě musely přijít na to, jak si to co nejkrásněji vychutnat. Neustále vzpomínám na její jazyk, který mě tak šikovně jezdil v pusince. Já jsem jí ho na oplátku pevně sevřela mezi rty a snažila se vsávat do sebe. Zjistila jsem, že tohle se Lence líbí ze všeho nejvíc. Potom jsme se přesunuly do obýváku na koberec. Rodiče byli na nějaké oslavě, a tak jsme nemohly být rušeny. V obýváku jsme si navzájem stáhly noční košile a lehly si vedle sebe na tlustý a teplý koberec. Byla jsem tak vzrušená, že jsem si zajela rukou do rozkroku. Lenka to zaregistrovala. Klekla si nade mě a špičkou jazyka mi kroužila okolo rtů. Trošku jsem pokrčila pravou nohu a o stehno se mi otřela Lenčina mokrá kundička. Při tom dotyku překvapeně vyhekla a vzápětí mi začala jemně hryzat rty. To jsem vytáhla ruku z rozkroku a chytla Lenku za půlky, stehnem jsem jí pořád třela mušli. O pár okamžiků později, když jsme se nádherně líbaly a naše prsa se o sebe třela, jsme obě prožily nezapomenutelný orgasmus.

Lenka si potom lehla na záda, hlavu měla položenou na mém podbřišku. Hrála jsem si s jejími vlasy, ona zase s mými chodidly a přitom jsme si povídaly o tom jak to bylo krásné. Lenka se po chvíly otočila a přisála ústa k mému poštěváčku. Já jsem nahmatala její dlaně a vodila jsem je po svém těle. Lenka je nakonec nechala spočinout na mých kozičkách a pěkně mi je masírovala. Za chvilku už jsem ze sebe křikem dostávala další orgasmus. Lenka mě ale nenechala vydechnout a tentokrát se přisála k mým ústům. Jak mi jezdila jazykem v puse, ucítila jsem chuť svojí milostné šťávy. To mě děsně vyrajcovalo. Hladila jsem Lenku po zádech, stehnech a nakonec jsem se zastavila u jejích ňader. Ty měla už tenkrát větší než já. Snažila jsem se je celé uchopit do rukou, ale Lenčina velikost byla opravdu úžasná. Ve chvíli, kdy jsem její prsa sevřela pevněji, tak jak to má ráda, začala Lenka vsávat můj jazyk do svých úst takovým způsobem, že mi ho málem vytrhla z pusy. Přesměrovala jsem jednu svoji ruku do jejího rozkroku, aby si tam trochu pohrála s drobným poštěváčkem. Ani já jsem neměla daleko k dalšímu vyvrcholení, a tak k mojí buchtičce putovala druhá ruka. Lenka se ke mně přitiskla ještě více prsama, přitom jsme se neustále líbaly. To, že jsem ucítila tlak kolem bradavek ještě urychlilo můj orgasmus, který jsem ale nezpůsobila jen sobě, nýbrž ve stejný moment vytekla i Lenka. Ještě chvilku jsme se líbaly a pak si lehla vedle mě.

„Zituš, to bylo tak nádherný. Víš, že to, že jsme ségry mi vůbec nevadilo? Spíš bych řekla, že proto se mi to líbilo ještě víc. A víš co zbožňuju nejvíc, to když mi vcucáváš jazyk do pusy,“ při tom jak mluvila, mě chytla za ruku. „Mě se to taky moc líbilo. Nejvíc asi když jsi nade mnou klečela a líbaly jsme se. Já jsem tě přitom mohla hladit po celým těle. Leni, víš, že máš úplně božský kozy? Dokonalost sama.“ „Dík.“

Od této události uběhlo už něco přes dva roky. Od té doby jsem měla kluka jenom jednou. To mi úplně stačilo, protože s Lenku se milujeme několikrát denně. Jen co zavřu dveře od bytu, Lenka mě na ně přitiskne a už rejdí jazykem v mé puse.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *