Seník

Jednou v létě jsem byl na vandru na horách. Šel jsem zrovna voňavým jehličnatým lesem, když mě přepadla strašná bouřka. Miluju ty letní deště, kdy ještě svítí slunce a vpodstatě z ničeho se spustí strašný liják zalévající zlatavou letní krajinu, ale radši tento nádherný přírodní úkaz pozoruji, jsem-li pod střechou, protože mě nebaví po dešti sušit mokré věci. Rozhlédl jsem se a nedaleko jsem spatřil seník. Rozběhl jsem se k němu a zalomcoval vraty. Naštěstí nebyl zamčený a tak jsem vklouzl dovnitř a praštil sebou na kupku sena, bylo tam docela útulno, otvorem nad vraty pronikalo dost světla a vzduch byl cítit svěží vůní, která je vždy cítit když chladivý déšť skropí vyprahlou krajinu. Byl už jsem dost unavený a tak jsem si urovnal batoh pod hlavu a uvelebil jsem se na seně, vtahoval poživačně jeho vůni a během chvíle jsem usnul.

Když jsem se probudil, nechal jsem zavřené oči, protože jsem slyšel tiché hlasy nedaleko za svou hlavou. Byli to dva dívčí hlasy, neslyšel jsem žádný mužský. Pomalu jsem otevřel oči a rozhlížel se okolo sebe. Bylo už pozdní odpoledne a na střechu seníku stále bubnoval déšť s neztenčenou intenzitou. Mírně se sešeřilo, protože mraky zřejmě již stačily zakrýt slunce, ale stále ještě bylo dobře vidět. Zjistil jsem, že ležím tak, že mě dívky nemohou vidět, takže jsem počkal, až se začnou bavit hlasitěji a potichu jsem se otočil na břicho. Byly ke mně otočeny zády a připravovaly si posezení, protože to nevypadalo, že déšť hned tak přestane.

První z dívek byla starší, podle letmého odhadu bych jí typoval tak osmnáct, a měla na sobě vypasované modré džíny, které přesto, že byla velmi štíhlá těsně obepínaly její nohy. Byla ke mně otočena zády, takže jsem si mohl dobře prohlédnout její skvostný, jen mírně oblý zadeček, mezi jehož půlky byly džíny zaříznuty. Relativně velká a nádherně tvarovaná prsa měla kryta bílou košilkou a nad překrásným plochým bříškem ji měla zavázanou na uzel. Košilka byla teď průhledná a bradavky byly přes ní až provokativně prokreslené. Dívky zřejmě neměly takové štěstí, jako já a nenarazily na seník hned, takže byly značně promoklé a jejich dlouhé vlasy jim visely splihle přes ramena. Druhá dívka byla znatelně mladší, odhadoval jsem, že přinejlepším je těsně zbavena ochranné ruky zákona nad její počestností.

Bylo zřejmé, kdo je v jejich dvojici dominantní, neboť zatímco starší dívka si pomalu svlékla svou košilku, odhalujíc tak svá nádherná prsa, rozložila ji vedle sebe, aby uschla, a rozvalila se do sena, mladší dívka rozbalila svůj batoh a vyndala svačinu, kterou podala své kamarádce. Ta se na ní chvíli dívala a po chvíli ulomila kousek chleba a hodila jí ho. Dívka se hladově zakousla, ale stále zůstávala stát, dávajíce mi tak možnost si ji důkladně prohlédnout. Byla ještě o něco štíhlejší, což bylo dáno také jejím věkem, a měla dokonale tvarovanou postavu. Její utlé nohy se ztrácely v kraťoučké černé minisukni, která sotva skrývala její zadeček, ploché bříško měla odkryté a její, na její věk velká, oblá, ale pevná, prsa skrývalo miniaturní bolerko. Nezakrývalo jí prsa úplně, končilo jen kousek pod bradavkami, takže spodek jejích prsou byl odhalen a ze strany také nezakrývalo příliš mnoho, protože přední a zadní část bolerka byly spojeny jen úzkým proužkem látky. Měla krásnou tvářičku, malý nosánek a velké, zvědavé a oddané oči. Její rty byly neskutečně něžné a každý jejich pohyb působil jako mávnutí motýlích křídel.

Zatímco jsem se nechal unést její krásou, která se snoubila s její něžností a mládím, mírně jsem se pohnul a dívky se podívaly mým směrem. Uviděli mě, a tak jsem se zvedl a pozdravil je. Vypadaly překvapeně a starší dívka se zvedla, a aniž se snažila zakrýt své půvaby, mi pokynula a řekla, abych si šel sednout k nim. Vzal jsem svůj batoh a překulil se přes hromadu sena dolů k dívkám. Oklepal jsem se a uvelebil se proti sedící dívce, abych si ji mohl dobře prohlédnout. Neušlo mi, že je velmi hezká, měla krásný obličej, velké hnědé oči, ušlechtile tvarovaný nosánek a plné rty. Všimla si, že si ji prohlížím, takže se usmála a zeptala se: „Taky před deštěm?“ Přitakal jsem a začal si prohlížet zblízka její kamarádku. Byla zblízka ještě hezčí než z mého předchozího stanoviště a bylo v ní něco, co mě strašně vzrušovalo. Pohnula se a já si všiml, že na sobě nemá kalhotky. „Pozoruješ nás už dlouho?“ vytrhla mě ze zamyšlení starší z dívek. „Jen chvilku, spal jsem,“ přiznal jsem, „já jsem Marek, jak se jmenujete vy?“ „Já jsem Jana a tohle je Anička,“ řekla opět ta starší. „Jste sestry?“ „Ne,“ usmála se Jana „jen kamarádky“ a významně se usmála na Aničku, která na ni po celou dobu oddaně koukala a neřekla ani slovo. „Proč se neposadíš?“ zeptal jsem se prozměnu Aničky a ta se tázavě podívala na Janu, která zavrtěla hlavou. „Protože jsem jí to nepovolila,“ odpověděla mi Jana. „Všimla jsem si, že se ti moje Andulička líbí, co?“ „Líbíte se mi obě“ řekl jsem opatrně, ale stále jsem si prohlížel Annu, která se teď otočila směrem ke mně.

Jana se zvedla, stoupla si za Aničku a objala si zezadu rukama, které skřížila na jejím bříšku. „Že je nádherná, viď? Anička je moje koťátko viď ty moje slaďoučká prdelko“ Aničce se zasněně zastřel zrak, vzrušeně vydechla a neznatelně kývla hlavou. Měl jsem na sobě jen bermudy a sportovní tílko a Jana si nemohla nevšimnout, že jsem vzrušený, moje boule mezi nohama prozrazovala příliš. Janinka začala Andulku hladit po bříšku a postupně se jednou rukou dostávala níž a níž až jí přejela po lemu krátké sukýnky. Zároveň druhou rukou přejela po spodcích jejích prsou a políbila ji na krk. Byl jsem jako u vytržení, díval jsem se na tu nádheru a ruka mi sjela do rozkroku. Začal jsem si ho přes bermudy bezděky hladit a Janička pokračovala v předvádění své kamarádky. Pomalým pohybem přejela rukou přes sukýnku na její štíhlé stehno a když jela rukou zpátky, tak na chvilku nadzvedla její sukýnku a odhalila tak Aniččino do posledního chloupku vyholené pohlaví. Ta horce vydechla a trochu se rozkročila a já cítil vůni vzrušeného dívčího těla. Sukýnka zase spadla na své místo a obě ruce se po jejím bříšku začaly blížit k jejím kozičkám. Na chvilku zaváhaly a pak uchopily nárameníčky bolerka a neskutečně pomalu odhalily nejkrásnější prsa jaký jsem kdy viděl. Temné terče ztopořených bradavek kontrastovaly se světlejší kůží jejích skvostných ňader, jejichž tvar vybízel k pohlazení. Anička měla zavřené oči a ve tváři měla oddaný výraz. Janiny jemné ruce nechaly bolerko vytažené nad kozičkami a vzala její bradavky mezi ukazováček a palec a jemně jimi kroutila. Z Anničtina hrdla se vydralo jemné zasténání rozkoší. Pak sjela na její boky a pomalu jela nahoru. Anička instinktivně nadzvedla ruce a Jana jí její bolerko přetáhla přes hlavu.

Pak její ruce zaujaly výchozí pozici na bříšku a opět jedna ruka sjela na stehno, a když se vracela, tak nadzvedla sukýnku a podržela ji chvilku nahoře, abych si mohl prohlédnout její poklad. Pak sjela oběma rukama na vnější stranu stehen a pomalu vyhrnula její sukýnku na boky. Jak byla Anička trochu rozkročená, tak jsem viděl její mlaďoučkou kundičku v celé její kráse. Janička se kochala mým vzrušením a pak stáhla Aničce sukničku až ke kotníkům a ta z ní poslušně vystoupila. Teprve teď jsem si všiml, že je bosá, na rozdíl od Jany, která měla na sobě sandály. Přede mnou stála úplně nahá patnáctiletá kočička a byla evidentně velmi vzrušená. „Líbí se ti moje holčička? Hezky vyvinutá na patnáct, ne?“ Zálibně pohladila její tělo a naznačila jí aby se trochu víc rozkročila, což okamžitě učinila. Janička sjela mezi její nohy a přejela jí několikrát jemně přes celou kundičku. Potom ji mírně roztáhla a prostředníčkem našla ztvrdlý poštěváček. Anička začala vzrušeně dýchat a její buchtička zvlhla a zavoněla intenzivněji. Jana si toho všimla a začala jí svým jazýčkem něžně olizovat ouško. Anička vypadala jako v tranzu, když jí Jana strčila jeden prst hluboko mezi její stydké pysky do kundičky.

Třel jsem si přes bermudy svůj penis a cítil jsem, že je nalitý k prasknutí. Nadzvedl jsem se a stáhnul si je i se spodky. Jana se na mě dívala a usmála se. Stáhnul jsem si i tílko a pohladil Aničku po bocích. Jana jí jezdila prstem v pochvě já jí hladil po tenkých nohách. nakonec jsem si dodal odvahu a pohladil její mušličku. Jana se stáhla a tak jsem Aničku chytil za zadeček začal lízat její vlhnoucí pohlaví. Zajel jsem mezi její sladké závojíčky a ona vzrušeně vzdychla. Začal jsem se pomalu zvedat a lehce líbal její kyčle, její boky, její bříško, nezapoměl jsem zakroužit jazykem okolo jejího pupíčku a pak jsem se polibky přesunul na její prsa. Olizoval jsem je a pak jsem obkroužil jazykem levou bradavku a lehce ji stisknul mezi zuby. Něžně jsem jí okousával a Anička vzdychala čím dál víc. Pak jsem se stejně postaral i o její pravou bradavku. Cítil jsem, že se můj penis začal tlačit mezi její stehna a tak jsem kopulačními pohyby jemně přejel po její kundičce. Začal jsem líbat její krk a tvářičky, které jí jen hořely, až jsem se dostal k jejím ústům. Pronikl jsem mezi ty dokonalé rty jazykem a setkal jsem se s jejím. Začali jsem se líbat a Anička mě objala a přitiskla se ke mně. Můj penis projížděl mezi jejími stehny až k zadečku a už jsem se jí ho chtěl vsunout do kundičky, když v tom jsem si uvědomil přítomnost Jany.

Chytla Aničku za vlasy a odtáhla její hlavu od mých úst. Anička mě pustila a Jana jí zastrčila zezadu do kundičky prst, kam až to šlo nejdál. „Zdá se mi, že ses mi pěkně rozpálila, měla by ses jít ven zchladit. Anička sklopila hlavu a poslušně šla pomalým krokem k vratům. Ty neznatelně vrzly, když je otvírala a zvenku se ozval tichý šum deště. Jana na ní vykřikla: „Zakloň hlavu a nech si hezky osprchovat ty svoje baculatý kozičky! A hezky se rozkroč, ať se ti zchladí ta tvoje nenasytná kunda!“ Anička poslechla, dala nohy daleko od sebe a kozičky vystrčila vstříct chladivé sprše. Ještě jsem si stačil všimnout, jak stéká déšť po jejím dokonalém těle a mezi nohama odkapává na zem, než se vrata pomalu zavřela. Podíval jsem se na Janu a cítil jsem se trochu trapně. Stál jsem před ní nahý, se stopořeným penisem a nadržený na její mladou kamarádku. Přivinula se ke mně, začala mě líbat a zašeptala mi do ucha: „První si tě musím vyzkoušet já!“ Po těch slovech mi lehce skousla ucho a mnou projela vlna vzrušení. Začal jsem jí líbat na krk, přešel a její krásná pevná ňadra a pak rychle přes její bříško až ke knoflíku džín. Rozepnul jsem ho, stáhl zip a odhalil její buchtičku. Byla také bez kalhotek a měla ji také dokonale hladkou až na ostrůvek černých chloupků nad poštěváčkem snažil jsem se jí ty džíny stáhnout, ale musela mi pomoct, protože byly opravdu těsné. Když byla úplně nahá, uvelebila se na seně a smyslně roztáhla nohy. Byla hodně vzrušená, takže se mi naskytl božský pohled na její roztaženou mladou kundičku. Neváhal jsem ani chvíli a nalehl jsem na ni.

Vzal jsem svůj penis do ruky a pomalými tahy přejížděl její pohlaví. Řekl jsem si, že sichr je sichr, a tak jsem se jí šeptem zeptal, jestli bere antikoncepci. Obdivně se usmála, políbila mě a řekla, že obě berou pilulky. Zasunul jsem se tedy do její těsné pochvy a začal jí pomalu protahovat. Zasténala rozkoší a začala zrychleně dýchat. Zrychlil jsem tempo a cítil jsem, jak přiráží proti mně. Líbal jsem jí na krk a na ústa a musel jsem zase zvolnit, abych se hned neudělal. Poznala to na mě a olízla si vyzývavě rty. Vytáhl jsem ho z její sladké buchtičky a nabídl jí ho k ochutnání. Začala mi ho jemně olizovat. Objala žalud hřejivými rty a rukou mi stáhla kůžičku až to příjemně zabolelo. Jazykem si pohrávala s uzdičkou a rty mírně posouvala nahoru a dolů. Ucítil jsem, že jsem špičkou svého klacku narazil na její mandle. Za chvíli jí v krku něco povolilo a můj ocas do ní zajel celý. Začala se dávit, ale ovládla se a pomalým tahem jezdila od kořene až k žaludu a zpátky. Prudce jsem dýchal, protože jsem byl pekelně rozdrážděnej a chtěl jsem se jí vystříkat do kundičky nebo na bříško. Vytáhl jsem ho z její pusinky, měla vlhké rty, a políbil jsem ji. Zároveň jsem jí ho opět vsunul do kundy a začal přirážet, jak nejrychleji jsem uměl. Za chvilku jsem cítil, že jsem na vrcholu a začal jsem do ní pumpovat to co mě tížilo. Rychle jsem ho vytáhl, abych stačil něco své smetany umístit i na její bříško. Křičela v orgastických křečích a na okrajích její růžičky se objevilo mé sperma.

Zvedli jsme se, Janička mě políbila a přešla k vratům. Podívala se vypadlým sukem ven, usmála se a pak vrata otevřela. Rokročila se a viděl jsem, jak jí z kundy odkapává moje semeno. Vždy se pomalu oddělila malá kapička a když se trochu zvětšila tak sklouzla na zem, zůstávajíc s vaginou propojená tenkým provázkem slizu, který nakonec se nakonec rychle vrátil na kundičku, aby tam vytvořil základ další malé kapičky. Anička tam venku stála přesně tak, jak jsme jí před patnácti minutami zanechali. Přes kundičku jí crčel proud dešťové vody a celé její tělo bylo pokryté kapkami studené vody. Jana vyšla ven na déšť a já za ní. Teď jsem si všiml, že má husí kůži a že se chvěje zimou. Letní déšť příjemně chladil, ale po čtvrt hodině nehybného stání jí musela být asi dost zima. Obdivoval jsem, že se nechala prohlížet a ani se nepohnula, dokud jí Janička neřekla, aby šla dovnitř. „Chce se mi čůrat.“ řekla napolo prosebně a Jana jí s milý úsměvem řekla „Tak si posluž.“ Chvíli se nedělo nic a najednou začal z Ančiny kundičky tryskat proud zlatavé tekutiny. Dopadal na zem, rozstřikoval se, pak změnil směr a stékal Aničce po stehně přes její nádherné lýtko, kotníček a vedle nohy se jí pomalu tvořila loužička, která rychle splývala s dešťovou vodou. To trvalo necelou minutu a Andulka měla při tom zasněný výraz. Pak se proud změnil v sérii kapek a nakonec ustal úplně. „Umej se!“ přikázala jí Janička a Anča se začala poslušně omývat dešťovou vodou. Opláchla si pořádně i kundu a pak šla pomalým krokem dovnitř.

Vešli jsme za ní a Andulička tam stála v pozoru, s prsy vypjatými a s rozkročenýma nohama. Penis se mi při tom pohledu opět postavil do pozoru, obešel jsem ji, sklonil se k jejím bradavkám a jednu vzal mezi zuby. Byly teď tvrdší než předtím, protože jí byla zima. Rukou jsem jí zajel mezi nohy a chvilku hladil okolí její studničky. Vzrušovala mě její husí kůže, která se začala postupně zjemňovat pod mými doteky. Hladil jsem jí po celém jejím těle a natočil jsem ji směrem ke kupce sena, do které jsem ji povalil. Instinktivně roztáhla nohy a zvedla ruce. Položil jsem se na ni a začal do ní pronikat. Byla ještě užší než Janinka a můj ohon dostával dokonalou masáž. Během chvilky jsem cítil, že se začíná kolem mého penisu rytmicky stahovat. Měla zavřené oči a prudce vzdychala. Její orgasmus byl tak něžný! Pokračoval jsem v přirážení a násobil tak její rozkoš. Když jsem cítil, že i já se blížím vrcholu, tak jsem ho z její rozmoklé škvírky vytáhl a zvedl jí k němu hlavu. Zasněně mě začala kouřit, olizovala z něho své šťávy, obkroužila jazykem žalud, přejela po otvůrku a slízla jemně slanou kapičku lásky. Pak ho objala oběma rukama, semkla rty těsně za žaludem a začala ho jemně honit. Díval jsem se, jak mi ta malá kurvička saje ocas a jaké jí to působí potěšení, uvědomil jsem si, že to celé s rukou na své mušličce pozoruje Jana a v tu chvíli jsem se udělal. V penisu mi zatepalo a Aniččina tlamička se začala plnit mým bílým, lepkavým, krémovitým spermatem.

Nepolkla ani kapičku, chvíli ho líně válela na jazyku, sladce při tom mlaskala a potom k ní přiklekla Janička a začala ji líbat. Dávaly si nádherný francouzák, olizovaly si jazýčky, na kterých byla vrstva mého semene. Janina roztáhla Anče píču a strčila jí dovnitř nejprve jeden, pak druhý, třetí prst a během okamžiku měla v jejím těle celou pěst. Začala v ní divoce jezdit, Anča se rozvalila do sena a celým jejím tělem škubaly záchvěvy slasti. Pokaždé, když Jana svou ručku trochu povytáhla, tak Aničce z kundy vycáklo trochu šťáv. Byla úplně v tranzu. Přiklekl jsem k Janě zezadu a zaparkoval svůj nástroj do její garáže. Usmála se na mě a pokračovala v plenění Andulčiny svatyňky. Chytil jsem Janičku za kozičky, které jí teď visely osaměle dolů, stiskl bradavky mezi ukazováček a prostředníček a začal ji projíždět. Prohnula se v kříži, abych mohl co nejhlouběji a začala skučet. Anička přerývavě vzdychala, protože její uzounkou pochvičku roztahovala Janina zaťatá pěst.

Orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Jana cítila, že se Ančina jeskyňka stahuje, ale nepřestala ji projíždět, čímž Anče přicházely další vlny zničujících vyvrcholení. Nakonec ji Jana přestala trápit a vytrhla z ní svou pěst, na zem vyšplíchly Andiny šťávy a ona omdlela se šťastným výrazem v obličeji. Její doširoka rozevřená kunda pomalu tepala a já trhnutím otočil Janu na záda vedle Anči, pod zadeček jsem jí přisunul batoh, aby byla trochu výš a pokračoval jsem v mrdání její dokonalé svatyně lásky. Přitom jsem jí vzal ruku a olizoval z ní Anniny šťávy. Zatmělo se mi před očima a bleskem jsem vytrhl z Jany svůj tepající klacek, zapřel jsem se koulema o její pohlaví, čímž jsem si dokonale stáhl předkožku a začal stříkat přímo na její velká prsa. Roztírala si po sobě můj vazký a lepivý náklad, za který jsem se, přesto, že to bylo dnes už potřetí, nemusel stydět. Zvedla se, ruce si namočila do mého spermatu a začala ho roztírat Anče, která byla stále ještě v bezvědomí po obličeji. Tím se začala probírat a poslušně si nechala celou svou tvářičku včetně krku natřít mým krémem. Speciální péči věnovala Jana jejím rtům.

Celý Ančin obličej se matně leskl, jak mé sperma zasychalo. Anička teď seděla opřená o lokty a měla trochu nepřítomný výraz. Jana zjistila, že semeno na jejích prsou už také zaschlo a tak se obrátila na mě a řekla abych si kleknul před Andu. Začala mě pomalu honit a když se mi vrátila síla, tak jsem zvedl Anču za boky a vjel do ní. Byla z předchozího šoustání úžasně mokrá, takže to šlo snadno. Dívala se jak se jí jemně vzdouvá podbřišek, jak do ní zajíždí můj ohon a mělce dýchala. Za chvíli jsem byl připraven vydat ze sebe poslední zbytky chámu, které ve mně ještě byly a postříkal jsem Andě prsa a Jana mě v poslední chvíli nasměrovala tak, že část nákladu dopadla i na Anniny stydké pysky. Jana po ní semeno rozetřela a vetřela ho i do těch nejmenších záhybů její dokonalého patnáctiletého těla. Pak ji donutila vstát a musím přiznat, že vypadala božsky. Nádherný obličej, celý pokrytý zaschlým spermatem, který byl rozetřený i na jejím krku, pokračoval přes prsa, bříško, podbřišek až přes na jemně zarudlé stydké pysky. Když se trochu pohnula, tak se kůže díky nové vrstvě nádherně zaleskla. Navíc se z ní linula zvláštní vůně, která by ve vyšší koncentraci byla považována za zápach.

Uvědomil jsem si, že přestalo pršet a Jana si toho všimla taky. Plácla Aničku po zadečku: „Tak kurvičko, začni balit, už sis užila dost.“ Anča poslušně začala skládat věci do batohu a když se dostala ke své sukýnce, tak se tázavě podívala na Janu. „Kterým směrem jdete?“ zeptal jsem se v naději, že máme společnou cetu. „K vesnici, nevíš jak je daleko?“ „Tak sedm kilometrů, je tam penzión, kde můžete přespat“ řekl jsem trochu zklamaně, protože jsem měl namířeno opačným směrem. „Tak to by byla škoda setřít tu nádheru hned, viď, ty moje slaďoučká prdelko.“ Andulka tedy zabalila sukýnku i bolerko do batohu, postavila se a oddaně koukala na Janu. Ta se podívala na mě, objala mě, já ještě využil přiležitosti a pohladil jí po zadečku a pak se sehnula a natáhla na sebe své těsné džíny a s košilkou v ruce vyšla ven. Ze střechy ještě kapala voda, omyla svoje zacákaný prsa, vrátila se dovnitř a utřela je do mého tílka. „Uvidíme se ještě?“ zeptal jsem se prosebně. Jana vytáhla z kapsy batohu tužku a papír, něco na něj napsala. Stálo tam: „Janička a její kurvička Anička:“ a číslo na mobil. „Zavolej, bylo to moc fajn,“ řekla Jana, zavázala si košilku, na záda si hodila svůj batůžek. Nandala větší batoh Andulce, která byla dosud nahá a bosá a vyšly ven. Šel jsem za nimi a pohladil Anču na rozloučenou a políbil ji zlehka na ústa zalepená zaschlým semenem. Chytila mě za můj ochablý penis, zase ho dokázala postavit a honila ho beze slova, dokud jsem nevystříkl malou dávku spermatu přesně na rozhraní její kundy a stehna. Viděl jsem jak pomalu stéká a obě děvčata se otočila a pomalu odcházela. Anina trochu klopýtavě, protože jí ostré kamínky řezaly do nohou.

Díval jsem se za nimi, dokud mi nezmizely za zatáčkou. Aniččtina útlá prdelka svítila pod tmavým batohem a Jana jí co chvíli švihla nějakou větvičkou. Zdálo se mi to jako nádherný sen. Uvědomil jsem si, že jsem stále nahý a tak jsem zašel zpět do seníku, oblékl se, hodil batoh na záda a vydal se opačným směrem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *