Pracovní den

Už dlouho nebyl v práci takovej frmol. Celý den jsem nedělala nic jinýho, než lítala po Praze a když jsem se konečně dostala do kanceláře, tak si zas lidi našli mě. Ještě že jsem měla na co se těšit – večer mám jít se svým klukem Martinem na večeři a pak ke mě domů…

Byla jsem moc překvapená, že se kolem šesté hodiny otevřely dveře a v nich Martin. Prý si potřebuje něco stáhnout z Netu a kdesi cosi. On si tedy něco prohlíží, já mám ještě jinou práci. A jak se tak hrabu v šanonech, skoro jsem na něj zapomněla. Tím větší bylo moje překvapení (a vzrušení) když jsem ucítila přes sukni na svém zadečku jeho ruce.

Začaly mě nejdříve jemně hladit přes látku, a protože se mi to líbilo, tak jsem na něj svůj zadeček pěkně provokativně vystrčila. To ho nenechalo na pochybách, že se mi to líbí, a tak mi začal jednou rukou zadeček pořádně mačkat a druhou se probojovával k mým kozičkám. Neměl to těžké, protože jsem měla jen tenké tričko a s podprsenkou se neobtěžuji – vždyť by byla škoda moje čtyřky svírat v prádle. A tak mi jednou rukou mačkal zadeček a druhou drtil kozy. Jojojoj, to byla nádhera. Cítila jsem jak začínám vlhnout a začala jsem toužit po jeho ocasu. Můj Martínek má totiž velmi kvalitní ocas, který mě dokáže maximálně uspokojit.

Otočila jsem se k němu předem a on mi sundal triko, čímž vypustil na světlo moje kozy a začal je okusovat. Tak tohle ne, to si nenechám jen tak líbit. Vyprostila jsem se a začala se věnovat jeho zjevně těsným kalhotám. Prudkým pohybem jsem rozepla nejdřív pásek a pak džíny a nechala je sklouznout dolů. Přejela jsem mu přes slipy po zvednutém ocasu nahoru a dolů a jemně pomačkala koule. Z úst mu vyklouzl sten a to mě ještě víc rozrajcovalo.

Stáhla jsem mu slipy a olízla mu ptáka odshora až dolů. To už není k vydržení, zasténal a popadl mě za vlasy a vrazil mi ho do pusy. A vrážel mi ho tam, kam až to šlo. Za chvilinku jsem cítila známé napínání a už stříkal. Stříkal hodně, takže jsem to nestíhala polykat, tak aby mi to ulehčil, ještě trošku dal mým kozám…nádhera, cítit na sobě teplé semeno!

Tento pohled způsobil, že mu ocas za chvilku opět nádherně stál.Já však neměla dost a otočila jsem se k němu opět zády a poručila: „tak zlatíčko, máš tak nádhernýho ptáka, tak ho do mě vraž, pořádně si mě podej, pořádně mi jí protáhni, vždyť víš, jak to mám zezadu ráda!“

Nemusela jsem říkat dvakrát. Nestačila jsem málem domluvit a už jsem ho tam měla. A pěkně tvrdě. Pořádně si mě napichoval. Ani chvilku mě nenechal oddechnout. Orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat, byl však o to krásnější, že on se udělal podruhé a já na svých zádech cítila jeho horký výstřik. Byla to taková krása, že jsem nechtěla, aby skončila…strčila jsem si proto do kundy jeho šikovné prstíky. Ti tři pomocníci stačili k tomu, aby mě po chvíli co mě s nimi urputně šukal znovu uspokojily.

Nádherně vyčerpaní jsme se k sobě přitiskli. Doufám, že takových pracovních dní bude co nejvíce!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *