Vodní panna

Jednoho pěkného červnového večera před zkouškou jsem si vyšel na procházku k přehradě na Valše, abych se odreagoval. Tehdy jsem bydlel na koleji na Borech. Prošel jsem Borským parkem, kolem zahrádek a nakonec lesem až jsem došel k vodě. V těch místech je jakési vodárenské zařízení o němž ani nevím k jakému účelu slouží. Vypadá jako betonové molo zakončené nízkou plochou věžičkou. A u něho byla ona. A co je lepší, byli jsme sami. Už jsem ji několikrát potkal a vždy se mi velice líbila. Ale tohle bylo poprvé, co jsem k ní měl tak blízko. Sedl jsem si k ní a chvíli jsme si povídali. Vylíčil jsem jí, jak mě přitahuje.

Měla na sobě velmi pěkné červené dvoudílné plavky, jež ji spíše odhalovaly než by zakrývaly to, co měly. Byla to milá dlouhovlasá blondýnka. Jmenovala se Lucinka. Po chvilce rozhovoru se tajemně usmála a bez jediného slova se zvedla, vylezla na molo a skočila do vody. Chvilku plavala a pak mi zmizela z dohledu za molem. Co tam dělala, mi však nezůstalo dlouho utajeno.

Náhle se objevila její zlatá hlava nedaleko od břehu přímo proti mně. Pomalu se posunovala směrem ke mně. Jak se přibližovala, postupně se vynořovala z vody. Byla přímo v odlesku slunce na hladině. Viděl jsem tedy jen její siluetu ohraničenou těmi nejkrásnějšími křivkami. Čím byla ke mně blíže, tím více detailů jsem rozeznával. Nad hladinou se pomalu objevovala její nádherná oblá prsa s velkými bradavkami, cvičené ploché bříško a konečně i to nejkrásnější, její jemnými světlými, na opáleném těle zářícími chloupky porostlá prcinka, po které stékala v tenkých pramíncích voda na pevná stehna a dále dolů až na zem. To jsem ještě netušil, že tohle uvidím ještě jednou, ale v úplně jiné situaci. Nyní už bylo zcela jasné, co dělala za molem.

Přistoupila až ke mně. Rozkročila se nade mnou a pomalu si mi sedla pevným zadečkem na hruď. Přitom se levou rukou opřela o zem za zády mezi mýma nohama a pravou rukou si hladila pičku. Potom široce rozevřela stehna a dvěma prsty si roztáhla své plné růžové stydké pysky. Vykoukl na mě nateklý dosti velký klitoris. Jedním prstem si ho lehce protřela, zavzdychala, podívala se mi do očí a řekla: „Když mě chytíš, bude jen tvá!“. Prudce vstala a rozběhla se k vodě. Skočila do ní a plavala od břehu.

Neváhal jsem ani okamžik. Odhodil jsem za sebe oblečení kam mě to napadlo a skočil za ní do vody. Pronásledoval jsem Lucinku, ale plavala dosti rychle, tak jsem ji dohonil až asi 100 metrů od břehu. Když jsem byl na dosah, obrátila se, přitáhla se a přimáčkla se ke mně kozičkama. Políbila mě a vzrušeně mi pošeptala do ucha: „Je tvá“. Doplavali jsme ke břehu. Tam mě zavedla na deku. Tu měla ve stínu mezi stromy.

Chtěl jsem si jí položit, ale řekla mi: „Až ti to dovolím, zatím se jen dívej!“ a položila mě na záda. Klekla si mi nad obličejem a začala si hrát se svojí prcinkou. Druhou rukou si hladila prsa. Jedním prstem si masírovala klitoris. Nejprve po něm jen tak přejížděla a pak zas na něm neuvěřitelně prstem vibrovala. Jindy měla prsty zastrčené hluboko v pochvě a s neskutečnou rozkoší se na ně narážela. Velmi intenzivně přitom vzdychala a chvílemi až křičela. Najednou se celá roztřásla a silně vykřikla. „Teď!“. Z kundičky se jí přitom vyvalila přímo vlna její milostné šťávy a stékala jí v čůrcích po stehnech. V tom okamžiku jsem si vzpomněl, jak vycházela z vody. Na chvilku úplně ztuhla. Pak si pomalu vytáhla prsty z rozmáčené kundy. Její šťáva byla snad všude. Prsty si otřela o mé rty, přičemž jedním z nich se dostala až mezi ně a zeptala se: „Jak ti chutnám?“ Na odpověď ale nečekala. Otočila se a nechala si ode mne prcinku vylizovat. Přitom chytla můj trčící ohon u kořene, pevně ho stiskla a líbala ho svými roztoužených a ještě stále se chvějícími rty. Neustále silně tekla, takže jsem si myslel, že se brzy utopím. Velmi šikovně mě kouřila. Když cítila, že jsem skoro hotový, přestala a zklidnila mě hlazením varlat. Opět se otočila čelem ke mně a doslova se mi pičkou narazila na ocas. Pomalu na něm jezdila nahoru a dolů. Rukou mi přistrčila bradavku levé kozy k puse, abych jí sál a lízal. Já jsem jí jednou rukou hladil po zádech a zadečku a druhou rukou jí mnul pravou bradavku. Teď už byla opravdu zcela moje. Cítil jsem, že si s ní mohu dělat co chci. Řekl jsem, že jí to chci udělat zezadu. Postavila se na všechny čtyři a vystrčila na mě totálně promočenou píču. Zasunul jsem do ní ocas a pomalu jí protahoval. Líbal jsem jí šíji a hladil prsa. Asi po deseti minutách se Lucinka opět rozechvěla orgasmem a svojí kundičkou mi sevřela penis tak, že jsem to nikdy před tím ani potom až doposud nezažil. Po dlouhém a hlasitém zasténání řekla: „Teď už můžeš taky“. Otočil jsem ji na záda a píchal jí „klasicky“. To jí dlouho nebavilo a chtěla zas nahoru na mě. Převalovali jsme se, až jsme se skutáleli z deky do kopřiv. V té chvíli to však nikomu z nás nevadilo. Naopak, Lucka se, jak jsme se povalovali v kopřivách začala neuvěřitelně rychle blížit k dalšímu vrcholu. Zrychlil jsem přírazy a Lucinka se znovu udělala. Řvala přitom jak lvice. Vytrhl jsem z ní ocas a postříkal jí prsa. Ona si sperma rukama rozetřela po celém těle.

Na závěr jsme se šli ještě vykoupat, abychom zchladili naše od kopřiv popálená těla. Po cestě zpět od vody jsme posbírali mé rozházené svršky. Oblékli jsme se a pomalu jsme šli na kolej. Chtěl jsem zajít ještě k Lucce na pokoj, ale řekla mi, že bychom to už nestihli, protože si musí sbalit věci a ještě v noci odjet domů. Také mi řekla, že se už asi neuvidíme. Protože neudělala třetí termín jedné zkoušky a na škole končí. Nakonec dodala: „Takové nádherné zakončení studia jsem si ani ve snu nepředstavovala“. Dal jsem jí tedy ještě pusu na rozloučenou a od té doby jsem jí už neviděl. Ani jsem se jí nezeptal odkud je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *