Alenka X.

Nedělní squash byl skvělý, po tom všem co jsem zažil mi takový úplně normální den prospěl. Byla tam i Petra, byli jsme nakonec i v sauně, a přes to, co jsme spolu zažili ve čtvrtek, jsme se chovali úplně normálně. Pravda, měl jsem trochu chuť vykašlat se na ostatní a zasunout svéhu čuráka do její kundičky, ale ovládl jsem se. Co mi taky jiného zbývalo.

Když jsem odcházel, všiml jsem si Jany, která něco kutila v kanceláři Sport-centra. Pozdravil jsem ji a i ona mi připoměla jeden hezký zážitek. „Tak co, kdy si zase zajdeš do posilovny?“ Zazubila se na mě. Odpověděl jsem jí něco v tom smyslu, že určitě brzo, protože svaly se musí trénovat. Rozesmála se na plné kolo a bylo vidět, že je ochotná si to klidně zopakovat. Odcházel jsem domů s pocitem, že v nejbližší době určitě sexuálně strádat nebudu.

Vracel jsem se parkem k domu, když jsem proti sobě viděl přicházející Alenu. „Potřebovala bych s tebou mluvit. Zažila jsem včera zajímavý večer a musím ti o tom vyprávět. Určitě tě to bude zajímat.“ Šli jsme ke mě, pozval jsem Alenu na oběd a hned začal vařit. Ona seděla u stolu, popíjela víno a povídala. Měla pravdu, skutečně mě to zajímalo.

Když jsem jí večer vysadil na sídlišti, pospíchala domů. Pospíchala, protože si uvědomila, že je u ní Jana, Karlova sestra, a že je to už více jak 24 hodin, co je sama. Je jí sice už patnáct pryč, ale cítila přeci jenom odpovědnost, protože slíbila Věře, že se o ni postará. Potichu vklouzla do bytu, protože si už venku všimla, že v pokoji běží televize. „Jana se asi dívá na nějaký ten současný seriál, alespoň ji překvapím,“ pomyslela si. Zavřela dveře, zula se a chtěla vpadnout do pokoje, ale to co zaslechla ji zarazilo.

Z pokoje se ozývaly zvuky jednoznačně připomínající ženské vzdechy při souloži. Zarazila se a v první chvíli propadla panice. To je pěkný malér. Jana, teprve krátce patnáctiletá, to už dělá? A u ní v bytě? Ať byla Věra jaká byla, tohle jí přeci nemůže udělat. Horečně přemýšlela jak z toho ven. Vpadnout tam, mohlo by pro Janu dopadnout špatně. Nechat to dojít do úplného konce by bylo ještě horší. Možná ale, že má ten dotyčný ochranu, pak by to zase špatná varianta nebyla. Tedy nechat to dojít až do přirozeného konce a pak to v klidu vyřešit. Už se uklidnila, když ji to, co se ozvalo, znovu rozhodilo.

„Tááááák, a teď mi protáhni prdel, dělej, pořádně mě do ní ošukej, ááááááááááách, to je krásnéééééééé, …“ V tom okamžiku pochopila. Video. Ta malá zvědavka našla naše pornokazety. Uklidnila jsem se a uvažovala jak tedy dál. Začala jsem dělat trochu víc rámusu aby si mě všimla a měla dost času video vypnout. Ale ať jsem se snažila sebevíc, nic se nedělo. Opatrně jsem tedy nakoukla do pokoje a ztuhla jsem.

V místnosti byly dvě dívky, Jana a asi její kamarádka, kterou jsem znala od vidění. Jana pololežela na křesle, byla úplně nahá a nohy měla doširoka roztažené. Doprostřed kundy měla zasunutého mého umělého čuráka, kterého držela za koule a ošukávala se s ním jak to jen šlo. Vší silou ho vrážela dovnitř a zase vytahovala ven ve zběsilém rytmu. Tomu odpovídal i její projev. Vykřikovala a otáčela přitom hlavu na svoji kamarádku, která byla v podřepu před sedačkou, byla taky úplně nahá a stejmě jako Jana měla ve své kundičce zastrčený můj druhý umělý nástroj. Byla v takové poloze, že ho měla opřený o sedačku a rytmicky se na něj napichovala. To jí ale nestačilo, protože se přitom ještě dráždila jednou rukou na poštěváku a druhou na prsou.

Jana na kamarádku pokřikovala. „Tááák, dělej, dělej, rychleji, ať jseš stejně jako já, áááááááááááá, …“ Ta jí přerývaně odpovídala. „Ano, …, ano, …, Janičko, jááááá, …, už, …., budůůůůůůůůůů…“ A zvrátila se na sedačku, chytla čuráka za koule a začala se s ním ošukávat stejně jako Jana. Během dalších pár vteřin obě vybuchly v obrovském orgasmu.

Stála jsem tam jako opařená a nevěděla co dělat. Měla jsem pocit, že jsem za Janu odpovědná, zároveň mě ale pohled na hrající si dívky vzrušil tak, že jsem rychle přemýšlela, že si jí musím jít taky vyhonit. Pak jsem si ale řekla, že se přeci neděje nic špatného, možná naopak, že je to takhle rozhodně lepší, než kdyby si to rozdávala s nějakým klukem. To mě uklidnilo a zbavilo pocitu odpovědnosti. V té chvíli jsem ale propadla do opačného extrému a začala se zajímat, jak bych toho mohla využít pro vlastní potěšení. Kalhotky jsem měla už úplně mokré a kundička mě svědila jako bych to neměla alespoň rok. Opatrně jsem se otočila, obula se a vyšla ven přede dveře. Když jsem za sebou opatrně a potichu zavírala, slyšela jsem, jak v obyváku pomalu utichá příval výkřiků a vzdechů. Obě děvčata to měla za sebou, teď je nechám, aby si odpočinula a pak se vrátím. Co ale já? Horečně jsem přemýšlela co udělám. Stála jsem tam na chodbě, mezi nohama zase mokrá a vzpomněla si, že možná bude otevřená místnost s mandlem. Rychle jsem seběhla dolů. Bylo otevřeno!

Vykasala jsem si sukni, stáhla punčocháče i s kalhotkami a začala si ji honit. Trvalo to jen chvilku a udělala jsem se. Stálo mě hodně sil, abych zůstala ticho, protože jsem na chodbě zaslechla nějaké hlasy. O to to bylo vzrušivější. Orgasmus byl rychlý a krátký a rozhodně mi nestačil. Už jsem se těšila, až přijdu nahoru do bytu.

Vyšla jsem před dům a zazvonila na zvonek. Chvilku se nic nedělo, pak jsem uviděla za oknem ložnice stín. Jana pozorovala kdo zvoní. Pak byl zase chvíli klid a asi za pět minut se otevřelo okno v obýváku a Jana se rozpačitě divila, co tady dělám. Odpověděla jsem jí, že jsem se musela vrátit a že teď nemůžu najít klíče, ať mi otevře. Když jsem vcházela do bytu, obě dívky stály v předsíni. Oblečené pochopitelně.

„Aleno, to je moje kamarádka Zuzana, přišla mě navštívit, ale když jsi doma, tak už půjde.“ Ujistila jsem je, že tu Zuzana může klidně zůstat. Naopak, že tu zůstat musí, protože si uděláme prima večeři a pak se můžeme podívat společně na nějaké video. Poočku jsem se na obě podívala. Byly rudé jako pivoňky. Rychle jsem se osprchovala, převlékla a za půl hodiny jsme už seděly u stolu a jedly. Já jsem si dala víno a obě malé slečny si pochutnávaly na lehkém střiku. Jak se zdálo, stačilo jim to, protože za chvilku už byly pěkně uvolněné, takže když jsem navrhla, že se přesuneme do obyváku, nadšeně souhlasily.

Trpělivě jsem Alenu poslouchal a moc se mi to líbilo. Těšil jsem se na to, jak to bude dál a očekával jsem zajímavé pokračování. A nezklamalo mě to. Alena pokračovala.

V obýváku jsem pustila slabě kompakt a dolila dívkám i sobě. Posadily jsme se na sedačku a křesla a já začala vyprávět, jak jsem v patnácti měla taky velkou kamarádku a jak jsme spolu prožívaly mnoho hezkých chvilek. Jak jsme spolu hovořily úplně o všem a dokonce, jak jsme spolu dělaly i věci, které bychom jinak nedokázaly vůbec před nikým. „Jedině snad později před svým milým,“ dodala jsem. Obě dívky zpozorněly. Už jim pěkně svítily oči. Mě ostatně taky, dostávala jsem se do varu. První to nevydržela Jana. „A pověz nám, co jste tedy dělaly.“

Začala jsem opatrně. O tom, jak jsme si sdělovaly všechny intimní záležitosti, zpočátku ty věci okolo menstruace, později pak i první zkušenosti a poznatky týkající se věcí okolo lásky a milování. „To jste už v patnácti něco s někým měla?“ zeptala se Zuzana. Ujistila jsem ji, že ne, že se to týkalo záležitostí a zkušeností, které jsme získaly každá sama se sebou. Mrkla jsem na ně a viděla, že jsou opět trochu v rozpacích. „Jo a ještě něco Zuzano. Klidně mi tykej. Ahoj, já jsem Alena.“ Naklonila jsem se k ní, přiťukly jsme si a já jí políbila. Když se naše rty setkaly cítila jsem, jak zase mezi nohama vlhnu. Jak nejsem na ženské, tak jsem v té chvíli dostala hrozně chuť na to, pomazlit se s nima, tak jak jsme se jako holky s kamarádkami mazlily a dělaly přesně to, co jsem před hodinou viděla u Jany se Zuzanou.

Pokračovala jsem ve svých úvahách. O tom, jak to bylo dříve, že jsme neměly žádné informace a musely jsme se o svoje zkušenosti podělit. „To víte, nebyly erotické časopisy, videa s filmy, o nějakých pomůckách nikdo nic nevěděl, …“ Přitom jsem je pozorovala. Jak jsem řekla „videa“ a „pomůcky“, obě přímo nadskočily. Povídala jsem pak o tom, jak si každá z nás vyzkoušela ty úplně první věci sama, a pak jsme se opatrně dostávaly k tomu, že jsme o tom mluvily společně. Většinou tak dvě, maximálně tři dívky dohromady. Že jsme si někdy i některé věci vyzkoušely a že to bylo moc hezké. Když jsem se opět na ně podívala, bylo vidět, jak jim hoří tváře.

První se ozvala Zuzana. „A co jste, Aleno, dělaly? Tedy, jestli nám to můžeš říci?“ „Co bych nemohla, vždyť jste už dost velké a…“ udělala jsem významnou pauzu, „…možná máte už podobné zkušenosti také za sebou.“ Pak jsem vyprávěla jak jsme si začaly prohlížet a srovnávat prsa. Pak jak jsme postupně a nezávisle zjistily, co se děje s naším pohlavím, a to jak každá z nás dříve či později zjistila, co se s ním dá všechno dělat.

„To jako, že jste si na ní šahaly a tak?“ ozvala se znovu Zuzana. „No jistě. Každá dívka nakonec přijde na to, co se stane, když se dotýká toho, co má mezi nohama. Neříkejte, že jste na to už nepřišly!“ Vypálila jsem přímo a kochala se jejich reakcí. Obě zalapaly po dechu a podívaly se jedna na druhou. Zuzana polkla. „Ale jo. Víš, to je poprvé, co někdo dospělý o tom takhle mluví. Řekni nám prosím, co jste tedy třeba dělaly?“

„No moc možností jsme neměly. Většinou jsme se jenom sešly někde u někoho v bytě, nebo někde venku, kde nás nikdo neviděl a povídaly si o tom, co jsme která už zkusila. Pak jsme si to třeba i ukazovaly a někdy dokonce, to dělaly jedna druhé.“ „To jako lesby?“ vyhrkla Jana. „Ne, nebyly jsme lesbičky. Hele, pokud se mazlí jedna žena s druhou, to ještě neznamená, že jsou lesbičky. Je to třeba proto, že jsou dlouho samy, bez mužů a potřebují se trochu uvolnit. Nebo proto, že ještě žádného muže neměly. A to je pak dokonce lepší varianta, než to hlava nehlava s nějakým mužem zkusit jen proto, že máš chuť si užívat. U ženy ti žádné nebezpečí z otěhotnění nehrozí. Takže je to nakonec ta nejlepší varianta právě pro taková mladá děvčata, jako jste vy dvě. Nebojte, na chlapy ještě budete mít času až, až.“

Jako bych slyšela, jak oběma spadl kámen ze srdce. Ty holčičky snad měly obavu z toho, že jsou lesbičky? Už jsem se dostávala do varu, zároveň jsem cítila, že se už trochu začínám opíjet. I Jana se Zuzanou už měly mírně skelné pohledy, ale ještě jsme se všechny tři držely. Pomalu jsem ale cítila, že už ztrácím nad svým chováním kontrolu a že mě začíná ovládat touha po vzrušení. Už jsem moc dlouho nemohla hrát tu hru na nezištné poučování mladých dívek, už jsem chtěla polaskat jejich tělíčka a nechat si od nich laskat to svoje. Brzy jsem se měla dočkat. První promluvila kupodivu Jana.

„Víš, docela jsem si oddechla. Nebudu ti nic zastírat. Já a Zuzana totiž něco takového taky děláme. A dokonce jsme to dělaly před tím, než jsi přišla.“ To mi stačilo. Vstala jsem a objala jsem Janu. Přitiskla se ke mně a já cítila její malá prsa na svých. Teď už jsem doslova tekla. Jana se odtáhla, podívala se mi do očí a pokračovala. „Víš, nemohla bys nám ukázat, jak jsi to třeba dělala tenkrát ty? Tedy, jestli si na to ještě pamatuješ.“ Ujistila jsem ji, že jednak nejsem ještě tak stará abych to zapomněla, a jednak jsem to od té doby nepřestala dělat, takže to ani zapomenout nemůžu.

„Jak to, vždyť jsi vdaná. Proč si to musíš dělat sama?“ Pověděla jsem jí, že to nic neznamená. Jsem často sama a i když ne, tak to i muž rád vidí, když se žena sama vzrušuje. Bývá to často i součástí jejich milování. A dokonce i muž to před ženou dělá. A to se zase ženám líbí. Zkrátka a dobře. Dělat tyhle věci není nic špatného v žádném věku, za žádných okolností. „Já je alespoň dělám vždy, když na to mám chuť a je to jen trochu možné. Třeba i v práci.“ Obě dívky vyprskly. „A pokud to chcete vidět, proč ne. I já mám na to teď chuť.“

Začala jsem se svlékat a během chvilky jsem už stála před oběma dívkami nahá. Jana se Zuzanou na mě mohly oči nechat. Prohlížely si mě shora dolů a hlavně je zajímala moje prsa a kundička. Lehce jsem se rozkročila s začala jednou rukou projíždět po šterbině nahoru a dolů. Byla už pěkně mokrá, takže jsem brzy zajela mezi vnějšími pysky dovnitř. Druhou ruku jsem přiložila na poštěváka a začala ho jemně masírovat. Lehce jsem pokrčila kolena, takže se kundička ještě více rozevřela a já mohla zastrčit jeden a za chvíli i dva prsty dovnitř. To už jsem se pravidelnými tahy šukala. Druhá ruka neustávala ve zpracování poštěváka a během chvilky přešly moje tiché vzdechy v hlasité výkřiky. Udělala jsem se během chvilky. Šťáva mi tekla po stehnech dolů a já si rychle sedla a začala jí rukama zachytávat a olizovat. Když jsem zvedla obličej, naskytl se mi úžasný pohled. Jana i Zuzana seděly nahé vedle sebe na sedačce, obě nohy roztažené, a jako dvě dvojčata si honily svoje doširoka rozevřené kundičky. Šlo jim to náramně a jejich rychle se zvedající prsa svědčila o řádném vzrušení. Znovu jsem si začala přejíždět svoji kundu, ale více jsem věnovala jim. Nasadila jsou trochu velitelský tón. „Tak děvčata, pěkně to děláte. Je vidět, že to neděláte poprvé. Ale chce to trochu rytmu. Zastavte se, …, říkám zastavte se, obě!“

Nato obě přestaly a trochu nechápavě, oddychujíc, se na mě podívaly. „No a teď začnete pěkně současně. Nahoru, dolů, nahoru dolů, …“ A začala jsem jim diktovat. Pochopily to okamžitě a zcela se přizpůsobily mému tempu. Schválně jsem ho měnila a bylo vidět, že jim to zpočátku dělalo jisté potíže. Zvlášť v okamžicích, kdy se jejich vzrušení stupňovalo a bylo by přirozené, kdyby svoji frekvenci zrychlovaly, zatímco já jsem ho právě v té chvíli zpomalila. Už jsem nemluvila, je jsem ťukala prstem do desky stolu. Šlo jim to úžasně. Pracovaly zcela synchronně a stejně synchronně i reagovaly. Měly úplně stejné prahy vzrušení a i jejich projevy byly podobné. Tím, že se soustředily na moje poklepávání a zcela se mi oddaly, přestaly vnímat všechno okolo, i svoje vlastní pocity a vzrušení. A na to jsem čekala. Poté, co jsem napřed vystupňovala tempo do maxima a pak ho zase stáhla na minimum, jsem to rozbalila.

„Tááák, a teď do toho. Teď pěkně pořádně, nahoru, dolů, nahoru, dolů. Přitlačte, dělejte. Přitlačte si na ty svoje kundy holky. Hoňte si je pěkně a pěkně se udělejte. Tak jak vám to říkám.“ Začala jsem znovu vyťukávat a pokračovala nahlas v líčení situace. „Teď si je pěkně honíte. To je pohled. Obě máte nohy roztažené, píči vyšpulené a mastíte si je jak o život. Rychleji, rychleji.“

Jejich vzrušení se stupňovalo, vzdechy byly stále silnější a silnější. Mezi nohama jim to už pěkně pomlaskávalo a okolo roztažených kundiček se objevovala našlehaná pěna z jejich šťáviček. „No a ještě chvíli, ještě přidejte. Můžete klidně u toho i křičet. Dělejte, křičte, vzdychejte, no táááák!“ Na ten povel obě popustily uzdu svým vášním úplně. Jedna přes druhou začaly nahlas vzdychat a postupně přecházely v přerušovaný křik. Atmosféra zhoustla a na to jsem čekala. „A teď se holky udělejte, pořádně, honem, udělejte se.“

Přestala jsem ťukat, už to stejně nebylo k ničemu, protože obě, Jana i Zuzana nasadily tak zběsilé tempo, že bych asi neměla šanci jim s ťukáním stačit. Co jsem ale stačila, bylo jasné. Roztáhnout nohy a projíždět si vlastní kundu stejně jako ony. Jejich orgasmus přišel současně, můj hned vzápětí. Hodnou chvíli se pokojem se ozývaly výkřiky vzrušení, přecházející v hlasité oddychování. Vzduch byl naplněn směsí pachu potu a šťávy ze tří kundiček a dal se krájet. Obrazně i doslova.

Chvilku jsem pololežela v křesle a pak se pomalu posadila. Kunda mě pálila, ale já jsem se zajímala o ty dvě. Ležely vedle sebe a oddychovaly. První se zvedla Jana. Chvilku se na mě dívala mlčky, přemýšlela asi, jak se má chovat. Pak se postavila a objala mě kolem krku. Přitiskly jsme svoje nahá těla k sobě a propletly nohy tak, že jsme každá tlačila stehnem na kundičku té druhé. Bylo to jasné. Jana je moje krevní skupina. Přes její rameno jsem se podívala co dělá Zuzana. Už taky seděla na sedačce a dívala se na nás. Odtrhla jsem se od Jany a zvedla jí k sobě. Objaly jsme se úplně stejně jako před tím s Janou a nakonec jsme skončily v náručí všechny tři. „Tak co, holky. Jaké to bylo?“ „Fantastické.“ Odpověděla Zuzana. „A úžasné.“ Dodala Jana. „Věřte, že to je teprve začátek. Myslím, že vám toho můžu ukázat a naučit ještě mnohem víc.“

Postupně jsme se vykoupaly a všechny tři pak vyšly ven. Doprovodily jsme Zuzanu domů a vrátily se s Janou zpátky. Jana pak ještě chtěla pokračovat, ale já už byla unavená. Tak si jen vymohla, že půjdeme spát spolu do ložnice. Ještě chvíli jsme si povídaly a když jsem usínala držela mě Jana za ruku. Bylo to zvláštní, Jana, sestra mého muže spí v naší posteli a drží mě za ruku. „Tak zvláštní, že mi to nedalo a musela jsem ti to jít vyprávět,“ dodala Alenka a napila se vína.

Byl jsem vzrušený, Alena jistě také, ale asi ani jednomu se nechtělo přerušit ty příjemné myšlenky na mladé dívky a jejich první zážitky. Možná v tom bylo i kus nostalgie na něco, co už dávno máme za sebou, proto jsme jen klidně seděli a popíjeli víno. Za chvíli se Alena zvedla. „Budu už muset domů, mám ještě nějakou práci. Zítra ti zavolám.“ Vstal jsem neochotně, přeci jenom byl dost vzrušený. Alena tomu ale nevěnovala pozornost a hrnula se ke dveřím. Pomohl jsem jí do kabátu a vzal klíče. „Půjdu tě kousek vyprovodit.“ Když jsem si ve výtahu zapínal bundu, zarazila mě Alena. „Ale podívejme se, copak je to.“ A chytla mého, stále ještě stojícího čuráka i přes kalhoty. „To jsem nemohla tušit? Ale vlastně, jak jsem nemohla. Po tom, co jsem ti všechno vyprávěla. Proč jsi nic neřekl?“ Namítl jsem, že jednak nemám ve zvyku o něco prosit a pak že chápu, že je unavená. „To jsem, ale na něco sílu ještě mám.“

Stiskla tlačítku stop výtahu a poklekla. Rozepnula kalhoty, stáhla zip poklopce a už je rvala dolů i se slipy. Čurák vyskočil ven v očekávání příjemného. A bylo to příjemné. Nastříkal jsem jí ve chvíli plnou pusu, měla co dělat, aby to spolykala. Pečlivě mi všechno vysála, olízala a znovu mě oblékla. Postavila se, políbila mě a stiskla tlačítko „Přízemí“. Když výtah zastavil otevřela dveře. „Petříku, nemusíš me vyprovázet. Já trefím. Běž si odpočinout, běž. Chci tě mít v pořádku. A víš proč? Protože tě mám ráda. Nevím, jestli tě miluju, na to je ještě brzo, ale jistě vím, že bez toho tvého šukání už být nedokážu. Ahoj.“

Stál jsem tam jako solný sloup a sledoval, jak prochází vstupní halou domu, otevírá dveře a mizí ve tmě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *