Návštěva

Jednou v pátek měly přijet za manželkou její sestry Lidka (12), Jana (13) a Hana (14). S ženou bydlíme ve dvoupokojovém bytě, takže byl trochu problém je uložit. Nakonec jsme všechny nechaly spát v ložnici. Již večer mezi námi přeskakovaly dlouhé pohledy a nejen ty. Napřed se šly koupat ty dvě mladší. Manželka myla nádobí a já jim šel odnést ručníky. Když jsem jim je pokládal na pračku obě se na mne usmály a úplně roztáhly nohy. Chvíli jsem zůstal stát a pozoroval je. Lidka byla špinavá blondýnka, prsa ještě neměla, kundu měla holou ale tak nádherně vyšpulenou a ty oči! Jana byla bruneta a lehké ochlupení jí už rašilo, prsa se jí lehce špičatěla a začínala se ukazovat. Lehce si projela rukou mezi nohama a podívala se na sestru. Na obě jsem mrkl, usmál se a odešel. Manželka je pak odvedla spát. Potom jsme se vykoupali postupně ostatní. Když se koupala žena přisedl jsem si za Hanou, která se s námi ještě dívala na televizi a přiklonil se k ní a řekl, že už pěkně vyspěla. Měla dlouhé vlasy, pod tričkem se ukazovaly tvrdé bradavky a kozičky byly akorát do ruky. Ještě jsem jí stihnul pošeptat ať za mnou ráno přijde. Usmála se, spiklenecky mrkla a odešla spát za sestrama do ložnice.

Musely se tam vměstnat, ale asi jim to nedělalo problémy protože jsme od nich slyšeli dlouho chichot. Chtěl jsem na ně vlítnout, ale manželka mi řekla ať je nechám vždyť jsou to ještě děcka. To já jsem asi věděl své, když jsem si uvědomil že mám LEA ve stolku. S manželkou jsme si lehli v obyváku na rozloženou sedačku a dívali se ještě chvíli na televizi. Iva se ke mě přitočila a říká mi: „ty holky jsou nějaký divoký, ne abyste tady dělali blbosti“ „Neboj já jim pustím nějaký film a bude klid,“ odpovídám. „No já je znám,“dodává Iva a chce se otočit. Zajíždím rukou pod košilku a chci prohrábnout její drn, ale ona ucukne a říká že jde zítra do práce a je dost utahaná. „Neblbni a co s ním“a ukáži na svého ptáka. Zakroutí hlavou a pohladí ho rukou. Zavírám oči a nechám se unášet představami do ložnice. Pak ucítím její dech na svém obnaženém čurákovi, cítím jak si ho vsunuje do úst a saje. Bože ten jazyk, to je nádhera a už to ze mne valí. Iva se pak otáčí a usíná. Já se ještě myšlenkama vracím k prožitému večeru a cítím že mi opět stoupá.Vezmu ho do ruky a začínám si ho honit.Představuji si že se s mláďatama mazlím ve vaně. Pak vystříknu a usínám.

Ráno manželka vstává a po svých kosmetických úpravách odchází do práce, prodává v obchoďáku a tak se jí soboty nemohly vyhnout. Já vstanu a odcházím do koupelny trochu se osprchovat a přemýšlím jestli ta Hanka za mnou příjde. Po sprše si jdu opět lehnout a slyším jak se otvírají dveře od obyváku a vidím jí jak vklouzává za mnou pod peřinu. „Tak sji přišla,“ říkám a ptám se jak se vyspala. „Dobře, jenom ty dvě žabky tam dost blbly. Máš dobrý časopisy,“ říká mi a trochu se ke mně přitiskne. Lehce sebou cukne, když ucítí že ležím nahý. „Jesttli ti to nevadí tak taky svlékni,“ říkám a už cítím jak se ke mě přitisklo nahé dívčí tělo. Začínám ji hladit po vlasech sjíždím níž na prsa a beru něžně do dlaní její kůzlátka. Líbí se jí to, protože mě objímá kolem ramen a hladí mne po tvářích. Přibližuji se k jejím ústům a lehce ji dávám polibek. Pootvírá ústa a přisává se k mým rtům. Střídavě si v ústech jezdíme jazyky, já pomalu sjíždím rukou na pupík a níž až ucítím hebký chomáček chlupů, ale jen takový proužek. Přestávám jí líbat na ústech sjíždím níž na bradavky, které pod tlakem tvrdnou a začínají nabývat na objemu. Prstem jí projíždím vlhkou kundu, zároveň si klekám a pozoruji ji od hlavy až ke kolenům. To je nádhera! Svíjí se pod mými doteky, oči má zavřené a kouše si rty. Přesunuji se mezi nohy, které doširoka roztáhnu. Její kunda se leskne jak je vzrušená. Vrhám se na tu růžovou nádheru,rty se snažím ji obejmout celou a saji její sladkou šťávu. Prohýbá se a zvedá zadeček pod který rychle podkládám ruce a palci jí rozevírám zvlhlou štěrbinku. Začíná sebou cukat, slyším její vzdychání a cítím jak to z ní teče. Nádherný orgasmus!

Pokládám se vedle a zašeptám jí do ucha že je řada na ní. Lehá na mě, je lehká jak pírko, líbá mne po celém těle až se zastavuje nad mým nebývale ztvrdlém ptákem. Přitiskuje se rty k žaludu a pomalu si ho zasouvá do úst. Hýbe hlavou a zasouvá si ho čím dál hloub, pomáhá si při tom rukou. Hladím jí po vlasech, zavírám oči a nechám se unášet. Po chvíli se zvedá, rozkročuje se nade mnou a pomalu se snižuje do podřepu. Uchopí čuráka do ruky a se zavřenýma očima si ho zasouvá do dírky. Hlavou mě jen proletí že asi panna už není, ale rychle to házím za hlavu a pozoruji ji jak se nadzvedává. Nato že je tak mladá má ji pěkně volnou. Její pohyby se zrychlují, začíná se třást po celém těle a pak na mě svou vahou padá. Dodělávám ji trhavými pohyby pánve. Když to začíná přicházet na mě říkám jí:“do pusy“Přetočí se na 69 a začíná kouřit, já zatím slízávám její šťávy. Přichází to na mne hezky rychle. Celou dávku jí stříkám do pusy. Chvíli zůstáváme ležet a zhluboka se nadechujeme. Pak si lehá vedle a spokojeně se usmívá.

Jsem zvědavý a ptám se kde se to naučila. Vypráví mi, že jednou si ji vzal k sobě do kanceláře trenér házené a nabídl jí, že ví jak se ještě výkonnostně zlepšit. Přikývla a musela slíbit, že to nikomu neřekne a zůstane to mezi nimi. Potom ji posadil před sebe na stůl. Stáhl z ní trenky i s kalhotkama, přes hlavu jí přetáhl dres a pod zadek jí vsunul ručník. Její nohy si dal na ramena a zabořil se do její skoro holé kundy. Cítila jak jeho jazyk rejdí po poštěváku a vjíždí do dírky. Dělalo jí to dobře zvlášť když jí vysával. Po chvíli si stoupl, rozepl si kalhoty a vyndal ho ven. Byla překvapená jeho velikostí, protože brácha a pár kluků ze třídy, kteří jí své ptáky strkávali do pusy je měli manší a tenké. Naslinil si žaluda a nasadil ho na kraj dírky. Když ho začal zasouvat, cítila obrovský tlak a těžce se roztahovala, stiskla rty a čekala co přijde. Když si projel cestu zprudka jí ho tam vpálil. Zařvala bolestí,ale když v ní zůstal chvíli v klidu, bolest přestávala. Když se navíc začal pomalu pohybovat, bolest se měnila v cosi nepoznaného. Bylo to příjemné a stále silnější, nohy jí přestaly poslouchat, brnělo jí celé tělo, začala se chvět, stále to sílilo a pak přestala vnímat. Když se probrala,věděla co to bylo, ale že to bude tak nádherné, to ani netušila. Na břicho ji dopadly teplé kapky lepkavé tekutiny, trenér nad ní stál a pomalými pohyby se dodělával. Rukou si jí rozmazala po břiše, olízla namočený prst a zjistila že jí to chutná.Trenér jí pak řekl, že budou pokračovat po příštím tréninku. Moc se jí to líbílo, už se těšila na další trénink. Já jsem dnes poznal, že je fantastická a to bylo teprve ráno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *