Taková zvláštní sámoška I.

Na začátku mého příběhu byl jeden zcela obyčejný nákup v samoobsluze. Doslechl jsem se, že teď nově patří kamarádovi ze školních let a tak jsem si řekl, že bychom třeba mohli hodit řeč, co je jako nového a při té příležitosti nakoupit. Normálně tedy nakupovat nechodím, ale protože moje kočička měla narozky chtěl jsem jí koupit nějakou tu blbůstku a kytku. Proč jí taky alespoň jednou za čas neudělat nějakou radost, když si mě tak vzorně rozmazluje a v sexu mi nic neodepře, že… Ale o tom psát nechci, protože tohle co vám budu vyprávět bylo o moooc lepší a rajcovnější i když se to teda zpočátku vůbec nezdálo…

Franta se za ta léta co jsme se neviděli vůbec nezměnil – pořád byl stejný kanec jako ve škole. Stále nemohl odolat, když se v jeho blízkosti objevila nějaká jen trošku hezká holka – zvlášť když jí bylo tak kolem patnácti – jo to bych vám mohl vyprávět kolik mi jsme těch patnáctek na střední přefikli… Už na první pohled bylo zřejmé, že si užívá i nadále – u pokladen a vůbec všude okolo bylo dost hodně krásných holek – až podezřele dost na obyčejnou sámošku. Navíc přesně odpovídaly kritériím Frantovy krásy, které kdysi vyjádřil takto: „Ženská buď musí mít pořádný kozy, nebo musí být mladinká s copem nebo culíkem a nevinnýma očima“. Takže nebylo pochyb o tom, že tohle své krédo bezezbytku aplikoval i na svůj personál. I když jak mi později prozradil dělo se to všechno za vydatného přispění ředitelů místních učňáků, kteří mu stále dodávali nové a nové mladičké krásky na praxi – ale to mi věřte, že se holky procvičily nejen ve studovaných oborech. No a protože jsme si už za dob svých středoškolských studií vypěstovali stejný vkus nebylo divu, že když jsem ty mladičký kundičky ještě mezi řečí jen tak letmo pozoroval, začal se mi pořádně stavět.

Museli jsme se přesunout kousek vedle k pultíku s uzeninami, protože jsme u vchodu docela lidem překáželi a pokračovali jsme v živé debatě o tom co všechno je u nás nového. Z Franty se teď stal významný podnikatel a tak mi líčil, jak moc starostí takové vedení několika sámošek obnáší a že by byl moc rád, kdyby mohl do každý dosadit svýho člověka, který by jí řídil. „A vůbec nechtěl by sis jednu taky vzít na starost?“ vybafl na mě. Zpočátku jsem tedy začal hledat jen výmluvy proč by to nemělo jít, ale když se mi svěřil s tím, že to vůbec nebude jen tak obyčejná sámoška, ale spíš takovej zajímavej bordel se spoustou mladých a krásných dívek, tak jsem se nechal ukecat a nakonec jsem to vzal.

Už během našeho hovoru jsem si začal trochu víc všímat kočičky, která byla u pultíku s uzeninami. Byla moc hezká a vypadala jako nevinnost sama – jo s tou se tak smět pomilovat – ozval se ve mě pud „mlsného kocoura“. Byla přesně můj ideál krásy – bohyně s dlouhými černými vlasy spletenými do copánku a nádhernými kozičkami, které tu a tam, když se musela ohnout nezbedně vykoukly z bílého pláště. Mohlo jí být tak 16, ale ty tvary rozhodně nebyly k zahození. Už jsem se živě viděl jak ochutnávám její šťávy, jak lížu její mladičkou prcinku a pohrávám si s melounky s tmavými dvorci a laskám bradavky. Samozřejmě, že to Frantovi neuniklo a neodpustil si, aby mě, když viděl nepřítomný výraz v očích nepopíchnul: „Hezká samička, viď?“ „To ti řeknu, že od tý doby co jsem jí vzal na praxi, tak mi tržby za maso narostly třikrát,“ pochlubil se a já se mu vůbec nedivil. „Hele, jestli si chceš s ní zapíchat, tak je tvoje, ale nejdřív podepíšem tu smlouvu,“ řekl mi a když jsem se na něj díval tázavě dodal: „Neboj dá ti a je ještě panna,“ a spiklenecky se zazubil a zamířil k ní.

„Můžeš s náma na chvilku dozadu Martinko, máme tu jeden důvod k oslavě tak si s náma ťukneš.“ „Jo jasně,“ řekla a mile se na nás oba usmála – zřejmě už tušila, že jí čeká bezvadnej sex, potvůrka. Za pultem jí nahradila jiná holka a po podpisu smlouvy a krátkém představování s lahvinkou vína jsem už byl s Martinkou nejlepší kamarád, který si rád šáhne a rád je ošaháván hebkou dívčí ručkou…

Byla moc fajn, tahle 16tka – taková hodně ukecaná. Navíc už byla trošku v náladičce, takže když jsme do ní s Frantou začali rejt, aby nám předvedla striptýz ani se moc necukala a nechala se dokonce přesvědčit i k tomu, aby si sáhla na naše klacky pěkně pod slipy, aby věděla jak jsme na ní oba žhaví a to rozhodlo.

Franta pustil nějakou muziku a Martinka se dala do díla. Začala se vlnit v rytmu hudby a její nadmíru vyvinuté kozičky se pod průsvitným bílým pláštěm pěkně házely – neměla totiž mrška podprsenku a pod pláštěm bylo jen krásně průsvitné tričko. Dlouho nás škádlila, a odhalovala vždy jen na chviličku kousíček pláště než z ní konečně spadl celý a byla jen ve velmi krátké sukýnce a průhledném tričku. To byl pánové pohled…

Tvrdé bradavky na tmavých dvorcích jejích pořádných koziček, to bylo prostě pokoukáníčko, kterému žádný neodolá – prostě nádhera – a v kombinaci s neviňoučkým obličejem a copem do půli zad mě to s Frantou pořádně rozpalovalo a ona si toho byla vědomá. Konečně si to triko sundala a hrála si chvilku na tureckou tanečnici. Přišla k nám a zatímco se nepatrně vlnila nechala si od nás pěkně jazýčkem laskat bradavky. To bylo pošušňáníčko! Bylo vidět, že to s ní taky dělá divy, protože už jen se zavřenýma očima tiše vrněla a ne a ne se odtrhnout, ale protože jsme včas zaregistrovali možné nebezpečí toho, že by se mohla udělat dali jsme si s Frantou znamení a přestali.

Chviličku jí to sice trvalo, ale pak se vrátila zpět do role naší striptérky a začala si pohrávat s kalhotkama. Bylo tu finále! Přistoupila ke mě, roztáhla nohy a řekla: „Jsou tvoje zlato, tak si je sundej.“ Je vám jistě jasné, že jsem se nenechal dvakrát pobízet a dal jsem se do díla, ale ne rukama, ale pěkně pusou jsem něžně a pomaloučku začal kalhotky stahovat. Hltal jsem přitom její mlaďoučkou kundičku a vychutnával si její záchvěvy rozkoše a šťávy, které brzy kalhotky začaly máčet. To už si Franta udělal pohodlí a pěkně si při pohledu na nás honil péro.

Její kalhotky vlhly čím dál tím víc a Martinka už docela nahlas začala sténat blahem a tak jsem trošku své dílo urychlil a pomohl si rukama. Sotva jsem se jazýčkem dotknul jejího nalitého poštěváčku, tak jí to přišlo. Roztřásla se po celém těle a s velkým křikem se na mě odevzdaně pověsila a jen zrychlený dech a spousty šťáv, které jí stékaly po nohou a které jsem hladově olizoval prozrazovaly co se právě stalo.

Když se konečně probrala ze sladkého opojení už jsem měl kalhoty dole a společně s Frantou přistrkoval k její hladové pusince svého tvrdého ptáka. Bez rozpaků si přiklekla a začala nás oba dráždit svým hbitým jazýčkem, mnula nám koule a my si jí jen střídavě přitahovali za cop, blíž k jednomu nebo druhému čurákovi.

První byl na řadě Franta. Jeho utahovák zmizel až po koule v krku té překrásné dívenky, zatímco já se svým ptákem začal věnovat opět jejím skvostným bradavkám. Pěkně jsem si ho o nalitou anténku třel až jsem se z toho udělal a kozičky jí ozdobil svým semenem. I na Frantu to brzy přišlo a Martinka jen hltavě polykala přívaly jeho horké smetany. Nakonec se mlsně oblízla a řekla: „Další pán na holení,“ a šibalsky se usmála.

Přetočila se na záda, aby Franta mohl pohodlně na její kundičku a nasála mého ptáka. Její jazýček ten snad byl ke kuřbě stvořený – tak dobře mi to dělalo – a její teplá tlamička jakbysmet. Pohlcovala mi ho střídavě tak bezvadným způsobem jako ještě žádná jiná a tak nebylo divu, že mi to brzy přišlo. Zacukalo mi v něm a já si jí ještě pro jistotu, kdyby snad náhodou chtěla uhnout pěkně nakrátko přitáhnul za cop a kochal se pohledem na její nevinný obličejíček a pusinku, která hltá mojí smetanu. Mám to strašně rád, pěkně se při tom na holku dívat – a kdo by taky ne, že?

Ale ani Franta se mezitím neflákal. Pečlivě oblizoval její prcinku – mimochodem zahalenou jen jemným chmýřím a tu a tam jen tak ledabyle zabloudil k jejímu hrášku, který dosahoval solidní velikosti. Počkal si až mi ho Martinka pěkně dočista vylíže a roztáhnouc mi vlhkou panenskou kundičku té malé princezny mi pokynul: „Host první…..“. Musel jsem se usmát nad touhle galantností a s chutí jsem tu malou divošku nabodl. Sice teda chvilku brečela, že jí to bolelo, ale pár francouzáků to spravilo a začala snad moje nejhezčí soulož v životě. Rozkoš s touhle malou nebrala konce, protože byla krásně uzoučká a překrásně podajná, co se mých nápadů týče – prostě typická „nadaná panna“. Povedlo se nám dokonce i udělat se společně a tak vytáhnouc svůj buchar z její jeskyňky, ještě jsem jí pěkně zvenku postříkal jen jemňoučce ochmýřenou studánku a předal Frantovi.

„Tak a teď se povozíme na koníčkovi,“ řekl a lehnouc si na záda se nechal osedlat. Martinka tomu přišla na chuť velmi rychle a za chvilku se její kozy divoce házely jak na Frantovi rajtovala. Když jsem se ještě do hry připojil já a začal jí vášnivě líbat a mačkat její melounky, bylo hotovo a brzy i Franta vysemeňoval se do její úzké roztoužené kundičky.

Políbili jsme ještě oba Martinku na rozloučenou a všichni se vydali do sprch. Už jsem se nemohl dočkat toho až tu novou sámošku otevřu – to se teprve budou dít věci…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *